Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
17:25

Serdecznie zapraszamy na kolejne relacje tekstowe przeprowadzane przez nasz portal! Za uwagę dziękuje Marcin Trzyna. Miłego wieczoru!

17:22

Jagiellonia Białystok pokonała na własnym obiekcie Górnika Łęczna 1:0. Zwycięską bramkę zdobył Konstantin Vassiljev, który popisał się pięknym uderzeniem z dystansu. Górnik Łęczna od 66. minuty grał w osłabieniu, ponieważ drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Damian Jakubik.

94'

Koniec spotkania w Białymstoku!

• Jagiellonia Białystok 1:0 Górnik Łęczna
93'

Piotr Tomasik wywalczył rzut rożny dla Jagiellonii.

90'

Trzy minuty doliczone przez arbitra Tomasza Kwiatkowskiego.

87'

Grzelczak wbiegł w pole karne, ale oddał zbyt lekki strzał i piłkę pewnie złapał bramkarz gości.

84'

Estończyk przejął piłkę i mocno huknął z dystansu. Bartkus nie miał szans przy obronie tego strzału! Piękna bramka Konstantina Vassiljeva!

84'

GOOOOOOOOOL! Kapitalny strzał Konstantina Vassiljeva! 1:0 dla Jagiellonii Białystok!

82'

Po trzech minutach pobytu na boisku żółtą kartką ukarany zostaje Łukasz Tymiński.

79'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Tarasa Romanczuka zastąpił Jacek Góralski.

79'

Zmiana także w zespole Gornika. Łukasz Tymiński zmienił Przemysława Pitrego.

77'

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Przemysława Frankowskiego zmienia Karol Mackiewicz.

74'

Sporo niedokładności w poczynaniach piłkarzy obu zespołów.

70'

Pierwsza zmiana w zespole Michała Probierza. Karola Świderskiego zastąpił na placu gry Piotr Grzelczak.

69'

Nieudane dośrodkowanie z prawego skrzydła Przemysława Frankowskiego. Wykopem od bramki rozpocznie bramkarz łęcznian.

68'

Kontratak Górnika zakończony strzałem Bartosza Śpiączki. Piłkę pewnie wyłapał Bartłomiej Drągowski.

66'

Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Damiana Jakubika! Faulowany znów był Taras Romanczuk.

65'

Z kontrą wychodziła Jagiellonia, ale Tomislav Bożić sfaulował Romanczuka. Obyło się bez żółtej kartki dla 28-letniego Chorwata.

61'

Druga zmiana w ekipie Jurija Szatałowa. Tomasz Nowak wszedł w miejsce Krzysztofa Danielewicza.

60'

Poprzeczka ratuje Dziugasa Bartkusa! Z dystansu uderzył Rafał Grzyb, ale piłka trafiła w poprzeczkę!

59'

Dobra interwencja Łukasza Mierzejewskiego w defensywie. Rzut rożny dla Jagiellonii.

58'

Dzisiejszy mecz na Stadionie Miejskim w Białymstoku ogląda z trybun 8516 widzów.

56'

Popędził lewym skrzydłem Konstantin Vassiljev. Estończyk dograł piłkę w pole karne, ale akcja została zakończona niecelnym strzałem Karola Świderskiego.

55'

Dośrodkowanie Karola Świderskiego... wysoko nad bramką Górnika.

54'

Faul Damiana Jakubika na Łukaszu Burlidze. Żółta kartka dla piłkarza Górnika.

52'

Mocny strzał z dystansu Romanczuka. Bartkus broni na raty. Pierwszy celny strzał Jagiellonii w dzisiejszym spotkaniu!

51'

Grubo nad bramką i grubo obok!

51'

Fatalne "uderzenie" z dystansu Tomislava Bożicia. Od bramki rozpocznie Bartłomiej Drągowski.

48'

Przemysław Pitry mocno stanął na stopie Igorsa Tarasovsa. Po chwili defensor gospodarzy daje znak, że wszystko już w porządku z jego zdrowiem.

47'

Strzał z dystansu Rafała Grzyba. Piłka przeleciała obok bramki Górnika.

46'

Zmiana w zespole Górnika. Paweł Sasin zastępuje Marcosa Barreno "Marquitosa".

46'

Wracamy do meczu. Od środka rozpoczynają podopieczni Jurija Szatałowa.

16:25

Pierwsza połowa nie stała na zbyt wysokim poziomie. W zasadzie zawodnicy obu drużyn oddali tylko jeden celny strzał, a jego autorem był Przemysław Pitry. Mamy nadzieję, że w drugiej części spotkania piłkarze poprawią swoją skuteczność.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy Jagiellonia Białystok bezbramkowo remisuje z Górnikiem Łęczna.

45'

Kolejny rzut rożny dla Jagiellonii Białystok. Jak na razie jest to mecz stałych fragmentów gry!

43'

Akcja lewym skrzydłem Marquitosa. Hiszpan wywalczył rzut rożny.

41'

Dynamiczne wejście Łukasza Burligi w pole karne gości, ale znów świetnie w defensywie spisał się Radosław Pruchnik. Jagiellonia wywalczyła rzut rożny.

39'

Strzał z dystansu Konstantina Vassiljeva, futbolówka minęła bramkę Górnika.

37'

Krzysztof Danielewicz trafił w rękę Tarasa Romanczuka. Stały fragment gry dla drużyny z Łęcznej.

34'

Sporo przewinień w ostatnich minutach. Teraz faulował Pitry i Jagiellonia będzie wykonywać kolejny rzut wolny.

32'

Niezłe dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale arbiter odgwizdał faul w ataku Radosława Pruchnika.

31'

Guti sfaulował Bartosza Śpiączkę. Brazylijczyk został ukarany żółtą kartką.

29'

Kolejny rzut wolny dla Jagiellonii. Konstantin Vassiljev zdecydował się na bardzo mocny strzał, ale piłka poszybowała tuż obok bramki gości.

27'

Rafał Grzyb sfaulowany przez Łukasza Bogusławskiego. Piłkarz Górnika został ukarany żółtą kartką.

24'

Zablokowany strzał Krzysztofa Danielewicza, chwilę później Grzegorz Bonin mocno huknął, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

23'

Dośrodkowanie w pole karne gości, piłkę pewnie łapie Bartkus.

21'

Ładna akcja gospodarzy prawą stroną, jednak znów dobrze interweniował w polu karnym Radosław Pruchnik.

16'

Przypadkowe zderzenie głowami Bartosza Śpiączki i Tarasa Romanczuka.

16'

Świetna interwencja Łukasza Mierzejewskiego i gospodarze będą wykonywać kolejny rzut rożny.

15'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Znów górą defensorzy Górnika.

13'

Jagiellonia Białystok wywalczyła rzut rożny. Do narożnika podbiega już Vassiljev.

10'

Faul Radosława Pruchnika na Cernychu. Rzut wolny dla Jagiellonii.

6'

Mocny strzał z dystansu Przemysława Pitrego, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Bartłomiej Drągowski. Kolejny rzut rożny dla Górnika.

5'

Dośrodkowanie Marquitosa, interwencja jednego z defensorów i kolejny korner dla gości.

4'

Akcja Grzegorza Bonina, jednak Piotr Tomasik wybił piłkę na rzut rożny.

3'

Mocne, płaskie uderzenie Vassiljeva, jednak piłka przeleciała obok bramki strzeżonej przez Bartkusa.

2'

W natarciu Jagiellonia. Przemysław Frankowski został sfaulowany i gospodarze będą mieli okazję na dośrodkowanie w pole karne.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra Tomasza Kwiatkowskiego. Od środka rozpoczęli gospodarze!

15:28

Zawodnicy Jagiellonii zagrają dziś w czerwonych spodenkach i żółto-czerwonych koszulkach, natomiast piłkarze Górnika wystąpią w białych kompletach.

15:25

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na plac gry, za chwilę początek spotkania!

15:15

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

15:08

Obecnie Jagiellonia Białystok zajmuje 10. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 32 punktów. Górnik Łęczna plasuje się na 12. pozycji z 30 punktami na koncie.

15:05

W poprzedniej kolejce obie drużyny przegrały swoje spotkania. Jagiellonia poległa na wyjeździe z Lechią Gdańsk aż 1:5, natomiast w Łęcznej lepsza okazała się Termalica Bruk-Bet Nieciecza, która wygrała z Górnikiem 2:1.

15:00

W rundzie jesiennej Górnik Łęczna wygrał na własnym obiekcie z Jagiellonią Białystok 3:2. Bramki dla Górnika zdobyli wówczas Bartosz Śpiączka, Grzegorz Piesio i Grzegorz Bonin. Natomiast gole dla Jagiellonii strzelili wtedy Przemysław Frankowski i Piotr Grzelczak.