Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
1 : 0
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
94'

Koniec spotkania! Olimpia pokonuje Chojniczankę Chojnice 1:0! Strzelcem gola Brazylijczyk Nildo.

91'

Przemysław Pietruszka został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

90'

Ostatnia zmiana w Olimpii, Skórecki zmieni Kaczmarka.

90'

Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

87'

Kolejne uderzenie Patryka Mikity, tym razem gracz Chojniczanki strzelił zbyt lekko.

85'

Patryk Mikita zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, piłkę bez problemu wyłapał Bartosz Fabiniak.

82'

Druga zmiana w ekipie Olimpii, Kurowski opuści plac gry, zastąpi go Wolski.

79'

Chojniczanka się nie poddaje! Oglądaliśmy dwie bardzo groźne akcje gości z Chojnic! Najpierw na bramkę Olimpii uderzał Feruga, ale Bartosz Fabiniak fantastycznie obronił ten strzał. Po chwili wyłapał też piłkę po dobitce Kostrzewy.

77'

Kolejnej zmiany dokonuje Mariusz Pawlak, Czerwiński pojawił się na boisku w miejsce Krzywickiego.

76'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, do piłki dopada Dariusz Kłus, ale koniec końców futbolówka odbiła się od jednego z graczy Chojniczanki i opuściła plac gry.

74'

To była bardzo nieudana centra Patryka Mikity, o której sam zawodnik z pewnością chciałby zapomnieć. Futbolówkę bez problemów wyłapał Bartosz Fabiniak.

72'

Pierwsza zmiana w Olimpii, Darmochwał zastąpił Banasiaka.

71'

Banasiak zagrywał z rzutu wolnego, futbolówka minęła mur, ale wpadła nie w do siatki, a w ręce Podleśnego.

69'

Patryk Mikita został złapany na spalonym.

67'

Olimpia, tak jak w pierwszej połowie, dominuje ba boisku. Kamil Kurowski mógł przed chwilą podwyższyć prowadzenie gospodarzy, ale piłka po jego strzale sprzed pola karnego powędrowała obok bramki Podleśnego.

64'

Marcin Kaczmarek zagrywał futbolówkę z rzutu wolnego, jednak ta powędrowała minimalnie obok słupka bramki Chojniczanki.

63'

Łukasz Kosakiewicz został ukarany żółtą kartką.

62'

I kolejna zmiana, Mikita zmieni Rybskiego.

62'

Pierwsza zmiana w Chojniczance, Feruga wejdzie za Lisowskiego.

60'

Zbyt mocne zagranie Bartlewskiego do Ciechanowskiego, futbolówka poza placem gry.

58'

Banasiak wpadł w bramkarza gości, sędzia odgwizdał faul.

56'

Olimpia przez całe spotkanie dominuje, ale dopiero teraz przekuwa swoją przewagę na gola! Do piłki, którą dośrodkowywał Kaczmarek najwyżej wyskoczył Nildo i głową wpakował ją do siatki rywali. Damian Podleśny był bez szans.

56'

Goooool! Nildo!

55'

Przemysław Pietruszka został ukarany żółtą kartką.

53'

To była najlepsza akcja Chojniczanki w tym spotkaniu! Przemysław Pietruszka uderzał na bramkę Olimpii, jednak futbolówka dosłownie o centymetry minęła słupek!

49'

Marcin Krzywicki próbował zacentrować, ale został zablokowany.

47'

Zbyt mocne dośrodkowanie Macieja Kostrzewy, grę od własnej bramki wznowił Bartosz Fabiniak.

46'

Obie drużyny rozpoczęły drugą część spotkania w takich samych składach jak pierwszą.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Olimpia Grudziądz bezbramkowo remisuje z Chojniczanką!

44'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

41'

Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę gospodarze próbują przekuć swoją dominację na gola. Kaczmarek uderzał z krawędzi pola karnego, ale Podleśny z problemami obronił.

39'

Bartlewski odegrał piłkę do Banasiaka, ten z kolei przedłużył to podanie w kierunku Kaczmarka. Skrzydłowy Olimpii wypatrzył natomiast dobrze ustawionego Nildo i podał do niego, jednak Brazylijczyk nie zdołał opanować futbolówki.

38'

Kosakiewicz zdecydował się na oddanie strzału z ostrego kąta, jednak zrobił to bardzo niecelnie.

37'

Marcin Kaczmarek zagrywał piłkę z rzutu wolnego, ale uderzał zbyt mocno.

35'

Dobra wrzutka w kierunku Andrzeja Rybskiego, jednak gracz Chojniczanki nie zdołał skutecznie opanować futbolówki.

33'

Swojej szansy poszukał teraz Marcin Krzywicki, ale uderzał zbyt lekko i Bartosz Fabiniak pewnie wyłapał piłkę.

32'

Wojciech Lisowski został ukarany żółtą kartką.

30'

Paweł Zawistowski został ukarany żółtą kartką.

27'

Po raz kolejny niebezpieczeństwo pod bramką Chojniczanki stwarza Nildo. Brazylijczyk oddał strzał, ale futbolówka powędrowała obok bramki.

25'

I znów niebezpiecznie pod bramką Chojniczanki! Nildo uderzał z ostrego kąta, a futbolówka powędrowała minimalnie obok słupka bramki!

23'

Marcin Woźniak zdecydował się na oddanie strzału, ale uderzał zbyt lekko i w żaden sposób nie zagroził bramce Chojniczanki.

21'

Dośrodkowanie Woźniaka, futbolówkę przyjął Nildo uderzał głową. Wyglądało to na groźny strzał, jednak ostatecznie piłka padła łupem Podleśnego.

18'

Krzywicki wypatrzył Kosakiewicza i chciał zagrać piłkę w jego kierunku, w ostatniej chwili to podanie zablokował Malec.

16'

Olimpia rządzi i dzieli na placu gry. Goście nie zdołali jak na razie oddać nawet celnego strzału.

14'

Zawistowski próbował przedostać się w okolice bramki Olimpii, ale świetnym wślizgiem zatrzymał go Woźniak.

13'

Gospodarze atakują Chojniczankę z coraz większą mocą. Przed chwilą z bliskiej odległości uderzał Nildo, ale Podleśny zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

11'

I znów Olimpia w natarciu! W pole karne gości wpadł Dariusz Kłus ii oddał strzał, który szczęśliwie zablokował jeden z obrońców chojnickiej drużyny.

9'

Niezła akcja Olimpii! Piłka powędrowała do Bartlewskiego, a ten znalazł się w doskonałej sytuacji i miał przed sobą tylko jednego gracza Chojniczanki w drodze do bramki. Graczowi Olimpii udało się wyminąć przeciwnika, ale uderzał zbyt lekko i Damian Podleśny nie miał problemów z obroną strzału.

8'

Zagotowało się pod bramką Chojniczanki. Piłka znalazła się w polu karnym, dopadł do niej Banasiak, jednak w ostatniej chwili jego strzał został zablokowany.

7'

Dośrodkowanie Kosakiewicza do Rybskiego, który koniec końców uderzał zbyt mocno i grę od własnej bramki wznowił Bartosz Fabiniak.

5'

Próba dośrodkowania do Kaczmarka, początkowo piłka nie trafiła do adresata, ale gracz Olimpii wykazał się determinacją i zdołał odebrać ją rywalowi.

4'

Dobra wrzutka w kierunku Banasiaka, ale jeden z obrońców Chojniczanki zdołał przechwycić futbolówkę.

3'

Woźniak dośrodkowywał na pole karne Chojniczanki, jednak futbolówkę bez problemów wyłapał Damian Podleśny.

2'

Na początku spotkanie znacznie bardziej aktywni są gospodarze, którzy naciskają rywali.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

16:40

Rezerwowi Chojniczanki: Czerwiński, Feruga, Haluch, Mrozik, Mikita, Grzelak, Niedziela.

16:11

Rezerwowi Olimpii Grudziądz: Królczyk, Bielawski, Szarpak, Wolski, Darmochwał, Skórecki, Trzepacz.

16:09

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Olimpia - Chojniczanka LIVE! Derby regionu w Grudziądzu

15:20

15:20

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice!