Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
17:25

Dziękujemy za śledzenie relacji tekstowej i zapraszamy na kolejne spotkania! Miłego wieczoru!

17:25

Zwycięstwo Termaliki z Legią Warszawa nie było przypadkowe! Tym razem podopieczni Piotra Mandrysza pokonali na wyjeździe Górnika Łęczna. "Słonie" w końcówce spotkania uratował Krzysztof Pilarz, który ogółem rozegrał bardzo dobre spotkane.

94'

Ostatni gwizdek arbitra Raczkowskiego! Termalica Bruk-Bet Nieciecza wygrała z Górnikiem Łęczna 2:1!

91'

Żółtą kartką ukarany został również Grzegorz Bonin.

91'

Małe zamieszanie, żółtą kartką ukarany Dalibor Pleva.

91'

Ależ było gorąco, tu powinien paść gol na 2:2, ale fantastyczną interwencją popisał się Krzysztof Pilarz. Bliski szczęścia był Jakub Świerczok!

88'

Dośrodkowanie w pole karne, Bartosz Śpiączka z kilku metrów wpakował piłkę do bramki gości!

87'

GOOOOOL! Kontaktowa bramka dla Górnika! Autorem gola Bartosz Śpiączka!

81'

Po chwili łęcznianie wywalczyli rzut rożny, jednak ten stały fragment gry nie zakończył się zagrożeniem pod bramką Pilarza.

81'

Kontra Termaliki, strzał Biskupa broni Dziugas Bartkus!

80'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Z boiska schodzi Wojciech Kędziora, a na plac gry wchodzi Michał Markowski.

78'

Akcja gości, na strzał zdecydował sie Martin Juhar, piłka przeleciała tuż nad bramką Górnika.

73'

Ostatnia zmiana w ekipie Szatałowa. Paweł Sasin zmienia Łukasza Mierzejewskiego.

71'

Żółta kartka dla Jakuba Świerczoka. Napastnik Górnika nie zagra w następnym ligowym meczu (z Jagiellonią).

67'

Wrzutka Łukasza Tymińskiego, jednak piłka została wybita przez Putiwcewa.

67'

Przerwana akcja Grzegorza Bonina, kolejny korner dla Górnika.

65'

Rzut rożny dla Górnika. Dośrodkowanie Marquitosa, dobra interwencja Sołdeckiego w defensywie.

63'

Marquitos dograł piłkę do Świerczoka na wolne pole, ale napastnik Górnika został złapany na spalonym.

63'

Grzegorz Bonin zdecydował się na mocne wstrzelenie piłki w pole karne gości, ale futbolówkę pewnie wyłapał Krzysztof Pilarz.

61'

Żółta kartka dla Wojciecha Kędziory za faul na Marquitosie.

58'

Druga zmiana w zespole Piotra Mandrysza. Patryk Fryc zmienia Dariusza Jareckiego.

56'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale ostatecznie defensorzy Termaliki oddalili zagrożenie.

53'

Wyrzut z autu Ziajki, Wojciech Kędziora przyjął piłkę, wymanewrował Bożicia i huknął z ostrego kąta. Bartkus nie zdążył zainterweniować, wydaje się, że to błąd bramkarza Górnika!

53'

GOOOOOOOL! Wojciech Kędziora strzela gola na 2:0!

53'

Termalica wywalczyła rzut z autu na wysokości pola karnego gospodarzy.

49'

Bardzo niecelny strzał z dystansu Patrika Misaka.

49'

Jakub Biskup faulowany przez Radosława Pruchnika. Rzut wolny dla Termaliki.

46'

Boisko opuścił również Przemysław Pitry, w jego miejsce wszedł Bartosz Śpiączka.

46'

Dwie zmiany w zespole Górnika. Jan Bednarek zastępuje Łukasza Bogusławskiego.

46'

Zmiana w zespole gości. Z boiska zszedł Dawid Plizga, na placu gry zameldował się już Jakub Biskup.

46'

Gwizdek arbitra, rozpoczynamy drugą połowę!

16:26

Za kilka minut rozpocznie się druga część gry, liczymy na sporą dawkę emocji!

16:20

Wydawało się, że bliżej zdobycia bramki na 1:0 są gospodarze, jednak to goście strzelili gola do szatni i mogą cieszyć się z prowadzenia. Zapewne po zmianie stron do śmielszych ataków ruszy Górnik, który będzie jednak musiał uważać na kontrataki Termaliki. Podopieczni Piotra Mandrysza pokazali w meczu z Legią, że grę z kontry mają opanowaną niemalże do perfekcji.

45'

Gwizdek arbitra, koniec pierwszej części spotkania! Termalica prowadzi do przerwy z Górnikiem Łęczna 1:0!

42'

Spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy zakończona bramką dla Termaliki. Dośrodkowanie z prawej strony, Jarecki zgrywał piłkę głową, a z najbliższej odległości Sołdecki wpakował piłkę do bramki gospodarzy. "Słoniki" na prowadzeniu!

42'

GOOOOOOOOOOL! Bramka dla Termaliki, Dawid Sołdecki trafia do siatki! To 3. gol w sezonie Sołdeckiego!

41'

Sebastian Ziajka sfaulowany przez Marquitosa. Ziajka domagał się żółtej kartki dla piłkarza Górnika, jednak Paweł Raczkowski był innego zdania.

37'

Niezłe dośrodkowanie Marquitosa, jednak żaden z piłkarzy Górnika nie przeciął lotu piłki i Krzysztof Pilarz mógł spokojnie interweniować.

36'

Damian Jakubik sfaulowany przez Kędziorę, kolejny stały fragment gry dla Górnika.

36'

Dośrodkowanie w pole karne, zgranie piłki i bliski pokonania Pilarza był Tomislav Bożić, jednak bramkarz gości sparował piłkę na kolejny rzut rożny. Było groźnie!

35'

Rzut rożny dla gospodarzy po akcji Łukasza Mierzejewskiego. Do piłki podbiega już Marquitos.

32'

Kolejny fragment spokojniejszej gry, przy piłce jednak częściej utrzymują się podopieczni Jurija Szatałowa.

28'

Jakub Świerczok bliski zdobycia bramki! Napastnik Górnika ominął Krzysztofa Pilarza, przewracając się oddał strzał, ale Putiwcew znalazł się na linii pola bramkowego i wybił futbolówkę!

27'

Dośrodkowanie Tymińskiego w pole karne gości, Grzegorz Bonin ładnie przyjął piłkę, ale oddał bardzo niecelny strzał.

25'

Dośrodkowanie Marquitosa, dobra interwencja Sołdeckiego, po chwili faulowany Dawid Plizga i przy piłce znów utrzymywać się będą zawodnicy w pomarańczowych strojach.

24'

Kolejny faul na Jakubie Świerczoku. Tym razem faulował Dawid Sołdecki.

22'

Rzut wolny dla Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Dośrodkowanie Dawida Plizgi, piłka trafiła do Martina Juhara, ale piłkę po jego strzale wybronił golkiper Górnika.

20'

Nieco siadło nam tempo spotkania. Obie drużyny próbują powoli rozgrywać swoje akcje.

17'

Termalica spokojnie rozgrywa futbolówkę na swojej połowie.

13'

Zbyt mocne dośrodkowanie Marquitosa, od bramki rozpocznie Krzysztof Pilarz.

12'

Kontra gospodarzy, ponownie faulowany Jakub Świerczok i łęcznianie będą wykonywać rzut wolny.

12'

Rzut rożny dla Termaliki, jednak przyjezdni źle rozegrali ten stały fragment gry.

11'

Było bardzo gorąco pod bramką Pilarza! Dośrodkowanie Marquitosa z rzutu rożnego, głową strzelał Radosław Pruchnik, a blisko przecięcia lotu piłki był jeszcze Bogusławski. Gocie jednak poradzili sobie z zagrożeniem i skutecznie wybili piłkę.

10'

Kolejna akcja gospodarzy. Sebastian Ziajka wybił piłkę na rzut rożny.

9'

Tym razem faulowany Jakub Świerczok. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka spadła pod nogi Pruchnika, jednak strzał 29-latka okazał się bardzo niecelny.

7'

Zbyt lekkie dośrodkowanie w pole karne i po chwili piłkę wybili obrońcy Termaliki.

6'

Faulowany Przemysław Pitry. Rzut wolny dla gospodarzy.

5'

Pierwszy strzał w tym spotkaniu! Grzegorz Bonin dograł w pole karne do Jakuba Świerczoka, napastnik Górnika jednak oddał zbyt lekki strzał i piłkę bez problemu wyłapał Krzysztof Pilarz.

3'

W pierwszych minutach spotkania dłużej przy piłce utrzymują się zawodnicy z Niecieczy.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Raczkowskiego! Przy piłce podopieczni Piotra Mandrysza!

15:28

Górnik Łęczna zagra dziś w zielono-czarnych strojach, natomiast piłkarze Termaliki wystąpią w pomarańczowych kompletach.

15:26

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na plac gry. Murawa w Łęcznej wygląda perfekcyjnie!

15:20

Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Paweł Raczkowski z Warszawy.

15:16

W tym momencie Górnik Łęczna zajmuje 10. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 30 punktów. Termalica ma na koncie jeden punkt mniej i zajmuje 12. pozycję.