Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
1 : 3
Rozwój KatowiceRozwój Katowice
95'

Koniec meczu! Chojniczanka Chojnice przegrała trzeci mecz na wiosnę. Tym razem sposób na drużynę Mariusza Pawlaka znalazł ostatni w tabeli przed tym pojedynkiem Rozwój Katowice. Zwycięstwo gościom zapewnił rezerwowy Filip Kozłowski, który w końcówce strzelił dwa gole.

94'

Jeszcze Konrad Nowak załapał się na żółtą kartkę.

92'

Płyną kolejne sekundy i nie zanosi się na wyrównanie.

90'

Aż pięć minut doliczone przez arbitra.

89'

Do wrzutki sprzed pola karnego świetnie wyskoczył Kozłowski i głową zmieścił piłkę w siatce. Po końcowym gwizdku koledzy będą nosić go na rękach.

88'

GOOOOOL!!!! KOZŁOWSKI PO RAZ DRUGI!!! 3:1 DLA ROZWOJU!!!

86'

Pozostawiony bez opieki Kozłowski nie miał żadnego problemu, by pokonać Damiana Podleśnego. Rozwój bardzo blisko sprawienia dużej niespodzianki w Chojnicach.

85'

GOOOOOOOOL!!! NO I PROSZĘ!! ROZWÓJ ZNOWU PROWADZI, TYM RAZEM ZA SPRAWĄ KOZŁOWSKIEGO!!!

83'

Wylatuje z boiska Lisowski, który właśnie zarobił drugą żółtą kartkę! Chojniczanka będzie kończyć w osłabieniu.

82'

Zmarnowana akcja gospodarzy. Rogalski podał wprost w ręce bramkarza.

81'

Ostatnie 10 minut przed nami. Czy któraś z drużyn przechyli jeszcze szalę na swoją stronę?

80'

Bartłomiej Niedziela wchodzi za Grzelaka.

76'

Zakończył swój występ strzelec bramki dla gości. W jego miejsce pojawia się Filip Kozłowski.

75'

Kartka dla Wróbla.

74'

Feruga wywrócił się w szesnastce, ale o faulu nie może być mowy. Gramy dalej.

71'

Wojciech Lisowski ukarany kartonikiem, za faul.

70'

Z kolei u gospodarzy Andrzej Rybski zmienia nieskutecznego dzisiaj Krzywickiego.

69'

Jeszcze jedna roszada w Rozwoju. Kamil Cholerzyński melduje się na placu. Schodzi Bartosz Jaroszek.

67'

Dawid Domański zastępuje Raula Gonzaleza.

65'

100-procentowa szansa na drugiego gola dla Chojniczanki! Pierw nie trafił w futbolówkę Rogalski, a za moment obok przymierzył Grzelak!

63'

Po rzucie rożnym doszło do ogromnego zamieszania w polu karnym, było kilka dobitek, a ostatecznie do siatki piłkę wpakował Mikita.

62'

GOOOOOOOL!!! CHOJNICZANKA WYRÓWNAŁA PO STRZALE MIKITY!!

61'

Sypią się kartki. Przed momentem ukarany Robert Menzel, który może mówić o szczęściu. Gracz Chojny wychodził oko w oko z bramkarzem.

60'

Pierwsza zmiana u gospodarzy. Doświadczony Maciej Rogalski wchodzi za bezproduktywnego Przemysława Czerwińskiego.

59'

Tomasz Szatan ukarany kartką za faul taktyczny.

59'

W odpowiedzi ostemplował poprzeczkę potężną bombą gracz Rozwoju! Ależ było blisko podwyższenia prowadzenia!

56'

Strzał głową jednego z zawodników Chojniczanki i katowiczan uratowało wybicie z linii bramkowej! Dużo szczęścia po stronie Rozwoju.

55'

Dobre, szybkie wyjście z bramki Pawłowskiego, który uprzedził w ostatniej chwili Krzywickiego.

53'

Teraz to goście dłużej w posiadaniu piłki. Chojna ma wyraźne problemy z wymianą kilku celnych podań.

50'

Dużo nieporadności w poczynaniach obu drużyn. Chojniczanka nie ma pomysłu na stworzenie stuprocentowej sytuacji.

48'

Kartka dla Patryka Mikity.

47'

Groźnie Feruga, który uderzył w sam środek bramki. Pawłowski na posterunku.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Rozwój niespodziewanie prowadzi z Chojniczanką.

42'

Grzelak wystawił piłkę do Przemysława Pietruszki, który kropnął potężnie, ale bardzo niedokładnie.

41'

Tym razem żółtko dla Winiarczyka, który zagrał ręką.

38'

Uderzenie z wolnego trafiło w mur i wyszło na rzut rożny.

37'

Tuż przed polem karnym powalony nieprzepisowo Zawistowski. Żółtą kartkę zarobił Raul Gonzalez.

35'

Poczuli krew piłkarze Rozwoju, którzy wyraźnie zaczęli szukać drugiego gola. Chojniczanka w szoku po stracie bramki.

32'

Po strzale głową Czerkasa piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki.

32'

Leniwa gra zemściła się na Chojniczance. Po rzucie rożnym piłkę do bramki wpakował Adam Czerkas. Katowiczanie niespodziewanie objęli prowadzenie.

31'

GOOOOOOL!!! ROZWÓJ NA PROWADZENIU! ADAM CZERKAS!!

29'

Raz jeszcze Pawłowski w roli głównej. Najpierw sparował uderzenie sprzed szesnastki, a po chwili Czerwiński nie popisał się przy dobitce.

27'

Faulowany w okolicy bocznej chorągiewki jeden z graczy Chojniczanki. Dośrodkował Paweł Zawistowski i bramkarz Rozwoju musiał ratować się wybiciem piłki na korner.

25'

Pokazał się "Krzywy", który wystawił piłkę na dalszy słupek, ale nikt nie zamykał tej akcji.

23'

Piłkarze obu zespołów serwują nam mnóstwo strat.

22'

Dość senne widowisko oglądamy w Chojnicach. Podopieczni Mariusza Pawlaka spokojnie konstruują kolejne akcje, a Rozwój zwraca uwagę głównie na zabezpieczenie własnej bramki.

19'

Fajny dryling Patryka Kuna, ale wrzutka już bardzo nieudolna.

17'

Ambitna akcja Krzywickiego, który wywalczył korner. Po dośrodkowaniu o krok od strzelenia gola był Maciej Kostrzewa, ale uderzył minimalnie obok bramki!

15'

Leciutki strzał Ferugi i Pawłowski musiał się rzucić. Więcej o tej próbie nie warto pisać.

13'

Tym razem pod pole karne Chojny zapędził się Rozwój. Przemysław Gałecki rozciągnął na lewą stronę do Łukasza Winiarczyka, ale ten wrzucił niedokładnie.

10'

Efektowna akcja Patryka Mikity, który zwodem minął obrońcę i uderzył tuż nad poprzeczką z okolic 20. metra!

9'

Zdecydowanie dłużej w posiadaniu futbolówki utrzymują się gospodarze, ale na razie niewiele z tego wynika. Bramkarz Rozwoju nie musiał jeszcze ani razu interweniować.

6'

Prostopadłe zagranie Daniela Ferugi w kierunku najbardziej wysuniętego Marcina Krzywickiego, ale za mocne to podanie.

5'

Dużo szarpanej gry z obu stron. Zespoły badają dzisiejszą dyspozycję swojego rywala, nikt nie chce na początku zaryzykować.

3'

chojniczanka chojnice

1'

Pierwszy gwizdek Wojciecha Krztonia, gramy.

16:57

Zawodnicy wrócili już na murawę, za moment zaczynamy.

16:50

Rezerwowi Rozwój: Bartosz Soliński, Dawid Domański, Michał Gałecki, Kamil Cholerzyński, Robert Tkowcz, Adam Żak, Filip Kozłowski.

16:48

Rezerwowi Chojniczanka: Artur Haluch, Jakub Mrozk, Maciej Rogalski, Andrzej Rybski, Damian Garbacik, Łukasz Kosakiewicz, Bartłomiej Niedziela.

16:45

16:42

W rundzie jesiennej obecnych rozgrywek Chojniczanka pewnie pokonała Rozwój w Katowicach 3:1. Jeśli chodzi o bilans bramek, to również drużyna Pawlaka ustrzeliła więcej goli: 7-4.

16:40

Sobotnie starcie obu drużyn będzie czwartym spotkaniem o stawkę w historii. Bilans jest zdecydowanie korzystniejszy dla Chojniczanki, gdyż wygrała ona dwa razy i raz musiała uznać wyższość rywala po emocjonującym do samego końca meczu w Katowicach w zeszłym sezonie.

16:36

Witamy z Chojnic! Już o godz. 17 rozpocznie się spotkanie miejscowej Chojniczanki z czerwoną latarnią ligi, Rozwojem Katowice. Zapraszamy na relację na żywo.