Aston VillaWikimedia
0 : 1
manchester unitedManchester United
22:36

Mecz nie porywał. Początek spotkania należał bezdyskusyjnie do gospodarzy, którzy próbowali zaskoczyć nierozgrzaną jeszcze obronę United. Bramka Januzaja ustawiła jednak graczy Sherwooda do pionu. United raczej kontrolowali przebieg spotkania, ale The Villans mieli swoje szanse. To wszystko na dzisiaj, dziękuję za wspólnie spędzony czas i życzę dobrej nocy :) Tomasz Stanisławski.

93'

Koniec spotkania! Manchester United pokonuje Aston Villę po golu Adnana Januzaja!

92'

Rozpoczęła się ostatnia z 3 doliczonych minut, wydaje się że wynik nie ulegnie już zmianie.

90'

Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Czuć nerwy na stadionie, Tim Sherwood chodzi przy linii bocznej starając się jeszcze coś podpowiedzieć swoim podopiecznym.

87'

Drugi raz w przeciągu kilku chwil złapany na spalonym (poirytowany już) Wayne Rooney. Czy dziś United wygra po raz 33 z Aston Villą? Ostatnie 3-4 minuty spotkania.

85'

W spotkaniach z Aston Villa Wayne Rooney trafiał do siatki 14 razy. To daje mu najwięcej goli przeciwko The Villans ze wszystkich zawodników United. Czy doczeka się dzisiaj trafienia nr 15? Jeszcze trochę czasu jest.

84'

Żółtym kartonikiem ukarany Darmian. Ostatnie 5 minut nadziei dla The Villans. Brakuje pomysłu na sforsowanie obrony United.

83'

Na zmianę decyduje się również LvG. Po bardzo dobrym meczu Depay idzie odpocząć a szansy na drugie trafienie poszuka Ashley Young.

78'

Mamy zmianę w ekipie The Villans. Carlos Sanchez w miejsce Jordana Veretoute'a

78'

Zamknęli teraz w hokejowym zamku gospodarzy gracze Manchesteru. Długo rozgrywają akcję, dużo podań. Bije od nich pewność i spokój.

74'

Oj teraz nie krzyknęli sobie Bacuna z Guzanem i Rooney był bliski przejęcia piłki. Łapie jednak bramkarz gospodarzy i to The Villans spróbują strzelić wyrównującą bramkę.

73'

MEMPHIS DEPAY! Jak to nie wpadło! Fantastyczne podanie, Holender w polu karnym uderzył po długim słupku, Brad Guzan byłby bez szans ale piłka mija słupek o centymetry!

72'

Żółta kartką ukarany Jordan Ayew.

69'

Depay z 25 metrów ale wysoko, wysoko....wysoko nad bramką...

67'

Wrócił do posiadania piłki Manchester, ale nie mają pomysłu zawodnicy LvG na przejście obrońców Aston Villa. Czekamy na więcej bramek.

60'

A za Carricka na boisku melduje się Bastian Schweinsteiger.

60'

Mamy zmianę. Na boisku za strzelca bramki melduje się Ander Herrera.

56'

Mają problemy Czerwone Diabły z wyjściem z własnej połowy, atakują ciągle gospodarze. Czy w końcu strzelą upragnioną bramkę?

55'

AGBONLAHOR! Tak niewiele zabrakło aby piłka po jego strzale wpadła idealnie w okienko bramki Romero! Przycisnęli gospodarze! Robi się ciekawie!

52'

Jordan Amari jakby chciał mi pokazać w tym momencie, że się mylę! Pomknął lewym skrzydłem, bardzo mocno dośrodkował na idealnej wręcz pozycji, ale niestety dla gospodarzy nie było tam nikogo kto mógłby wpakować piłkę do siatki Romero!

51'

początek drugiej połowy spokojny w wykonaniu obydwu zespołów. Próbowali na początku gospodarze, ale teraz to Manchester spokojnie rozgrywa piłkę.

47'

Wydawało się, że Agbonlahor wyjdzie teraz sam na sam z Romero, ale chorągiewka sędziego liniowego w górze- faul na Blindzie.

46'

Wracamy na Villa Park!

47'

Dwie ostatnie akcje przeprowadzane na bramkę Sergio Romero. Manchester czeka na koniec pierwszej części gry, a Mike Dean doliczył minutę do regulaminowych 45. I w tym momencie zaprosił piłkarzy do szatni. Po pierwszych 45 minutach 0:1!

38'

Wyskoczył Richards, ale wydawało się, że był przytrzymywany! Milczy jednak gwizdek Mike'a Deana!

37'

Groźnie pod bramką United, rzut rożny dla Aston Villi!

35'

5-0 w strzałach na bramkę rywala dla przyjezdnych. Pokazują wolę walki i chęć zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu.

35'

Próbują gospodarze przedrzeć się przez obronę Manchesteru, ale nie jest to takie proste. Smalling wraz z kolegami, robią kawał dobrej roboty!

30'

Świetnie ruszył Adnan Januzaj z własnej połowy, dwóch graczy The Villans nie potrafiło go zatrzymać! Rozciągnięcie gry na skrzydło, tam Mata wymienił piłkę z Depayem- piłka kapitalnie w uliczkę do Januzaja, który czekał w polu karnym, jeszcze nawinął obrońcę i strzałem po ziemi, prawą nogą po długim rogu daje prowadzenie United!

28'

GOOOOOOOL!!!!!! JANUZAJ!!!!!

27'

Mocniej teraz manchester. Kolejne dośrodkowanie Januzaja, ale za mocne dla Memphisa Depaya i Holender nie doskoczyl do piłki.

24'

Zakręcili się w polu karnym zawodnicy Manchesteru! Rooney na 15 metrze podrzucił piłkę nad obrońcami jednak strzał Depaya zablokowany. Rzut rożny!

22'

Nieporozumienie teraz w linii defensywnej Aston Villi! Piłka odbiła się od pleców jednego z obrońców i wróciła w pole karne gospodarzy! Bardzo szybko starał się dopaść do niej Depay jednak został w ostatniej chwili uprzedzony przez Brada Guzana! Nadal 0:0!

17'

Bardzo dobre dośrodkowanie Depaya, piłka skozłowała jednak między obrońcami w polu karnym i bodajże Mata nie dał rady zamknąć dobrze tej akcji.

16'

Richards fauluje przed polem karnym i dobra okazja dla gości na objęcie prowadzenia.

14'

Małe nieporozumienie w strefie obronnej zawodników United, ale z poświęceniem wybijają piłkę gracze Louisa Van Gaala przechodząc sprawnie do kontrataku- niestety za mocne podanie do Depaya i The Villans przy piłce.

10'

Bardzo dobre podanie Sinclara w uliczkę do Jordana Veretoute'a ale ten wdał się w drybling w polu karnym i stracił piłkę. Mieli szanse goście na bardzo groźną kontrę, ale słabe dośrodkowanie Depaya nie mogło zagrozić bramce Brada Guzana.

7'

Pierwsze 5 minut należy zdecydowanie do The Villans. Wyszli pozytywnie naładowani na to spotkanie, gracze United póki co jedynie rozgrywają piłkę z tyłu.

3'

I pierwsza groźna akcja gospodarzy. Obrońcy Manchesteru jednak na posterunku.

1'

Rozpoczęli zawodnicy Manchesteru United!

20:42

Zawodnicy już na murawie- zaraz zaczynamy!

20:26

Trener Czerwonych Diabłów zaskoczył wielu kibiców wystawiając w pierwszej jedenastce Adnana Januzaja. Czy Belg poradzi sobie w dzisiejszym spotkaniu? Odpowiedź na to i pozostałe pytania poznamy już niedługo. Czekamy z niecierpliwością na pierwszy gwizdek sędziego dzisiejszego spotkania- Mike'a Deana

20:20

Co prawda ani w składzie gospodarzy, ani w składzie Manchesteru United nie ma nikogo ze zwycięskiego składu Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98, ale na ławce rezerwowych gości, znalazł się Ander Herrera, który obchodzi dzisiaj urodziny :) Tak radził sobie w ostatnim, wygranym 3:1, meczu z Aston Villa na Old Trafford- kibice jak i działacze Czerwonych Diabłów na pewno nie mieli by nic przeciwko aby Hiszpan powtórzył ten wyczyn.

20:06

Murawa idealnie przystrzyżona, linie pomalowane a fotele przygotowane dla zawodników rezerwowych. Villa Park gotowe na wielkie emocje!

20:05

Za około 45 minut na murawę stadionu Villa Park wybiegną gracze Aston Villa oraz Manchesteru United. Zarówno podopieczni Tima Sherwooda jak i Louisa Van Gaala liczą na drugi komplet punktów w nowym sezonie Premier League. Zapraszamy na wspólne 90 minut pełne emocji, zwrotów akcji i cudownych bramek :)