Norwich CityNorwich City
0 : 0
Manchester CityManchester City
93'

Koniec spotkania, mamy niespodziankę! Norwich remisuje bezbramkowo z Manchesterem City, w pierwszym meczu tego weekendu na boiskach Premier League.

90'

3 minuty doliczone przez sędziego.

85'

Świetnie wyłożenie piłki Dorransowi, ale ten strasznie niecelnie!

82'

Ostatnie 8 minut gry przed nami plus ewentualny czas doliczony przez arbitra Mossa.

81'

Jedne z nielicznych ataków gospodarzy w tej części spotkania, ale piłkę ekspediuje daleko Kompany.

78'

Kolejna zmiana w drużynie gości. Navasa zmienia Iheanacho.

76'

Żadnego zagrożenia nie ma pod bramką "Kanarków" po rzutach rożnych Manchesteru City. Wszystkie dośrodkowania są wybijane.

75'

Coraz wyżej podchodzą też pod bramkę Norwich obrońcy Manchesteru.

72'

Mrówcza praca w środku pola zawodników Norwich odbiera wiele możliwości "Błękitnym".

71'

Aktywny po wejściu na boisko jest Sterling, szuka gry.

70'

Citizens coraz bardziej dominują, ale brak jest wciąż klarownych sytuacji do zdobycia gola.

66'

Nic tego, zły strzał Silvy.

65'

Faul metr od linii pola karnego. Ruddy już ustawia mur.

62'

Aguero zakręcił rywalami, lecz wykonał o jeden drybling za dużo i akcja spełzła na niczym.

60'

Dobry rajd Aguero, lecz dośrodkowanie nieudane.

58'

Pierwsza zmiana, Bonyego zastępuje Sterling.

56'

Więcej przy piłce utrzymują się teraz goście.

53'

Backary Sagna dośrodkowuje, lecz pewnie łapie je Ruddy.

51'

Centra Navasa, wybita przez zawodników Norwich.

50'

Aguero faulowany blisko narożnika pola karnego. Żółtą kartką ukarany O'Neil.

49'

Rzut rożny dla Norwich.

46'

Druga połowa - czas start!

45'

Koniec pierwszej połowy - wynik bezbramkowy. Przewaga gości, lecz nieudokumentowana bramką.

45'

Wymuszona zmiana. Redmonda zmienia Dorrans.

40'

Fatalnej straty dopuścił się Backary Sagna, na szczęście dla gości bez konsekwencji.

39'

Ostatnie 5 minut pierwszej połowy, przy piłce Manchester City.

39'

Poprzeczka po strzale Bamforda zza pola karnego!

37'

Blisko gola Norwich, sytuację ratuje Kompany!

36'

Manchester City w ostatnich minutach zupełnie niewidoczny jeśli chodzi o grę do przodu.

32'

Dobry odbiór w środku pola piłkarzy Norwich, coraz częściej tworzą przewagę w centralnym punkcie boiska.

28'

Fantastyczna interwencja Ruddyego po strzale Aguero!

27'

Mniej zorganizowanej gry w ostatnich minutach, dzięki czemu do głosu dochodzą gospodarze.

26'

Jeden z nielicznych ataków Norwich. Faul Otamendiego, za co otrzymuje on żółtą kartkę

20'

Bardzo złe przyjęcie Clichy'ego piłki w polu karnym rywali, od bramki zacznie Ruddy.

18'

Próba strzału Aguero, obok bramki.

18'

The Citizens póki co dominują na boisku.

15'

Kolejny rzut rożny i kolejna interwencja zawodników Norwich.

14'

Strzał w okolice poprzeczki bramki Aguero. Dobra interwencja bramkara.

14'

Rzut wolny po faulu na Fernandingo, około 25 metrów do bramki Ruddy'ego.

13'

Ofensywnie na połowie Norwich pojawił się Otamendi, lecz próba uruchomienia Clichyego nieudana.

11'

Pierwsza żółta kartka. Ukarany Ryan Bennett, za faul na Davidzie Silvie.

11'

Całkowicie nieudane dośrodkowanie Clichy'ego. Od bramki zacznie Ruddy.

11'

Próba strzału Wilfreda Bony zablokowana.

10'

Na spalonym Aguero, był sam na sam z bramkarzem. Dobra pułapka obrony Norwich.

8'

Rzut rożny dla Norwich, ale nic z tego nie wyszło. Wznawiać będzie Joe Hart.

8'

Bamford wrócił za rywalem na swoją połowę, odebrał piłkę, przebiegł dobre 50 metrów, próbował dośrodkować, lecz jego próba zablokowana.

7'

Kolejna centra w pole karne Norwich, po raz kolejny ratują się obrońcy.

5'

Złe wybicie Martina po dośrodkowaniu Navasa, tuż pod nogi Aguero, który wywalczył rzut rożny.

4'

Bardzo dobra interwencja Clichy'ego przy bocznej linii boiska.

4'

Problemy miał Ruddy po dośrodkowaniu Silvy w polu karnym, ale obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo.

2'

Faul na połowie Norwich Martina. Faulowany Silva.

2'

Bardzo dużo chaosu na początku tego spotkania, zespoły mają problem z utrzymaniem się dłużej w posiadaniu piłki.

13:46

Zaczynamy! Od środka "Kanarki".

13:43

Piłkarze obu drużyn już na murawie. Przygotowania do pierwszego gwizdka sędziego.

13:41

Norwich City wciąż walczy o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, natomiast Manchester City jest wciąż w batalii o mistrzostwo Anglii.

13:39

Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip na Carrow Road.

13:38

Już niecałe 10 minut pozostało do pierwszego gwizdka sędziego dzisiejszego spotkania Jonathana Mossa.