Rozwój KatowiceRozwój Katowice
1 : 1
Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
95'

Koniec meczu! Rozwój rzutem na taśmę uratował jeden punkt w meczu z Bytovią. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo.

94'

Długo to trwało, ale Rozwój walczył do końca i dopiął swego. Kozłowski precyzyjnie strzelił głową po dośrodkowaniu Tkocza. 1:1 na tablicy wyników.

93'

GOOOOOOL!!! 1:1!!! ROZWÓJ DOPROWADZIŁ DO WYRÓWNANIA! KOZŁOWSKI!

92'

Kartkę zarobił Mandrysz, który zdecydowanie za wolno maszerował do linii bocznej.

91'

Bytovia czeka na ostatni gwizdek. Maciej Szewczyk zastępuje Roberta Madrysza.

90'

Sędzia doliczył aż 5 minut.

88'

Zamieszanie w polu karnym Bytovii, bez strzału ze strony Rozwoju. Wynik bez zmian.

85'

Poprzeczka ratuje Rozwój! Uderzał Jakóbowski i mogło być już po wszystkim.

84'

Kozłowski stracił piłkę w szesnastce gości. To mogła być dobra okazja do wyrównania.

81'

Pusty przelot futbolówki po dośrodkowaniu Baloguna. Nikt nie zamykał akcji i piłka wyszła za linię boczną.

79'

Starał się pokazać rezerwowy Balogun, jednak jego próba okazała się zbyt lekka dla Laskowskiego.

76'

Na boisko w zespole z Bytowa wchodzi Michał Jakóbowski. Zastępuje Klichowicza.

74'

Za Czerkasa na placu gry melduje się Joshua Balogun.

72'

Ostre dośrodkowanie Łukasza Winiarczyka z rzutu wolnego i piąstkuje bramkarz Bytovii.

70'

Czas na krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

69'

Festiwal żółtych kartek. Przed momentem ukarany Lisowski, który zatrzymał kontrę faulem.

66'

Jeszcze kartka w takim samym kolorze dla Kamila Cholerzyńskiego.

64'

Wróbel ogląda żółty kartonik.

63'

Filip Kozłowski zastępuje Patryka Kuna. Rozwój będzie grał na dwójkę napastników.

62'

Goście bronią się całym zespołem. Trudne zadanie przed Rozwojem, który jeśli zamierza strzelić chociaż jednego gola, musi wznieść się na wyżyny umiejętności.

61'

Ten rezultat jest dla Bytovii spełnieniem marzeń. Podopieczni Tomasza Kafarskiego remis pewnie też braliby w ciemno.

59'

No i proszę. Bytovia wykorzystała ospały początek drugiej części w wykonaniu Rozwoju. Surdykowski z bliska wykończył składną akcję przyjezdnych.

58'

GOOOOOOOL!! 1:0 DLA BYTOVII! SURDYKOWSKI!!

55'

Akcja prawą stroną Gonzaleza, ale w końcowej fazie zabrakło dokładności. Podanie trafiło wprost pod nogi rywala.

52'

Ależ groźnie Bytovia! Mocne uderzenie Lisowskiego przeleciało tuż nad poprzeczką!

50'

48'

Klichowicz starał się zaskoczyć Solińskiego, ale golkiper Rozwoju na posterunku.

46'

Jednak uraz Kopczyka musiał być poważniejszy. W jego miejsce wszedł Robert Menzel.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy na stadiony przy ulicy Zgody w Katowicach. Miejscowy Rozwój bezbramkowo remisuje z Bytovią Bytów. Wracamy za kwadrans.

45'

Dwie minuty doliczone przez sędziego.

44'

Tuż przed przerwą kartkę złapał Gonzalez.

42'

Ni to strzał ni dośrodkowanie Mateusza Klichowicza. Piłka w rękach Solińskiego.

40'

Teraz jeszcze gorzej strzelił Raul Gonzalez.

38'

Z dystansu szczęścia próbował Kun, ale przymierzył bardzo niedokładnie.

36'

Nie potrafią katowiczanie postawić kropki nad "i". Brakuje ostatniego celnego zagrania. W kluczowych momentach Rozwój trafi futbolówkę.

34'

W posiadaniu piłki Rozwój, goście bronią się dosyć spokojnie.

31'

W odpowiedzi Paweł Lisowski zatrudnił Bartosza Solińskiego, ale spokojnie wyłapał lekki strzał golkiper miejscowych.

29'

Bardzo groźnie Rozwój! Czerkas doszedł tuż przed bramką do zagrania od Wróbla i minimalnie spudłował! Nadal bez bramek przy Zgody.

27'

Przeważają katowiczanie, ale brakuje im ostatniego podania.

24'

Jeszcze z pomocy lekarzy korzysta Raul Gonzalez.

24'

Mamy przerwę na uzupełnienie płynów.

23'

Mogło być 1:0 dla Rozwoju! Świetne zagranie na wolne pole do Adama Czerkasa, który przegrał pojedynek z Laskowskim!

20'

Najbardziej widoczną postacią na boisku jest póki co Tomasz Wróbel, który stara się coś zdziałać na skrzydle i do tego wykonuje wszystkie stałe fragmenty.

18'

W grze Bytovii na razie nie widać chęci do ataku pozycyjnego, ani większego pomysłu. Goście z Bytowa czekają na okazję do kontry i błyskawicznie posyłają długie piłki do przodu.

16'

Kopczyk raz jeszcze w roli głównej. Były obrońca GKS-u Tychy ucierpiał i musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

14'

Powtórka z rozrywki. Do piłki po rzucie wolnym dochodzi Kopczyk i uderza na bramkę. Tym razem celnie, ale spokojnie wyłapał to bramkarz gości.

11'

Śmielej, coraz śmielej poczynają sobie gracze Marka Motyki.

9'

Poważnie zapachniało golem! Do dośrodkowania najwyżej wyszedł Łukasz Kopczyk, ale uderzył tuż nad poprzeczką!

8'

Faulowany na boku boiska Patryk Kun.

7'

5'

Tradycyjnie, spokojne pierwsze minuty. Nikomu się nie spieszy, szczególnie, że mecz rozgrywany jest przed południem i już jest bardzo gorąco.

2'

Pierwszy kontakt z futbolówką bramkarza gości, Tomasza Laskowskiego.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

11:00

10:57

Na murawę wrócili już po rozgrzewce zawodnicy, za moment zaczynamy.

10:48

10:45

Rezerwowi Bytovii: Oszmaniec, Chojnacki, Jakóbowski, Mąka, Okuno, Szewczyk, Formela.

10:45

Rezerwowi Rozwoju: Gocyk, Menzel, Kapias, Czapliński, Balogun, Kozłowski, Gielza.

10:39

Na stadionie w Katowicach trwa właśnie rozgrzewka. Pogoda z pewnością nie ułatwi dziś gry piłkarzom obu drużyn, termometr wskazuje ponad trzydzieści stopni.

10:31

10:21

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Rozwój Katowice - Bytovia Bytów!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ROZWÓJ KATOWICE - BYTOVIA BYTÓW

Sparing: Puszcza Niepołomice - Rozwój Katowice 0:0

3. kolejkę 1. ligi rozpoczniemy w Katowicach, gdzie miejscowy Rozwój zmierzy się z Bytovią. Gospodarze spotkania z pewnością będą chcieli zmazać plamę po ubiegłotygodniowej sromotnej porażce z Wigrami Suwałki 0:4. Z kolei bytowianie ligowym zwycięstwem mogą poprawić sobie humory po tym, jak GKS Bełchatów w środę wyeliminował ich z Pucharu Polski.