Werder BremaWerder Brema
20:22

Bayern

90'

Po tej bramce Gudo Winkmann zagwizdał po raz ostatni. Manita Bayernu i Werder jest liderem w Bundeslidze w klasyfikacji... największej ilości straconych bramek (53; o jedną wyprzedza VfB Stuttgart)

90'

Coman na luzie wszedł w pole karne jak w masło i zagrał na 5. metr do Thiago, który odpowiednio dostawiając stopę zamknął klamrą strzelecki festiwal w Monachium

90'

GOL, THIAGO ALCANTARA!!!

89'

Wiedwald sparował piłkę na słupek po strzela Alaby z dystansu

827 Podania 100

87'

Przerwa w grze. Ribery kuśtykając schodzi poza linię boczną.

86'

Galvez za słabo wycofał piłkę do bramkarza co wykorzystał "Lewy". Popędził w pole karne i precyzyjnym strzałem w stronę dalszego słupka zdobył 24. gola w tym sezonie!!!

86'

ROBERT LEWANDOWSKI TRAFIA DO SIATKI!!!

84'

Alcantara strzela z ok. 23 metrów nad bramką Wiedwalda.

83'

Ulisses Garcia nie widział innego wyjścia na zatrzymanie Ribery'ego jak faul. Żółta kartka na jego koncie.

82'

Lorenzen wywalczył rzut rożny. Obrona Bayernu wyjaśnia sytuację.

81'

Ribery przechwycił piłkę na 25. metrze. Chciał od razu zagrać w pole karne do Roberta Lewandowskiego, ale za słabo.

80'

Alcantara przewraca rozpędzonego Gebre Selassie. Bez konsekwencji kartkowej.

77'

Ulisses Garcia wchodzi za Santiago Garcię. Pierwszy jest Szwajcarem, drugi - Argentyńczykiem.

75'

Frekwencja na Allianz Arena

74'

Robert Lewandowski zmienia Thomasa Müllera na nieco ponad kwadrans.

72'

Coman na luzie ograł na prawej stronie trzech rywali. A do wejścia szykuje się Robert Lewandowski.

71'

Rode dostaje piłkę na prawej stronie pola karnego. Podanie Niemce przeciął Galvez. Po chwili od Ribery'ego szybszy był Wiedwald.

67'

Joshua Kimmich opuszcza murawę. Wchodzi Rafinha.

67'

Papy Mison Djilobodji ostro skosił Comana. Żółta kartka.

65'

Po rzucie rożnym Ribery huknął z dystansu i Wiedwald sparował piłkę, ale wobec dobitki Müllera był bez szans!

65'

GOL, THOMAS MüLLER!!!

64'

Coman zablokowany przez Galveza. Gospodarze mają rzut rożny. Wcześniej spokojnie wymieniali podania na 30. metrze od bramki bremeńczyków.

62'

Ribery chciał popędzić lewym skrzydłem by dośrodkować w pole karne. Skutecznie powstrzymał go Gebre Selassie. W odpowiedzi Neuer na luzie podaje do obrońców, mimo że był naciskany przez Ujaha.

61'

753 Podania 236

Wiedwald broni strzał Comana z bliskiej odległości!

59'

Garcie wyrzuca piłkę z autu. Po interwencji Xabi Alonso będzie rzut rożny. Bez zagrożenia.

58'

Alaba przedarł się lewą flanką i dośrodkował, Gebre Selassie zablokował centrę ręką. Sędzia jednak nakazał wznowienie gry od rzutu rożnego.

57'

Rode strzela z 17 metrów tuż nad poprzeczką!

55'

Niedokładne podanie Lahma do Neuera, który nie zdołał utrzymać piłki na murawie. Rzut rożny i bramkarz Bayernu chwyta piłkę.

53'

Mario Götze kończy występ w dzisiejszym meczu. Zmienia go Sebastian Rode.

53'

Neuerowi włączył się Szczęsny z meczu z Fiorentiną! Okiwał rywala i zagrał do Lahma.

52'

Müller na półmetrowym spalonym po podaniu Ribery'ego.

51'

Próba akcji zaczepnej w wykonaniu bremeńczyków. Neuer łapie piłkę zagraną przez Lorenzena.

49'

Kapitalna akcja Bayernu! W ostatniej fazie dwójkowo zagrali Lahm z Götze - Wiedwald broni nogami!

47'

Alcantara huknął zza pola karnego w poprzeczkę!

46'

Druga połowa rozpoczęta!!!

46'

... i Melvyn Lrenzen za Milosa Velijkovicia.

46'

Laszko Kleinheisler za Levina Oztunaliego...

19:27

Powracamy na Allianz Arena na drugą połowę meczu Bayern - Werder. Do przerwy prowadzą gospodarze po golach Thiago Alcantary i Thomas Müller. W ekipie gości podwójna zmiana.

46'

Ribery strzela głową ponad bramką. Centrował Xabi Alonso.
Sędzia kończy pierwszą połowę. Bayern na luzie prowadzi z Werderem Brema po golach Thiago Alcantary oraz Thomasa Müllera

45'

Malijczyk poza murawą, ale zaraz wróci. Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.

44'

Przerwa w grze. Na murawie leżał Yatabare.

43'

Przeciągnięte dośrodkowanie Comana mija pole karne gości. Przejął ją Alaba i od razu wystawił ją Alcantarze, ale uderzył bardzo niecelnie.

41'

Wiedwald broni mocny strzał Alcantary z linii 16. metra!

39'

Müller za mocno wypuścił sobie piłkę w "szesnastce" po zagraniu Lahma. Wiedwald od bramki.

37'

Ujah na ponad metrowym spalonym.

34'

Żółta kartka dla Francka Ribery'ego za "stempel" na nodze Velijkovicia.

34'

Djilobodji znowu w parterze lepszy od Comana w polu karnym.

37'

Das ist Müller

32'

W odpowiedzi Grillitsch uderzył z 25 metrów na wiwat.

31'

Coman szaleje na prawym skrzydle. Przedarł się w polu karnym i zagrał do Müllera, a te z trudnej pozycji kieruje piłkę do siatki po rękawicy Wiedwalda!

31'

GOOL, THOMAS MüLLER!!!

29'

Lahm podaje do Müllera, który wyciągnął na 14. metr Wiedwalda. Nikt nie przybiegł z pomocą do Bawarczyka i akcja spaliła na panewce.

28'

Yatabare zagrywa długą piłkę na wolne pole do Ujaha. Szybszy od niego był Kimmich.

28'

Götze nie opanował piłki w polu karnym Werderu po podaniu z głębi pola. Przechwycił ją Wiedwald.

25'

Theodor Gebre Selassie zahaczył Ribery'ego w środku pola. Sędzia bez wahania sięgnął po żółtą kartkę.

24'

Ribery strzela z dystansu tuż nad poprzeczką! Pół metra niżej i byłby gol kolejki! Po chwili Götze uderzył w stronę dalszego słupka. Wiedwald sparował strzał na rzut rożny

22'

Wiedwald minął się z piłką po centrze Lahma, ale na jego szczęście bez konsekwencji. Przejął ją Oztunali i ruszył na bramkę Neuera. Został powstrzymany tuż za linią środkową.

21'

Yatabare szczęśliwie urwał się prawą stroną. Jego dośrodkowanie było dalekie od ideału - piłka wyszła poza linię końcową.

19'

Bawarczycy spokojnie rozgrywają piłkę na połowie Werderu.

16'

Po niedokładnym zgraniu przez Ribery'ego Wiedwald chwyta piłkę. Złośliwie można napisać, że wśród bremeńczyków ma z nią najczęstszy kontakt.

16'

Tym razem Coman obok prawego słupka. Bayern ma jednak rzut rożny.

15'

Alaba świetnie dograł futbolówkę na 10. metr do Müllera! Ten po rykoszecie strzela tuż obok lewego słupka!

13'

Jeszcze raz próba akcji tych dwóch zawodników zakończona niepowiedzeniem. Goście tylko raz wyszli poza linię środkową.

Djibobodji czystym wślizgiem wygarnął piłkę spod nóg Comana.

11'

Za mocne podanie Müllera w pole karne do Götze. Wiedwald z "piątki".

9'

Coman urwał się rywalowi na prawej stronie i dośrodkował w pole karne do nadbiegającego Alcantary, który uprzedzając obrońcę skierował piłkę do siatki!

9'

GOOL, THIAGO ALCANTARA!!!

7'

Oztunali dostał dalekie podanie od Yatabare. Turek zapędzony w stronę prawej chorągiewki nabił Alabę na rzut rożny. Po nicm Vesteergard strzela głową po koźle - Neuer broni.

5'

Jeszcze jeden. Wiedwald pewnie piąstkuje.

4'

Lewą stroną przedzierał się Ribery, ale został zahaczony przez Galveza. Rzut wolny ok. 10 metrów od lewego narożnika pola karnego. Po dośrodkowaniu uprzedzony Kimmich. Gospodarze mają jednak drugi korner.

3'

Alcantara na prawej stornie wywalczył rzut rożny. Ujah wyjaśnia sytuację wybiciem w stronę środka boiska.

1'

[b]Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta! Niemal od razu Wiedwald zmuszony do interwencji po strzale Comana z prawej strony pola karnego

18:29

Lahm rozgrywa dzisiaj 300. mecz

18:27

Z głośników (i kilkudziesięciu tysięcy gardeł) rozbrzmiewa hymn bawarskiego klubu

18:26

Zawodnicy obu drużyn powoli wychodzą na murawę!

18:20

Dziesięć minut do rozpoczęcia spotkania. Jaki będzie wynik? Zakładka "komentarze" jest do dyspozycji

18:11

Rezerwowi Bayernu: S. Ulreich - Robert Lewandowski, Douglas Costa, Rafinha, J. Bernat, S. Rode, A. Vidal.

18:08

Rezerwowi Werderu: G. Tremmel - L. Keinheiser, U. Garcia, M. Lorenzen, L. Guwara, M. Eggstein, L. Fröde.

18:05

Na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór.

18:00

Czy ten mecz, który rozpocznie się za pół godziny, to dla Bayernu przetarcie przed meczem z Juventusem w Lidze Mistrzów? Przekonamy się niebawem - Bawarczycy zmierzą się z Werderem Brema!