Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
3 : 1
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
93'

Koniec meczu! Sandecja pokonuje Chojniczankę 3:1, i wygrywa po raz pierwszy w sezonie! Dziękujemy za uwagę, do zobaczenia mówi Państwu Krzysztof Rosłoński!

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartosz Sobotka strzela gola, po zagraniu piłki od Dudzica i chaosie pod bramką, nogą Brazukę do siatki z najbliższej odległości pakuje obrońca gospodarzy, w zasadzie już po meczu!

90'

4 minuty doliczone do czasu gry.

90'

Sandecja wciąż w natarciu! Tym razem Aleksander szukał dośrodkowania do Dudzica, jednak Biernat wybił piłkę na rzut rożny!

88'

Kolejna próba gospodarzy! Teraz Dudzic wykonał rajd prawą stroną, był już blisko bramkarza, jednak Hładun w odpowiednim momencie wyłapał piłkę!

85'

Kolejna okazja Sądeczan! Teraz Tarasenko z 25 metrów uderza mocno w krótki róg z prawej strony, pewnie interweniuje jednak Hładun!

85'

Ostatnia zmiana w meczu, za Czerwińskiego wchodzi Paul Grischok!

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1, Po zagraniu klatką Tarasenki Szczepański z lewego narożnika pola karnego, piłka leci po długim rogu, Hładun nie miał szans! Stadiony Świata!!!

81'

Zmiana również w Chojniczance, Mrozik za Mikołajczaka!

80'

Ostatnia zmiana w Sandecji, Mateusz Bartków wchodzi za Danka.

80'

Ależ pech gospodarzy! Sobotka przelobowuje bramkarza w polu karnym, jednak piłka odbija się od poprzeczki!

79'

Chojniczanka szuka gola! Teraz Zawistowski strzela z lewej strony, jednak piłka szybuje ponad bramką!

79'

Z rzutu wolnego dośrodkowuje Sobotka, w polu karnym piłki szuka Szufryn, jednak defensor Sandecji fauluje obrońcę z Chojnic.

74'

Pierwsza zmiana w Chojniczance, za Bartłomieja Niedzielę wszedł Przemysław Pietruszka!

72'

Po dłuższej przerwie znów Sandecja zaatakowała! Małkowski, po rajdzie z lewego skrzydła do środka wkręca piłkę w prawy, długi róg bramki, jednak Hładun pewnie interweniuje!

68'

W międzyczasie kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.

68'

Kolejna zmiana w Sandecji, za Nathera wchodzi Sebastian Szczepański!

64'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Zawistowski z rzutu wolnego w długi róg, Radliński popełnia błąd, i piłka ląduje w siatce!

63'

Żółty kartonik dla Tarasenki za faul na Mikołajczaku w środku pola!

62'

Kolejna okazja gospodarzy, Tarasenko zagrywa na prawą stronę do Aleksandra, napastnik Sandecji mija kilku graczy, strzela, jednak Hładun wybija piłkę na rzut rożny!

60'

Piłkę z lewego skrzydła dośrodkowuje Sobotka, w polu karnym piłkę próbuje zdobyć Dudzic, jednak obrońcy wybijają Brazukę poza pole karne!

57'

Kolejna okazja Sandecji! Po dłuższej wymianie piłki dopada do niej Nather, oddaje strzał z 37. metra, ale piłka szybuje ponad bramką, na trybunach wzmaga się doping!

56'

Chojniczanka szuka wyrównania, po rzucie rożnym, do piłki dopada głową Biernat, jednak pewnie interweniuje Radliński!

55'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ołeksandr Tarasenko strzela z rzutu wolnego z 25. metrów, piłka mija mur i szybuje w długi słupek bramki Hładuna, bramkarz Chojniczanki nie ma szans!

54'

Teraz Biernat ogląda "żółtko" za faul na Tarasence!

53'

Kolejna próba Sandecji! Szarek odbiera piłkę na połowie boiska, potem strzela z 25. metra, jednak futbolówka odbija się od jednego z defensorów Chojniczanki i leci obok prawego słupka.

52'

Rybski oddaje z 25. metra ni to strzał, ni to podanie po ziemi, problemów z tym nie ma Radliński!

51'

Pierwsza okazja gospodarzy w drugiej części spotkania, Tarasenko oddaje strzał z 30 metrów, jednak piłka poszybowała daleko obok bramki Hładuna.

50'

Początek drugiej połowy to przede wszystkim masa niedokładnych podań z obu stron, mamy małe szachy.

48'

Pierwsza okazja gości w II połowie! Czerwiński wykonał rajd po lewym skrzydle po czym próbował dośrodkować po ziemi, jednak Radliński wyczuł zamiary rywala i złapał piłkę!

46'

W przerwie doszło do zmiany, za Kasprzaka wszedł Ołeksandr Tarasenko!

46'

Gracze wracają na plac gry, od środka grę wznowią gospodarze grająca od prawej do lewej, Piotr Lasyk gwiżdże, i wracamy do podróży!

48'

Sędzia kończy pierwszą połowę, do tej pory mamy remis 0:0, do zobaczenia po przerwie!

45'

W polu karnym Chojniczanki pada Aleksander, po podaniu piłki od Barana, sędzia dostrzegł jednak "nurkowanie", dlatego napastnik Sandecji otrzymał żółta kartkę!

46'

2 minuty dolicza Piotr Lasyk z Bytomia do pierwszej połowy spotkania!

45'

Świetna okazja Chojniczanki! Strzał z lewej strony pola karnego oddał Rybski, piłkę wyciągnął Radliński, jednak liniowy uznał, iż ofensywny pomocnik gości był na spalonym.

43'

Mamy mały festiwal żółtych kartek, teraz Szufryn fauluje ostrym wślizgiem Mikołajczaka!

42'

Teraz Zawistowski dostaje "żółtko" za niesportowe zachowanie!

41'

Z 20. metra strzał oddaje Garbacik, jednak piłkę blokuje jeden z defensorów Sandecji!

38'

Z rzutu wolnego z 18 metrów strzela Zawistowski, jednak piłka leci wysoko ponad poprzeczką.

37'

Przed polem karnym pada Garbacik, faulowany przez Barana, sędzia dyktuje rzut wolny.

35'

Kolejne "żółtko" dla Chojniczanki, tym razem Niedziela za atak od tyłu na Baranie!

34'

Tym razem to Chojniczanka w natarciu, Rogalski, po indywidualnej akcji próbował podać do Rybskiego, jednak jest ono zbyt mocne i Radliński łapie piłkę!

33'

Sandecja naciska, tym razem Sobotka wykonał "Centrostrzał" z lewej strony, jednak piłka szybuje ponad bramkę!

31'

Kolejna szansa gospodarzy! Arkadiusz Aleksander otrzymuje piłkę z lewej strony od Sobotki, jednak napastnikowi Sandecji znów zabrakło centymetrów, by wślizgiem umieścić futbolówkę w siatce!

27'

Kolejna akcja! Ponownie z lewej strony dośrodkowywał Małkowski, do piłki próbują sięgnąć Aleksander i Dudzic, jednak ani jeden z nich nie był w stanie oddać czystego strzału!

25'

Świetna szansa Sandecji! Z lewego skrzydła, po dłuższym dryblingu, piłkę do Aleksandra dośrodkowuje Małkowski, później wychowany w Nowym Sączu zawodnik wślizgiem próbuje umieścić futbolówkę w siatce, jednak strzał był zbyt słaby i defensorzy wybili ją poza pole karne!

22'

Ze względu na wysoką temperaturę powietrza, sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

21'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu, za faul na Aleksandrze ogląda ją Piotr Kieruzel

19'

Pierwsze od dłuższego czasu zagrożenie pod bramką Sandecji, Garbacik dośrodkowywał z lewej strony do Niedzieli, ten drugi jednak strzela głową prosto w ręce Radlińskiego.

16'

Kolejna próba z dystansu Sandecji, tym razem Kasprzak strzela z 30. metra, piłka jednak poszybowała obok bramki.

12'

Ależ próba Sądeczan! Z lewej strony z 30. metrów na strzał z dystansu pokusił się Sobotka, na szczęście dla Chojniczan, Hładun pewnie interweniował!

11'

Fatalna akcja Sandecji! Danek przebiegł prawym skrzydłem i spróbował "centrostrzału", piłka poszybowała daleko ponad bramką, strzeżoną przez Hładuna.

8'

Świetne dośrodkowanie Sobotki z lewego skrzydła, do piłki dopada Dudzic, uderza głową, jednak Brazuca szybuje nieco ponad bramką.

6'

Danek pada na boisku po faulu Rogalskiego, rzut wolny.

4'

Kolejna okazja Sandecji, Maciej Małkowski strzela z 25 metrów, jednak piłkę w polu karnym zatrzymuje Kieruzel.

3'

Pierwsza okazja gości, Kosakiewicz dośrodkowuje z prawej strony przed polem karnym, jednak Radliński pewnie łapie piłkę.

2'

Podanie Danka ze środka pola do Małkowskiego na prawą stronę, skrzydłowy Sandecji uderzył jednak piłkę tak, że nie wymaga to komentarza.

1'

Jeszcze przed meczem, z rąk prezydenta Nowego Sącz, prezesa Sandecji i szefa stowarzyszenia kibiców Arkadiusz Aleksander i Sebastian Szczepański otrzymali drobny upominek z okazji 100 meczów w barwach Sądeczan. Od środka rozpoczynają goście, Piotr Lasyk gwiżdże, i zaczynamy!

17:56

Gracze obu drużyn wchodzą na plac gry w asyście sędziów, z Piotrem Lasykiem na czele, dlatego proszę się wygodnie rozsiąść na swoich miejscach, bowiem zaczynamy podróż do emocji z 1. ligą!

17:44

Pozostało niecałe 15 minut do startu spotkania, spiker zapowiada pojedynek, a rozgrzewka dobiega końca.

17:24

Pozostało niecałe 40 minut do startu spotkania, gracze obu drużyn udali się na rozgrzewkę.

17:19

Rezerwowi: Sandecja:Marek Kozioł, Michał Szeliga, Mateusz Bartków, Filip Piszczek, Sebastian Szczepański, Kamil Słaby, Ołeksandr Tarasenko

Chojniczanka:Michał Dumieński, Paul Grischok, Rafał Matyjka, Przemysław Pietruszka, Jakub Mrozik

17:12

"Jest sobota, godzina 17, pogoda nie sprzyja grze w piłkę", w takich warunkach wita się z Państwem Krzysztof Rosłoński, zapraszając na mecz pomiędzy Sandecją a Chojniczanką Chojnice.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA SANDECJA NOWY SĄCZ - CHOJNICZANKA CHOJNICE

Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz 2:1 (1:0)

Opromieniona wygraną z Arką Gdynia w Pucharze Polski Chojniczanka w 3. kolejce 1. ligi zmierzy się z Sandecją. Obie drużyny mają jak na razie taki sam bilans – zremisowali i przegrali swoje spotkania w nowym sezonie.

Który z zespołów przełamie złą passę i zgarnie pierwsze zwycięstwo w tej edycji rozgrywek? Gospodarze przed własną publicznością na pewno będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony, ale ekipa z Chojnic tanio skóry nie sprzeda i w dodatku ma za sobą wygrany pojedynek w serii rzutów karnych z Arką, który dał jej awans do 1/8 finału Pucharu Polski.