Watford FCwatford fc
0 : 1
Leicester CityLeicester City
94'

Koniec spotkania! Leicester wygrywa 17. mecz w lidze i oddala się od peletonu. Jedyne trafienie bylo dzielem Riyada Mahreza

93'

Przebojowa akcja Simpsona na koniec spotkania. Niecelne dośrodkowanie, ale to nie ma większego znaczenia. Gospodarzom upływają cenne sekundy.

93'

Akcja gospodarzy nie przynosi powodzenia. Schmeichel wznawia grę z "piątki".

92'

Wes Morgan upomniany przez sędziego żółtą kartką.

91'

Kibice gości świętuje trzy punkty i śpiewa o trenerze "Lisów".

90'

Jonathan Moss dolicza aż cztery minuty.

89'

Zakotłowało się w polu karnym gości. Morgan dalekim wybiciem wyjaśnia na chwilę sytuację. Futbolówkę przejął Ake, ale ten strzelił wysoko nad poprzeczką.

88'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Obbi Oulare zastępuje Etienne'a Capoue

87'

Holebas skoszony przez Kinga w środku pola. Konieczna jest pomoc medyczna.

86'

Schlupp strzela z pola karnego metr obok lewego słupka bramki Gomesa.

85'

Daniel Amartey zastępuje strzelca jedynego do tej pory gola, Riyada Mahreza.

83'

Amrabat wrócił na swoją nominalną pozycję. W ferworze walki powalił Fuchsa.

83'

Amrabat tym razem przeniósł się na lewe skrzydło. Ostro dośrodkowuje w stronę Ighalo, ale piłkę przechwycił Schmeichel.

81'

Ikechi Anya wchodzi za Allana Nyoma

80'

Holebas przypomniał wszystkim, że jest na boisku. Wywalczył rzut rożny po indywidualnej akcji.

79'

To była najlepsza akcja gospodarzy!!! Deeney zgrywa piłkę głowa do Ighalo, którego "główkę" broni Schmeichel. Nigeryjczyk odrobinę przestraszył się atakującego Hutha

77'

Dwójkowa akcja Kante z Mahrezem przynosi efekt w postaci rzutu rożnego. Algierczyk ustawia piłkę w narożniku...

74'

Ostre wejście Christiana Fuchsa w nogi rywala. Sędzia upomina Austriaka żółtą kartką

73'

Po akcji Amrabata gospodarze wywalczyli rzut rożny. Watson znowu wrzuca na źle egzekwuje ten fragment gry.

71'

Vardy strzela głowa obok bramki Gomesa.

70'

Schlupp powalony przez Deeneya ok. 35 metrów od bramki gospodarzy. Napastnik Watfordu jest wściekły na sędziego za odgwizdanie tego jako przewinienie.

69'

Pewna interwencja Schmeichela przed linią 16. metra. Uprzedza nie pierwszy raz Ighalo.

66'

I pokazał się Abdi w pierwszej akcji - skosił rywala jak trawę na wiosnę. Sędzia oszczędził go jednak. Nie sięgnął po kartonik.

64'

Almen Abdi zmienia Mario Suareza

62'

Było groźnie pod bramką Leicester. Amrabat był pociągany za koszulkę w "16" gości, ale... bał się upaść na murawę. Ma przecież na koncie żółtą kartkę.

61'

Jeszcze jedna okazja Vardy'ego. Chciał ponownie zagrać wzdłuż linii pola karnego. Szczęśliwie jednak interweniuje Ake.

59'

Vardy wykłada piłkę na 5. metr do Morgana! Ten został zablokowany przez obrońców Watfordu!

58'

Żółta kartka dla Natahana Ake'a za podcięcie rywala

57'

Dla Algierczyka do 11. "wyjazdowy" gol w tym sezonie. A na koncie ma... 15.

56'

Vardy nie sięgnął piłki zagranej z lewego sektora boiska. Ta spadła do Mahreza, który z linii 16. metra trafia tuż przy lewym słupku!

55'

GOOOL, RIYAD MAHREZ!!!

54'

Strzał Drinkwatera z dystansu dla statystyk - miał miejsce. Gomes wznawia grę od bramki.

53'

King lekko podaje do Schmeichela, ale Ighalo nie zdążył do bezpańskiej piłki przed Schmeichelem.

51'

Morgan nie patyczkował się i wybił piłkę jak najdalej od własnego pola karnego. Jeszcze Amrabat był na spalonym.

49'

Strzał Suareza zza pola karnego broni Schmeichel. W odpowiedzi King chciał zaskoczyć Gomesa. Ten czujny łapie piłkę.

48'

Prödl górą w walce o górną piłkę z Vardym. Anglik chciał przekonać sędziego, że był faulowany. Ten nakazał grać dalej.

46'

Rziut wolny dla gospodarzy z lewej strony boiska. Watson chyba miał coś dodatkowego w bidonie, bo nie pierwszy raz kopnął piłkę poza pole karne "Lisów".

46'

Druga połowa rozpoczęta!

46'

... i Andy King zastępuje Shinji Okazakiego

46'

Dwie zmiany w ekipie gości: Jeffrey Schlupp za Marca Albrightona....

19:30

Powracamy na Vicarage Road na drugą połowę meczu Watford - Leicester. Do przerwy mamy bezbramkowy remis, a "połówkę" życia rozgrywa Ake. Jak będzie w drugich trzech kwadransach?

46'

Po doliczeniu jednej minuty sędzia Jonathan Moss kończy pierwszą połowę. Watford bezbramkowo remisuje z Leicester.

45'

C tu zrobił Morgan?! Nieporozumienie między nim a Schmeichelem jak Pazdana z Malarzem w meczu z Termaliką! Schmeichel jednak zdołał "szczupakiem" wybić piłkę, do której nabiegał Ighalo!

44'

Holebas zagrywa po linii do Deeneya. Ten trochę spóźniony ruszył do piłki, ale Morgan spokojnie odprowadził ją poza linię końcową.

43'

Deeney strzela wysoko nad bramką Schmeichela. Dobre 5 metrów.

41'

Po serii 2-3 dośrodkowań piłka znajduje się w rękawicach Gomesa.

41'

Okazaki doskakuje w polu karnym do piłki zagranej przez Albrightona. Nie miał z czego uderzyć, ale udało mu się wywalczyć rzut rożny.

39'

Zbyt czytelne zagranie adresowane do wbiegającego Ake'a. Holendra uprzedził Fuchs.

38'

Okazaki zabrał piłkę Suarezowi ok. 30 metrów od własnej bramki. Zdaniem sędzie Japończyk przekroczył przepisy.

36'

Nieudane zagranie Drinkwatera na prawą stronę do Mahreza. Ostatnio przeważa niedokładna gra w wykonaniu obu stron.

34'

Bez zagrożenia pod bramką Schmeichela - przeciągnięte dośrodkowanie.

33'

Ighalo powalony przez Morgana przed polem karnym gości. Może być groźnie.

33'

Złe przerzut Holebasa zapoczątkował kontrę "Lisów". Albrighton bez zbędnych formalności posłał dalekie podanie do Mahera, ale ten przegrał pojedynek z Prödlem.

31'

Fatalne, przeciągnięte dośrodkowanie Capoue z lewej strony. Deeney jednak zdołał wywalczyć w tej akcji rzut rożny.

29'

Żółta kartka dla Amrabata za próbę wymuszenie rzutu karnego

28'

Nyom na prawej stronie. Górą obrona Leciester.

27'

Schmeichel łapie piłkę do "koszyczka" po strzale Deeneya. Piłka straciła na tempie po rykoszecie od Fuchsa.

25'

Deeney uwikłany w walkę z dwoma obrońcami gości. Siła złego na jednego. Stracił piłkę przed polem karnym Leicester .

23'

Ighalo nie miał szans by dojść do dośrodkowania. Skrupulatnie pilnował go Morgan.

22'

Nyom traci w prosty sposób piłkę na prawej stronie. Poszła kontra, po której Vardy pudłuje z kilkunastu metrów do pustej bramki!!!

20'

Mnożą się rzuty rożne dla Leicester po akcjach Albrightona. Trzecia dośrodkowanie nie przynosi zagrożenia pod bramką Gomesa.

18'

Ostre wejście Fuchsa spowodowało upadek Nyoma. Rzut wolny z prawej strony, ale obrona gości radzi sobie w opresji.

16'

Vardy znowu w roli głównej. Tym razem popracował w defensywie by powstrzymać Amrabata.

14'

Vardy z lewej strony pola karnego mierzył w długi róg by przelobować Gomesa! Brakowało ok. metra by strzelił 20. gola w tym sezonie!

12'

Nyom ostro potraktował Albrightona na lewej stronie. Sędzia nie zdecydował się sięgnąć do kieszonki.

10'

Ake wyskakuje najwyżej w polu karnym gości i strzela głową - piłka trafia w poprzeczkę!

9'

Nyom podłączył się do akcji ofensywnej. Dośrodkował w pole karne w stronę Ighalo, ale ten został uprzedzony przez obronę Leicester.

7'

Drinkwater powstrzymał akcję Suareza podaniem do własnego bramkarza. Początek należy do gości

6'

Ake w początkowej fazie spotkania gra jak profesor. "Czyści" każdą akcję w ok. własnego pola karnego. Skutecznie powstrzymał Vardy'ego w "szesnastce".

4'

Gomes z problemami paruje strzał Albrightona! Dobitka Okazakiego była zablokowana!

3'

Pojedynek Okazakiego z Ake'em. Goście mają rzut rożny.

2'

Gomes poza polem karnym! Ograł go Vardy, ale nie był w stanie strzelić do siatki z zerowego kąta. Jeszcze na drodze bramki stał Ake!

1'

Schmeichel broni zblokowany strzał zawodnika gospodarzy.

0'

Gwizdek sędziego i Watford zaczyna spotkanie!

18:27

Obie drużyny wychodzą na murawę. Niebawem rozpoczęcie spotkania!

18:25

W wyjściowym składzie gospodarzy nastąpiła zmiana. Za Britosa pojawił się Holebas.

18:13

Rezerwowi Watfordu: C. Pantilimon - A. Abdi, I. Anya, V. Behrami, A. Guedioura, J. Holeas, O. Oulare.

18:12

Gospodarze przybyli na stadion

18:10

Rezerwowi Leicester: M. Schwarzer - D. Amartey, D. Gray, A. King, J. Schlupp, L. Ulloa, Marcin Wasilewski

18:08

Na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór!

18:05

W ostatnim sobotnim spotkaniu Premier League Watford zmierzy się z liderem, Leicester City. Za gospodarzy kciuki trzymają Tottenham, Arsenal oraz obie ekipy z Manchesteru - ta czwórka cały czas liczy się w walce o mistrzostwo. Wymienione ekipy z Londynu zremisowały dzisiaj 2:2, MC wygrał 4:0 z Aston Villa. a MU gra jutro na wyjeździe z West Bromwich Albion
Początek spotkania na Vicarage Rd. już za 25 minut!