Bayern MonachiumBayern Monachium
17:22

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Miłego wieczoru!

92'

Hannover całym zespołem atakował. W polu karnym był nawet Zieler, ale po złym rozegraniu rzutu rożnego arbiter kończy mecz. Bayern wygrywa 1:0.

90'

Nudy, nudy, nudy na murawie. Wielka szkoda, licznik "Lewego" zatrzymał się na liczbie 49. Koledzy w drugiej odsłonie nie dali szans na kolejne trafienie.

90'

88'

Vidal zgłosił uraz. Za Chilijczyka pojawił się Rode.

85'

Karaman opuszcza murawę, a w jego miejsce zobaczymy Klausa.

83'

Słabo, słabo. Dla Bayernu mecz się skończył w 45. minucie...

80'

Prostopadła piłka do Sainta-Maximina, ale szybszy był Neuer.

78'

Oj nie zanosi się na bramkę Lewandowskiego, a była na to szansa ...

76'

Mizerna ta druga połowa. Hannover jest za słaby, aby zagrozić Bayernowi grającemu na pół gwizdka.

74'

Badstuber zostaje zamieniony na Kimmicha.

72'

Badstuber zastopował akcje gospodarzy.

70'

Andreasena zmienia Saint-Maximin.

69'

Coman wkręcił rywala w ziemię, ale źle zacentrował.

68'

Wreszcie jakaś inicjatywa ze strony gospodarzy. Prib uderzył mocno, ale tuż nad bramką strzeżoną przez bezrobotnego Manuela Neuera.

66'

Piłka przypadkowo trafiła do Lewandowskiego, ale ten złapany na pozycji spalonej.

65'

Piłkarze Hannoveru mają ogromny problem, aby wyjść z futbolówką z własnej połowy.

63'

Bayern gra na stojąco. Goście nie forsują tempa.

60'

Obraz gry nie uległ zmianie. Hannover biega za piłką, a przyjezdni swobodnie wymieniają podania.

58'

Benschop zmienia bardzo słabego Erdinca.

56'

"Lewy" huknął z 17. metra, ale kapitalnie broni golkiper H96!

54'

Vidal uderzył sprzed 16. metra, ale za lekko, aby zaskoczyć Zielera.

53'

Piłkarze Hannoveru tylko biegają za piłką...

51'

Alcantara uderzył z 18. metra, ale obok bramki.

50'

Mueller wdał się w drybling z dwoma rywalami i stracił piłkę.

49'

Spokojne tempo, które w pełni kontroluje Bayern. Monachijczycy długo utrzymują się przy piłce.

47'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

46'

Początek drugiej odsłony! Gramy!

45'

Koniec pierwszej odsłony! Bayern trafił do siatki rywali i prowadzi, ale Lewandowski nie wpisał się na listę strzelców.

45'

Vidal z 10. metra, ale za lekko by zaskoczyć Zielera.

44'

Wracając do jedenastki dla Bawarczyków. Ciekawe, czy przy kolejnym karnym, znowu do piłki podszedłby Mueller ...

42'

Gospodarze ruszyli do przodu, będzie korner.

42'

To była setna bramka Muellera w Bayernie!

40'

Mueller bardzo pewnie trafia! Widać, że "Lewy" chciał również wykonać jedenastkę!

39'

Coman zagrał w pole karne, a tam Schulz zagrał ręką! JEDENASTKA!

38'

Korner dla H96. Piłka trafia przed pole karne, a tam Miiko Albornoz uderzył wysoko nad bramką.

35'

Mueller przeciągnął dośrodkowanie. od autu rozpoczną gospodarze.

34'

Alcantara uderzył sprzed pola karnego, ale obok lewego słupka bramki Zielera.

34'

Alcantara do Muellera, a ten zablokowany. Bayern przycisnął!

33'

"Lewy" zgrał do Muellera. ten podał do Vidala. Chilijczyk zablokowany, piłka trafia do Lewandowskiego. Polak strzela, a futbolówki do bramki nie zdołał trafić Coman!

31'

Coman zagrywał w pole karne, tylko pytanie: do kogo?

30'

Lewandowski z 18. metra! Rywali ratuje tylko słupek, a dobitkę Muellera obronił Zieler!

29'

Werder objął prowadzenie w rywalizacji z drużyną Eintrachtu Frankfurt.

27'

Vidal uderzył sprzed pola karnego, ale został zablokowany. Po chwili Alcantara faulował przeciwnika.

26'

Chwilę wcześniej Guardiola zawołał do siebie Alonso i przekazał mu instrukcję i uwagi.

25'

Thomas Mueller wywalczył kolejny korner, ale przyjezdni nie potrafią zamienić stałego fragmentu gry na dogodną sytuację bramkową.

23'

Bayern wygląda na zmęczony zespół, sporo niedokładności i brakuje elementu zaskoczenia.

23'

Piłka wybita z szesnastki, jednak dalej w jej posiadaniu byli zawodnicy mistrza Niemiec. Alonso zagrał w pole karne, a tam Lewandowski uderzył mocno, ale prosto w rękawice Zielera.

21'

Rafinha wywalczył kolejny rzut rożny.

20'

W Kolonii BVB strzeliła pierwszą bramkę, a na murawie w barwach gospodarzy widzimy Pawła Olkowskiego.

18'

Wykrakałem, Coman otrzymał piłkę na lewej stronie pola karnego i bez zastanowienia huknął, ale Zieler odbił futbolówkę.

18'

Jesteśmy świadkami dosyć wyrównanego spotkania. Lewandowski i Coman zupełnie niewidoczni.

17'

Vidal znowu zagrał niedokładnie. od autu rozpocznie H96.

15'

Prostopadła piłka do Erdinca, ale ten źle zabrał się z piłka, którą chwilkę później stracił.

13'

Javi Martinez dopadł do piłki, ale przy okazji faulował jednego z rywali.

12'

Vidal zagrywał z narożnika, a jeden z gospodarzy wybił piłkę na kolejny korner.

11'

Bawarczycy mają przewagę w posiadaniu piłki, ale tego można było się spodziewać.

10'

Ależ Guardiola aktywny na ławce!

10'

Złe rozegranie Xaviego Alonso i piłka opuszcza boisko.

8'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska, a w polu karnym Leon Andreasen uderzeniem głową trafił w poprzeczkę! Dobitka Mevluta Erdinca przeleciała nad bramką!

6'

Mistrzowie Niemiec nie potrafili zagrozić Zielerowi po rzucie rożnym.

5'

Vidal świetnie zagrał w pole karne. Tam niepilnowany Thiago Alcantara z kilku metrów nie potrafił pokonać Rona-Roberta Zielera! To powinna być bramka!

3'

Rozpoczęli swój taniec z piłką zawodnicy Bayernu. Kilka szybkich podań z pierwszej piłki. Futbolówka trafiła pod nogi Arturo Vidala, ale ten przed szesnastką został skutecznie powstrzymany przez defensywę gospodarzy.

2'

Jak na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

2'

Hannover występuje w czerwonych strojach, a Bawarczycy w białych kompletach.

15:31

Pierwszy gwizdek arbitra! Zaczynamy zawody!

15:28

Manuel Gräfe wyprowadza obie jedenastki na murawę! Za kilka minut zaczynamy!

15:24

Niestety Artur Sobiech nie zdążył wyleczyć urazu kostki i dziś nie zobaczymy go na murawie.

15:16

"Lewy" ma szansę zdobyć dziś bramkę nr 50 w tym roku. Życzymy, aby Robert mógł dziś świętować jubileuszowego gola w Hannoverze.

15:14

Znaki an niebie i ziemi wskazują, ze po sezonie Guardiola opuści Monachium. Czyżby były opiekun Barcelony się wypalił?

15:13

Oba zespoły kończą rozgrzewkę! Za kilkanaście minut początek ostatniego meczu dla zawodników Bayernu oraz Hannoveru.

15:09

Pep Guardiola ma dziś do dyspozycji tylko czterech rezerwowych, dawno takiej sytuacji nie widzieliśmy.

15:09

ławka rezerwowych przyjezdnych: Ulreich, Kirchhoff, Rode, Kimmich.

15:07

ławka rezerwowych gospodarzy: Tschauner, Anton, Felipe, Gülselam, Klaus, Saint-Maximin, Benschop

14:58

zestawienie gości:

14:58

Witamy serdecznie w sobotnie popołudnie. To już ligowe ostatki. W Hannoverze Bayern z Robertem Lewandowskim na czele poszuka piętnastego zwycięstwa w lidze! Początek zawodów o 15:30!