CracoviaCracovia
97'

Śląsk po dramatycznym meczu wygrywa z Cracovią 2:1. Dziękujemy za uwagę.

97'

NIEPRAWDOPODOBNE! Ostatni rzut rożny, w polu karnym jest nawet Sandomierski. Wrzutka, strzał i poprzeczka!!!

97'

Kokoszka za Moriokę.

96'

Grajciar za Picha.

96'

Ależ blisko wyrównania! Wrzutka w pole karne Śląska, niesamowita kotłowanina, Hołota nie potrafił wybić piłki, ale w końcu piłkę złapał Abramowicz.

94'

Jak padł gol: błąd obrony Cracovii i Morioka znalazł się sam na sam z Sandomierskim i spokojnym, pięknym strzałem pokonał bramkarza gości.

93'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! 2:1! Ryota Morioka!

89'

Celeban strzela nad bramką Sandomierskiego.

87'

Kontra Śląska zakończona strzałem Kiełba, ale obrońcy blokują.

85'

Kartka dla Hołoty za CZYŚCIUTKI wślizg. Japoński sędzia jest skandaliczny.

79'

Polczak dostał kartkę, bo przy rzucie rożnym uderzył Celebana.

77'

Cetnarski znowu dopadł do bezpańskiej piłki w polu karnym, ale tym razem Dwali zablokował ten strzał.

75'

Ostatnia zmiana w ekipie gości.

73'

71'

Jak padła bramka: Morioka zszedł ze skrzydła do środka i mocno lewą nogą uderzył na bramkę Cracovii. Sandomierski wypluł piłkę przed siebie i pierwszy dopadł jej Mervó.

70'

GOL dla Śląska! Mervó!

67'

Po raz kolejny Śląsk ciekawie rozgrywa korner, ale strzał/dośrodkowanie Dudu broni nogami Sandomierski.

66'

Mocna wrzutka Hateleya w pole bramkowe, ale obrońcy wybijają na rzut rożny.

65'

Skrzydłem popędził Morioka, ale Hateley skiksował przy próbie oddania strzału.

64'

Pierwsza zmiana w Śląsku. Kiełb za Dankowskiego.

64'

12 kartka w sezonie dla Mario Pawelca, czym wyrównuje rekord Kokoszki.

62'

Najsłabszym aktorem spotkania jest sędzia Kimura.

61'

Diabang za Vestenicky'ego.

60'

Śląsk bardzo blisko wyrównania! Dudu wrzucił z wolnego na głowę Celebana i ten strzelił tuż obok słupka.

55'

Fajnie rozegrany rzut rożny przez Śląsk, ale Hateley fatalnie dośrodkował.

52'

Zejdler zastępuje kontuzjowanego Bejana.

50'

Bejan zniesiony z boiska po faulu Mervó.

47'

Niezła akcja Śląska, ale na granicy pola karnego pogubił się Morioka.

46'

Cetnarski z Budzińskim i zaczynamy drugą odsłonę.

18:49

Przez 40 minut Cracovia była zespołem piłkarsko dojrzalszym, grającym fajną krakowską piłkę i drużyną, która zdobyła bramkę. Na przestrzeni ostatnich 5 minut Śląsk stworzył sobie aż cztery sytuacje, choć wcześniej nie miał żadnej. Będą jeszcze emocje?

45'

Koniec I połowy. Cracovia prowadzi 1:0.

45'

Z rzutu wolnego z 18 metrów strzela Dudu. Piłka mija mur, ale zatrzymuje ją głową Covilo.

45'

Dankowski płasko w pole karne do Mervó i młody Węgier trafia w słupek!

44'

Ładna akcja Morioki z Mervó i Hołota znalazł się na czystej pozycji, ale strzelił obok słupka.

42'

Bardzo ładny, silny strzał Mervó zza pola karnego i Sandomierski broni nogami.

40'

Dudu podcięty... a nie, sędzia z Japonii uznaje, że Brazylijczyk symulował i kartka dla obrońcy.

39'

Jaroszyński z wolnego nad poprzeczką bramki gospodarzy.

39'

Dwali fauluje bez piłki Budzińskiego i kartka dla Gruzina.

33'

Strzela Cetnar, ale w nogi Celebana.

31'

Dośrodkowanie z wolnego i Covilo strzela głową na bramkę Śląska, ale Abramowicz świetnie broni to uderzenie. Po chwili uderzenie Polczaka przechodzi obok bramki gospodarzy.

30'

Hateley traci piłkę i ścina z nóg Vestenicky'ego. Kartka.

27'

Wczorajsza rozmowa prezydenta Dutkiewicza i sekretarza Patalasa z piłkarzami na temat przyszłości Śląska musiała być gwoździem do trumny, bo Śląsk gra jakby grał na własnym pogrzebie.

24'

Vestenicky uderza nad bramką Śląska z woleja.

19'

Cracovia w pierwszym kwadransie dużo dojrzalsza od Śląska.

16'

Ciekawie zapowiadająca się akcja została spartaczona przez niecelne podanie Hateley'a.

15'

Jak padł gol? Kompletnie zaspała obrona Śląska. Wstrzelenie piłki do środka, Cetnarski znalazł się przed Abramowiczem, ale jego strzał trafił w Celebana. Piłka poleciała do boku, najszybszy był znowu Cetnarski i wbił piłkę do pustej bramki.

13'

Cetnarski zdobywa prowadzenie dla gości!

10'

Dobrą akcję przeprowadził Budziński, ale zatrzymał się na Hateley'u.

5'

Pierwszy strzał Cracovii, ale bardzo niecelny.

1'

Faul na Pichu i piłkę dorzuca Hateley. Obrońcy gości wybijają piłkę.

0'

Morioka do Mervo i gramy!

17:57

Piłkarze wychodzą już na murawę, pierwszy gwizdek sędziego już za kilka chwil.

17:42

Witamy z Wrocławia! O godz. 18 rozpocznie się tutaj mecz miejscowego Śląska z Cracovią. Zapraszamy na relację na żywo ze stadionu.

14:00

Śląsk Wrocław - Cracovia LIVE!

Zapowiedź: Śląsk - Cracovia LIVE! Wrocławianie chcą rewanżu za jesienną klęskę

We Wrocławiu emocji związanych a możliwością awansu do ósemki nie będzie. Gospodarz spotkania, Śląsk, pewny jest bowiem gry w grupie spadkowej, zaś Cracovia na pewno będzie walczyła w grupie mistrzowskiej. Dla "Pasów" trzy punkty będą jednak jak na wagę złota, ponieważ jeśli zachowają miejsce w ścisłej czwórce, w ostatecznej fazie rozgrywek więcej meczów rozegrają przed własną publicznością.