Bayern MonachiumBayern Monachium
3 : 1
SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
17:21

Bohaterem spotkania Thomas Mueller, zdobywca dwóch pięknych bramek. Nas cieszy kolejny gol Roberta Lewandowskiego, ktory ucieka Aubemayengowi w klasyfikacji strzelców Bundesligi

93'

Koniec spotkania! Pachniało niespodzianką, ale ostatecznie zapach ten uleciał w nieznane

91'

ładna akcja gości, Rosenthal zagrywa do wbiegającego w pole karne Kempego, skrzydłowy Darmstadt nie zabiera się jednak dobrze z piłką

89'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu

88'

Kolejna okazja dla Lewandowskiego! Polak już w polu karnym położył Hollanda, ale stojąc tylko przed Mathenią trafił w nogi interweniującego golkipera

87'

Mueller rozrzucił akcję na lewą stronę do Riberry'ego, ten zagrywa idealnie w pole karne do Lewego, któremu nie pozostaje nic innego jak dostawić nogę

85'

GOOOOOOOOOL! Robert Lewandowski!

85'

Ależ piękna podanie z pierwszej piłki Alonso do Muellera, ten zagrywa jeszcze do Costy, ale niedokładnie

83'

Ostatnia zmiana w ekipie Bayernu, w miejsce Robbena - Xabi Alonso

81'

Bayern ma wszystko pod kontrolą, algorytmy Pepa Guardioli pracują w najlepsze

77'

Piekielnie mocna główka Costy, Mathenia poleciał w przestworza i wybił piłkę na róg

74'

Strzelec jedynego gola dla Darmstadt opuszcza plac gry

74'

Centra Vidala w pole karne, Mueller stojąc tyłem do bramki przyjmuje piłkę na klatkę i już upadając na murawę strzałem, który możnaby nazwać pewną mutacją przewrotki pokonuje bramkarza gości

72'

Thomas Mueller! Cóż za bramka!

72'

Kempe mimo ze został wzięty w kleszcze oddał strzał na bramkę Neuera, zbyt słaby jednak

69'

Lewandowski pakuje piłkę do siatki, ale zagrywający do niego Riberry był na minimalnym spalonym

65'

Jedna z nielicznych wypraw piłkarzy gości na połowę drużyny z Bawarii konczy się za mocnym podaniem do Wagnera

63'

Pierwsza roszada w ekipie Darmstadt, na boisko wchodzi doświadczony Jan Rosenthal

59'

Strzał Robbena z jedenastu metrów blokowany ofiarną interwencją zawodnika gości

59'

Lewandowski pada w polu karnym i w niewerbalny sposób domaga się karnego, gwizdek sędziego milczy

58'

Obrońcy Darmstadt przecinają podani od Robbena do Lewandowskiego

55'

Oraz Bernat

55'

W Bayernie na murawie melduje się Ribery

53'

Robben wpadł z impetem w pole karne Darmstadt, obrońcy w niebieskich koszulkach wybijają futbolówkę na korner

52'

Kimmich dostaje żółtą kartkę za nadmierną ostrość w grze

51'

Rafinha dośrodkował piłkę w pole karne wprost na klatkę Muellera, ten pięknym przyjęciem minął jednego obrońcę i strzałem "na wślizgu" wyrównał stan pojedynku

49'

I już mamy remis! Thomas Mueller!

46'

Zaczynamy drugą połowę gry! Od tej pory czas Bayernowi ucieka

48'

Koniec pierwszej części gry! Do przerwy niespodzianka

47'

Ładny techniczny wolej Robbena, Mathenia niepewnie interweniuje

45'

Neuer z najwyższym trudem odbija strzał Rajkovicia, ale sędzie odgwizduje faul zawodnika Darmstadt

45'

Niepotrzebny faul Tasciego 30 metrów od własnej bramki i będzie okazja dla gości

43'

Strzał Arturo Vidala z rzutu wolnego z odległości około 23 metrów, piłka ląduje w koszyczku golkipera Darmstadt

41'

Strzał Muellera z 17 metrów nie sprawił żadnych trudności Mathenii

40'

Za mocne dośrodkowanie Kempe z rzutu wolnego

39'

Brzydki atak Rafinhi łokciem, który przegrał pojedynek fizyczny z zawodnikiem Darmstadt

37'

Płynna akcja Darmstadt, Garics z Sirigu wygrali pojedynek 2x2 na prawej stronie, piłka poszybowała w pole karne Bayernu, obrońcy mistrza Niemiec wybili ją poza pole karne, ta trafiła do Kempego, który technicznym wolejem zmusił Neuera do interwencji

33'

Problemy z przyjęciem piłki przez Sirigu niweczą kontratak gości

31'

Lewandowski skutecznie powstrzymywany w narożniku pola karnego Darmstadt

31'

Dośrodkowanie Alaby z lewej strony, piłkę zbiera przed "szesnastką" Rafinha i bez zastanowienia uderza na bramkę Mathenii, niecelnie

28'

Sandro Sirigu posłał piłkę do Sandro Wagnera, ten z kolei strzałem głową z bliskiej odległości uderzył w okolice prawego słupka. Manuel Neuer próbował jeszcze interweniować, ale bezskutecznie.

27'

Goool! Sandro Wagner!

25'

Arjen Robben oddał strzał na bramkę rywali, ale nie udało mu się pokonać Christiana Mathenia.

22'

Robert Lewandowski jest bardzo aktywny od pierwszych minut. Przed chwilą reprezentant Polski znów oddał strzał, tym razem piłka powędrowała obok lewego słupka.

20'

Strzał Roberta Lewandowskiego został zablokowany.

20'

Douglas Costa dośrodkowywał w pole karne, bezskutecznie. Sędzia podyktował rzut rożny dla Bayernu.

17'

Rzut rożny dla Bayernu, piłkę zagrywa Arturo Vidal, ale defensorzy Darmstadt poradzili sobie i w porę wybili piłkę.

15'

Zbyt mocne podanie z głębi pola w kierunku Roberta Lewandowskiego, Polak nie sięgnął piłki.

14'

To mógł być gol Roberta Lewandowskiego! Polak wpadł z piłkę w pole karne Darmstadt i strzelał płasko, po ziemi. Christian Mathenia zdołał jednak uchronić swój zespół przed stratą gola.

13'

I znów szansa Bayernu! Rafinha strzelał z krawędzi pola karnego, ale uderzył na tyle niefortunnie, że futbolówka o centymetry minęła słupek bramki rywali!

11'

Douglas Costa zagrywał futbolówkę z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką gości.

10'

Ależ groźnie pod bramką Bayernu! Arturo Vidal oddał strzał sprzed linii pola karnego, wyglądało na to, że piłka wpadnie do siatki, ale Christian Mathenia popisał się fantastyczną interwencją!

8'

6'

Arjen Robben zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, Christian Mathenia pewnie obronił.

5'

Arturo Vidal próbował skonstruować groźną akcję - wypuścił piłkę przed siebie, jednak jeden z obrońców SV Darmstadt zdołał ją przechwycić.

3'

Rzut rożny dla Bayernu, piłkę zagrywał Arturo Vidal, przejął ją później Arjen Robben i oddał strzał. Futbolówka powędrowała jednak wysoko nad poprzeczką.

2'

Tobias Kempe dośrodkowywał w pole karne, ale jeden z obrońców Bayernu przechwycił piłkę.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

15:14

Rezerwowi SV Darmstadt 98: Załuska, Gorka, Rosenthal, Sailer, Platte, Stroh-Engel, Ivana.

15:14

Rezerwowi Bayernu: Ulreich, Bernat, Alcántara, Ribéry, Alonso, Götze, Rode.

15:13

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Bayern Monachium - SV Darmstadt 98!

14:47

Bayern Monachium - SV Darmstadt 98 LIVE!

Zapowiedź: Bayern - Darmstadt LIVE! Ostatni mecz Lewandowskiego i spółki przed potyczką z Juventusem

Trwa 22. kolejka ligi niemieckiej, w której mistrz Niemiec i lider tabeli, Bayern Monachium podejmie dziś beniaminka z Darmstadt. Podopieczni Pepa Guardioli są zdecydowanym faworytem zawodów. Rywalizacja z drużyną Dirka Schustera będzie dla nich ostatnim sprawdzianem przed wtorkową rywalizacją w Lidze Mistrzów z Juventusem Turyn.

Dotychczas oba zespoły rywalizowały ze sobą dwukrotnie i oba pojedynki na swoją korzyść rozstrzygnęli liderzy Bundesligi. Ostatni mecz miał miejsce 15 grudnia. Bayern pokonał wtedy Darmstadt 1:0 w 1/8 DFB Pokal (Puchar Niemiec).

Augsburg - Bayern Monachium 1:3