0 : 2
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
1. połowa0 : 2
17:26

To już koniec naszej relacji LIVE z tego spotkania. Dziękujemy za uwagę i już teraz zapraszamy do śledzenia relacji z meczu Legia Warszawa - Ruch Chorzów.

95'

Sędzia gwiżdże po raz ostatni! Jagiellonia Białystok pokonuje Lecha Poznań 2:0. Bramki dla zespołu gości zdobyli Igors Tarasovs (26') i Piotr Tomasik (40').

94'

Żółtym kartonikiem ukarany Burliga.

93'

Jóźwiak wystawił piłkę Jevticiowi, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

92'

Ostatnią zmianę wykorzystał szkoleniowiec Jagiellonii. Schodzi Vassiljev, wchodzi Szymonowicz.

91'

Sędzia doliczył aż 5 minut do regulaminowego czasu gry.

89'

Świderski poradził sobie z Dudką i z dobrej pozycji uderzył na bramkę. Dobrą interwencją popisał się jednak Burić. W odpowiedzi Pawłowski posłał piłkę w stronę bramki Drągowskiego. Golkiper "Jagi" wybija na rzut rożny.

87'

Świderski przytrzymał piłkę w rękach i doszło do małej przepychanki z Pawłowskim. Obu zawodników musiał rozdzielać trener Michał Probierz. Ostatecznie piłkarz Jagiellonii za przytrzymanie futbolówki został ukarany żółtą kartką.

85'

Kolejny raz piłka została dośrodkowana w pole karne Jagiellonii. Tym razem sytuację wyjaśnił Tarasovs.

84'

Lovrencsics powalczył teraz o piłkę w środkowej strefie boiska, ale dodatkowo był faulowany przez Cernycha.

81'

Sisi dograł w pole karne do Pawłowskiego, a ten przełożył sobie piłkę na prawą nogę i uderzył obok lewego słupka.

79'

....a w Jagiellonii Alvarinho zmienił Frankowskiego.

78'

Na zmiany zdecydowali się szkoleniowcy obu zespołów. Lovrencsics zastąpił na placu gry Kownackiego...

77'

Jevtić wypuścił Kownackiego, ale w porę z bramki wyszedł Drągowski, który złapał piłkę.

75'

Linetty źle dośrodkował z rzutu wolnego i piłkę wybili rywale, którzy są teraz w jej posiadaniu.

73'

Na placu gry pojawił się Jevtić, a w stronę ławki rezerwowych kieruje się Trałka.

71'

Linetty ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Świderskim.

69'

Linetty wystawił piłkę Pawłowskiemu, a ten upadł po kontakcie z rywalem. Sędzia nie użył jednak gwizdka.

68'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Schodzi Grzelczak, wchodzi Świderski.

67'

Małe nieporozumienie pomiędzy Pawłowskim a Kownackim i piłka opuściła plac gry. Od bramki wznowi Burić.

66'

Jóźwiak minął dwóch rywali, wbiegł w pole karne i na tym się skończyło. W posiadaniu piłki jest teraz Jagiellonia.

65'

Frankowski dośrodkował w pole karne prosto w ręce Buricia.

64'

Kownacki wypuścił Jóźwiaka, jednak dobrą interwencją popisali się defensorzy Jagiellonii.

63'

Kadar popełnił prosty błąd w przyjęciu i od wrzutu z autu rozpocznie Jagiellonia.

62'

Grzelczak dobrze zagrał do przodu, ale dobrą interwencją popisał się Kamiński. Goście mogli mieć sytuację sam na sam.

59'

Gospodarze mieli rzut wolny ponad 20 metrów od bramki Drągowskiego. Piłka po uderzeniu Dudki przeleciała nad bramką.

57'

Pawłowski dośrodkował piłkę w pole karne z lewej strony, ale Grzyb głową wyjaśnił tę sytuację.

56'

Linetty płasko dograł w pole karne z rzutu wolnego, ale goście wybili na rzut rożny. Ostatecznie piłka po dośrodkowaniu wylądowała w rękach Drągowskiego.

54'

Trałka zwija się z bólu po kontakcie z Frankowskim. Potrzebna jest pomoc medyczna.

53'

Vassiljev zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego. Pewnie łapie piłkę Burić.

52'

Vasssiljev dośrodkował piłkę z rzutu rożnego i w polu karnym "Kolejorza" zrobiło się małe zamieszanie, które ostatecznie wyjaśnił Tetteh.

51'

Cernych dograł do Grzelczaka. Dobrą interwencją popisał się jednak Dudka, który wybił piłkę na rzut rożny.

49'

Lechici próbowali zagrać klepkę w polu karnym rywali, ale pogubili się i ostatecznie rywale przejęli futbolówkę.

47'

Kadar ukarany żółtą kartką za brutalny faul na Burlidze.

46'

W przerwie pierwszą zmianę wykorzystał Jan Urban. Jóźwiak zastąpił Ceesay'a.

46'

Arbiter rozpoczyna drugą połowę. Tym razem od środka "Kolejorz".

16:20

Jagiellonia Białystok prowadzi z Lechem Poznań 2:0. Goście wyszli na prowadzenie za sprawą Tarasovsa w 26. minucie. Drugą bramkę dla "Jagi" zdobył Tomasik, który w 40. minucie wykorzystał rzut karny.

47'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania!

46'

Linetty dośrodkował przed piąty metr, gdzie wbiegali jego koledzy z drużyny z Trałką na czele. Żaden z nich nie dopadł jednak do piłki i ta opuściła plac gry.

46'

Trałka faulowany dziesięć metrów przed polem karnym Jagiellonii. Gospodarze będą mieli rzut wolny.

44'

Vassiljev dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, gdzie do piłki wyskoczył wbiegający Burliga. Zawodnik "Jagi" uderzył głową, ale Burić złapał futbolówkę.

42'

Grzelczak dograł w pole karne... prosto w ręce Buricia.

40'

GOOOOOL!!! 0:2! Tomasik pewnie wykonał rzut karny i posłał piłkę w środek bramki!

39'

Burliga upadł w polu karnym po kontakcie z Linettym i sędzia podyktował "jedenastkę"! Wydaje się, że nie były to wystarczające okoliczności do podyktowania rzutu karnego.

38'

Pawłowski powalczył do końca, zabrał się z piłką, wbiegł w pole karne i... ją zgubił.

35'

Ceesay posłał piłkę w pole karne prosto na głowę Kownackiego. Pomocnik Lecha uderzył jednak niecelnie.

34'

Sisi wystawił piłkę Pawłowskiemu. Napastnik "Kolejorza" przełożył sobie piłkę na lewą nogę i uderzył minimalnie obok lewego słupka!

33'

Linetty podał do Sisiego, a ten spróbował dośrodkować w pole karne. Daleko wybijają obrońcy Jagiellonii.

31'

Linetty zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

30'

Sisi dograł do wbiegającego w pole karne Pawłowskiego, a ten w ostatnim momencie podał do Kownackiego. Na rzut rożny wybijają obrońcy.

26'

GOOOOOL!!! 0:1! TARASOVS! Jagiellonia miała rzut rożny i piłka wylądowała pod nogami Burligi. Ten zdecydował się na strzał, jednak zablokował go Linetty. Ostatecznie piłka wylądowała na głowie Tarasovsa, który umieścił ją w bramce.

25'

Vassiljev dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Ostatnim zawodnikiem Jagiellonii zamykającym akcję był Tomasik. Zawodnik "Jagi" uderzył głową, ale dobrą interwencją popisał się golkiper Lecha. Rzut rożny będą mieli goście.

23'

Grzelczak wbiegł w pole karne z lewej strony i spróbował zacentrować do kolegów z drużyny. Zrobił to jednak zbyt mocno i ostatecznie piłka trafiła do Kadara, a ten zgrał ją klatką piersiową w ręce Buricia.

21'

Futbolówka po wznowieniu z rzutu rożnego opuściła boisko i od bramki grę wznowi Drągowski.

20'

Kolejne dośrodkowanie Sisiego i znów gospodarze będą mieli rzut rożny. Skuteczna interwencja Tarasovsa.

19'

Tetteh rozciągnął do lewej strony, gdzie był Kadar. Ten spróbował mocno dośrodkować w pole karne. Piłka została posłana zbyt mocno i opuściła plac gry.

17'

Cernych próbował dogrywać w pole karne. Dobrą interwencją popisali się obrońcy "Kolejorza", ale goście odzyskali futbolówkę.

15'

Niedokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Jagiellonii i przy piłce są teraz gospodarze.

14'

Sisi dośrodkował piłkę w pole karne z prawej strony. Tym razem Drągowski wyłapał futbolówkę.

12'

Ceesay dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie wbiegał Kownacki. Młody pomocnik "Kolejorza" uderzył głową, ale niecelnie.

11'

Pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu ukarany Tarasovs.

8'

ALEŻ OKAZJA JAGIELLONII! Cernych uniknął spalonego i znalazł się w sytuacji sam na sam. Dobrą interwencją popisał się Burić i ostatecznie piłka wylądowała na siatce.

6'

Piłka po wrzucie z autu trafiła do Grzelczaka, a ten zagrał ją w stronę Cernycha. Piłkarz Jagiellonii znajdował się jednak na pozycji spalonej i sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

3'

Dudka wypatrzył wbiegającego w pole karne Trałkę i posłał wysoką piłkę w jego stronę. Drągowski przewidział jednak to zagranie i złapał futbolówkę.

1'

Pierwsza akcja w wykonaniu "Kolejorza". Kownacki pognał prawą stroną, ale podczas próby zejścia w pole karne zgubił futbolówkę.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i od środka rozpoczęli goście.

15:25

Sędzia główny wraz z asystentami wyprowadza już obie jedenastki na murawę INEA Stadionu w Poznaniu.

15:20

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Mariusz Złotek.

15:15

Rezerwowi Jagiellonii Białystok: Baran, Alvarinho, Wasiluk, Szymonowicz, Sirok, Tomelin, Świderski

15:13

Rezerwowi Lecha Poznań: Kotorowski, Volkov, Jevtić, Lovrencsics, Gajos, Wilusz, Jóźwiak

15:12

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

15:10

Witamy serdecznie! Już za 20 minut Lech Poznań podejmie Jagiellonię Białystok w meczu 24. kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE z tego spotkania.