Wisła KrakówWisła Kraków
1 : 1
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
93'

Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie. Wisła tylko zremisowała 1:1 z Zagłębiem Lubin i nie awansowała do grupy mistrzowskiej rozgrywek Ekstraklasy. Bramkę w dzisiejszym meczu dla Wisły zdobył Rafał Boguski, zaś w drugiej połowie wyrównał Michal Papadopulos. Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu.

92'

Gęsto w polu karnym Zagłębia, lecz piłkarze gości wybijają piłkę sprzed swojej bramki.

91'

Jarosław Jach sfaulował Rafała Wolskiego na środku boiska. Ostatnie 2 minuty przy R22!

90'

Daniel Stefański dolicza 3 minuty do tego spotkania.

90'

Zablokowany strzał Ondraska ląduje na rzucie rożnym. Jedna z ostatnich akcji Wiślaków, aby strzelić gola na wagę awansu do grupy mistrzowskiej.

87'

Małecki zdecydował się oddać bezpośrednio strzał ze skrzydła na bramkę Polacka. Jego uderzenie zostało zablokowane.

85'

Wolski podciął kapitalnie nad stoperem Zagłębia do Bałaszowa. Niestety Wiślak nie doszedł do tego podania i piłkę przejął bramkarz rywali. Mamy ostatnie 5 minut regulaminowego czasu tego meczu!

83'

Zaraz po wejściu na plac gry Krzysztof Piątek trafia tylko w boczną siatkę Miśkiewicza!

83'

Ostatnia zmiana w ekipie Piotr Stokowca. Za Papadopulosa wchodzi Krzysztof Piątek.

80'

Za Łukasza Janoszkę na placu gry melduje się Krzysztof Janus.

79'

Co za bomba Małeckiego sprzed pola karnego Zagłębia! Futbolówka minimalnie poszybowała ponad poprzeczkę Polacka.

79'

Maciej Dąbrowski wybija piłkę z linii bramkowej po uderzeniu głową Ondraska! Wiślacy mogą pluć sobie w brodę za tą niewykorzystaną sytuację!

78'

Kolejna akcja w wykonaniu Patryka Małeckiego. Skrzydłowy Wisły próbował oddać strzał przy prawym słupku Polacka, jednak golkiper dobrze interweniuje wybijając piłkę na rzut rożny.

77'

Dariusz Wdowczyk postanowił zdjąć strzelca jedynej bramki dla Wiślaków - Rafała Boguskiego za Witalija Bałaszowa.

77'

Na stadionie przy Reymonta dzisiaj ogląda to spotkanie 23079 kibiców.

75'

Arkadiusz Głowacki zablokował strzał Filipa Starzyńskiego na 16 metrze od swojej bramki. Zagłębie rozpocznie akcję z rzutu rożnego.

73'

Coraz konkretniejsze sytuacje stwarzają sobie podopieczni Piotra Stokowca. Wiślacy zamknięci są na własnej połowie.

71'

Kolejna kara w szeregach Zagłębia. Tym razem żółtą kartkę dostał Luis Carlos.

69'

Miedziowi doprowadzają do wyrównania! Starzyński posłał kapitalne dośrodkowanie w pole karne, a tam Papadopulos musiał tylko skierować piłkę głową do bramki Miśkiewicza. Mamy remis przy R22! Gol powoduje, że Wisła na chwilę obecną znajduje się w grupie spadkowej.

65'

Todorovski sfaulował rozpędzonego na skrzydle Małeckiego, czym dał pretekst arbitrowi, aby ukarał go kartką.

63'

Richard Guzmics musiał sfaulować Michala Papadopulosa, aby powstrzymać Miedziowych przed kontratakiem.

61'

Mamy również zmianę u Wiślaków. Krzysztof Drzazga, który awaryjnie pojawił się na placu gry za Pawła Brożka, zostaje zmieniony przez Rafaela Crivellaro.

60'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Arkadiusza Woźniaka zmienia Luis Carlos.

58'

Jesteśmy świadkami nieudanych prób rozegrania piłki w szeregach obu zespołów. Gra toczy się głównie w środku pola gry, gdzie piłkarze wymieniają między sobą serię niecelnych podań. Tempo widowiska bardzo zmalało.

55'

Jović zbiegł z prawego skrzydła do środka pola i próbował podać do dobrze wychodzącego Drzazgi. Na nieszczęście Wiślaków podanie zostało przecięte przez stoperów Zagłębia.

51'

A po drugiej stronie upomniany kartką został bramkarz Zagłębia Martin Polacek.

51'

Awantura w polu karnym gości. Ukarany żółtą kartką został kapitan Wiślaków Arkadiusz Głowacki.

49'

Popović oddał płaski strzał na bramkę Polacka, jednak bramkarz Miedziowych świetnie interweniuje w tej sytuacji.

48'

Popović sfaulował Starzyńskiego w środku pola za co otrzymał żółtą kartkę. Był to jedyny wariant, aby powstrzymać piłkarzy Zagłębia przed kontrą.

47'

Małecki wywalczył rzut wolny na wysokości pola karnego gości. Jest to znakomita okazja dla Wiślaków na samym początku drugiej partii na podwyższenie prowadzenia.

46'

Wiślacy rozpoczynają druga połowę!

47'

Daniel Stefański zdecydował się zakończyć pierwszą połowę spotkania. Póki co lepiej prezentują się Wiślacy, co ukoronowali trafieniem Rafała Boguskiego. Wracamy tuż po przerwie!

45'

Arbiter dolicza 2 minuty do pierwszej części spotkania.

42'

Żółtą kartką ukarany został Rafał Wolski.

38'

Co za błąd arbitra! Po niecelnym strzale Sadloka Boguski wślizgiem po raz kolejny umieścił piłkę w siatce, jednak sędzia liniowy w tej sytuacji zasygnalizował pozycję spaloną zawodnika Wisły. Jak pokazują powtórki, arbiter popełnił błąd, gdyż bramka została zdobyta prawidłowo!

36'

Za placem gry opatrywany przez służby medyczne jest Maciej Dąbrowski.

36'

Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Arbiter zdecydował się pokazać żółty kartonik Filipowi Starzyńskiemu za faul na Patryku Małeckim.

35'

Starzyński próbował bezpośrednio uderzyć z rzutu wolnego, lecz to uderzenie nie mogło zagrozić bramce Wisły. Piłkę spokojnie złapał Miśkiewicz.

33'

Po raz kolejny atakuje Wisła! Małecki szukał partnera w szesnastce gości, lecz piłka po jego podaniu została wybita przez obrońców rywali.

32'

Maciej Sadlok posłał nieudane dośrodkowanie w pole karne Zagłębia. Futbolówkę pewnie przechwytuje bramkarz gości.

29'

Mamy faul Jovicia na Cotrze. Po wykonaniu rzutu wolnego piłka minęła lewy słupek Miśkiewicza. Od bramki rozpocznie były piłkarz AC Milan.

27'

Nieczyste zagranie Papadopulosa na Sadloku. Mamy stały fragment dla gospodarzy.

25'

Zagranie ręką Dąbrowskiego na środku placu gry. Kolejny rzut wolny dla Wisły.

23'

Bardzo ofensywnie nastawiona Wisła zepchnęła zespół gości na własną połowę.

21'

Posiadanie piłki: Wisła Kraków 57% - Zagłębie Lubin 43%

20'

Kolejna znakomita akcja piłkarzy Dariusza Wdowczyka! Piłka po podaniu Boguskiego została przecięta i wybita tylko na rzut rożny.

17'

Dobrze zapowiadający się kontratak piłkarzy Zagłębia zakończony został niepowodzeniem. Starzyński posłał zbyt mocne podanie do Papadopulosa i od bramki rozpocznie Miśkiewicz.

14'

Patryk Małecki wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu. Kolejny stały fragment dla Krakowian.

11'

Wisła wychodzi na prowadzenie!!! 1:0!!! Patryk Małecki dośrodkował z lewego skrzydła w pole karne, a tam Rafał Boguski jak rasowy napastnik umieścił piłkę w siatce.

10'

Kolejne nieudane zagranie Małeckiego w kierunku Ondraska. Kontratak Wiślaków zakończył się niepowodzeniem

8'

Starzyński próbował dośrodkowywać w pole karne gości, lecz piłka nie znalazła adresata. Od bramki rozpocznie bramkarz Wisły.

7'

Nieczysto w piłkę trafia Papadopulos. Futbolówka trafia prosto w rękawice Miśkiewicza.

6'

Kapitan Wiślaków Arkadiusz Głowacki fauluje Łukasza Janoszkę. Zagłębie rozpocznie ze stałego fragmentu.

4'

Delegowany do pierwszej jedenastki Paweł Brożek nie wybiegł na murawę gdyż doznał urazu podczas rozgrzewki. Zastąpił go Krzysztof Drzazga.

3'

Wiślacy przed świetną okazją na wyjście na prowadzenie na samym początku spotkania! Po krótkim rozegraniu z rzutu rożnego piłka została zgrana przed szesnastkę do Sadloka. Niestety obrońca Wisły feralnie przestrzelił ponad bramkę...

0'

Daniel Stefański rozpoczyna to spotkanie! Startujemy z ostatnim meczem sezonu zasadniczego!

18:01

Przed pierwszym gwizdkiem mamy minutę ciszy dla Leszka Waktora - kibica Wisły, który zmarł w wieku 79 lat.

17:54

Skład Zagłębia Lubin

17:53

Skład Wisły Kraków

17:48

Witamy Państwa prosto ze stadionu przy Reymonta, gdzie za 10 minut rozpocznie się mecz ostatniej kolejki sezonu zasadniczego pomiędzy krakowską Wisła a Zagłębiem Lubin. Zapowiada się zatem niezwykłe starcie, gdyż Wiślacy walczą o awans do grupy mistrzowskiej. Aby to się stało muszą dzisiaj wygrać. Jeśli podopieczni Dariusza Wdowczyka zremisują, będą musieli czekać na wyniki z Gdańska (Lechia musi wówczas przegrać), a reszta stawki w postaci Korony, Jagiellonii i Podbeskidzie nie może wygrać swoich spotkań, jeśli chce pomóc Białej Gwieździe. Relacje dla Państwa poprowadzi Bartosz Urban.

14:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin LIVE!

Zapowiedź: Wisła - Zagłębie Lubin LIVE! Pojedynek wirtuozów ligi

Odkąd Wisłę objął Dariusz Wdowczyk, drużyna ta zmieniła swoje oblicze i całkiem nieźle spisuje się na boiskach Ekstraklasy. Biała Gwiazda jeszcze niedawno plasowała się na dnie ligowej tabeli, a dziś ma szanse na grę w grupie mistrzowskiej. Co musi się stać, by ekipa spod Wawelu zawitała w ekstraklasowej elicie? Wygrać z rewelacją wiosny, Zagłębiem Lubin, i muszą wygrać. Chociaż podopieczni Piotra Stokowca mają zapewnioną grę w ósemce, wciąż mają o co walczyć - o czwarte miejsce, które gwarantuje rozegranie większej liczby spotkań przed własną publicznością.