Koniec meczu! Chojniczanka przegrywa z Zawiszą Bydgoszcz 0:2.

Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry trzy minuty.

Zmiana w Zawiszy, w miejsce Patejuka pojawił się Ciechanowski.

86'

Niezły strzał Tomasza Mikołajczaka, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

84'

Dobrą akcję Igumanovica i Drygasa zamknął Szymon Lewicki, który strzałem głową pokonał golkiper Chojniczanki.

84'

GOOOL! SZYMON LEWICKI!

80'

Zapowiadało się na dobrą akcję Chojniczanki, ale Paweł Zawistowski fatalnie dośrodkowywał.

79'

Ostatnia zmiana w Chojniczance, za Rybskiego wszedł Jelić.

76'

Pierwsza zmiana w zespole Zawiszy, Łukowski zastąpi na placu gry Smektałę.

75'

Mica został ukarany żółtą kartką.

73'

Mica płasko, po ziemi strzelał na bramkę gospodarzy, bez efektów.

72'

Radosław Bartosiewicz został ukarany żółtą kartką.

69'

Kolejna zmiana w Chojniczance, Czerwiński wejdzie za Niedzielę.

67'

Igumanowić uderzał z rzutu wolnego, piłkę przyjął Lewicki i strzelał, ale dobrze w tej sytuacji zachował się Podleśny i pewnie obronił.

66'

Mica wpadł w pole karne i uderzał na bramkę Chojniczanki, ale piłka odbiła się od jednego z graczy gospodarzy.

64'

Kieruzel głową zagrywał w pole karne, do piłki dopadł Niedziela i od razu oddał strzał na bramkę Zawiszy. Dobrze zachowali się jednak bydgoscy defensorzy, którzy oddalili zagrożenie od własnej bramki.

62'

Biernat oddał strzał na bramkę przyjezdnych, ale uderzał zbyt słabo, aby jej zagrozić.

60'

Wrzutka w pole karne, Rybski dośrodkowuje do Mikołajczaka, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę Zawiszy.

57'

Pierwsza zmiana w Chojniczance, w miejsce Kosakiewicza pojawi się Grischok.

54'

Kamil Drygas został ukarany żółtą kartką.

53'

Tylko szczęście ratuje Chojniczankę przed stratą gola! Z rzutu rożnego dośrodkowywał Igumanowić, głową na bramkę gospodarzy uderzał Drygas, jednak piłka trafiła w słupek!

51'

Dośrodkowanie Kosakiewicza w pole karne, głową trącił piłkę Mikołajczak, ale ta nie zagroziła bramce Zawiszy.

49'

Zawistowski dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale Węglarz wyszedł z bramki i pewnie wyłapał futbolówkę.

47'

Blażo Igumanović został ukarany żółtą kartką.

47'

Smektała sprytnie urwał się spod opieki rywali i zdecydował się na oddanie strzału, który koniec końców obronił jednak Podleśny.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Zawisza prowadzi na wyjeździe z Chojniczanką 1:0.

43'

Z dystansu uderzał Smektała, ale piłka powędrowała nieznacznie obok bramki.

41'

Zawistowski zagrywał z rzutu rożnego, ale jeden z graczy gospodarzy faulował w polu karnym rywala.

38'

Zdecydowanie lepszy strzał sprzed pola karnego oddał Tomasz Mikołajczak, futbolówka dosłownie o milimetry minęła bramkę Węglarza.

37'

Radosław Bartosiewicz fatalnie uderzał z dystansu.

35'

Niezła wrzutka Lisowskiego, ale źle w tej sytuacji zachował się Rybski i niefortunnie minął się z piłką.

33'

Łukasz Kosakiewicz został złapany na spalonym.

32'

Po fantastycznej akcji Zawisza obejmuje prowadzenie. Mica zagrał piłkę w pole karne w kierunku Patejuka, a ten pewnym strzałem wpakował ją do siatki.

32'

GOOOOL! SYLWESTER PATEJUK!

28'

Ależ szansa Zawiszy! Kamil Drygas wpadł w pole karne Chojniczanki, oddał strzał z dość bliskiej odległości, ale z wielkim trudem obronił go Podleśny.

26'

Mikołajczak dogrywał do Lisowskiego, wpadł w pole karne Zawiszy, ale pogubił się i stracił piłkę na rzecz rywali.

25'

Igumanowić zagrywał futbolówkę z rzutu wolnego, ta powędrowała wprost pod nogi Stawarczyka, który oddał strzał na bramkę Chojniczanki, ale zrobił to niecelnie.

23'

Wojciech Lisowski został ukarany żółtą kartką.

21'

Zawistowski znów próbował zaskoczyć rywali, tym razem dość niespodziewanym strzałem z dystansu. Nie zagroził on w żaden sposób bramce Węglarza.

19'

Paweł Zawistowski dośrodkowywał z narożnika boiska, ale zrobił to bardzo niecelnie.

17'

Lewą flanką pędził na bramkę gospodarzy Sylwester Patejuk, ale odważną i nieco ryzykowną interwencją powstrzymał go Podleśny.

15'

Mica uderzał sprzed pola karnego, ale ta próba pozostawiała wiele do życzenia. Futbolówka w żaden sposób nie zagroziła bramce Chojniczanki.

14'

Kona zagrywał piłkę z rzutu wolnego w kierunku czekającego już na nią Drygasa. Ostatecznie jednak uprzedził ich Zawistowski, który oddalił zagrożenie od własnej bramki.

12'

Piłkarze Zawiszy nie wykorzystali świetnej sytuacji, po groźnym dośrodkowaniu Smektały przy próbie interwencji niefortunnie potknął się Podleśny. Koniec końców żaden z graczy bydgoskiego klubu nie dopadł do piłki.

11'

Kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego w wykonaniu gospodarzy. Zawistowski zagrywał piłkę do Rybskiego, ten zaś odegrał ją w kierunku Kosakiewicza, jednak jego strzał został zablokowany.

10'

Na strzał z dystansu zdecydował się Zawistowski, ale Węglarz szczęśliwie wybił piłkę na rzut rożny.

8'

Mica oddał bardzo groźny strzał na bramkę Chojniczanki, uderzył piłkę w samo okienko. W tej sytuacji świetną interwencją popisał się jednak Podleśny.

7'

Bardzo spokojny początek spotkania w Chojnicach. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, a żadna ze stron nie stworzyła jeszcze groźnej sytuacji.

5'

Niezła wrzutka Smektały, ale z futbolówką minął się Mica.

4'

Mikołajczak przewrócił się w okolicy szesnastego metra, ale gwizdek sędziego milczał. Grę od własnej bramki wznowił Damian Węglarz.

3'

Zbyt mocne dośrodkowanie Kosakiewicza w pole karne.

1'

Warto wspomnieć, że nowy trener Zawiszy, Maciej Bartoszek dziś obecny jest na trybunach. To efekt kary z czasów prowadzenia Legionowi.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

17:23

Rezerwowi Zawiszy: Sapela, Alaverdashvili, Ciechanowski, Łukowski, Nawotczyński, Gajewski, Cywiński.

17:23

Rezerwowi Chojniczanki: Hładun. Mrozik, Garbacik, Majtyka, Grischok, Czerwiński, Jelić.

16:53

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Chojniczanka – Zawisza LIVE! Starcie rozpędzonych pierwszoligowców.

16:49

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Chojniczanka Chojnice - Zawisza Bydgoszcz!

15:09

Chojniczanka – Zawisza LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Starcie rozpędzonych pierwszoligowców

Czas na jedenastą kolejkę pierwszej ligi, w której najciekawiej zapowiadającym się meczem z pewnością jest spotkanie Chojniczanki z Zawiszą Bydgoszcz. Chojniczanie po awansie do ¼ Pucharu Polski są w świetnym nastroju, natomiast Zawisza cieszy się passą pięciu ostatnich spotkań bez porażki. Warto nadmienić, że obie drużyny ostatni mecz przeciwko sobie rozegrały 5 lat temu. Wtedy zwycięzcami okazali się piłkarze Zawiszy.

Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1:1 k. 2:3