Chrobry GłogówChrobry Głogów
94'

Koniec meczu! Remis w Bełchatowie. Goście rzutem na taśmę uratowali punkt!

93'

Trzecia minuta doliczonego czasu gry! Po dużym zamieszaniu w polu karnym do futbolówki dopadł Szymon Drewniak. Strzał pomocnika gości jeszcze po rykoszecie zaskoczył Maciej Krakowiaka.

93'

GOOOOL! Szymon Drewniak!

91'

I ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Za Łukasza Wrońskiego wchodzi młodzieżowiec Albin Maciejewski.

90'

Żółty kartonik obejrzał Petr Zapalac.

89'

Hieronim Gierszewski zagrał na prawą stronę do Łukasza Wrońskiego. Ten jednak oddał beznadziejny strzał.

88'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Piotr Witasik zmienił Damiana Szymańskiego.

86'

Robert Pisarczuk wchodzi za Patryka Malinowskiego.

85'

To mogło skończyć się bramką. Katastrofalny błąd obrony GKS-u i Michał Ilków-Gołąb znalazł się oko w oko z Maciejem Krakowiakiem. Golkiper gospodarzy wygrał ten pojedynek.

84'

Dośrodkowanie Petra Zapalaca. Do piłki najwyżej wyskoczył Seweryn Michalski, ale futbolówkę złapał Karol Szymański.

82'

Zmiana w ekipie GKS-u Bełchatów. Za Agwana Papikyana na murawie pojawił się Hieronim Gierszewski.

81'

GOOOOOL! Agwan Papikyan! Przejął piłkę 30 metrów od bramki. Podciągnął z futbolówką i strzelił z około z 20 metrów. Karol Szymański musiał wyjąć futbolówkę z siatki.

77'

To chyba była najlepsza okazja dla gospodarzy w drugiej połowie! dla GKS-u! Petr Zapalac wrzucił futbolówkę w pole karne, a tam Dawid Flaszka uderzył głową. Bramkarz odbił piłkę na poprzeczkę!

75'

Ostre wejście Pawła Wojciechowskiego w nogi Lukasa Klemenza. To powinna być kartka.

74'

Druga zmiana w ekipie gości. Paweł Wojciechowski zastąpił Damiana Sędziaka.

72'

Jeszcze jeden rzut rożny dla GKS-u i tym razem futbolówka w rękach golkipera gości Karola Szymańskiego.

71'

Rzut rożny wykonywał Agwan Papikyjan, ale obrońcy goście zażegnali niebezpieczeństwo.

70'

Gospodarze mieli okazję po rzucie rożnym. W polu karnym uderzał Vaclav Cerna, jego strzał był jednak niecelny.

67'

Uderzenie Zapalca z narożnika pola karnego, ale strzał piłkarza gospodarzy został zablokowany.

67'

Spotkanie w drugiej połowie jest dużo bardziej wyrównane. Momentami to gości mają więcej inicjatywy, ale brakuje im precyzji. Prze chwilą zawodnik gości po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strącił futbolówkę, ale przeniósł ją ponad poprzeczką.

65'

Dawid Flaszka pociągnął na lewej flance i został sfaulowany. Z rzutu wolnego ostro piłkę wrzucił Agwan Papikjan, ale skaczący do futbolówki Vaclav Cverna nie zdołał jej przeciąć.

62'

Rzut wolny z narożnika pola karnego wykonywał Petr Zapalac. Wydawało się, że będzie dośrodkowywał, ale zdecydował się na strzal. Bardzo nieudana próba Zapalaca!

60'

Bardzo udane wejście Łukasza Wrońskiego. Piłkarz bełchatowian miał bardzo dobrą okazję. Uderzył przy słupku, ale golkiper gościł wybił futbolówkę na rzut rożny.

59'

W miejsce Machaja na boisku pojawił się Dominik Kościelniak.

58'

Trochę lepszy moment gry Chrobrego. W ostatnich minutach to piłkarze gości przejęli inicjatywę i kontrolowali wydarzenia na boisku.

56'

Pociągnął na prawej stronie Łukasz Wroński. Gracz bełchatowian ściął do środka i uderzył na bramkę Szymańskiego. Strzał piłkarza gospodarzy był jednak bardzo lekki. Futbolówkę pewnie złapał golkiper Chrobrego.

55'

Słabszy fragment spotkania. Przy Sportowej niewiele się dzieje. Gospodarze nieustannie mogą za to liczyć na doping kibiców.

53'

Goście wykonywali rzut rożny, ale futbolówkę pewnie w rękawice złapał Maciej Krakowiak.

52'

Pierwsze fragmenty drugiej połowy także nie porywają. Znowu więcej z gry mają bełchatowianie, ale ich przewaga nie jest aż tak wielka.

50'

Patryk Malinowski ucierpiał w starcu z Bartoszem Machajem. Zawodnik gości opuścił placy gry, ale będzie mógł ją kontynuować.

48'

W odpowiedzi na uderzenie z dystansu zdecydował się Patryk Malinowski. Były zawodnik poznańskiego Lecha strzelił jednak bardzo niecelnie.

47'

Gospodarze rozpoczęli drugą połowę od zdecydowanego ataku. Agwan Papikyan na lewym skrzydle przegrał jednak pojedynek z obrońcą gości.

46'

Gospodarze rozpoczęli drugą połowę spotkania.

17:53

Pierwsza część spotkania w Bełchatowie nie mogła zachwycić. Więcej przy piłce utrzymywała się drużyna GKS-u, ona też stworzyła sobie kilka sytuacji strzeleckich. W żadnej z klarownych okazji gospodarzom nie udało się jednak zaskoczyć Karola Szymańskiego. Oby w drugiej połowie zawodnicy zapewnili nam lepsze widowisko.

45'

Koniec I połowy w Bełchatowie. Do przerwy 0:0.

45'

Żółta kartka dla Kevina Lafrance'a.

45'

Arbiter doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu.

44'

Jedna z groźniejszych akcji gości. W polu karnym do sytuacji strzeleckiej doszedł Maciej Górski, ale nie trafił czysto w futbolówkę i ta poszybowała ponad poprzeczką.

43'

Dośrodkowanie z kornera Agwana Papikyana. Znowu powstało spore zamieszanie w polu karnym, do piłki dopadł Lukas Kuban, ale w trudnej sytuacji uderzył ponad poprzeczką.

42'

Tym razem na indywidualną akcję zdecydował się Łukasz Wroński, ale jego próba dryblingu zatrzymała się na jednym z defensorów Chrobrego.

41'

Będzie jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy. Krótkimi podaniami chcieli rozegrać akcję po rzucie wolnym, ale wywalczyli tylko korner.

38'

Goście tylko sporadycznie próbują wychodzić z kontratakami, ale piłkarzom Ireneusza Mamrota brakuje dokładności przy wyprowadzaniu tych szybkich ataków.

37'

Po rzucie rożnym zagotowało się w polu karnym gości. Gospodarze próbowali strzelać, ale nie zakończyło się to niczym groźnym.

36'

Jeszcze raz gospodarze chcieli zagrozić bramce gości po strzale z dystansu. Po uderzeniu Petra Zapalaca golkiper gości z dużymi problemami odbił piłkę na rzut rożny.

33'

Coraz bardziej zarysowuje się przewaga gospodarzy. W ostatnich fragmentach spotkania zagrażają oni głównie gościom po strzałach z rzutów wolnych, natomiast goście nie przeprowadzili jak na razie żadnej groźniejszej sytuacji.

32'

Teraz przyszedł czas na oprawę kibiców: Polak - Wegier dwa bratanki.

30'

Tym razem Seweryn Michalski strzelał z rzutu wolnego z około 20 metrów. Piłka poleciała około pół metra obok lewego słupka bramki strzeżonej przez Karola Szymańskiego.

28'

Tym razem uraz Agwana Papikjana. Piłkarzowi gospodarzy sztab medyczny udziela pomocy. Ormianin będzie mógł wrócić do gry.

26'

Skuteczna interwencja Kevina Lafrance'a. Obrońca Chrobergo powstrzymał indywidualną akcję Dawida Flaszki.

23'

Patryk Rachwał potężnie uderzył z rzutu wolnego, ale pewnie w bramce interweniował Karol Szymański

23'

Ucierpiał w starciu z rywalem Damian Szymański, Na szczęście gracz gospodarzy będzie mógł kontynuować grę.

21'

Po 20 minutach lepsze wrażenie sprawiają piłkarze gospodarzy. Mają więcej z gry, ale jak na razie stworzyli sobie tylko jedną klarowną sytuację.

19'

Groźna akcja gospodarzy. Indywidualny rajd Agwana Papikyana, który minął trzech graczy gościy i strzelił minimalnie obok słupka.

16'

Groźniejsza akcja gości. Po starcie Patryka Rachwała Chrobry wychodził z akcją trzech na trzech. Maciej Górski z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

15'

Lukas Kuban prostopadłym podaniem chciał uruchomić Dawida Flaszkę. Zawodnik gospodarzy znalazłby się w dogodnej sytuacji strzeleckiej, ale sędzia odgwizdał pozycję spalaną.

13'

Wrzutka Szymona Drewniaka z rzutu rożnego, ale defensorzy gospodarzy pewnie interweniowali i oddalili niebezpieczeństwo spod własnej bramki.

11'

Gwizdek arbitra. Łukasz Wroński zatrzymywany w nieprzepisowy sposób.

10'

Pierwsze minuty spotkania przy Sportowej nieco rozczarowujące. W lepszej formie niż zawodnicy są kibice na trybunach, którzy wypoczęli po przerwie zimowej i gorąco zagrzewają swoich ulubieńców do boju.

8'

Pierwsze uderzenie na bramkę w tym spotkaniu. Maciej Górski strzelał zza pola karnego, ale Seweryn Michalski zablokował próbę gracza gości.

6'

Długa piłka do Macieja Górskiego, ale w polu karnie czujnie zachował się bramkarz gospodarzy Maciej Krakowiak. Futbolówka znalazła się w jego rękawicach.

5'

Na trybunach zasiadło dzisiaj około 1500 widzów. Wśród nich jest także grupka sympatyków Chrobrego, jest ich około setki.

3'

Gwizdek arbitra Jarzębaka. Faulowany w środku pola był Szymon Drewniak.

2'

Początek spotkania bardzo spokojny. Gra toczy się głównie w środku pola. Sporo niedokładności po obu stronach.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Sebastiana Jarzębaka. Mecz w Bełchatowie właśnie się rozpoczął.

16:58

Piłkarze obu drużyn już na murawie. Za moment arbiter, którym jest dzisiaj Sebastian Jarzębak z Bytomia, rozpocznie to spotkanie. Gospodarze w tradycyjnych zielono-czarnych strojach, z kolei goście w pomarańczowo-czarnych barwach.

16:46

Tymczasem oficjalna strona bełchatowskiego klubu poinformowała, że na spotkaniu pojawią się wysłannicy belgijskiego Anderlechtu.

16:41

Gospodarze dopiero dzisiaj rozpoczynają rundę wiosenną 1. ligi. Tydzień temu zdobyli trzy punkty walkowerem z powodu upadłości Dolcanu Ząbki. Przeciwko głogowskiej drużynie, która przed tygodniem pokonała u siebie Miedź Legnica, nie zagra pozyskany w czwartek słoweński napastnik Alen Ploj. Jego certyfikat nie dotarł jeszcze do Polski.

16:38

W ostatniej chwili okazało się, że goście nie będą mogli skorzystać z dwóch zawodników podstawowej jedenastki - Mateusza Machaja i Łukasza Szczepaniaka, którzy zachorowali. To spore osłabienie dla Chrobrego Głogów.

16:34

Ławka rezerwowych Chrobrego Głogów: Mariusz Rzepecki, Mateusz Długołęcki, Karol Hodowany, Dominik Kościelniak, Michał Michalec, Robert Pisarczuk, Paweł Wojciechowski

16:31

Ławka rezerwowych GKS Bełchatów: Paweł Lenarcik, Szymon Zgarda, Hieronim Gierszewski, Albin Maciejewski, Piotr Witasik, Mateusz Szymorek, Cezary Demianiuk

16:29

16:28

Zapraszamy na relację na żywo ze stadionu przy ulicy Sportowej 3 w Bełchatowie, gdzie miejscowy GKS zmierzy się z Chrobrym Głogów. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli. Bełchatowianie zajmują siódmą lokatę, a Chrobry jest szósty. Powinniśmy być zatem świadkami wyrównanego widowiska.