Alaba świetnie w obronie zatrzymał Sane.

Alaba z rzutu wolnego trafia tylko w mur.

19:48

61'

Pierwsza indywidualna kara w dzisiejszym meczu. Upomniany Klaas-Jan Huntelaar.

59'

Xabi Alonso zacentrował z rzutu wolnego, a Benatia uderzeniem głową przeniósł piłkę nad poprzeczką.

58'

Tym razem uderzał Mueller, ale trafił wprost w Faehrmanna.

57'

Sane otrzymał piłkę na szesnastym metrze. Zdecydował się na strzał, ale piłka daleko poleciała od bramki Bayernu.

56'

Ciągle padający deszcz nie ułatwia gry piłkarzom.

55'

Neuer przejął piłkę i od razu otrzymał porcję niesamowitych gwizdów.

54'

Zbyt koronkowo przyjezdni. Goście mają przewagę, ale nie przekłada się to na wynik.

52'

Lewandowski strzelał, ale nie zaskoczył Faehrmanna.

52'

Alaba wybija piłkę, ale futbolówka znowu wraca w pole karne Bayernu.

50'

Bayern dalej kontroluje boiskowe sytuacje. Przyjezdni nie grają jakoś niesamowicie. Mało ruchu. Podobnie, jak wczoraj BVB...

47'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania!

19:28

Na murawie pojawiają się zawodnicy, zaraz wznowimy grę!

19:18

45'

Słabe dośrodkowanie, arbiter kończy pierwszą odsłonę. Do przerwy: SCHALKE - BAYERN 1:1.

45'

Lahm wybija piłkę zacentrowaną w pole karne. Tym razem z narożnika rozpoczną gospodarze.

43'

Słabe dośrodkowanie, po chwili piłka trafia przed pole karne, a tam Mueller uderzył z pół obrotu, ale nie zaskoczył Faehrmanna.

42'

Robben zagrywał do Muellera, ale szybszy Benedikt Hoewedes, będzie korner.

40'

Długa piłka do Arjena Robbena, ale Holender na pozycji spalonej.

39'

Bardzo dobre wyjście Neuera, który zaasekurował jednego z defensorów przyjezdnych.

38'

Schalke zamknięte na własnej połowie.

36'

Kontra gospodarzy, ale strzał Leona Goretzki zablokował Alaba.

34'

"Lewy" o mały włos wyszedłby sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Niewiele brakowało Polakowi.

34'

32'

Xabi Alonso zagrał na prawe skrzydło do Philipp Lahma, ale filigranowy zawodnik został uprzedzony.

30'

Lewandowski spróbował swoich sił sprzed pola karnego. Faehrmann wypluł piłkę, ale nikt jej nie dobił.

29'

Dalej przeważa Bayern.

26'

Costa strzelał z 20. metra, ale wysoko nad bramką.

25'

Po kilku minutach dominacji zawodników z Gelsenkirchen do głosu ponownie doszli Bawarczycy.

23'

Mocne zagranie w pole karne Schalke, ale Ralf Faehrmann łapie futbolówkę.

21'

Diametralnie uległ zmianie obraz gry. To gospodarze teraz nacierają!

19'

Świetna kontra podopiecznych Andre Breitenreitera. Sane podał kapitalnie do Meyera, a ten zaskoczył Neuera, mamy remis!

18:50

18'

GOOOOOLLL!!! 1;1!!! MAX MEYER!!

16'

Trwa oblężenie bramki gospodarzy.

16'

Próby Vidala i Alaby zablokowane.

15'

Thomas Mueller próbował wyłożyć piłkę "Lewemu", ale w ostatniej chwili wybija piłkę jeden z zawodników Schalke.

12'

Lewandowski przejął piłkę z lewej strony pola karnego. Snajper mistrza Niemiec próbował zakręcić na dalszy słupek, ale nieznacznie się pomylił!

10'

Szybko rozegrany rzut rożny. piłka zostaje wybita przed pole karne, a tam Alaba uderzył mocno, futbolówka po drodze odbija się od jednego z defensorów Schalke i wpada do siatki!

9'

GOOOOLLLL!!! 0:1! DAVID ALABA!

8'

Dwa rzut rożne wykonywali zawodnicy Bayernu, ale dwukrotnie źle zagrywał Douglas Costa.

7'

Gdy piłka trafia do Neuera, natychmiastowo wzmagają się gwizdy na trybunach.

6'

Od początku inicjatywa należy do Bawarczyków. Czekamy na pierwszą sytuację bramkową.