Niedziela, 31 stycznia 2016, godz. 17:30
Bayern MonachiumBayern Monachium
2 : 0
TSG 1899 HoffenheimTSG 1899 Hoffenheim
19:20

Bayern odniósł 17 zwycięstwo w lidze, a Hoffenheim musi szybko się pozbierać i dalej walczyć o ligowy byt. To tyle z naszej strony. Dziękuję za uwagę, Sebastian Chmielak!

90'

Arbiter zakończył zawody! Bayern zrobił swoje, a nas może cieszyć bardzo dobra postawa Lewandowskiego, który uzbierał już 19 bramek na swoim koncie!

88'

Juan Bernat zmienia Costę.

87'

Hoffenheim rozegra mecz z Ingolstadt.

86'

Bawarczycy w następnej kolejce udadzą się do Leverkusen na mecz z Bayerem. To będzie niewątpliwie hit 20. serii!

85'

Lewandowski uderzył na wiwat z 16. metra.

82'

Vidal stracił piłkę i od bramki rozpocznie Baumann.

81'

Do zagranej piłki w polu karnym dopadł Lewandowski, który trafił w sam środek bramki.

80'

Rzut wolny dla mistrza Niemiec. A przy piłce czai się Thiago.

79'

Kontra Bawarczyków przerwana poprzez faul na Robbenie. Bayern trochę osłabił siłę swoich ataków. Czyżby 2:0 już gospodarzom wystarczyło?

78'

Kevin Volland zmienia Schmida. Limit zmian w zespole Stevensa własnie został wyczerpany.

76'

Schmid zagrywał z narożnika, ale Kimmich był faulowany w szesnastce. Rzut wolny dla lidera tabeli.

74'

Lewandowski staranował kilku rywali, ale stracił piłkę.

72'

Alaba uderzył mocno, ale nieznacznie się pomylił. Czy gości będą w stanie skutecznie odpowiedzieć?

70'

a za Hamada zobaczymy Nadiema Amiriego.

69'

Podwójna zmiana w ekipie gości. Za Kramaricia melduje się Steven Zuber

67'

Artruo Vidal zmienia Mullera.

66'

Wykrakałem. Lahm ładnie podał do Polaka za linię brony, a ten podciął futbolówkę obok Baumanna! 19 trafienie "Lewego"!

64'

GOOOOOL! ROBERT LEWANDOWSKI x2!

64'

Bayern dalej w natarciu. Czy doczekamy się kolejnych bramek?

62'

Thiago Alcantara melduje się na murawie w miejsce Comana.

61'

Piłka zagrywana z narożnika boiska trafiła do Vargasa, a ten nieznacznie się pomylił.

60'

Alonso źle zagrywał do Neuera i będzie korner dla Hoffe.

59'

"Lewy wpada w szesnastkę i strzela z powietrza, ale Polak się troszeczkę pomylił. Drugi gol wisi w powietrzu.

57'

Kramarić!!! Wyszedł sam na sam, ale nie trafił do bramki! No takiej kolejnej sytuacji goście moga juz sobie wypracować!

55'

Bayern dominuje coraz mocniej. Za chwilkę kolejny rzut rożny.

54'

Lahm centruje, Badstuber strzela głową, a z ostrego kata jeszcze Lewandowski próbował skieorwać piłkę do siatki!

51'

Alaba strzela bardzo mocno, a odbita piłka od jednego z graczy Hoffe opuszcza boisko.

49'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

48'

Kim Jin-Su o mały włos i by skierował piłkę do własnej siatki! Co ten Koreańczyk wyprawia?!

47'

Korner dla gospodarzy. Lewandowski dopadł do piłki, którą uderzył z kilku metrów głową, a Baumann zatrzymuje futbolówkę na linii bramkowej!

46'

Zaczynamy zmagania w drugiej odsłonie zawodów!

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Do przerwy Bayern prowadzi z Hoffe 1:0 po trafieniu "Lewego"!

45'

Korner dla Bayernu, ale po chwili Bicakcić został powalony przez Lewandowskiego. Arbiter gwizdkiem przerwał grę.

44'

Kończy się pierwsza odsłona, w której dominują gospodarze bez dwóch zdań. Wieśniaki raz groźnie zaatakowały, ale są jedynie cieniem w konfrontacji z liderem tabeli.

42'

Kramarić! Gospodarze stracili piłkę, a goście ruszyli z kontra. Piłka trafiła do Kramaricia, który z kilkunastu metrów uderzył mocno w sam środek bramki! Neuer instynktownie broni!

40'

Muller zagrywa w szesnastkę, a jeden z defensorów wybija piłke poza boisko. Będzie kolejny korner dla Bayernu.

39'

Goście natomiast nie oddali jeszcze strzału.

37'

Bayern dalej przy piłce. Jedyna różnica, to ożywione trybuny na Allianz Arena.

35'

Posiadanie piłki: 71% do 29% na korzyść gospodarzy.

33'

Costa zagrał mocną piłkę w szesnastkę, a tam Lewandowski z kilku metrów wpakował futbolówkę do siatki!

33'

GOOOOOL!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!!

30'

Seria niedokładnych zagrań. Czekamy na sytuacje bramkowe.

29'

Strobl faulował Comana, który chwile później staranował Alonso. Zawodnik Hoffe również otrzymuje żółtą kartkę.

28'

Oj, ostry faul niewidocznego Costy.

25'

No i przed chwilą goście wymienili kilka podań. Rzadki obrazek.

24'

Muller podał do Robbena, a ten z 10. metra tradycyjnie zamiast podać, to strzelał... nad bramką.

22'

Alaba zagrywał w pole karne, a Lewandowski z ostrego kąta bezskutecznie próbował zaskoczyć bramkarza Wieśniaków.

22'

Bayern dominuje i wydaje się, że kwestią czasu są bramki dla gospodarzy.

20'

Muller ładnie się przebił prawą stroną boiska, ściął do środka i uderzył z kilkunastu metrów. Świetnie natomiast zachował się golkiper rywali, który odbił piłkę!

18'

Pada cały czas deszcz i co chwile ktoś się ślizga na murawie.

17'

Zagranie na 16. metr, a tam Muller uderzył z pierwszej piłki w sam środek bramki. Baumann pewnie broni.

15'

Robben zagrywał do "Lewego", który nie sięgnął piłki. Bardzo aktywny jest dziś Holender.

13'

Robben podał do Mullera, a ten wstrzelił piłkę przed bramkę, a tam o mały włos Bicakcić nie skierowałby piłki do własnej siatki.

11'

Hoffenheim ma ogromny problem, aby utrzymać się dłużej przy piłce, a o wyjściu z własnej połowy nie ma jak na razie mowy.

9'

Robben po raz drugi, ale tym razem piłka poleciała około pół metra nad bramką Baumanna.

8'

Robben zbiegł z piłka do środka i uderzył na bramkę przyjezdnych, ale futbolówka minimalnie przeleciała nad poprzeczką!

6'

Podopieczni Guardioli "grają swoje". Lider tabeli wymienia ogromą liczbę podań i bardzo długo utrzymuje się przy piłce.

5'

Gorsze tym razem dośrodkowanie Hiszpana, a po chwili Muller faulował jednego z rywali.

4'

Gospodarze dominują na murawie, a Robben wywalczył drugi korner dla mistrza Niemiec.

2'

Alonso zacentrował w szesnastkę, a futbolówka dotarła do zaskoczonego Lewandowskiego. Polak zepsuł szansę Bayernu.

1'

Bawarczycy wywalczyli bardzo szybko pierwszy korner.

17:30

Od środka zaczynają gospodarze! Gramy!

17:28

Aktorzy pojedynku są już na murawie. Zaraz początek ostatniego meczu 19. kolejki Bundesligi!

17:23

Oba zespoły kończą powoli rozgrzewkę. Za kilka minut arbiter wyprowadzi obie jedenastki na murawę!