Zawisza Bydgoszczzawisza
1 : 0
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
18:52

Mecz nie stał na najwyższym poziomie, Zawisza zdołał jednak wygrać i zaiknasował ważne 3 punkty. To wszystko z naszej strony, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na następne relację!

90'

Koniec! Zawiszy wygrywa 1:0!

90'

Żółta dla Sapeli za przedłużanie gry.

90'

Sapela wyłapał wrzutkę, uruchomił Smektałę, ten jednak niecelnie dograł do Miki.

90'

Pogoń ma rożny, Misztal wchodzi w pole karne!

90'

Kamiński wyjechał z piłką za linię boczną, po gwizdku jeszcze dośrodkował, za co sędzia ukarał go żółtą kartką.

90'

Jonkisz mocno, wzdłuż linii końcowej. Nikt nie przeciął tej piłki. Osoliński chciał wymusić karnego, sędzia nie dał się nabrać.

89'

Kamińskiego trochę poniosło, huknął z 30 metrów bardzo niecelnie.

89'

Sapela ratuje Zawiszę! Pogoń pięknie rozklepała defensywę Zawiszy, Augustyniak miał idealnie wyłożoną piłkę na 11. metrze jednak Sapela poszedł w ciemno w lewo i świetnie wybronił ten strzał!

86'

Trener Smółka dokonuje ostatniej zmiany. Kona wchodzi za Angielskiego

86'

Pogoń przejęła inicjatywę w końcówce i szuka szczęścia długimi piłkami. M'Voto skiksował, do piłki dopadł Jonkisz i padł w polu karnym, nie ma jednak mowy o jedenastce.

83'

Sapela zbiera gromkie brawa z efektowny drybling w narożniku boiska. Było to ryzykowne, ale skuteczne, udało się uniknąć rożnego.

79'

Stały obrazek z dzisiejszego meczu: Rybicki wrzuca z rogu, a główką wybija M'Voto.

76'

Smektała marnuje setkę! Miał masę miejsca i czasu, a uderzył prosto w bramkarza.

76'

Ostatnia zmiana w Pogoni. Maćkowskiego zastępuje Jonkisz

74'

Niepewne wyjście Misztala pozostaje bez konsekwencji, bydgoszcznie nie zdołali tego dobić.

72'

Maćkowski zbyt długo zastanawiał się, M'Voto kapitalnie przeczytał jego zamiary i zablokował jego podanie do Dudy.

72'

Angielski popisał się piękną ruletą. Minął rywala i od razu chciał uruchomić Smektałę, ten jednak się nie połapał i nie doszedł do piłki.

70'

Żytko ostrym wślizgiem powalił na ziemię szarżującego Smektałę. To musiała być kartka.

67'

Znowu w roli głównej aktywny dziś Kamiński, który dpobrze wycofał do Miki. Portugalczyk miał świetną szansę, jednak uderzył z kilkunastu metrów nad bramką.

66'

Rzuty rożne Pogoni nie zagrażają bramce Sapeli. M'Voto wygrał dziś chyba wszystkie pojedynki powietrzne.

64'

I od razu druga zmiana u gości. Gołębiewski za Chyłę

61'

A wracając do bramki: kolejna oskrzydlająca akcja Kamińskiego, który ostro wstrzelił piłkę po ziemi. Był tam Smektała, który z bliska pokonał bramkarza!

60'

Trener Sasin szybko dokonuje zmiany i wpuszcza Bartosza Osolińskiego, który zastępuje Daniela Dybca

60'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Wejście smoka Smektały!

59'

Druga roszada u gospodarzy. Jakub Smektała zastępuje Sylwestra Patejuka.

56'

Jakim cudem to nie wpadło?! Mica przelobował bramkarza i trafił w słupek, do piłki dopadł Patejuk, huknął z kilku metrów, a tam nie wiadomo skąd wziął się Misztal i obronił ten strzał!

55'

Ładna kombinacja gości po wrzucie z autu. Duda pograł ze Świerblewskim, urwał się obrońcom, ale co z tego skoro uderzył nieczysto i niecelnie.

53'

No no no Angielski mógł zdobyć piękną bramkę! Naprawdę nieźle złożył się do woleja, mocno uderzył i nieznacznie się pomylił!

51'

Augustyniak dograł na nos do Maćkowskiego, ten ładnie się złożył do strzału głową, trafił jednak prosto do koszyczka Sapeli.

48'

Znowu było groźnie pod bramką Misztala. Kamiński nieźle wrzucił, do piłka dopadł Arel, jednak nie zdołał celnie uderzyć.

46'

Mica od razu pokazał się z dobrej strony! Dostał piłkę na lewej stronie i wstrzelił ją bardzo mocno wzdłuż bramki, jednak nikt jej nie dotknął!

46'

Gra wznowiona! Liczymy na nieco ciekawszy mecz, nudniej zagrać będzie trudno.

46'

Mamy zmianę w przerwie w Zawiszy. Mica zastępuje Szymona Lewickiego

48'

Zawisza - Pogoń Siedlce

45'

Koniec pierwszej połowy, czas się trochę ugrzać i ochłonąć po tych emocjach.

45'

Pierwsza kartka dla gracza Zawiszy i tu nie ma zaskoczenia - otrzymuje ją Kamil Drygas.

44'

Patejuk już czyhał na piłkę od Kamińskiego, ale w ostatniej chwili Augustyniak musnął ją i uratował swój zespół.

42'

Arel strzelał z daleka po wybiciu piłki przez defensorów Pogoni. strzał zablokowany, a bramkarz gości zdołał zatrzymać piłkę, zanim ta wyszła na róg.

41'

Danielak marnuje świetną szansę! Drygas świetnie go wypuścił, skrzydłowy Zawiszy miał dużo wolnego miejsca na prawej stronie, jednak za długo czekał i uderzył prosto w Misztala!

38'

Dłuższa akcja gości. Pogoń nieźle wymieniała piłkę na połowie rywala. Ostatecznie M'Voto wybija głową dośrodkowanie Rybickiego. Trzeba przyznać, że Francuz dominuje pod bramką Sapeli, bydgszczanie będą mieli z niego pożytek.

34'

Kamiński musi dopracować celność dośrodkowań. Centrostrzały jednak wchodzą tylko sporadycznie i wypadałoby czasem dograć do kolegów.

32'

Tempo meczu określiłbym jako spacerowe. Obu ekipom się specjalnie nie spieszy, nie wygląda też, aby miały jakiś pomysł na grę.

28'

Daniel Dybiec powstrzymał kontrę gospodarzy faulem, za co otrzymał zasłużoną żółtą kartkę.

27'

Kamiński złamał akcję do środka i spróbował szczęścia strzałem z lewej nogi z 25 metrów. Szczęścia ewidentnie zabrakło, bo piłka minęła bramkę o dobre 5 metrów.

24'

Gal Arel poprawił nieco statystyki strzałów, ale to wszystko co można o tym strzale powiedzieć. Misztal nie mógł tego wpuścić.

21'

Daniel Dybiec zaskakująco z dystansu! Niespodziewany strzał wślizgiem przeszedł tuż obok bramki!

19'

Daniel Chyła ogląda pierwszą żółtą kartkę w tym meczu za brzydki faul na środku boiska.

18'

M'Voto nieatakowany przez nikogo w żółwim tempie przeszedł z piłką kilkanaście metrów, rozejrzał się i... zagrał do rywala.

17'

Zawisza nieźle skontrował. Misztal popisał się dobrym wyjściem i uprzedził Lewickiego. Pechwny chwyt, a dośrodkowywał Kamiński.

14'

Dzisiejszy mecz obfituje w rzuty rożne. Kolejny raz Pogoni nie udało się wykorzystać tego stałego fragmentu. Poprawka z drugiej strony również się nie powiodła.

12'

Świerblewski z narożnika zagrał do Zembrowskiego, którego brzuchem zablokował Igumanović. Świerblewski jeszcze raz, tym razem już w powietrzu królował M'Voto.

10'

Chyła mocno wrzucił z autu w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Drygas i wybił na rożny.

9'

Ciekawy pomysł Stawarczyka na pokonanie Misztala. Obrońca Zawiszy z 20 metrów uderzył zza siebie lobem. Bramkarz gości był czujny i wyłapał to słabe uderzenie.

7'

Świerblewski stanął przed niezłą szansę, ale tylko się zamachnął i nie trafił w piłkę. Szkoda, mogło być groźnie.

5'

Angielski świetnie prostopadle zagrał do aktywnego od początku Patejuka, który w ostatniej chwili został uprzedzony przez obrońcę rywali. Po rożnym Żytko główką wybija piłkę z dala od pola karnego.

3'

W odpowiedzi Pogoń zaatakował lewym skrzydłem. Goście sygnalizowali rękę M'Voto, sędzia nie zareagował.

2'

I od razu było bardzo groźnie pod bramką gości! Zakotłowało się w polu karnym Pogoni po strzale Kamińskiego, do piłki dopadł Drygas i trafił w słupek! Dobitkę Angielskiego broni Misztal!

0'

Spiker życzy kibicom dobrego widowiska, przyłączamy się do tych życzeń i zaczynamy!

17:00

Mecz poprzedzi minuta ciszy, upamiętniająca zmarłego niedawno ojca Hermesa.

16:56

Kibiców Zawiszy z pewnością martwi odejście Kamila Drygasa, który podpisał kontrakt z Pogonią Szczecin i latem dołączy do "Portowców". Kapitan bydgoszczan postanowił zapewnia jednak, że podczas rundy wiosennej zrobi wszystko, by wprowadzić Zawiszę do Ekstraklasy. Znając Drygasa, można mu wierzyć.

16:49

Piłkarze Zawiszy właśnie schodzą do szatni po rozgrzewce żegnani brawami nielicznych fanów. Gracze gości rozgrzewali się nieco dłużej, ale też już opuścili murawę.