Borussia DortmundBorussia Dortmund
2 : 0
FC IngolstadtFC Ingolstadt 04
90'

Konie meczu! Borussia Dortmund pokonuje FC Ingolstadt 2:0, a autorem obu goli był Pierre-Emerick Aubameyang. Przy pierwszym z nich asystę zanotował Łukasz Piszczek.

88'

Ostatnia roszada w składzie beniaminka Bundesligi, Almog Cohen zmienił Dario Lezcano.

86'

Gonzalo Castro zagrywał do Pierre-Emericka Aubameyanga, który z kolei pewnym strzałem skierował piłkę w prawy dolny róg bramki. Ramazan Özcan był bez szans.

86'

Goool! Pierre-Emerick Aubameyang po raz drugi!

84'

Zmiana w Ingolstadt, Romain Bregerie pojawił się na murawie, zszedł z kolei Mathew Leckie.

83'

Swoich sił próbował Christian Pulisić, ale 17-latek nie zdołał zagrozić bramce przyjezdnych.

81'

Henrik Mkhitaryan został ukarany żółtą kartką.

78'

Łukasz Piszczek dośrodkowywał na pole karne rywali, do piłki wyskoczył Pierre-Emerick Aubameyang i głową wpakował ją do siatki.

78'

Goool! Pierre-Emerick Aubameyang!

76'

Alfredo Morales został ukarany żółtą kartką.

74'

Matthias Ginter nieprzepisowo zatrzymywał rywala, sędzia spotkania odgwizdał faul.

73'

Dzisiejsze spotkanie z wysokości trybun ogląda ponad 81 tys. kibiców.

71'

Łukasz Piszczek po raz drugi w tym sezonie został ukarany żółtą kartką.

70'

Zmiana w Ingolstadt, Stefan Lex wszedł w miejsce Moritza Hartmanna.

68'

Ostatnia zmiana w Borussii, Adrian Ramos schodzi z boiska, zastąpi go Christian Pulisić.

68'

Mało brakowało, a Mats Hummels głową wpakowałby piłkę do bramki gości po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka o milimetry minęła linię bramkową.

66'

Mats Hummels kieruje piłkę do własnej bramki, ale sędzia nie uznaje tego samobójczego trafienie, ponieważ reprezentant Niemiec był faulowany.

64'

Max Christiansen zagrywał piłkę z rzutu wolnego, bezskutecznie.

64'

Aubameyang chciał oddać strzał na bramkę Borussii, nie rzpypilnował go Robert Bauer, ale sytuacje dalekim i niebezpiecznym wyjściem wyjaśnił Ramazan Özcan.

61'

Sokratis Papastathopoulos został ukarany żółtą kartką.

61'

Za nami ponad godzina gry, a na Signal Iduna Park sytuacji bramkowych jak na lekarstwo.

58'

Matthias Ginter stracił piłkę w środku pola na rzecz Dario Lezcano.

57'

Moritz Leitner próbował przedostać się pod bramkę przeciwników, ale został zatrzymany. Piłka opuścił przy tym plac gry i z autu wznowili gospodarze.

55'

I druga zmiana, Gonzalo Castro wejdzie w miejsce Shinji Kagawy.

54'

Pierwsza zmiana w Borussii, Julian Weigl opuścił plac gry, zmienił Moritz Leitner.

52'

Kolejna wrzutka w pole karne Łukasza Piszczka, ale po raz kolejny w tym spotkaniu świetnie interweniował Marvin Matip.

51'

Bardzo niedokładne zagranie Adriana Ramosa do Łukasza Piszczka.

49'

Moritz Hartmann przyjął futbolówkę na granicy pola karnego i uderzał na bramkę Borussii, ale Roman Burki obronił.

47'

Alfredo Morales zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

16:20

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Borussia Dortmund bezbramkowo remisuje z Ingolstadt.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

43'

Kagawa zagrał do Aubameyanga, który oddał strzał, ale dobrze w tej sytuacji zachował się Benjamin Hübner.

41'

Dośrodkowanie Matsa Hummelsa, bez zagrożenia pod bramką Ingolstadt.

39'

Shinji Kagawa został złapany na spalonym.

38'

Marvin Matip rozgrywa dziś bardzo dobre zawody i blokuje wiele strzałów rywali.

34'

Pierre-Emerick Aubameyang przyjął piłkę w polu karnym i oddał groźnie wyglądający strzał, jednak w tej sytuacji jeszcze lepszą interwencją popisał się Ramazan Ozcan.

30'

Rzut rożny dla gości, piłkę zagrywał Max Christiansen, jednak Roman Burki koniec końców wyłapał ją.

29'

Ależ zamieszanie pod bramką Borussii! Dario Lezcano atakował pustą bramkę Borussii, ale nie zdołał wbić do niej piłki! W porę zainterweniował Mats Hummels oraz Łukasz Piszczek, który w ostatniej chwili głową wybił futbolówkę!

28'

Julian Weigl został ukarany żółtą kartką.

27'

Łukasz Piszczek bardzo dobrze dośrodkował na pole karne Ingolstadt, ale żaden z graczy Borussii nie zdążył do niej dopaść. W porę za to wybił ją Roger.

25'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany Robert Bauer.

22'

Łukasz Piszczek z boku boiska dośrodkowywał na pole karne, obrońca Ingolstadt wybił piłkę na aut.

20'

Alfredo Morales posłał długą piłkę do Mathew Leckie 'ego, sytuację tę przerwali defensorzy Borussii.

18'

Max Christiansen dośrodkowywał z rzutu wolnego, bez zagrożenia pod bramką Borussii.

18'

Matthias Ginter ucierpiał w starciu z rywalem. Został uderzony w głowę.

17'

Mathew Leckie został sfaulowany przez Łukasza Piszczka.

16'

Henrik Mkhitaryan zagrywał futbolówkę z rzutu wolnego, do piłki wyskoczył Sokratis Papastathopoulos, ale Ramazan Özcan zdołał oddalić zagrożenie.

15'

Groźnie pod bramką Borussii! Dario Lezcano przedarł się przez dortmundzką defensywę i zdołał oddać strzał, Roman Burki z trudem, ale obronił.

13'

Adrian Ramos nieprzepisowo został zatrzymany przez rywala, sędzia podyktował rzut wolny dla Borussii.

11'

Kagawa zagrywał do Piszczka, polski obrońca miał problem z przyjęciem piłki, ale ostatecznie udało mu się nad nią zapanować i odegrać do lepiej ustawionego partnera.

9'

Gra od kilku chwil toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

7'

Pierre-Emerick Aubameyang pędził na bramkę Ingolstadt, jednak Marvin Matip przepisowo powstrzymał rywala i wyłuskał spod jego nóg piłkę.

6'

Max Christiansen dośrodkowywał z rzutu wolnego, piłkę pewnie przechwycił Roman Burki.

5'

Dość spokojny początek meczu na Signal Iduna Park. Nie oglądaliśmy jeszcze groźnych akcji żadnej z drużyn.

3'

Dobre dośrodkowanie głową Łukasza Piszczka. Borussia mozolnie buduje akcje w okolicach pola karnego przyjezdnych, na razie bezskutecznie.

1'

Goście spotkania rozpoczęli od ataku na bramkę rywali, ale Mathew Leckie został złapany na spalonym.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

15:28

Zawodnicy obu drużyn pojawili się właśnie na murawie.

15:23

Od pierwszych minut zagra dziś reprezentant Polski, Łukasz Piszczek.

14:48

14:48

Rezerwowi Ingolstadt: Lex, Hinterseer, Nyland, Kachunga, Cohen, Multhaup.

14:47

Rezerwowi Borussii Dortmund: Weidenfeller, Subotic, Park, Castro, Leitner, Schmelzer, Pulisic.

14:45

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Borussia Dortmund - Ingolstadt LIVE! Czy beniaminek znów urwie punkty faworytowi?

14:37

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Borussia Dortmund - FC Ingolstadt!