Sobota, 24 października 2015, godz. 15:30
1. FC KölnFC Koeln
17:20

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe. Miłego wieczoru!

17:20

1000. zwycięstwo Bayernu Monachium stało się faktem! Kibice dziękują piłkarzom za świetną postawę i 10. z rzędu zwycięstwo w lidze.

90'

Arbiter zakończył spotkanie w 90. minucie. Bayern wygrał z FC Koeln 4:0!

89'

Bayern wciąż przeważa, ale raczej nie chce za wszelką cenę dobijać dzisiejszego rywala.

85'

Strzał z główki Roberta Lewandowskiego, jednak piłka poszybowała nad bramką gości.

82'

Chwila spokojniejszej gry w tym spotkaniu.

78'

Zmiana w zespole Guardioli. Thiago Alcantara wszedł w miejsce Thomasa Muellera.

77'

GOOOOOOOOL! 4:0 dla Bayernu, strzelcem bramki Thomas Mueller!

76'

Karny dla Bayernu! Faulowany Robert Lewandowski przez Maroha!

75'

Zmiana w drużynie FC Koeln. Z boiska zszedł Yannick Gerhardt, a jego miejsce zastąpił Dusan Svento.

71'

Philipp Hosiner zastępuje na placu gry Simona Zollera.

70'

Kolejny strzał Kimmicha, tym razem prosto w bramkarza gości.

69'

Strzał Kimmicha zablokowany przez Hectora, po chwili strzelał Lewandowski, ale dobrą interwencją popisał się 22-letni golkiper Kolonii.

65'

Z boiska schodzi Arjen Robben, a na placu gry zameldował się już Joshua Kimmich.

62'

Rzut wolny dla Bayernu. Do piłki najwyżej wyskoczył Robert Lewandowski i strzałem z główki pokonał bramkarza Kolonii.

62'

GOOOOOOOOL! 3:0, Robert Lewandowski!

62'

Zmiana w zespole Bayernu. Javi Martinez zastępuje Boatenga.

61'

Żółta kartka dla Lehmanna.

60'

Ręka Boatenga i rzut wolny dla Kolonii. Złe dośrodkowanie i piłka dla Bayernu.

58'

Tradycyjne zejście Robbena do lewej nogi, strzał Holendra i dobra obrona Horna.

58'

Zmiana w zespole gości. Yuya Osako wszedł na boisko, a z placu gry zeszedł Anthony Modeste.

56'

Taktyczny faul i Rafinha został ukarany żółtą kartką.

54'

Dośrodkowanie Alaby z lewego skrzydła, ale Timo Horn pewnie interweniuje.

53'

Robben dograł do Lewandowskiego, ale 27-latek nie zdołał oddać mocnego strzału na bramkę gości.

50'

Odpowiedź Bayernu. Robben podał po ziemi w pole karne gości, jednak futbolówkę złapał Timo Horn.

50'

Matthias Lehmann strzelił z dystansu, ale piłkę pewnie złapał Manuel Neuer.

48'

Kolejny korner dla gospodarzy, jednak obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Horna.

46'

Od razu rzut rożny dla Bayernu.

46'

Czas na drugą część spotkania!

16:22

Wyniki Bundesligi do przerwy:

Bayern Monachium 2-0 Koeln, Darmstadt 0-0 Wolfsburg, Hannover 0-0 Eintracht Frankfurt, Bayer Leverkusen 0-0 Stuttgart, FSV Mainz 0-3 Werder Brema

16:20

Do przerwy Bayern Monachium zasłużenie prowadzi z FC Koeln 2:0 po golach Arjena Robbena i Arturo Vidala. Piłkarzy Kolonii stać dziś jedynie na nieczęste kontrataki.

45'

Gwizdek arbitra Meyera oznaczający koniec pierwszej części spotkania.

43'

Akcja Kolonii, Manuel Neuer zmuszony do interwencji, jednak wcześniej sędzia dopatrzył się spalonego.

41'

Coman wbiegł z lewego skrzydła w pole karne, wycofał piłkę na 16. metr, a tam znalazł się Arturo Vidal, który pokonał Horna precyzyjnym uderzeniem.

40'

GOOOOOOOOOL! Już 2:0 dla Bayernu Monachium, Arturo Vidal!

36'

Wrzutka Muellera z prawego skrzydła, strzał Lewandowskiego został zablokowany, ale do piłki na 5. metrze dopadł jeszcze Holender i wpakował piłkę do bramki strzeżonej przez Horna.

36'

GOOOOOOOOOL! 1:0 dla Bayernu, strzelcem gola Arjen Robben.

35'

Lewandowski zdołał przyjąć piłkę w polu karnym, jednak do polskiego napastnika doskoczyło trzech obrońców i po chwili do piłki dopadł Timo Horn.

32'

Interwencja obrońcy gości i kolejny rzut rożny. Tym razem z drugiej strony boiska.

31'

Zablokowane dośrodkowanie Lahma, rzut rożny dla Bayernu.

30'

Kolejna wrzutka Arjena Robbena z prawego skrzydła, obrońcy szybko wyjaśnili sytuację.

29'

Dośrodkowanie Robbena w pole karne, Robert Lewandowski główkuje, ale dobrze ustawiony był bramkarz gości.

22'

Wrzutka na pole karne, Kingsley Coman strzela z główki, jednak piłka poszybowała nad bramkę Kolonii.

22'

Faulowany Robben. Będzie szansa na dobre dośrodkowanie w pole karne "Koziołków".

17'

Strzał Costy, jednak piłka trafiła jedynie w boczną siatkę. Lewandowski sygnalizował, że piłka odbiła się od jednego z zawodników gości.

14'

Rzut rożny dla Bayernu, obyło się bez zagrożenie pod bramką Kolonii.

11'

Świetna obrona bramkarza gości! Thomas Mueller zmarnował sytuację sam na sam!

10'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła na pole karne Kolonii, kolejna interwencja Timo Horna.

7'

Kolejna akcja Bayernu. Strzał Robbena, ale Timo Horn wybił piłkę na rzut rożny.

5'

Rzut wolny dla Kolonii. Modeste faulowany na prawej stronie przez Rafinhę.

2'

Pierwsza akcja gospodarzy, sędzia dopatrzył się faulu Muellera na bramkarzu Kolonii.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Przy piłce podopieczni Guardioli.

15:25

Piłkarze wychodzą już na murawę.

15:20

Bardzo solidnie wygląda dziś ofensywa Bayernu. Warto dodać, że w wyjściowym składzie Mistrzów Niemiec znalazł się dziś Arjen Robben,

15:15

Arbitrem dzisiejszego spotkania jest 46-letni Florian Meyer.

15:10

Dotychczas Bayern Monachium w historii Bundesligi wygrywał 999 razy. Dziś Monachijczycy mają okazję na historyczne zwycięstwo.

15:05

Ławka rezerwowa Bayernu: Thiago Alcantara, Sven Ulreich, Xabi Alonso, Javi Martinez, Jan Kirchhoff, Juan Bernat, Joshua Kimmich

Ławka rezerwowa Kolonii: Thomas Kessler, Paweł Olkowski, Dusan Svento, Yuya Osako, Bard Finne, Philipp Hosiner, Milos Jojić

15:00

Kolonia w 9 meczach zdobyła 13 goli. Dla porównania Robert Lewandowski ma na swoim koncie 12 bramek, a cała drużyna Bayernu - 29.

14:55

Po 9. kolejkach Bayern jest liderem Bundesligi z kompletem punktów na koncie. Kolonia zajmuje 6. pozycję z dorobkiem 14 punktów.

14:50

Witamy i serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu Bayern Monachium - FC Koeln!