Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 0
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
20:00

Dziękujemy za śledzenie relacji z meczu Podbeskidzie - Górnik Łęczna! Serdecznie zapraszamy na kolejne relacje tekstowe przeprowadzane przez nasz portal.

94'

Koniec spotkania! Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało z Górnikiem Łęczna 2:0, po golach Mateusza Szczepaniaka i Adama Mójty. "Górale" dopisują do swojego konta bardzo ważne 3 punkty!

94'

Adam Mójta z ostrego kąta oddał strzał na bramkę gości. Golkiper Górnika źle ocenił tor lotu piłki, a ta wpadła do siatki! Kuriozalny gol na zakończenie meczu!

94'

GOOOOOL! Cóż za bramka Adama Mójty!

92'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Boisko opuścił Damian Chmiel, a na plac gry wszedł Oleg Veretilo.

90'

Ładna akcja Podbeskidzia zakończona uderzeniem z 16 metrów Mateusza Szczepaniaka. Piłka odbiła się jeszcze od Mierzejewskiego i wpadła do bramki gości. To 8. gol w sezonie Szczepaniaka!

89'

GOOOOOOL! Mateusz Szczepaniak strzela gola na 1:0 dla Podbeskidzia!

86'

Dośrodkowanie Marquitosa, głową próbował Łukasz Mierzejewski, jednak piłka trafiła w słupek!

85'

Trzecia zmiana w zespole Szatałowa. Bartosz Śpiączka zmienił Przemysława Pitrego.

85'

Jakub Świerczok wywalczył kolejny rzut rożny dla swojej drużyny.

84'

Ładny strzał z dystansu Mateusza Możdżenia, ale piłka przeleciała tuż obok bramki Górnika!

82'

Faul w ataku Damiana Jakubika na Marku Sokołowskim.

79'

Bardzo niecelny strzał z dystansu Samuela Stefanika. Od bramki rozpocznie bramkarz Górnika.

78'

Zmiana w drużynie z Łęcznej. Łukasz Tymiński zastępuje Krzysztofa Danielewicza.

75'

Damian Chmiel sfaulowany na własnej połowie przez Grzegorza Bonina.

71'

Akcja gości, popędził prawym skrzydłem Grzegorz Bonin. Po chwili Górnik wywalczył rzut rożny.

70'

69'

Sporo przewinień w drugiej części spotkania. Kohei Kato faulowany przez Mierzejewskiego.

68'

Dośrodkowanie w pole karne, Radosław Pruchnik oddał strzał głową, ale dobrze interweniował bramkarz "Górali".

67'

Rzut wolny dla Górnika Łęczna, faulowany Przemysław Pitry.

66'

Łukasz Bogusławski ukarany żółtą kartką za przerwanie kontrataku Podbeskidzia.

65'

Przemysław Pitry przedarł się w pole karne gospodarzy, Baranowski wybił piłkę na rzut rożny.

63'

Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Samuel Stefanik zastąpił na placu gry Roberta Demjana.

60'

Zmiana w drużynie Roberta Podolińskiego. Jakuba Kowalskiego zmienia 25-letni Paweł Tarnowski.

58'

Kolejny strzał Przemysława Pitrego. Tym razem piłka przeleciała tuż obok bramki Podbeskidzia.

57'

Kolejny rzut rożny dla Górnika, do piłki podchodzi Marquitos.

55'

Kohei Kato sfaulowany przez Jakuba Świerczoka. Napastnik Górnika został ukarany żółtą kartką.

52'

Jakub Świerczok świetnie dograł do Przemysława Pitrego, ten oddał mocny strzał, ale piłka odbiła się od jednego z obrońców Podbeskidzia. Kolejny rzut rożny dla przyjezdnych.

50'

Goście mogli wyjść na prowadzenie, jednak najpierw strzał Świerczoka zablokował Kohei Kato, następnie uderzenie Pruchnika odbił Jozef Piacek. Skuteczna gra "Górali" we własnym polu karnym.

49'

Nerwowe poczynania gospodarzy w defensywie, Zubas wybił piłkę na rzut rożny.

48'

Faul Marquitosa na Marku Sokołowskim. Obyło się bez żółtej kartki.

48'

Sporo niedokładności i przypadkowych zagrań w wykonaniu obu drużyn na początku drugiej połowy.

46'

Czas na drugą część spotkania, od środka rozpoczynają "Górale".

18:55

W pierwszych 45 minutach nieco lepiej na boisku prezentowali się piłkarze gospodarzy, którzy oddali osiem strzałów na bramkę Górnika, z czego tylko dwa okazały się celne. Podopieczni Szatałowa również oddali zaledwie dwa celne strzały, jednak na ten wynik potrzebowali sześciu uderzeń na bramkę.

45'

Koniec pierwszej połowy! Podbeskidzie Bielsko-Biała bezbramkowo remisuje na własnym obiekcie z Górnikiem Łęczna.

45'

Tomasz Musiał doliczył dwie minuty do pierwszej części meczu.

43'

Pierwszy w dzisiejszym spotkaniu rzut rożny dla Górnika.

42'

Mateusz Szczepaniak oddał strzał głową, jednak na posterunku był bramkarz "zielono-czarnych".

41'

Zmiana w zespole Jurija Szatałowa. Z boiska schodzi kontuzjowany Grzegorz Piesio, w jego miejsce wszedł 28-letni Marcos Garcia Barreno "Marquitos".

37'

Przerwa w grze. Urazu doznał Grzegorz Piesio.

36'

Dośrodkowanie Mateusza Możdżenia w pole karne gości, piłkę pewnie wyłapał Dziugas Bartkus.

33'

Damian Jakubik podłączył się pod akcję ofensywną Górnika, ale ostatecznie jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

30'

Prawym skrzydłem przedzierał się rozpędzony Grzegorz Bonin, ale tuż przed polem karnym stracił futbolówkę.

27'

Małe starcie Pawła Baranowskiego z Jakubem Świerczokiem w polu karnym gospodarzy, jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia obrońcy Podbeskidzia.

25'

Rośnie przewaga gospodarzy, którzy coraz częściej goszczą pod bramką łęcznian.

24'

Strzał Roberta Demjana z dystansu zablokowany, kolejny rzut rożny dla "Górali".

23'

Piłka trafiła do Mateusza Możdżenia. Były zawodnik Lecha Poznań uderzył jednak fatalnie i wykopem od bramki rozpocznie bramkarz gości.

23'

Akcja Podbeskidzia, dośrodkowanie Kowalskiego z prawego skrzydła zostało zablokowane i "Górale" będą wykonywać rzut rożny.

20'

Kohei Kato zdecydował się na strzał z dystansu, jednak strzał Japończyka okazał się bardzo niecelny.

19'

Rzut wolny dla Górnika po faulu na Grzegorzu Piesio. Dośrodkowanie zakończone niecelnym strzałem Radosława Pruchnika, od bramki rozpocznie Zubas.

17'

Jak na razie przy piłce dłużej utrzymują się podopieczni Roberta Podolińskiego.

15'

Na takiej murawie rywalizują piłkarze Podbeskidzia i Górnika Łęczna:

12'

Adam Mójta oddał mocny strzał z dystansu, Bartkus odbił piłkę przed siebie. Jeden z obrońców wybił piłkę na rzut rożny.

10'

Akcja Podbeskidzia, jednak na spalonym złapany został Mateusz Szczepaniak.

9'

Podbeskidzie wywalczyło aut na wysokości pola karnego gości.

6'

Murawa nie prezentuje się zbyt dobrze, jest dość grząsko. To będzie ciężki mecz dla obu drużyn.

3'

Ciekawie w pierwszym fragmencie spotkania! Najpierw próbowali gospodarzy, później szybko goście, jednak w obu przypadkach piłkę pewnie wyłapywali bramkarze.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra!

17:58

Zawodnicy obu drużyn wychodzą już na plac gry!

17:55

Już za moment rozpocznie się pierwszy mecz 25. kolejki Ekstraklasy. Mamy nadzieję, że piłkarze zaprezentują nam dobre widowisko!

17:48

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Tomasz Musiał z Krakowa.

17:45

17:40

Natomiast w miniony weekend Górnik Łęczna pokonał na własnym obiekcie Koronę Kielce 3:2, mimo że po 17 minutach kielczanie prowadzili już dwiema bramkami. Bohaterem łęcznian został Jakub Świerczok, który popisał się hattrickiem.

17:38

W ostatniej kolejce podopieczni Roberta Podolińskiego wygrali na wyjeździe z Wisłą Kraków 2:1. Bramki dla Podbeskidzia zdobyli wówczas Mateusz Możdżeń, który wykorzystał rzut karny oraz Samuel Stefanik.

17:35

Wróćmy jednak do starcia Podbeskidzia z Górnikiem Łęczna. Po 24 kolejkach "Górale" zajmują 12. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 27 punktów. Trzy punkty więcej na swoim koncie mają piłkarze z Łęcznej, którzy plasują się na 9. pozycji.

17:30

Odwołano już dwa spotkania 25. kolejki Ekstraklasy. Przełożone na następny wtorek zostały spotkania Korona Kielce - Wisła Kraków oraz Piast Gliwice - Śląsk Wrocław.