Koniec meczu! Chojniczanka przegrywa z Sandecją 0:1!

Ostatnia zmiana w Sandecji, boisko opuszcza Filip Piszczek, zastąpi go Szymon Kuźma.

Arkadiusz Aleksander został ukarany żółtą kartką.

90'

Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty.

86'

Andrzej Rybski zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale uderzał niecelnie.

84'

Piłka wpadła do siatki, ale wcześniej sędzia odgwizdał przewinienie jednego z zawodników Chojniczanki.

81'

Ostatnia zmiana w Chojniczance, Patryk Mikita wszedł za Rafała Grzelaka.

80'

Zmiana w Sandecji, Bartosz Sobotka pojawił się w miejsce Bartłomieja Dudzica.

79'

Maciej Małkowski po raz kolejny w tym spotkaniu próbował zaskoczyć Damiana Podleśnego, jednak golkiper Chojniczanki rozgrywa dziś bardzo dobre zawody i znów uratował swoją drużynę.

74'

Maciej Kostrzewa uderzał głową, zrobił to zbyt lekko i Łukasz Radliński pewnie przechwycił futbolówkę.

72'

Gdyby nie dobra postawa Damiana Podleśnego w tym spotkaniu, Chojniczanka z pewnością straciłaby więcej niż jednego gola. Przed chwilą golkiper chojnickiego klubu świetnie obronił strzał Piszczka.

69'

Chojniczanka dwa razy z rzutu rożnego próbowała sowich sił pod bramką gości z Sandecji, jednak każda z tych prób kończyła się niepowodzeniem.

67'

Dobre dośrodkowanie Pawła Zawistowskiego, ale żaden z graczy Chojniczanki nie dopadł do piłki.

65'

Bartłomiej Dudzic dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale Damian Podleśny uprzedził go i pewnie wyłapał futbolówkę.

62'

I kolejna zmiana w Chojniczance, Daniel Feruga zastąpi Bartłomieja Niedzielę.

61'

Zmiana w Chojniczance, za Marcina Krzywickiego pojawi się Andrzej Rybski.

60'

To mogła być bramka dla Chojniczanki! Zawistowski zagrywał do Biernata, a ten głową uderzał na bramkę Sandecji. Łukasz Radliński zdołał jednak wybić piłkę na rzut rożny!

59'

Pierwsza zmiana w Sandecji, za Wojciecha Trochima wszedł Arkadiusz Aleksander.

58'

Potwierdziło się to, o czym przed chwilą pisaliśmy. Chojniczanka źle rozpoczęła drugą połowę, co poskutkowało szybką stratą bramki. Małkowski przyjął piłkę zacentrowaną z lewej strony, niepilnowany przez nikogo zdołał dobrze się ustawić i oddać strzał tuż przy słupku. Damian Podleśny był w tej sytuacji bezradny.

58'

Gooool! Maciej Małkowski!

55'

Kontratak Chojniczanki, Paweł Zawistowski uderzał sprzed linii pola karnego, jednak strzał ten był mocno niecelny.

54'

Przemysław Pietruszka próbował przerzucić piłkę na drugą stronę boiska, a ta trafiła w Marcina Krzywickiego.

52'

Chojniczanka w przeciwieństwie do pierwszej połowy, zupełnie nie ma pomysłu na grę w drugiej odsłonie spotkania i słabo prezentuje się na boisku. Gospodarze muszą się otrząsnąć, jeśli nie chcą szybko stracić gola.

50'

Ależ szansa Snadecji! Bartłomiej Dudzic zdołał przedrzeć się pod bramkę gospodarzy i oddał strzał z dość bliskiej odległości. Tylko świetna interwencja Damiana Podleśnego uchroniła Chojniczankę przed stratą gola.

49'

Matej Nather uderzał na bramkę Chojniczanki, jednak Damian Podleśny nie miał problemów z obroną tego strzału.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

17:59

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Chojniczanka bezbramkowo remisuje z Sandecją.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

41'

Wojciech Lisowski został ukarany żółtą kartką.

41'

Zawrzało pod bramką Sandecji! Niedziela świetnie dograł piłkę do Kieruzela, a ten nieznacznie się pomylił i zamknął tę akcję niecelnym strzałem. To mógł być gol.

38'

Rzut wolny dla Chojniczanki, piłkę zagrywał Przemysław Pietruszka, jednak ta powędrowała wprost w ręce dobrze interweniującego Radlińskiego.

36'

To nie jest najbardziej porywająca pierwsza połowa. Do jej zakończenia pozostało niespełna dziesięć minut, a my nie oglądaliśmy za wiele groźnych sytuacji bramkowych.

34'

Zawistowski sfaulował Barana, który przez moment nie podnosił się z murawy.

32'

Maciej Rogalski został złapany na spalonym.

30'

Cseh i Rogalski zderzyli się głowami, na boisku interweniuje sztab medyczny.

28'

Lisowski dość niebezpiecznie wycofał futbolówkę do Podleśnego. Bramkarz Chojniczanki znalazł się na ostrzu noża, jednak w porę wybił futbolówkę, zanim dobiegł do niego jeden z graczy Sandecji.

26'

I znów w natarciu Sandecja, tym razem na bramkę Chojniczanki uderzał Filip Piszczek, ale piłkę po jego strzale zablokował Kieruzel.

24'

Matej Nather uderzał na bramkę Chojniczanki, jednak został zablokowany. Sandecja będzie miała rzut rożny.

22'

Nieco spokojniejszy okres gry. Od dłuższej chwili gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

20'

Za nami dwadzieścia minut gry, jak na razie na boisku przeważają gospodarze, którzy częściej utrzymują się przy piłce i stwarzają więcej groźnych sytuacji.

18'

Wojciech Trochim zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, jednak uderzał zbyt lekko i w żaden sposób nie zagroził bramce Chojniczanki.

17'

Rzut rożny dla Chojniczanki, piłkę uderzał Zawistowski, chciał dopaść do niej Kieruzel, ale nie udało mu się.

14'

Lisowski zagrał piłkę do Krzywickiego, ale w tej sytuacji uprzedził ich Łukasz Radliński.

13'

Dzudzic podniósł się o własnych siłach i może już kontynuować grę.

12'

Bartłomiej Dudzic upadł i nie podnosi się z murawy. Krótka przerwa w grze.

10'

Kamil Słaby zacentrował z lewej strony, piłka bez problemów padła łupem Damiana Podleśnego.

8'

Aktywny jak na razie pod polem karnym Sandecji jest Marcin Krzywicki. Czy nowy zawodnik Chojniczanki powiększy dziś swój dorobek bramkowy?

6'

Dobra akcja Chojniczanki, Marcin Krzywicki nieźle zachował się przed polek karnym, sprawnie wyminął jednego z obrońców i zagrał futbolówkę w kierunku Grzelaka. Ten zaś postanowił uderzać bezpośrednio na bramkę, a niemałe problemy z obroną tego strzału miał Łukasz Radliński.

5'

Rzut wolny dla gospodarzy, piłkę ze stałego fragmentu gry zagrywał Paweł Zawistowski, ale ta próba pozostawiała wiele do życzenia.

4'

Grzelak odebrał futbolówkę rywalom, odegrał ją do wbiegającego na pole karne Niedzieli, który zdecydował się na oddanie strzału, lecz został on zablokowany.

2'

Baran wypatrzył Piszczka i chciał zagrać do niego piłkę, ale zrobił to niedokładnie.

1'

Gospodarze spotkania grają dziś w tradycyjnych, czerwono-żółtych strojach, z kolei goście z Nowego Sącza w czarno-białych trykotach.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego!

16:59

Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie. Za moment zaczynamy!

16:16

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Chojniczanka - Sandecja LIVE! Rozpocząć wiosnę od zwycięstwa

16:15

Rezerwowi Sandecji Nowy Sącz: Arkadiusz Aleksander, Witalij Bierezowskij, Michał Gliwa, Szymon Kuźma, Bartosz Sobotka, Michał Szeliga, Adrian Danek.

16:11

Rezerwowi Chojniczanki: Artur Haluch - Damian Garbacik, Przemysław Czerwiński, Daniel Feruga, Łukasz Kosakiewicz, Patryk Mikita, Andrzej Rybski.

16:08

Serdecznie witamy i zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO z meczu Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz!