Manchester Unitedmanchester united
2 : 0
Crystal PalaceCrystal Palace
22:50

Czerwone Diabły pewnie pokonały Orły z Londynu 2:0 po golach Damiena Delaney'a oraz Matteo Darmiana. Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu.

93'

Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na Old Trafford w Manchesterze.

92'

Piłkarze z Manchesteru poprawiają sobie statystyki celnych podań między sobą.

90'

Sędzia główny dolicza dodatkowe 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Gra obu zespołów przypomina już luźny sparing, a piłka rozgrywana jest na środku boiska.

88'

Julián Speroni pewnie złapał piłkę szybującą z prawej strony boiska.

86'

Niecelny strzał Matteo Darmiana. Piłka od bramki gości.

84'

Orły z Londynu rozstawiły zasieki na własnej połowie, ale piłkarze Louisa van Gaala nie zniechęcają się i dalej nacierają z kolejnymi atakami.

82'

Jeden z nielicznych ataków gości, ale zakończony wrzutem z autu przez piłkarza gospodarzy.

80'

Piłkarze z Manchesteru kontynuują swój napór na bramkę Juliana Speroniego. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

78'

Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Wayne Rooney, wchodzi Marouane Fellaini.

77'

Posiadanie piłki po 75. minutach spotkania: Manchester (65%) - Crystal Palace (35%)

75'

Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Emmanuel Adebayor, wchodzi Connor Wickham.

74'

Spokojne przygotowywanie ataku pozycyjnego Czerwonych Diabłów.

73'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Jesse Lingard, wchodzi Ander Herrera.

72'

Siódmy rzut rożny dla gospodarzy.

70'

Szybko odzyskana futbolówka po stracie Wayne'a Rooneya.

68'

Mądra gra podopiecznych Louisa van Gaala na połowie gości.

66'

Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Yohan Cabaye, wchodzi James McArthur.

64'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Marcus Rashford, wchodzi Memphis Depay.

63'

Matteo Darmian po raz kolejny sprawdził cierpliwość sędziego i w końcu Lee Mason ukarał go za wcześniejszą spóźnioną interwencję.

62'

Seria zablokowanych strzałów w kierunku bramki gości z Londynu.

61'

60'

Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Chung-Yong Lee, wchodzi Jordon Mutch.

58'

Cudowny strzał Mateo Darmiana sprzed pola karnego po wybiciu piłki przez obrońcę! Piłka po strzale odbiła się jeszcze od lewego słupka bramki Speroniego.

56'

Gol! Gol! Gol! Mateo Darmian! 2:0 dla Czerwonych Diabłów!

55'

Niebezpieczny atak lewą stroną boiska zakończony rzutem rożnym dla gospodarzy.

52'

Mądra gra w środku boiska podopiecznych Alana Pardew, ale niestety zakończona stratą.

50'

Złe wznowienie piłki przez golkipera gości. Wrzut z autu dla Czerwonych Diabłów.

49'

Groźny atak gospodarzy. Sytuację wyjaśnia Julián Speroni.

47'

Na razie bez zmian kadrowych w obu drużynach.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają goście.

46'

Koniec pierwszej połowy. Czerwone Diabły prowadzą 1:0 po samobójczym golu Damiena Delaneya. Zapraszam na 15. minut przerwy.

45'

Sędzia dolicza tylko 1. minutę do pierwszej połowy.

44'

Pape Souare ukarany żółtą kartką za atak wyprostowaną nogą na zawodnika gospodarzy.

43'

Seria strat po obu stronach, ale to goście wywalczyli rzut rożny.

41'

Szybka akcja gospodarzy i mamy kolejny celny strzał na koncie Czerwonych Diabłów, a golkiper wypluwa piłkę na rzut rożny.

40'

Niedokładny przerzut Wayne'a Rooneya. Wykop piłki od bramki gości.

38'

Piłkarze z Manchesteru szybko "skasowali" dobrze zapowiadającą się akcję gości.

36'

Podopieczni Alana Pardew próbują uspokoić swoją grę na własnej połowie.

34'

Wilfried Zaha próbował wymusić rzut wolny w okolicy prawego rzutu rożnego, ale sędzia nie dał się na to nabrać.

32'

30'

Piłkarze z Old Trafford szybko odzyskali piłkę i ruszyli z kolejnym atakiem prawą stroną boiska.

29'

Okres posiadania piłki przez gości z Londynu.

28'

Faul Adriana Mariappy na Juanie Macie. Rzut wolny z okolicy narożnika pola karnego gości.

26'

Szybki kontratak gospodarzy zakończony kolejnym celnym uderzeniem w światło bramki Orłów.

24'

Kolejne celne uderzenie piłkarza Czerwonych Diabłów. Skuteczną interwencją popisał się Julián Speroni.

22'

Ogromne zamieszanie w polu bramkowym gości z Londynu. Sytuacją wyjaśnił obrońca.

21'

Strata Anthonego Martiala po efektownym rajdzie lewą stroną boiska. Od bramki Julián Speroni.

20'

Kolejny faul w ofensywie, tym razem Anthoniego Martiala.

19'

Mądra gra w środku boiska podopiecznych Louisa van Gaala.

18'

Faul ofensywny Antonio Valencii na połowie gości.

16'

14'

Napór gospodarzy wciąż trwa na połowie gości.

12'

Czerwone Diabły podejmują kolejny atak prawą stroną boiska.

10'

Gospodarze stopniowo zdobywają pole gry przy pomocy serii wrzutów z autu.

8'

Atak pozycyjny gospodarzy zakończony celnym strzałem w środek bramki Orłów. Julián Speroni na posterunku swojej bramki.

6'

Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Arbiter zdecydował się pokazać żółty kartonik Martinowi Kelliemu za przytrzymywanie przeciwnika.

5'

Damien Delaney strzela gola samobójczego! 1:0 dla Czerwonych Diabłów!

3'

• Connor Wickham
2'

• Memphis Depay
1'

Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają gospodarze.

20:57

Witam serdecznie! Przed nami mecz 30. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem United a Crystal Palace.