Ajax AmsterdamAjax Amsterdam
2 : 2
MDNEC Nijmegen
93'

Koniec meczu! Ajax Amsterdam remisuje z NEC Nijmegen 2:2, a Arkadiusz Milik kończy spotkanie z piętnastym golem na koncie!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

88'

Wrzutka Joela Veltmana z prawej strony, futbolówkę pewnie wyłapał David Jones.

86'

Mike van der Hoorn sfaulował Christiana Santosa, który nie podnosi się z boiska.

84'

Kolejna zmiana w Ajaksie, Victor Fischer wejdzie w miejsce Amina Younesa.

82'

Goście spotkanie wyrównali! Wrzutka z lewej strony na pole karne Ajaksu, do piłki dopadł Christian Santos i strzałem głową pokonał Jaspera Cillessena.

82'

Goool! Christian Santos!

80'

Mitchell Dijks upadł i nie podnosi się z murawy.

77'

Joey Sleegers zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale to uderzenie nie zaskoczyło Jaspera Cillessena.

75'

Nemanja Gudelj zagrywał piłkę z rzutu rożnego, ale David Jones pewnie wyłapał piłkę.

73'

Pierwsza zmiana w Ajaksie, Lasse Schoene, opuści plac gry, w jego miejsce pojawił się Anwar El Ghazi.

71'

Złe zagranie Arkadiusza Milika, Polak za daleko wypluł piłkę przed siebie i stracił ją w środkowej strefie boiska.

69'

Rzut rożny dla drużyny gości, ale nic z tego przyjezdnym nie wyszło i Ajaks ruszył z kontrą.

65'

Amin Younes wypatrzył Arkadiusza Milika i odegrał w jego kierunku piłkę. Polak nie był jednak w najlepszej sytuacji, ale pilnowany przez rywali zdołał jeszcze oddać strzał. David Jones sparował piłkę na rzut rożny.

62'

Gospodarze są stroną dominującą na placu gry. Stwarzają znacznie więcej sytuacji i jeśli dalej będą grali w ten sposób, z pewnością powiększą swoją przewagę.

59'

Gospodarze znów w natarciu! Riechedly Bazoer uderzał na bramkę przyjezdnych, ale trafił tylko w boczną siatkę.

58'

Milik przepuścił piłkę do Lasse Schoene, ale Holender nie zdołał stworzyć żadnej składnej akcji.

56'

Kolejna groźna akcja gospodarzy! Amin Younes dośrodkowywał do Lasse Schoene, ten wpadł z piłką w pole karne, ale przestrzelił.

54'

Lasse Schoene i Arkadiusz Milik próbowali sforsować defensywę gości, jednak defensorzy NEC w tej sytuacji spisali się dobrze i oddalili zagrożenie od własnej bramki.

52'

52'

Ogromne zamieszanie pod bramką NEC! Arkadiusz Milik wpadł w pole karne rywali i próbował wpakować piłkę do siatki, prawie mu się udało, ale w ostatniej chwili Rens van Eijden próbując zatrzymać Polaka, skierował futbolówkę do własnej siatki.

52'

GOOOL! Samobójcze trafienie Rensa van Eijdena!

48'

Kolejny strzał na bramkę gości, tym razem uderzał Lasse Schoene, ale znów pewnie obronił David Jones.

47'

Ależ szansa Arkadiusza Milika! Mitchell Dijks dośrodkowywał w kierunku Polaka, a ten dopadł do piłki i uderzał na bramkę NEC! David Jones popisał się jednak dobrą interwencją i nie ma gola dla Ajaksu.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Ajaks remisuje z NEC Nijmegen 1:1!

45'

Ależ akcja Ajaksu! Amin Younes zacentrował na pole karne, do piłki dopadł Lasse Schoene, który był w bardzo dobrej pozycji, ale nieczysto trafił w futbolówkę i skierował ją wysoko nad poprzeczką! To mógł być gol!

44'

Arkadiusz Milik jest w tym spotkaniu bardzo aktywny. Przed chwilą reprezentant Polski dośrodkowywał do Nemanji Gudelja, który jednak zepsuł tę sytuację nieudanym strzałem.

43'

Dobra akcja Milika, Polak wypatrzył lepiej ustawionego Riechedly Bazoera i odegrał w jego kierunku futbolówkę. Ten jednak zakończył tę sytuację niecelnym strzałem.

42'

Lasse Schoene zagrywał z rzutu rożnego, ani Milik, ani Klassen nie zdołali dojść do piłki i z kontrą ruszyli przyjezdni.

40'

Dośrodkowanie Lasse Schoene, ale piłka nie trafiła do Arkadiusz Milika. Ajaks będzie miał rzut rożny.

38'

Pierwszy celny strzał gości w tym spotkaniu, bramkę Ajaksu atakował Christian Santos, ale Jasper Cillessen obronił.

36'

Rzut rożny dla Ajaksu, piłkę zagrywał Lasse Schoene, ale dopaść do niej nie zdołał Mike van der Hoorn.

33'

Todd Kane dośrodkowywał na pole karne Ajaksu, ale zrobił to na tyle nieudanie, że w żaden sposób nie zagroził bramce Cilessena.

30'

25'

Santos powalony w środku pola. Rzut wolny dla przyjezdnych.

24'

Goście odzyskali piłkę na własnej połowie, ale nie potrafili wyprowadzić skutecznego kontrataku.

23'

Brzydki faul na Lasse Schoene, rzut wolny dla Ajaksu z bocznej strefy boiska, blisko linii pola karnego.

22'

Milik dostał długie podanie na skrzydło i wywalczył rzut rożny.

21'

Gospodarze cofnęli się do defensywy ulegając naciskowi Cesarskich. Goście szukają szansy do zdobycia drugiej bramki.

18'

Todd Kane! NEC doprowadza do wyrównania po ofensywnym wejściu bocznego obrońcy, który oszukał defensorów Ajaksu i posłał piłkę tuż przy krótszym słupku bramki Cillessena.

16'

Milik!!! Polak oszukał bramkarza i obrońcę, dobijając swój własny strzał przeniósł piłkę ponad rywalami. Świetne wykończenie, Ajax na prowadzeniu!

6'

Ajax przez dłuższy czas utrzymuje się przy piłce, ale nie rwie się do ataku.

5'

Pierwsza groźna sytuacja Ajaksu, zakończona jednak niecelnym strzałem na bramkę Jonesa.

3'

Gra toczy się w środku pola, obydwa zespoły walczą o panowanie na boisku.

16:45

Rozpoczynamy spotkanie! Jakim wynikiem zakończy się ten mecz? Zapraszamy do typowania w komentarzach.

16:39

Rezerwowi NEC:
Bikel, Golla, Grot, Leiwakabessy, Ritzmaier, Roman, van Duin.

16:39

Rezerwowi Ajaksu:
Boer, El-Ghazi, Fischer, Serero, Sinkgraven, van de Beek, van Rhijn.

16:31

Przed rozpoczęciem spotkania zapraszamy do lektury zapowiedzi -> KLIK!

16:19

Arkadiusz Milik wybiegnie na boisko w podstawowym składzie drużyny z Amsterdamu. Wojciech Golla, niestety, zacznie mecz na ławce rezerwowych NEC Nijmegen.

16:11

Witamy i zapraszamy na relację LIVE ze spotkania 27. kolejki Eredivisie. Walczący o mistrzostwo Holandii Ajax zmierzy się dziś z NEC Nijmegen. Początek meczu o 16:45!