Arsenal LondynArsenal Londyn
2 : 0
West Bromwich AlbionWest Bromwich Albion
22:36

Arsenal Londyn pewnie pokonuje na własnym stadionie West Bromwich Albion po dwóch golach Alexisa Sancheza w pierwszej połowie spotkania. Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu.

92'

Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na Emirates w Londynie.

91'

Kanonierzy wciąż kontynuują swoje ataki na połowie przeciwnika, ale ten ostatni zakończony stratą.

90'

Sędzia główny dolicza dodatkowe 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Kolejny faul ofensywny Nacho Monreala. Piłka dla gości.

88'

Arsenal groźnie atakuje przed bramką Bena Fostera. Gospodarze chcą odnieść jak najwyższe zwycięstwo.

86'

Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Mesut Oezil, wchodzi Joel Campbell.

86'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Alexis Sanchez, wchodzi Theo Walcott.

84'

Aaron Ramsey próbuje znaleźć któregoś ze swoich kolegów w polu i wykonuje podanie, ale przeciwnicy reagują szybko i przejmują piłkę.

82'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Alex Iwobi, wchodzi Francis Coquelin.

79'

Piłkarze West Bromu nie złożyli jeszcze broni i agresywnie odbierają piłki gospodarzom w środkowej części Emirates Stadium.

77'

Posiadanie piłki po 75. minutach spotkania: Arsenal (69%) - West Bromwich (31%).

75'

Kolejna przerwa w grze. Mohamed Elneny doznał kontuzji.

73'

Ogromne zamieszanie po rzucie rożnym dla gości. Ostatecznie piłkę nie sięgnął żaden z zawodników Tonego Pulisa.

71'

Okres częstszych ataków podopiecznych Arsena Wengera.

69'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy, ale nie przyniósł on żadnej korzyści Londyńczykom.

67'

Ben Foster popisał się świetną interwencją, aby zatrzymać strzał, który oddał Mesut Oezil.

65'

Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi James McClean, wchodzi Craig Gardner.

64'

Atak gospodarzy zakończony rzutem rożnym. Olivier Giroud oddaje strzał, ale ten został zablokowany przez jednego z obrońców West Bromu.

63'

Sędzia John Moss nie dopatrzył się faul w polu karnym gości.

62'

62'

Nieprzyjemny okres w tym spotkaniu. Wiele strat i fauli po obu stronach.

59'

Długa wymiana podań pomiędzy zawodnikami gospodarzy na własnej połowie.

57'

Faul ofensywny Nacho Monreala. Piłka dla gości.

55'

Gra przeniosła się do środkowej części boiska.

53'

Przerwa w grze. Zderzenie dwóch zawodników w wyniku walki o piłkę.

51'

Szybka akcja z drugiej strony boiska. Dośrodkowanie piłkarza gości i James McClean trafia głową prosto w bramkarza Kanonierów.

49'

Alexis Sanchez dośrodkował głęboko w pole karne gości, ale piłkę pewnie złapał Ben Foster.

47'

Od początku drugiej połowy to goście przejęli inicjatywę, czego efektem jest rzut rożny.

45'

Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Sandro, wchodzi Jose Rondon.

45'

Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi James Chester, wchodzi Jonas Olsson.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają goście.

46'

Koniec pierwszej połowy. Kanonierzy zasłużenie prowadzą po pierwszej połowie za sprawą dwóch goli Alexisa Sancheza. Zapraszam na 15. minut przerwy.

45'

Sędzia dolicza tylko 1. minutę do pierwszej połowy.

44'

Emocje na boisku już trochę opadły, także wszyscy oczekują już na przerwę.

42'

Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Żółta kartka dla Garetha McAuleya za przytrzymywanie przeciwnika.

41'

Londyńczycy nie zadowalają się dwubramkowym prowadzeniem i kontynuują napór na swoich rywali, jednak akcja zakończona spalonym.

40'

Alexis Sanchez wykorzystał lukę w murze gości i precyzyjnym uderzeniem przy słupku podwyższył prowadzenie dla Kanonierów!

38'

Gol! Gol! Gol! Alexis Sanchez! 2:0 dla Arsenalu!

36'

Piłkarze Arsena Wengera osiągnęli monopol na posiadanie piłki w środku boiska. Pomocnicy szukają luk w linii obronnej gości, ale za to znaleźli niebezpieczny rzut wolny przed linią pola karnego Bena Fostera.

34'

Kanonierzy zamknęli gości w hokejowym zamku. Ben Foster przepuścił piłkę pod nogami, ale obrońca West Bromu zachował zimną krew i wybił piłkę z linii bramkowej!

32'

30'

Mamy już drugi korner dla gości. Gareth McAuley trafia główką w poprzeczkę bramki gospodarzy.

28'

Pierwszy rzut rożny dla gości. Petr Cech musiał piąstkować futbolówkę, aby oddalić zagrożenie z własnego pola karnego.

26'

Strata piłki gości w środku boiska, szybkie przejęcie przez Hectora Bellerina, ale zakończone strzałem w boczną siatkę bramki Bena Fostera.

24'

Wysoki presing Kanonierów nie pozwala na rozgrywanie piłki na połowie rywala.

22'

Jeden z pierwszych poważniejszych ataków gości, ale zakończony szybką stratą. Sytuacja uspokojona przez obrońców gospodarzy.

20'

18'

James McClean fauluje Hectora Bellerina na połowie gospodarzy.

16'

Kolejne niedokładne dośrodkowanie piłkarzy Arsena Wengera. Piłka dla gości od bramki.

14'

West Brom po raz kolejny nie może przedostać się z piłką pod pole karne gospodarzy. Piłkę przejęli Kanonierzy i rozpoczęli kolejny atak pozycyjny na stronie gości.

12'

Niedokładne dośrodkowanie piłkarza z Londynu. Od bramki Ben Foster.

10'

Kolejny atak Arsenalu i tym razem Mesut Oezil oddaje niecelny strzał na bramkę gości.

8'

Pierwsze poważne zagrożenie bramki gości i pięknym strzałem Alexis Sanchez daje prowadzenie Kanonierom!

6'

Gol! Gol! Gol! Alexis Sanchez! 1:0 dla Arsenalu!

3'

• Jonathan Leko
2'

• Danny Welbeck
1'

Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają gospodarze.

20:33

Witam serdecznie! Przed nami kolejny mecz 30. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Arsenalem Londyn a West Bromwich Albion.