Niedziela, 17 stycznia 2016, godz. 12:30
ADO Den HaagMD
0 : 1
Ajax AmsterdamAjax Amsterdam
14:24

Słabe zawody w wykonaniu Ajaksu. Podopieczni de Boera mogą cieszyć się jedynie z kompletu punktów! To tyle z naszej strony! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Miłego dnia!

95'

Arbiter kończy zawody! Ajax po męczarniach wygrywa w Hadze 1:0!

94'

Schoene nie potrafił w sytuacji sam na sam pokonać Hansena, a po chwili El Ghazi trafia w poprzeczkę!

93'

Danny Bakker uderzył z 18. metra nad poprzeczką.

92'

Kotłuje się pod bramką Cillessena.Jeszcze 3 minuty.

92'

Jansen uderzył na silę z 11. metra! Źle to zrobił zawodnik Bocianów.

90'

Arbiter doliczył pięć minut!

88'

Jeden z gospodarzy uderzył na wiwat.

87'

Schoene natomiast zastępuje strzelca jedynej bramki, Younesa.

86'

Malone zmienia Havenaara.

85'

Bakker powalił rywala i zasłużenie otrzymuje żółtą kartkę.

85'

El Gazhi podał do Fischera, a ten fatalnie przestrzelił z 10. metra!

84'

Słabe zawody Polaka, jak i całego Ajaksu.

83'

El Gazhi zastępuje Milika.

82'

Chwilę wcześniej Havenaar z kilku metrów trafił prosto w Cillessena!

81'

Sinkgraven zmienia ven de Beeka.

79'

Dośrodkowanie w okolice bramki Ajaksu,a tam Beugelsdijk uderzył piłkę głową, ale próba była bardzo niedokładna.

77'

Havenaar otrzymuje kartkę.

75'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Ajaksu. Gospodarze starają się przycisnąć.

74'

Kibice zgromadzeni na trybunach bawią się świetnie, czego nie można powiedzieć o piłkarzach.

72'

Wilfried Kanon uderzył prosto w mur, a następnie jeden z zawodników lidera tabeli wybił daleko futbolówkę.

71'

Riedewald faulował na 20. metrze.

70'

Milik dopadł do dośrodkowania, ale uderzył prosto w środek bramki.

69'

Piłkarze Ajaksu mimo kilku centr w szesnastkę potrafili się wybronić.

68'

Gospodarze wywalczyli korner.

68'

Nic się nie zmienia: styl gry, tempo, skuteczność. Mizerne zawody na Kyocera Stadion.

65'

Marengo zmienia zbyt pobudzonego Schakena.

64'

Wreszcie pokazał się Milik! Wychowanek Rozwoju Katowice pociągnął z piłką kilkanaście metrów i uderzył z 18. metra obok prawego słupka bramki Hansena.

63'

Zawodnicy ADO starają się naciskać na lidera tabeli. Przerwa podziałała mobilizująco na Bocianów.

61'

Gospodarze kilkukrotnie centrowali w szesnastkę Ajaksu, ale jak na razie zawodnicy De Boera pewnie sobie radzą w defensywie.

60'

Golkiper Ajaksu wraca do gry, ale czy na długo?

56'

Cillessen nie jest w stanie kontynuować gry! Będzie potrzebna zmiana!

56'

Szybko akcja przenosi się na druga stronę boiska. Schaken walczył do końca o piłkę,a przy okazji kopnął w głowę Cillesseną!

55'

Gudelj strzelał bezpośrednio na bramkę, ale uderzenie leciało w środek bramki.

55'

Younes powalony na 25. metrze.

54'

Co ciekawe, jeszcze nie oglądaliśmy dziś rzutu rożnego.

52'

Wracamy już do gry. Milik niewidoczny. Ogólnie większość zawodników Ajaksu wygląda, jakby była jeszcze na wakacjach.

50'

Schaken leży na murawie. potrzebna jest interwencja medyków.

49'

Dijks zagrywał prostopadle do Fischera, ale szybszy był golkiper rywali.

48'

Nadal obserwujemy mozolne tempo spotkania.

47'

Oglądamy identyczne jedenastki jak na początku zawodów.

46'

Od środka rozpoczynają piłkarze z Hagi.

13:31

Piłkarze wracają powoli na murawę! Za kilka minut arbiter wznowi grę.

45'

Do przerwy przyjezdni prowadzą 1:0. Ajax gra naprawdę bardzo słabo, a Milik jest niewidoczny. Miejmy nadzieję, że po przerwie będziemy świadkami lepszego widowiska.

45'

Bazoer otrzymuje żółty kartonik. Zgotowało się troszeczkę na murawie.

42'

Schaken ściął do środka z lewego skrzydła, ale strzelił "Panu Bogu w okno".

41'

Martin Hansen podał prosto do przeciwników, ale gracze lidera tabeli nie potrafili skutecznie zagrozić bramce ADO.

40'

Momentami bardzo bezradni są zawodnicy z Hagi. Ajax nie gra nic wielkiego. Kilka podań na stojąco potrafi rozerwać obronę Bocianów.

38'

Centra pod bramkę Jaspera Cillessena, ale na pozycji spalonej jeden z gospodarzy.

37'

Goście również tracą piłki w głupi sposób. Ajax nie może złapać odpowiedniego rytmu.

35'

Słaba centra w szesnastkę i swój atak budują piłkarze z Amsterdamu.

34'

Joel Veltman powalił jednego z przeciwników. Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy.

34'

Zamieszanie w polu karnym. Po chwili piłka została wycofana na 16. metr do Schakena, a ten uderzył po ziemi jednak obok bramki. To pierwsza dobra sytuacja Bocianów.

32'

Mike Havenaar powalony przez rywali. ADO będzie miało okazję na dobrą centrę w szesnastkę.

30'

Gospodarze przez kolejne kilka minut byli zmuszeni do głębokiej defensywy.

29'

Riechedly Bazoer zagrał prostopadle do Kenny'ego ven de Beeka, ale ten stracił piłkę na 13. metrze.

27'

Wakacyjne tempo zawodów. Czy ADO naprawdę nie jest w stanie przycisnąć rywali?

26'

Milik otrzymał piłkę na 5. metrze, a ten w ostatniej chwili został zablokowany!

24'

Ajax minimalnym nakładem sił prowadzi. Lider tabeli gra na stojąco.

24'

Czy gospodarze ruszą do ataku?

22'

Piłka zagrana w szesnastkę gospodarzy. Tam do piłki dopadł Younes, który ograł w prosty sposób jednego z defensorów ADO, a następnie z kilku metrów po ziemi wpakował piłkę do siatki!

21'

GOOOOOL!!!! AMIN YOUNES!!!!

20'

Bociany bardzo głęboko cofają się całym zespołem. Ajax ma problemy, aby posłać prostopadłą piłkę w gąszcz zawodników.

20'

Mitchell Dijks posłał tym razem piłkę w pole karne, ale ponownie nie znalazła ona adresata.

19'

Fischer zacentrował w pole karne, a tam jeden zrywali wybił piłkę poza boisko.

17'

Kenny Tete przy próbie oddania strzału ucierpiał. Chwila przerwy w grze.

16'

Ruben Schaken mógł zarobić żółtą kartkę. Zawodnikowi ADO się upiekło.

15'

Za nami kwadrans spotkania. Jak na razie tempo zawodów nie porywa. Czekamy na sytuacje bramkowe, bo tych jak do tej pory nie widzieliśmy.

13'

Kolejny faul gospodarzy. Czekamy na bardziej składną grę z obydwu stron.

11'

Gudelj uderzył z 20. metra, ale wysoko nad bramką. Ajax gra bez iskry, bez błysku.

11'

Tom Beugelsdijk bezpardonowo potraktował Milika. Rzut wolny dla przyjezdnych.

9'

Fischer na spalonym po raz drugi.

8'

ADO odważniej teraz sobie poczyna na murawie. Gospodarze przetrwali pierwszy napór lidera tabeli.

7'

Pierwszy raz piłkarze z Hagi zbliżyli się pod bramkę Ajaksu. Edouard Duplan otrzymał piłkę na 16. metrze i postanowił od razu strzelać. Piłka jednak poleciała obok bramki.

6'

Prostopadła piłka do Viktora Fischera, ale ten złapany na pozycji spalonej.

5'

ADO ma problem z opuszczeniem własnej połowy boiska.

5'

Amin Younes stracił piłkę na 16. metrze, ale po chwili goście ponownie odzyskują piłkę.

4'

Nemanja Gudelj trochę za nisko dośrodkował w pole karne ze stałego fragmentu gry.

3'

Goście wywalczyli rzut wolny po lewej stronie boiska. Sporo walki od pierwszych sekund.

3'

Ogromne gwizdy towarzyszą piłkarzom z Amsterdamu.

2'

Ajax w biało-czerwonych kompletach, a Bociany w żółto-zielonych.

2'

Centra z lewej strony do Milika, ale Polaka uprzedził jeden ze stoperów.

12:31

Od środka zaczynają przyjezdni! Gramy!

12:29

Pol van Boekel wyprowadza obie jedenastki an murawę! Za kilka minut zaczynamy!

12:15

Na Kyocera Stadion Bociany radzą sobie nieźle, gdyż przegrały zaledwie jeden mecz. Z drugiej zaś strony tylko raz ADO zdobyło komplet oczek na własnym obiekcie.

12:12

Ajax, lider tabeli przyjechał do Hai zmyślą o trzech punktach. Podopieczni Frank de Boera mają trzy oczka przewagi w tabeli nad drugim PSV. Ponadto Milik ma szansę na dziewiąte trafienie w sezonie.

12:05

Od pierwszej minuty zobaczymy dziś Arkadiusza Milika!

12:01

Tak prezentują się składy obydwu zespołów:

12:00

Witamy serdecznie w niedzielne południe! Już za 30 minut rozpocznie się mecz 18. kolejki ligi holenderskiej, ADO Den Haag podejmie lidera tabeli, Ajax Amsterdam!