Gracz Chrobrego próbował wymusić rzut karny.

Jeszcze "żółtko" dla Szufryna. Będzie rzut wolny.

To końcówka spotkania - czy wynik ulegnie jeszcze zmianie?

85'

Po chwili kolejny strzał - niecelny.

84'

Dwukrotnie strzelał Małkowski - Szymański jednak skutecznie broni uderzenie rywala.

81'

Ćtvrtnićek za Dudzica - to druga zmiana w ekipie gości.

80'

Zostało 10 minut - czy któraś z drużyn zdoła zdobyć zwycięską bramkę?

78'

Schodzi drugi Machaj, za niego Malinowski. Ostatnia zmiana Chrobrego.

74'

Dłużej przy piłce utrzymuje się Sandecja, ale póki co nic z tego nie wynika.

72'

Ostre starcie dwóch zawodników przeciwnych drużyn - przerwa w grze.

70'

Zaatakował znów Chrobry, ale na posterunku golkiper gości.

69'

Sypią się żółte kartki zamiast bramek - teraz ukarany Maciej Małkowski.

67'

Sobotka zmienia Piszczka w drużynie gości.

65'

Strzelec gola dla gospodarzy ukarany żółtą kartką.

64'

Strzelał Bartłomiej Dudzic, ale niecelnie. Końcówka tego spotkania może być bardzo ciekawa.

63'

Czy gospodarze są w stanie w dziesiątkę przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

61'

Dynamiczna akcja głogowian zakończona dobrym płaskim strzałem Sędziaka. Łukasz Radliński nie zdołał zatrzymać piłki.

60'

Napisałem to w niewłaściwym momencie, bo... Chrobry właśnie wyrównał! Sędziak trafia do siatki!

58'

Chrobry w beznadziejnym położeniu. Głogowianie przegrywają 0:1 i grają w dziesiątkę.

55'

Michalec zmienia Bartosza Machaja.

54'

Centrostrzał zawsze sprawia bramkarzom problemy - tak się stało i tym razem. Piszczek zaskoczył Szymańskiego!

54'

Co się odwlecze, to nie uciecze! Gol dla Sandecji! Filip Piszczek!

49'

Szymański broni! Dobitka niecelna!

48'

Karny dla Sandecji!

48'

Czerwona dla Ilkowa-Gołąba!

47'

Strzał w wykonaniu gości - broni Szymański.

46'

Schodzi Lafrance - za niego Długołęcki.

46'

Gwizdek i gramy!

19:01

Za chwilę wznawiamy grę.

46'

Koniec pierwszej połowy. Za kwadrans wracamy.

45'

Ależ wydarzenie na zakończenie! Mateusz Machaj trafia w słupek! W 7. minucie w słupek trafił już Bartosz Machaj! Można powiedzieć, że machają, machają, ale do siatki trafić nie mogą.

44'

Strzelał Górski, ale prosto w bramkarza. Ciągle bez goli.

42'

Znów spróbowali zaatakować gospodarze, ale bezskutecznie. Powoli zmierzamy do końca pierwszej, jakże nudnej, połowy.

40'

Sędziak dobrze pokazał się na skrzydle, ale zatrzymał go obrońca gości.

37'

Wydaje się, że lekką przewagę mają goście - częściej przebywają na połowie rywala. Nie przekłada się to jednak na wynik.

33'

Bartosz Machaj ukarany za faul na rywalu.

30'

Fragment ostrej gry z obu stron. Dwóch graczy ucierpiało. Przerwa w grze.

28'

Szczepaniak! Uuuuuu, bardzo niecelnie.

27'

Wieje nudą. I to bardzo. Czekamy na jakieś spektakularne wydarzenie, super drybling, piękną bramkę. Ale na razie nie zapowiada się na to, żebyśmy się doczekali takich fajerwerków. Ale póki piłka w grze...

23'

Lafrance obejrzał żółtą kartkę.

20'

Kolejny rzut rożny dla gości. Kolejny, który nie przyniósł im żadnej korzyści. Grę wznawiają gospodarze.

18'

Wydaje się, że w ostatnich minutach przewagę uzyskała Sandecja. Nie przekłada się to jednak na zagrożenie pod bramką Karola Szymańskiego.

16'

Dobre dośrodkowanie w pole karne głogowian, ale defensywa gospodarzy zdołała zażegnać niebezpieczeństwo.

15'

Dłużej przy piłce utrzymali się goście. Zdołali podejść pod pole karne Chrobrego i ostatecznie wywalczyli korner.

13'

Dobrze dryblował teraz Sędziak, ale zawodnicy gości nie pozwolili się przedrzeć w pole karne graczowi Chrobrego.

10'

Sandecja próbowała odpowiedzieć, ale dobrze w defensywie ustawieni są zawodnicy gospodarzy. Głogowianie w posiadaniu piłki.

8'

Teraz próbował Damian Sędziak - jednak niecelnie.

7'

Bartosz Machaj trafia w słupek! Chrobry blisko objęcia prowadzenia!

4'

Dzisiejsze spotkanie rozgrywane jest przy pustych trybunach. To efekt kary nałożonej na klub za zamieszki na trybunach podczas meczu z Miedzią Legnica.

2'

Pierwszy atak w meczu w wykonaniu gości.

1'

Gramy!

17:50

Rezerwowi Chrobrego: Janicki, Długołęcki, Hodowany, Kościelniak, Michalec, Malinowski, Wojciechowski.

17:47

Witamy na meczu 22. kolejki 1. ligi. Dziś w Głogowie Chrobry zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz.

17:45

Chrobry - Sandecja LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Niepokonani wiosną walczą przy pustych trybunach

W sobotnie popołudnie zmierzą się dwie ekipy, które na wiosnę nie zaznały jeszcze smaku porażki, czyli głogowski Chrobry oraz Sandecja. Mecz 22. kolejki 1. ligi zostanie rozegrany przy niemal cichych trybunach, a to wskutek zamknięcia stadionu przez wojewodę dolnośląskiego. Kto poradzi sobie lepiej w takich warunkach?

Chrobry Głogów - Miedź Legnica 2:1