Borussia DortmundBorussia Dortmund
0 : 0
Bayern MonachiumBayern Monachium
20:23

Niestety nie zobaczyliśmy bramek na Signal Iduna Park. Bezbramkowy remis na pewno bardziej satysfakcjonuje monachijczyków, którzy zachowują pięciopunktową przewagę nad Borussią. To tyle z naszej strony! Dziękujemy za uwagę! Miłego wieczoru!

92'

Koniec hitu? Czy kitu? Pierwsza odsłona dobra, druga kiepska.

91'

Gundogan natomiast został zastąpiony przez Sahina.

90'

Za Hiszpana pojawi się Benatia.

90'

Alonso zgłasza uraz.

88'

Ramos szukał dalszego słupka! Kolumbijczyk mocno głowa uderzył piłkę z kilkunastu metrów, ale chybił.

87'

Lahm zagrywa przed bramkę Borussii, ale tam pusto. Nie ma zawodników Bayernu.

86'

Korner dla Borussii, ale co z tego? podopieczni Tuchela w drugiej połowie prezentują się nie zbyt dobrze.

83'

Próba pressingu gospodarzy, ale to za mało na Bayern.

82'

Bawarczycy bardzo długo utrzymują się przy piłce. Borussia jakby zgasła.

81'

Ramos zmienia Reusa.

80'

Alonso próbował przelobować Burkiego. Niewiele brakowało.

80'

Do końca zawodów 10 minut plus to, co doliczy Tobias Stieler. Siadło nam tempo.

78'

Vidal uderzył z daleka, ale zrobił to fa-tal-nie.

77'

Bawarczycy znowu stracili piłkę po rozegraniu stałego fragmentu gry, ale szybko goście odebrali futbolówkę.

76'

Robben do Mullera, ale Niemca uprzedził Bender! Będzie kolejny korner.

75'

I jest pierwsza roszada. Za Costę melduje się Ribery.

74'

Remis jest w sumie na rękę gościom. to znaczy, na pewno zawodnicy Bayernu płakać nie będą, jak z Signal Iduna Park wywiozą punkcik.

73'

Zaraz powinny dokonać się pierwsze roszady. Do końca spotkania coraz bliżej.

72'

Robben uderzył wysoko, wysoko nad poprzeczką bramki miejscowych.

70'

Bawarczycy długo wymieniali piłkę, ale Bernat źle zacentrował i to Borussia teraz konstruuje atak pozycyjny.

67'

Reus zgrywał piłkę głową do Gabończyka, a ten z kilkunastu metrów tuz obok lewego słupka bramki Neuera!

66'

81359 widzów obserwuje pojedynek Signal Iduna Park.

64'

Vidal dobijał piłkę centrowaną z narożnika i trafił w poprzeczkę!

63'

Robben dopadł do bezpańskiej piłki i dośrodkował prawą nogą, a Durm wybił piłkę poza linie końcową.

63'

Trochę słabsza druga odsłona od pierwszej.

62'

Aubameyang próbował odebrać piłkę rywalom. Ale nic z tego nie wyszło.

60'

Ale Neuer wypiąstkował piłkę! Po chwili dopadł do niej Reus, ale Niemiec uderzył bardzo, bardzo źle.

58'

Faul Piszczka, ale Alonso ze stałego fragmentu gry źle zagrywa futbolówkę.

57'

Muller zagrał w pole karne, a tam Vidal po uderzeniu głową nie skierował piłki w światło bramki

56'

Robben uderzył z kilkunastu metrów, ale zrobił to za lekko, aby zaskoczyć golkipera miejscowych.

54'

Okres, w którym to przyjezdni wymieniają sporą ilość podań.

52'

BVB lepiej weszła w drugą odsłonę.

52'

Neuer instynktownie broni strzał Gabończyka!

50'

Tym razem Mkhitaryan źle podał z prawej strony boiska.

50'

Schmelzer walczył jak lew, aby nie stracić piłki pod polem karnym gości.

49'

Aubameyang zagrywał na prawą stronę do Durma, ale źle podał.

47'

Bez zmian w obu zespołach.

46'

Od środka zaczynają tym razem goście!

19:34

Wracamy na Signal Iduna Park!

45'

Koniec pierwszej odsłony! Do przerwy na Signal Iduna Park bez bramek!

45'

Bawarczycy wymieniali krótkie podania, ale na pozycji spalonej znalazł się Muller.

43'

Robben uderzył z kilkunastu metrów tuż obok lewego słupka bramki BVB! Holender mógł podać, ale... wolał strzelić!

42'

Neuer! Jak rasowy stoper pod presją dobrze rozegrał piłkę.

41'

Reus próbował lobować Neuera, ale za lekko uderzył ze sporej odległości.

41'

Gospodarze daleko wybijają piłkę.

40'

Durm wybija piłkę poza boisko, będzie korner dla przyjezdnych.

40'

Vidal tym razem na pozycji spalonej.

37'

Bender ostro potraktował Lewandowskiego! Zasłużona kartka dla Niemca!

36'

Gospodarze nastawili się na szybkie kontry, ale trochę źle rozgrywają futbolówkę w końcowej fazie zawodnicy z Dortmundu.

35'

Na pozycji spalonej był Reus. Zawodnik Borussii wyszedłby sam na sam z Neuerem.

33'

Zakotłowało się przed bramką Burkiego po dwóch kornerach Bayernu, ale zawodnicy BVB wychodzą z opresji.

32'

Lewandowski z 15. metra uderzył and bramką, ale piłka po drodze otarła się o jednego z rywali.

31'

Za nami 30 minut zawodów. Bez bramek, ale na nudę narzekać nie można.

29'

Warto dodać, że do Costy podawał.... Robben. Tak, tak, to nie żarty.

28'

Posiadanie piłki: 52%-48% na korzyść piłkarzy Tuchela.

27'

Burki broni lepszy w pojedynku sam na Sam z Costą! Brazylijczyk zmarnował świetną sytuację!

25'

Lewandowski stracił piłkę na rzecz Bendera, a ten szybko uruchomił Aubameyanga, ale Alaba nie jest wolniejszy!

23'

Durm stracił piłkę i postanowił od razu faulować Bernata. zawodnik Bayernu chce kartki dla przeciwnika.

22'

Alonso faulował Weigla i Mkhitaryana. Hiszpan otrzymuje żółtą kartkę.

20'

Durm świetnie z piłką się zabrał w szesnastkę rywali defensor Borussii, ale w finalnej części Niemiec zachował się zbyt egoistycznie i nie trafił z kilku metró do bramki, zamiast dograć do jednego z kolegów!

18'

Costał dobrze zacentrował, ale co zrobił Vidal?! odbił futbolówkę bokiem? Źle w dogodnej sytuacji się zachował Chilijczyk!

16'

Po chwili piłkę stracił Vidal, ale po kilkunastu sekundach ponownie podania mogli wymieniać podopieczni Guardioli.

15'

Kombinacyjna akcja gospodarzy. Borussia ładnie wymieniała piłkę, ale w środku pola Alonso odebrał futbolówkę.

13'

Mkhitaryan szukał prostopadłym podaniem Aubameyanga, ale Ormianin zagrał niedokładnie.

11'

Aubameyang ścigał się z Kimmichem! Gabończyk wygrał ten pojedynek, ale z kilkunastu metrów nie potrafił pokonać golkipera rywali!

10'

Lewandowski zabrał piłkę Piszczkowi. ale po kilku podaniach BVB odebrała piłkę.

10'

Costa ściął z lewej strony boiska do środka, a strzał Brazylijczyka poleciał wysoko nad bramką.

9'

Robben wymieniał piłkę z Mullerem, a zapędy monachijczyków zakończył Piszczek.

7'

Szybkie tempo zawodów, sporo walki. Wydaje się, że to BVB ma przewagę.

6'

Costa dośrodkował z lewej strony. Burki odbił piłkę na 16. metr, a tam Muller nie trafił do pustej bramki!

5'

Długa piłka do Aubameyanga, ale za mocne podanie i futbolówkę łapie Neuer.

4'

Monachijczycy źle rozegrali korner i z kontra ruszyli miejscowi. Reus ściął z piłką do środka i z 16. metra został zablokowany.

3'

Piszczek wybił piłkę centrowaną w pole karne. Od autu rozpoczną goście.

2'

Ogromne gwizdy towarzyszą piłkarzom Bayernu.

3'

2'

1'

Od razu do przodu pressingiem ruszyli przyjezdni, ale Costa faulował Piszczka.

18:32

Od środka rozpoczęli gospodarze ! Gramy, gramy!

18:29

Tobias Stieler wyprowadza aktorów dzisiejszego spektaklu!

18:27

Kapitalna atmosfera na obiekcie dortmundczyków!

19:00

Oba zespoły udały się już do szatni, za kilka minut zaczynamy!

18:15

18:14

Rezerwowi Bayern: Sven Ulreich, Medhi Benatia, Thiago Alcantara, Franck Ribéry, Rafinha, Mario Götze, Sebastian Rode.

18:13

Rezerwowi Borussia: Roman Weidenfeller, Neven Subotić, Nuri Sahin, Matthias Ginter, Adrian Ramos, Moritz Leitner, Gonzalo Castro.

18:13

18:12

18:11

Na murawie zaprezentuje się od pierwszej minuty dwóch Polaków: Łukasz Piszczek (BVB) oraz Robert Lewandowski (Bayern)

18:11

Witamy w sobotni wieczór! Choć za oknem zimno, to dziś na Signal Iduna Park jest gorąco. Borussia Dortmund o 18:30 podejmie lidera tabeli, Bayern Monachium!