Swansea CitySwansea City
2 : 0
newcastleNewcastle United
94'

Bardzo dużo działo się dzisiaj na stadionie Swansea. Przewagę mieli gospodarze i to oni wychodzą dzisiaj zwycięsko z pojedynku z zespołem "Srok". Bardzo duży wpływ na słabą grę gości miała czerwona kartka dla Daryla Janmaata.

94'

Koniec meczu na Liberty Stadium! Swansea pokonuje u siebie Newcastle 2:0 i po dwóch kolejkach ma komplet punktów.

94'

Haidara fauluje i Mike Jones odgwizduje faul. Rzut wolny wykona zespół Swansea i będzie starał się przesunąć grę na środek pola

92'

Massadio Haidara zagrywa do niekrytego kolegi z drużyny. Jednak obrońca Swansea powstrzymuje zagrożenie.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Jack Cork zareagował na dośrodkowanie Shelveya doszedł do piłki i posłał ją płasko w kierunku bramki. Bramkarz gości popisał się dobrym refleksem.

89'

Routledge wywalczył kawałek wolnego miejsca w narożniku pola karnego i oddaje mocny strzał. Jeden z zawodników Newcastle wybija jednak piłkę.

88'

Colback wykonuje daleki rzut wolny, ale piłka zostaje wybita przez zawodników Newcastle. Drużyna "Srok" ma rzut rożny.

86'

Swoją ostatnią zmianę wykorzystuje także Gary Monk. Kibice żegnają brawami Sigurdssona. W jego miejsce wejdzie Leon Britton.

85'

Żółta kartka dla Mitrovicia za bardzo brzydki faul na zawodniku Swansea.

82'

Zmiana w składzie Newcastle. Mitrovic wejdzie za Obertana.

79'

Indywidualną akcją popisał się Jonjo Shelvey. Przeszedł obok dwóch zawodników, wykonał strzał, ale skierowany w środek bramki i broni Tim Krul.

77'

Kolejna zmiana w drużynie "Łabędzi". Wayne Routledge zastępuje bardzo aktywnego dzisiaj Jeffersona Montero.

75'

Znowu Montero podaje płasko ze skraja pola karnego, ale obrońcy Newcastle są na posterunku.

74'

Montero próbował dośrodkować, ale podanie było dalekie od ideału. Piłka wychodzi za linię i od własnej bramki zaczyna Krul.

72'

I mamy pierwszą zmianę w zespole Swansea. Nathan Dyer wchodzi za strzelca drugiej bramki - Andrewa Ayew.

71'

Podopieczni Steve'a McLarena próbują przedostać się pod pole karne rywali, ale cały czas nieskutecznie.

67'

Swansea spokojnie kontroluje grę w środku pola. Czy Newcastle stać jeszcze na skuteczny atak w tym meczu? Będzie bardzo ciężko, ale jeszcze mają trochę czasu.

64'

Andre Ayew odbiera ładne dośrodkowanie na pole karne, które zagrywał Montero. Jego strzał z główki przelatuje daleko obok prawego słupka. Od bramki zaczynać będzie bramkarz Newcastle.

63'

Piłka zostaje przejęta po tym jak Montero próbował przejść między pomiędzy zawodnikami drużyny gości. Piłka przekroczyła linię i od własnej bramki zaczynać będzie Newcastle.

61'

Zawodnik Swansea zobaczył żółty kartonik po ostrym faulu na przeciwniku.

61'

Żółta kartka dla Kyle'a Noughtona!

59'

Jack Cork dostał podanie i znalazł sobie dogodną pozycję do oddania strzału zza pola karnego, ale strzał ten został zablokowany.

58'

Montero ze skrzydła próbował zagrania do kolegów, ale akcję zakończyli obrońcy Newcastle.

54'

Zmiana w drużynie Newcastle. Schodzi Cisse, a za niego wejdzie Aarons.

52'

GOL!! Andre Ayew podwyższa wynik na 2:0. Skacze wysoko do perfekcyjnego dośrodkowania, które posłał Jefferson Montero i strzela głową z małej odległości pod poprzeczkę bramki. Tim Krul bez szans!

52'

Sigurdsson stwarza szansę, ale próba podania koledze długiej piłki nie udaje się.

51'

Żółta kartka dla Andre Ayew za faul na graczu Newcastle

51'

Faul Colbacka i rzut wolny dla Swansea.

48'

Bardzo groźny strzał Sigurdssona odbity od poprzeczki! Technologia Goal - Line pokazuje jednak, że piłka nie przeszła przez linię bramkową.

47'

Trener Newcastle po stracie zawodnika jest zmuszony do zmiany. W przerwie meczu za Sissoko wchodzi Taylor

47'

Witamy po przerwie. Zawodnicy Swansea rozpoczynają właśnie drugą połowę. Zobaczymy jak w "dziesiątkę" poradzą sobie gracze Newcastle podczas drugich 45 minut.

47'

Koniec pierwszej części gry. Do przerwy 1:0 dla gospodarzy.

46'

Sędzie dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry!

46'

Wijnaldum wykonuje stały fragment, ale posyła piłkę nad bramkę Łukasza Fabiańskiego.

45'

Mamy rzut wolny dla Newcastle za faul Ayew na piłkarzu Srok.

44'

Montero posyła piłkę w stronę bramki! Piłka trafiła w słupek! Mało brakowało, a na tablicy wyników mogło być już 2:0

41'

Jesteśmy świadkami bardzo nieodpowiedzialnego zachowania Janmaata, który właśnie ogląda drugą żółtą kartę, a w konsekwencji czerwoną. Piłkarz fauluje Jeffersona Montero

40'

Janmaat biegnie skrzydłem, ale obrońcy Swansea nie dają dopuścić, aby zawodnik dośrodkował w pole karne.

36'

Teraz gracze Newcastle rozgrywają akcję, groźne podanie Sissoko do Obertana. Ten próbował zagrać piłkę do kolegów, ale obrońcy gospodarzy czyszczą całą sytuację

35'

Janmaat spod linii zagrywa w pole karne, ale na posterunku bramkarz Swansea.

33'

Długie podanie do Gomisa, ale obrońcy Newcastle nie pozwalają mu dojść do piłki.

30'

Nieudane dośrodkowanie Shelveya. Piłka po stronie Newcastle.

30'

Sigurdsson próbował strzału zza pola karnego, ale skutecznie obrońcy "Srok". Piłka odbija się od obrońcy i mamy rzut rożny.

28'

Dośrodkowuje Jonjo Shelvey, ale kompletnie nie udane podanie zawodnika. Od bramki Krul.

27'

Rzut wolny dla Swansea. Faul na Montero.

24'

Georgino Wijnaldum dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne, ale pewnie łapie ją Fabiański.

24'

Rzut wolny dla Newcastle po faulu Shelveya na Colbacku.

21'

Kontra graczy Newcastle, ale szybko przerwana przez obrońców Swansea.

19'

Daryl Janmaat ogląda żółtą kartkę za faul na Jeffersonie Montero!

17'

Obertan oddaje strzał z dystansu, ale dobrą interwencją popisuje się Łukasz Fabiański. Korner dla Newcastle.

11'

Bafetimbi Gomis mija bramkarza i kieruje piłkę do bramki z zimną krwią po podaniu od Jonjo Shelveya! 1:0 dla "Łabędzi" i czekamy na to co zrobi w tym momencie drużyna Newcastle.

10'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! GOMIS!!!!!!! 1:0 Swansea!

9'

Groźnym strzałem teraz popisał się Gylfi Sigurdsson. Miał problemy Tim Krul, ale szczęśliwie dla bramkarza Newcastle piłka nie wpadła do siatki.

6'

Póki co obie drużyny bardzo zachowawczo rozgrywają piłkę.

4'

Shelvey strzela z dystansu, ale to nie robi wrażenia na bramkarzu Newcastle, który pewnie łapie piłkę.

3'

Od rzutu rożnego wznowi grę drużyna Swansea. Może być groźnie.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczęli ze środka gracze Newcastle!

15:58

Składy zespołów można już zobaczyć w okienku obok.

15:56

Ławki rezerwowe obu drużyn:

Swansea: Bartley, Britton, Dyer, Eder, Nordfeldt, Rangel, Routledge

Newcastle: Aarons, Darlow, Mitrovic, Perez, Taylor, Tiote, Williamson

15:44

Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Swansea City - Newcastle United. Mecz rozpocznie się za niespełna 15 minut. Zapowiada się bardzo ciekawie!