Piłkarze czekają już na zakończenie spotkania.

91'

Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

89'

Piłkarze Wigier starają się jeszcze odegrać i zdobyć kontaktową bramkę, ale nie zanosi się jednak na zmianę wyniku. Zagłębie zasłużenie wywiezie trzy punkty z Suwałk.

86'

PO MECZU! KRZYSZTOF MARKOWSKI DOBIJA WIGRY PIĘKNYM GOLEM Z RZUTU WOLNEGO! 2:0 DLA ZAGŁĘBIA!!

85'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Sebastiana Dudka zmienia Jakub Wilk.

83'

Łukasz Matusiak wdał się w drybling na lewym skrzydle i wywalczył aut.

81'

Żółtą kartką ukarany strzelec jedynej bramki, Sebastian Dudek.

78'

Dobry strzał z dystansu Damiana Kądziora, jednak spokojnie piłkę łapie Wojciech Fabisiak. Wigry biją głową w mur.

76'

I właśnie Gąska opuszcza teraz boisko, zmienia go David Makaradze.

76'

Damian Gąska także z żółtą kartką.

74'

Żółtą kartką ukarany Artur Bogusz.

72'

Mecz nie stoi na najwyższym poziomie. Gra obu zespołów obecnie jest usypiająca.

69'

Roszada także w Wigrach Suwałki. Opuszcza boisko Kamil Zapolnik, zmienia go Kamil Adamek.

68'

Druga zmiana w Zagłębiu, Carlos Embuena wchodzi na boisko w miejsce Jakuba Araka.

67'

Piłkę w pole karne gospodarzy zagrywa Michał Bajdur, tam dopada do niej Fidziukiewicz, który starał się lobować Salika, jednak bramkarz nie dał się zaskoczyć.

65'

Piłkarze Wigier starają się dzisiaj często wrzucać piłkę w pole karne rywali. Po dośrodkowaniu na głowę Jarzębowskiego piłka minimalnie mija poprzeczkę.

62'

W drybling w okolicach narożnika boiska wdał się Damian Gąska, jednak była to zła decyzja, od bramki wznowi grę Wojciech Fabisiak.

60'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Dawid Ryndak ustępuje miejsca na boisku Michałowi Fidziukiewiczowi.

59'

Damian Gąska wrzuca w pole karne, gdzie do piłki dopada Artur Bogusz. Mocny strzał szczupakiem sparowany na rzut rożny.

57'

Zmiana debiutantów w Wigrach. Miłosz Kozak zmieniony przez Damiana Kądziora.

55'

Bardzo blisko gola Zagłębie! Michał Bajdur odważnie ruszył lewym skrzydłem i wyłożył piłkę pod bramkę Salika, tam jednak przytomnie znalazł się Bogusz, który wybił piłkę.

53'

Zawodnicy Zagłębia starali się odpowiedzieć także dośrodkowaniem w szesnastkę Wigier, jednak wrzutka jest bardzo niecelna i przelatuje wysoko nad poprzeczką.

51'

Wojciech Fabisiak łapie piłkę, chociaż bardzo bliski kontaktu z nią w polu karnym był Kamil Zapolnik - to była groźna szansa dla piłkarzy z Suwałk.

49'

Pierwsza próba dośrodkowania piłki w pole karne Zagłębia, jednak piłkę ponad bramką przeniósł Artur Bogusz.

47'

Druga część spotkania rozpoczęła się od długiej wymiany piłki przez środek pola Wigier. Cały czas to oni utrzymują się przy piłce.

19:03

Gramy, od środka Wigry Suwałki!

19:02

Za chwilę wracamy z drugą połową!

18:49

Zagłębie idealnie weszło w mecz, jednak po strzeleniu bramki mocno odpuściło i do głosu doszli gospodarze, którzy nie mieli jednak póki co żadnych klarownych sytuacji. Czekamy na drugą połowę meczu!

45'

Koniec pierwszej połowy, Zagłębie prowadzi w Suwałkach.

45'

Sędzia za chwilę powinien zakończyć pierwszą połowę meczu.

42'

Pierwszy raz od dawna gościmy na połówce suwalczan, jednak wrzut z autu wykonywany przez Sebastiana Dudka zostaje niemal od razu wybity. Wciąż w natarciu Wigry.

40'

Rzut wolny dla Wigier, w pole karne dośrodkowywał Omar Santana, jednak jego wrzutka kończy się wznowieniem gry od bramki.

38'

Mecz nieco stracił na prędkości, Wigry wyczuły swoją szansę, starają się wyrównać, jednak cały czas dobrze radzi sobie defensywa Zagłębia Sosnowiec.

36'

Do piłki przed polem karnym dopada Jakub Bartkowski, jednak jego uderzenie z dystansu przelatuje tuż obok spojenia słupka z poprzeczką!

34'

Zagłębie w końcu odebrało piłkę i stara się nieco uspokoić swoją grę, rozgrywając piłkę w linii obrony.

32'

Po słabym początku nareszcie do głosu doszli gospodarze. Wyraźnie starają się zagrozić bramce gości, jednak póki co radzi sobie obrona.

30'

Słabe wykonanie stałego fragmentu gry, od bramki rozpoczyna Fabisiak.

28'

Dośrodkowanie Damiana Gąski zablokowane, będzie rzut rożny dla gospodarzy.

26'

Wydaje się, że goście wyszli już z opresji, teraz to oni starają się spokojnie konstruować akcję od własnej połowy.

25'

Po dośrodkowaniu Kozaka w pole karne Wigry miały rzut rożny, piłka jednak znajduje się obecnie przed polem karnym gości.

24'

Marko Brtan znakomicie zagrywa do Kamila Zapolnika, który ponownie jest faulowany.

22'

Ważna interwencja Jarzębowskiego, który przeciął prostopadłe podanie do Żarko Udovicicia.

20'

Rzut wolny dla gospodarzy, Kamila Zapolnika fauluje Grzegorz Fonfara.

18'

Goście próbują ponowić swój napór, jednak dośrodkowanie Dawida Ryndaka wybija Jakub Bartkowski.

16'

Po stracie bramki Wigry wzięły się do ataku, pierwszy raz od początku meczu dłużej przebywamy na połowie Zagłębia.

14'

GOOOOOL!!! SEBASTIAN DUDEK!!! ŚWIETNE UDERZENIE Z PIERWSZEJ PIŁKI, MOCNY STRZAŁ Z POLA KARNEGO I MAMY PIERWSZĄ BRAMKĘ W PIERWSZEJ LIDZE W 2016 ROKU! 1:0 PROWADZI ZAGŁĘBIE!!!

11'

Wigry mają niewyobrażalne problemy z wyjściem z własnej połowy. Tym razem piłkę traci Miłosz Kozak, który zdecydował się na indywidualny rajd środkiem pola.

9'

Rzut rożny dla gości po interwencji Tomasza Jarzębowskiego, jednak radzi sobie obrona ekipy z Suwałk.

7'

Gospodarze starali się wyjść z dynamiczną kontrą, jednak do piłki nie zdążył dobiec Miłosz Kozak i futbolówka wraca w posiadanie piłkarzy z Sosnowca.

5'

Udovicić wygrywa przebitkę w polu karnym, jednak z ostrego kąta trafia tylko w boczną siatkę!

4'

Słaba próba strzału, piłkę bez problemów łapie Karol Salik.

3'

Żarko Udovicić faulowany na lewym skrzydle, rzut wolny dla gości. Przy piłce Sebastian Dudek.

1'

Za mocne podanie do Damiana Gąski, od bramki wznowi Fabisiak.

18:02

Zaczynamy mecz, od środka Zagłębie Sosnowiec!

18:00

Piłkarze już wychodzą na murawę.

17:48

Do meczu zostało 10 minut, kto dziś wygra?

17:40

Dzisiejszy mecz będzie sentymentalny dla Miłosza Kozaka, który jeszcze niedawno był zawodnikiem Zagłębia.

17:30

Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 15 sierpnia 2015 roku, kiedy to w Sosnowcu Zagłębie przegrało z suwalczanami 2:3.

17:28

Rezerwowi Zagłębia: Matko Perdijić, Jovan Ninković, Michał Fidziukiewicz, Adrian Paluchowski, Igor Krzykowski, Jakub Wilk i Carles Martinez.

17:26

Rezerwowi Wigier: Hieronim Zoch, Adrian Karankiewicz, Aleksandar Atanacković, David Makaradze, Damian Kądzior, Maciej Wichtowski i Kamil Adamek.

17:20

Składy obu drużyn już na stronie.

17:06

Witam Państwa, już za niecałą godzinę do gry wraca I liga, o 18:00 zaczynamy mecz Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec. Na relację na żywo zaprasza Państwa Piotr Bernaciak.