SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
0 : 3
Bayern MonachiumBayern Monachium
91'

Felix Zwayer kończy mecz. Darmstadt - Bayern 0:3. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak!

89'

Piłkarze ślizgają się na murawie.

88'

Obraz gry do końca meczu nie ulegnie zmianie. Bayern też gra już spokojnie. Wszyscy czekają na ostatni gwizdek.

84'

W Darmstadt zaczęło rzęsiście padać.

83'

Goetze dośrodkował do nikogo.

82'

Kolejny wypad Bawarczyków pod pole karne, ale po kilkunastu zagraniach podopieczni Guardioli tracą futbolówkę.

80'

Martinez fauluje Wagnera, kolejna kartka.

79'

Alonso uderzył z rzutu wolnego nad bramka.

78'

Sulu ostro potraktował Goetze. Druga, żółta kartka dzisiaj.

77'

Mario Vrancić zmienia Rauscha.

75'

Gospodarze opadli z sił, ewidentnie dwie szybko stracone bramki podcięły im skrzydła.

73'

Wagner łokciem potraktował Javi Martineza, pierwsza żółta kartka w spotkaniu.

73'

Za Boatenga pojawi się Xabi Alonso.

71'

Dwie akcje Bawarczyków, nie ma czwartej bramki, która jest chyba kwestią czasu.

69'

A w ekipie Schustera za Niemeyera wchodzi Jan Rosenthal

69'

Thomas Mueller za Costę, druga zmiana w zespole Bayernu.

67'

Bawarczycy w kilka minut wybili z głowy gospodarzom jakiekolwiek nadzieje na dobry wynik.

66'

Javi Martinez zmienia Vidala.

65'

Prostopadła piłka do Rode, który na raty pokonuje Mathenię. Najpierw trafia w słupek, a potem pakuje futbolówkę do siatki!

64'

0:3! Rode!

64'

Rode z prawej strony wycofał futbolówkę na 16. metr, a tam Coman płaskim strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy!

62'

0:2! Coman!

60'

Dośrodkowanie w pole karne Bayernu, a tam jeden z gospodarzy był bliski skierowania piłki do siatki!

59'

Sandro Wagner melduje się w miejsce Stroh-Engela.

58'

Rode faulował i Bayern traci piłkę.

57'

Długi, bardzo długi atak pozycyjny mistrza Niemiec.

57'

Po chwili Kimmich zagrał na lewo do Goetze, a ten uderzył tuz obok słupka!

56'

Coman zagrywa z narożnika, ale Bayern nie zdołał oddać strzału.

56'

Costa przyblokowany, a jego uderzenie mimo to broni bramkarz Darmstadt!

54'

Niemeyer dostał piłką w głowę. Niemiec ucierpiał.

52'

Podobnie, jak w pierwszej połowie Bayern długo rozgrywa piłkę, a gospodarze starają się szybko przeprowadzać swoje kontry.

50'

Obie ekipy przystąpiły do gry bez zmian.

49'

Rzut wolny dla gospodarzy, ale defensywa Bayernu nie dała się zaskoczyć.

47'

Rzut wolny dla gości z 18. metra. Krótkie rozegranie, ale defensywa Darmstadt wybija piłkę.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania!

45'

Koniec, do przerwy Darmstadt - Bayern 0:1!

44'

Do końca pierwszej odsłony zostało kila minut. Bayern dominuje na murawie. Ogromna przewaga w posiadaniu piłki i w liczbie podań przełożyła się jak na razie na jedno trafienie. Gospodarze starają się długimi podaniami nękać defensywę gości.

41'

Coman zablokowany na linii pola karnego, po chwili z kontrą wyszli gospodarze, jednak monachijska defensywa szybko odbiera piłkę.

39'

Wrzutka w pole karne Bayernu. Futbolówka ląduje w rękawicach Neuera.

38'

Costa ściął do środka i uderzył mocno na bramkę! Piłka minęła prawy słupek bramki Darmstadt!a

36'

Piłka zagrywana z narożnika trafiła do Vidala, ale ten uderzył głową tylko w środek bramki!

35'

Coman został zablokowany, będzie korner.

35'

Costa zagrywał w pole karne, ale futbolówka ląduje w rękawicach bramkarza gospodarzy.

33'

Pieter Niemeyer zablokowany, a dobitkę Rauscha broni Neuer.

31'

Dobra akcja gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne, a tam Marcel Heller uderzył "na siłę" zły wybór zawodnika Darmstadt. Futbolówka poleciała tylko w boczną siatkę!

29'

Costa strzelał z za pola karnego, ale został zablokowany.

27'

Bayern kontroluje tempo gry, długo utrzymuje się przy piłce, a gospodarze starają się odgryzać długimi podaniami.

26'

Kolejna piłka na Engela, ale świetnie wychodzi Neuer.

23'

Dominik Stroh-Engel mocno uderzył z kilkunastu metrów, piłkę odbija Neuer. Gospdoarze mieli swoją szansę!

20'

Chilijczyk uderzył mocno po zagraniu Costy. Futbolówka odbija sie od słupka i wpada do bramki!

19'

SV Darmstadt 98 - Bayern Monachium

19'

0:1! Arturo Vidal!

18'

Costa uderzył tylko w boczną siatkę, było blisko!

18'

Sebastian Rode faulowany 22 metry od bramki.

16'

Prostopadła piłka do Mario Goetze, ale były zawodnik "BVB" traci futbolówkę, a na dodatek fauluje.

15'

Bez strzału na bramkę Mathenii

14'

Kingsley Coman wdarł się lewa stroną w pole karne, ale jeden z defensorów wybił piłkę, będzie korner.

12'

Kolejna, długa piłka w pole karne Bayernu. Kilka prób przebitki gospodarzy, ale Manuel Neuer jak na razie bezrobotny.

10'

Ciekawa akcja Arturo Vidala z Douglasem Costą. Po wymianie krótkich podań strzał oddał Chilijczyk, ale było to niecelne uderzenie.

9'

Trzy kolejne próby zawodników beniaminka. Długie podania robią sporo zamieszania w szeregach obronnych Bayernu.

8'

Pierwszy wypad podopiecznych Dirka Schulza za własna połowę. Konstantin Rausch walczył o rzut rożny, ale przegrał z Rafinhą.

6'

Wrzutka w pole karne gospodarzy, a tam Joshua Kimmich odbił piłkę głową. Futbolówkę złapał Christian Mathenia

5'

Bawarczycy ładnie wymieniają piłkę, a zawodnicy Darmstadt skuteczni w odbiorze jak na razie.

3'

Przemeblowany mistrz Niemiec od początku narzuca swój rytm gry. Zawodnicy gospodarzy przede wszystkim skupieni są na wybijaniu piłki.

2'

Gospodarze dziś na niebiesko-białe. Bayern natomiast występuje w czerwonych strojach.

15:31

Pierwszy gwizdek arbitra, gramy!

15:29

Obie jedenastki na boisku, zaraz początek zawodów.

15:26

Za kilka minut zaczynamy!

15:18

rezerwowi Bayernu:

15:10

Oba zespoły intensywnie się rozgrzewają na murawie.

15:09

Jedenastka gospodarzy oraz ławka rezerwowych:

15:04

Łukasz Załuska znalazł się na ławce rezerwowych beniaminka.

15:03

Robert Lewandowski poza kadrą meczową. Najwidoczniej nikt w Monachium nie chce ryzykować. Pep Guardiola da dziś pograć kilku zmiennikom.

14:59

wyjściowe zestawienie gości:

14:56

Bayern z kompletem punktów kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa (4-0-0).

14:54

Gospodarze dzisiejszej rywalizacji są beniaminkiem. Podopieczni Dirka Schustera po 4. kolejkach mają na swoim koncie 8 punktów (1-3-0).

14:51

Witamy serdecznie w sobotnie popołudnie. Za 45 minut rozpocznie się spotkanie 5. kolejki Bundesligi, Darmstadt - Bayern Monachium.