Ajax AmsterdamAjax Amsterdam
0 : 0
wikipedia.orgHeracles Almelo
22:38

Ajax był zespołem lepszym, ale co z tego. Dopiero w 80. minucie gospodarze przycisnęli, jednak to było zdecydowanie za mało na bezbarwny zespół z Almelo. To tyle z naszej strony! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Dobranoc!

93'

Arbiter kończy zawody! Ajax - Heracles 0:0. Gospodarze załamani, a przyjezdni szczęśliwi.

92'

Fischer! Zawodnik Ajaksu przejął piłkę na 18. metrze, a strzał Fischera kapitalnie obronił Castro!

91'

Strzał na wiwat jednego z gości.

90'

Trzy minuty dodatkowego czasu gry!

89'

Zawodnicy z Amsterdamu domagają się rzutu karnego, ale zawodnik gospodarzy sam padł w szesnastce jak rażony piorunem.

89'

Kolejny korner, gospodarze przycisnęli. Czy nie za późno?

87'

Gladon zastępuje Bel Hassaniego.

86'

A chwilę wcześniej Schoene uderzył tuż nad poprzeczką. Może Ajax coś strzeli?

86'

Fischer zablokowany na 10. metrze, pachniało bramką!

84'

Fischer zbiegł z piłką do środka i uderzył na bramkę, ale skutecznie w bramce Castro.

83'

Koniec spotkania coraz bliżej i nie zanosi się na bramki.

81'

Korner dla Ajaksu, ale gospodarze po raz kolejny marnują stały fragment gry.

79'

Seria dośrodkowań w pole karne Heraclesu, robi się coraz groźniej.

79'

Droste ukarany żółtym kartonikiem. To pierwsza indywidualna kara w dzisiejszym spotkaniu.

77'

A Schoene zastępuje Sinkgravena.

76'

Gossens zmienia Darriego.

75'

W miejsce Veltmana melduje się van Rhijn.

73'

Zawodnik Heraclesu z piką przy nodze przewrócił się w szesnastce rywali...

70'

Castro sygnalizuje, że piłka jest flakowata i trzeba ją wymienić.

68'

Darri poślizgnął się,a mógł dobrze dograć piłkę przed bramkę Cillessena.

66'

Dziwnie to zabrzmi, ale goście przejęli inicjatywę.

65'

Pierwszy strzał gości. Piłka poleciała obok bramki! Pierwszy strzał w meczu, a mamy 65. minutę.

63'

Milik odcięty od podań. Zawodnicy de Boera przede wszystkim skrzydłami starają się przedzierać.

61'

Zawodnik Ajaksu wraca do gry.

59'

Viktor Fischer pojawił się na boisku w miejsce Amina Younesa.

60'

Van der Hoorn leży na murawie kontuzjowany.

58'

Navratil zmienia van Ooijena.

58'

Piłka zagrywana z narożnika. dopadł do niej Milik,a futbolówkę z linii bramkowej wybija jeden z piłkarzy gości!

57'

El Ghazi z agrywa w szesnastkę, a tam Milik znowu uprzedzony przez rywali.

55'

Trochę dziwi postawa gości, którzy grają "na czas" przy każdej możliwej okazji. Ajax nie wygląda na zespół w formie. Czemu przyjezdni nie spróbują tego wykorzystać?

51'

Znowu tempo spotkania padło, jak bateria w telefonie.

48'

Bazoer uderzył mocno w sam środek bramki.

47'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

46'

Gospodarze zaczynają od środka! Gramy, gramy!

45'

KONIEC! Do przerwy na Amsterdam ArenA bez bramek!

44'

De Boer poderwał się z ławki ze złości. Czy Holender wstrząśnie zawodnikami Ajaksu w przerwie?

42'

Gospodarze wymieniają dziesiątki podań, ale czy coś z tego będzie?

40'

Gudelj tym razem trafił w mur z rzutu wolnego. Są postępy.

39'

Frank de Boer musi wstrząsnąć swoimi piłkarzami.

38'

Gudelj już po raz czwarty zagrywa fatalnie z rzutu wolnego.

37'

Mecze w B-klasie są ciekawsze od zawodów z udziałem Ajaksu...

35'

Goście gubią się przed szesnastką Ajaksu. Czekamy nadal na konkretne sytuacje.

33'

Ajax kontroluje bez najmniejszych problemów boiskowe wydarzenia. Tylko gospodarze mogliby bardziej się postarać.

30'

Bazoer pociągnął z piłką kilkanaście metrów i huknął bardzo mocno z ponad 20. metrów, a piłka otarła się o lewy słupek bramki Castro!

30'

Gudelj za lekko centruje.

29'

Younes faulowany po lewej stronie boiska.

27'

Gudelj zacentrował w pole karne, a piłka ląduje w rękawicach bramkarza rywali.

25'

Sinkgraven w ostry sposób potraktowany. To mogła być pierwsza kartka.

24'

i znowu tempo spotkania nam spadło. Gramy panowie, gramy!

20'

Van der Hoorn wyskoczył najwyżej do centry z narożnika boiska, jednak nie trafił on do bramki.

20'

Sinkgraven otrzymał piłkę na 16. metrze i w asyście defensora rywali oddał mocny strzał, który odbił golkiper rywali!

18'

El Ghazi dostał długa piłkę za plecy obrońców. Zawodnik Ajaksu zagrał wzdłuż bramki na 10. metrze, ale Milika uprzedzili defensorzy Heraclesu!

16'

Za nami kwadrans, w którym tempo gry narzuca Ajax, ale nie przekłada się to na sytuacje bramkowe. Bez strzałów jak na razie.

15'

Heracles wykonywał korner i goście nadal utrzymują się przy piłce.

14'

I kolejny rzut wolny dla Ajaksu ,ale futbolówka ląduje w rękawicach Castro.

13'

Cillessen pod presją wybija piłkę. pierwsza próba pressingu ze strony przyjezdnych.

12'

Centra zostaje wybita przez defensorów gości.

11'

El Ghazi faulowany z prawej strony boiska. będzie dobra okazja na centre w szesnastkę.

11'

Piłka zagrana za 16. metr, a tam Bazoer stracił piłkę.

11'

10'

Milik oddał piłkę do Sinkgravena, a ten wywalczył pierwszy korner.

9'

Trybuny na Amsterdam ArenA nie są wypełnione, ale słychać kapitalny doping kibiców gospodarzy.

7'

Sinkgraven za lekko zagrywał do Milika i po chwili z kontra ruszyli zawodnicy 4. ekipy w tabeli, ale i atak Heraclesu był nieskuteczny.

6'

Sinkgraven przedzierał się przez zasieki obronne gości, którzy odebrali piłkę zawodnikowi z Amsterdamu. Po chwili przyjezdni znowu stracili futbolówkę.

4'

Lider tabeli gra dziś w biało-czerwonych kompletach,a Heracles w czarnych strojach.

3'

Ajax kontroluje od początku tempo zawodów. Goście jak na razie tylko zmuszeni są do biegania.

2'

El Ghazi wyłożył piłkę na piaty metr, ale nikt z jego kolegów nie zdołał dopaść do zagrania.

1'

Długa piłka w kierunku Arka Milika. Ten zgrał piłkę do El-Ghaziego. Zawodnik Ajaksu wrzucił w szesnastkę futbolówkę, ale ta została wybita daleko, daleko.

20:45

Od środka rozpoczynają przyjezdni! Gramy, gramy!

20:43

Na Amsterdam ArenA rozbrzmiewa hymn gospodarzy, a arbiter wyprowadza na murawę obie jedenastki!

20:36

ławka rezerwowych gości: Fij, Bosz, Navrátil, Gladon, Gosens, García, Heerkes.

20:35

ławka rezerwowych gospodarzy: Boer, van Rhijn, Schoene, Fischer, Viergever, Serero, van de Beek.

20:30

Obie jedenastki kończą rozgrzewkę, za kwadrans początek zawodów!

20:10

Milik znalazł się w wyjściowym zestawieniu Ajaksu, który jest liderem tabeli z z trzema oczkami przewagi nad PSV. Heracles jest na 4. miejscu.

20:02

19:51

Arek Milik czeka na swoją pierwszą bramkę w 2016 roku. Dotychczas wychowanek Rozwoju Katowice trafiał do siatki rywali ośmiokrotnie.

19:43

Witamy we wtorkowy wieczór. O 20:45 rozpocznie się mecz 20. kolejki ligi holenderskiej. Ajax Amsterdam u siebie zmierzy się z Heraclesem Almelo.

11:07

Ajax - Heracles LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czy Milik strzeli dziś swoją pierwszą bramkę w rundzie wiosennej?

Już dziś rozpoczyna się 20. seria spotkań Eredivisie, w której Ajax na własnym obiekcie zmierzy się z Heraclesem Almelo. Będzie to trzeci mecz zespołu z Amsterdamu w 2016 roku. Czy Arkadiusz Milik strzeli swoją pierwszą bramkę w rundzie wiosennej?