GKS BełchatówGKS Bełchatów
1 : 1
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
94'

Koniec spotkania! GKS Bełchatów podzielił się punktami z Dolcanem Ząbki, remisując 1:1! To było całkiem interesujące spotkanie.

92'

Co za szansa Krzywickiego! To powinno być 2:1! A jednak nieeeeee. Na róg wybija Krakowiak.

89'

Pozostało parę minut, ale żadna z drużyna na razie nie potrafi wyprowadzić decydującego ciosu.

84'

Za Zgardę wchodzi Zięba. Bełchatów jeszcze zaatakuje?

80'

Flaszka za Gierszewskiego.

77'

Znowu strzela Krzywicki! Broni jednak Krakowiak.

77'

Sapała zmienia zmęczonego Calderona.

50'

Zdaje się, że nie odnotowaliśmy kartki dla Sawali. A była. Rzeczywiście była!

75'

Faul za faulem... Sędzia znowu sięga po kartonik. Dla Rachwała.

55'

Oczywiście kartkę dostał wcześniej Kuban, a nie drugą Cverna.

73'

Dolcan poczuł krew! Tym razem szczęścia spróbował Bajdur. Przegrał jednak pojedynek z Krakowiakiem!

68'

Kolejna kartka. Dla Michalskiego.

65'

Od razu reaguje trener Ulatowski. Za Bartosiaka wszedł Wroński.

64'

GOOOOOOOOOOOL! 1:1! Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. No i się zemściły. Do remisu doprowadził właśnie zmiennik Krzywicki!

62'

Stanisławski! No nie, nie jest to dzień tego zawodnika. Druga szansa na gola i znowu zmarnowana.

62'

Bełchatów solidnie pracuje na drugą bramkę. Blisko tego był duet Gierszewski - Bartosiak. Ostatecznie jednak piłka wylądowała w rękach Kryczki.

56'

Kartka za kartką... Tym razem dla Flisa.

56'

Żadnej okazji nie miał dziś Gołębiewski, dlatego już opuścił boisko. W jego miejsce wszedł ulubieniec internautów, a kiedyś samego Leo Beenhakkera, czyli Krzywicki.

50'

No nie ma co ukrywać, Bełchatów powinien prowadzić 2:0. Tymczasem kartkę otrzymał Sawala.

49'

Znowu okazję miał Gierszewski! Tym razem górą jednak bramkarz z Ząbek!

46'

Rozpoczęła się druga część spotkania. Od środka goście.

45'

Gdy wydawało się, że żadna ze stron już przed przerwą nie zdąży przeprowadzić bramkowej akcji, to wtedy ruszył Gierwszewski, zawodnik wypożyczony z Lechii Gdańsk, i w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnie skierował piłkę do szatni. Czekamy na drugą część, pierwsza właśnie dobiegła końca.

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! No i proszę! Mamy trafienie do szatni. Autorem Gierszewski, Bełchatów na prowadzeniu!

40'

Tempo i widowiskowość meczu znowu siadły.

33'

31'

Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany został nią Cverna.

30'

Gospodarze czują się coraz pewniej. Tym razem próbował Bartosiak. Też obok.

27'

Kibice z Ząbek:

27'

Stanisłaaaaawski i nie ma gola! Ładnie kopnął, ale nad poprzeczką. Minimalnie.

25'

Nudy, nudy i jeszcze razy nudy. Odnotujemy wobec tego przerwę na uzupełnienie płynów...

21'

Do głosu zaczyna dochodzić Bełchatów. Gierszewski, a więc piłkarz wypożyczony z Lechii Gdańsk, był bliski oddania strzału w polu karnym

17'

Calderon kopnął z wolnego - niecelnie. Okazja była przednia, bo piłkę ustawił na 18 metrze.

11'

Póki co lepiej wygląda Dolcan, lecz z jego przewagi nic konkretnego nie wynika.

7'

Na razie widowisko nie porywa. Gra toczy się głównie w środka pola. Trwa tzw. "badanie się" z obu stron

3'

Pierwszy strzał w tym meczu. Próbował Kądzior. Niecelnie

1'

Zaczęli Od środka gospodarze.

19:58

Bełchatów bardzo chciałby wygrać drugi raz z rzędu. Zadanie ma jednak wyjątkowo trudne. Przyjdzie mu się mierzyć z zespołem, który jeszcze nie przegrał. Najpierw rozgromił Pogoń Siedlce (4:0), potem zremisował z Miedzią Legnica (1:1).

19:55

Jak na pierwszą ligę to mamy całkiem niezłą frekwencję. Na trybunach zasiada półtora tysiąca widzów

19:49

Za dziesięć minut usłyszymy pierwszy gwizdek w meczu. Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA GKS BEŁCHATÓW - DOLCAN ZĄBKI

GKS Bełchatów

Dolcan Ząbki, który jest aktualnym liderem pierwszoligowych rozgrywek w sobotę zagra z GKS-em Bełchatów. Spadkowicz Ekstraklasy po porażce na inauguracje sezonu ze Stomilem podniósł się z kolan i najpierw wygrał ligowe starcie z Chojniczanką, a w środę pokonał Bytovię w Pucharze Polski.

Drużyna Dariusza Dźwigały z pewnością ma apetyt na wywiezienie z Bełchatowa trzech punktów i zachowania pozycji lidera. Motywująca na drużynę z Ząbek może podziałać wtorkowa porażką z Cracovią i odpadnięcie z Pucharu Polski.