Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
22:23

To wszystko z Krakowa. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji LIVE w naszym serwisie.

22:22

W pierwszej połowie lepsza była Wisła, ale po zmianie stron gospodarze stracili dobre tempo gry, a Podbeskidzie wywalczyło rzut karny i od tego momentu złapało wiatr w żagle. Gol rezerwowego Stefanika daje "Góralom" zwycięstwo i zrzuca Wisłę do strefy spadkowej!

94'

KONIEC MECZU! Podbeskidzie pokonuje w Krakowie Wisłę!

94'

Ostry faul Wierietiło na Wolskim, za co dostał żółtą kartkę.

92'

Strzał rozpaczy z dystansu w wykonaniu Sadloka. Wielkie pudło.

90'

Trzy minuty dłużej pograją piłkarze.

90'

Wisła po pierwszym golu dla Podbeskidzia wciąż nie potrafi odpowiedzieć. Podbeskidzie skutecznie trzyma piłkę z daleka od swojej bramki.

85'

"Macie biegać i się starać, a jak nie to w*****ć!" - grzmią trybuny Wisły.

83'

Mogło być bo 1:3, bo po niebezpiecznej kontrze uderzał z dystansu Chmiel, jednak zrobił to zbyt mocno. Kibice Wisły coraz bardziej niezadowoleni.

82'

Po podaniu Szczepaniaka rezerwowy Stefanik wyszedł sam na sam z Miśkiewiczem, uderzył po długim rogu i zmieścił piłkę w bramce Wisły!

81'

Drzazga za Popovicia.

81'

Brożek za Bałaszowa.

80'

GOOOOOOL DLA PODBESKIDZIA!!! SAMUEL STEFANIK na 1:2!

80'

Sokołowski uratował teraz Podbeskidzie! Po podaniu Jovicia do świetnej pozycji strzeleckiej na jedenastym metrze mógł dojść Bałaszow, ale kapitan gości uprzedził go w ostatniej chwili.

78'

W polu karnym Podbeskidzia główkował Wolski, ale nie trafił czysto w piłkę i nie zdołał skierować jej w światło bramki.

77'

Kolejna zmiana w zespole gości. Za Kowalskiego wchodzi Paweł Tarnowski.

74'

Boban Jovicia dośrodkowywał z prawej strony, ale to zagranie zostało zablokowane przez Damiana Chmiela. Będzie rzut rożny dla wiślaków.

72'

Jakub Kowalski przypadkowo uderzył dłonią w twarz Bałaszowa. Zawodnik Podbeskidzia zobaczył żółtą kartkę.

69'

Prostopadłe podanie Szczepaniaka do Samuela Stefanika. Słowak strzelił bardzo mocno, ale Miśkiewicz zdołała sobie poradzić z tym uderzeniem.

68'

Patryk Małecki opuścił boisko. W jego miejsce na murawie zameldował się Rafał Boguski.

68'

W miejsce Demjana na boisko wchodzi Kato.

65'

Sadlok wszedł w nogi Demjana i został ukarany żółtą kartką.

65'

A jak doszło do jedenastki? W polu karnym ręką zagrał Rafał Pietrzak, który popełnił prosty błąd, a sędzia nie miał wątpliwości.

63'

GOOOOOL DLA PODBESKIDZIA!!!! MATEUSZ MOŻDŻEŃ!

63'

RZUT KARNY DLA PODBESKIDZIA!

62'

Tym razem bliski trafienia Cywka! Po rzucie rożnym pomocnik Wisły niepilnowany doszedł do piłki, ale główkował obok bramki.

60'

Popović świetnie wrzucił piłkę z rzutu wolnego na głowę Ondraska, ten oddał strzał pod poprzeczkę, ale rewelacyjnym refleksem popisał się Zubas.

58'

Trener Robert Podoliński musi reagować na grę swoich piłkarzy. Bezbarwnego Slobodę zmienia Samuel Stefanik.

58'

Kolejna ładna akcja Wisły - Bałaszow w pole karne do Ondraska, ale ten nie zdołał opanować piłki.

55'

Sokołowski fauluje Ondraska i otrzymuje za to żółtą kartką.

54'

Popović wpadł w pole karne, zagrał wzdłuż bramki, ale żaden z jego kolegów nie był na piątym metrze od bramki. Wisła od początku drugiej połowy dąży do podwyższenia prowadzenia.

51'

Wolski efektownie zakręcił w polu karnym Slobodą, ale jego podanie nie trafiło do Popovicia.

49'

Kowalski dośrodkował w pole karne na głowę Szczepaniaka, ale jego strzał nie był groźny dla Miśkiewicza.

46'

Piłkarze Wisły rozpoczęli drugą połowę.

21:19

Gospodarze zasłużenie prowadzą po trafieniu Ondraska. Podbeskidzie bardziej przypomina swoją twarz z Gdańska, niż sprzed tygodnia z meczu z Lechem. Bielszczanie grają chaotycznie, a na ich tle Wisła gra dojrzale. Zwłaszcza dzięki Rafałowi Wolskiemu, który bardzo dobrą postawę w pierwszej połowie podkreślił asystą.

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Wisła prowadzi z Podbeskidziem 1:0.

45'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Za przewinienie w środku pola na Chmielu ukarany Tomasz Cywka.

45'

Dwie minuty dolicza sędzia.

42'

Mógł się zrehabilitować Piacek! Stoper Podbeskidzia po nieudanym strzale Możdżenia nieoczekiwanie znalazł się na pozycji strzeleckiej w polu karnym, ale uderzył tak lekko, że Miśkiewicz zdołał wybronić.

40'

Ondrasek mógł ustrzelić dublet w ciągu kilkudziesięciu sekund! Po ogromnym błędzie i zbyt lekkim podaniu Piacka Słowak wyszedł sam na sam z Zubasem, ale Litwin pierwszy dotarł do piłki.

38'

Ondrasek sam na sam z Zubasem nie miał problemów z umieszczeniem piłki w okienku bramki gości! Kto mu podawał? Rafał Wolski, który wcześniej po raz kolejny popisał się znakomitym panowaniem nad futbolówką.

37'

GOOOOOL DLA WISŁY!!!! ZDENEK ONDRASEK!

33'

Nie radzą sobie z Wolskim piłkarze Podbeskidzia. Przed chwilą po kolejnej akcji pomocnika Wisły faulem ratował się Chmiel.

29'

A jak prezentuje się dzisiejszy debiutant? Już po kilku akcjach Wolskiego widać, że były pomocnik Legii nie zapomniał, jak się gra w piłkę. Widać jakość, jakiej w zespole "Białej Gwiazdy" dawno nie było.

25'

Odpowiedź "Górali"! Szczepaniak miękko dośrodkował na głowę Demjana, obrońcom Wisły nie wyszła pułapka ofsajdowa, ale napastnik gości na siódmym metrze trafił prosto w Miśkiewicza!

22'

Na strzał z powietrza z ok. 30 metrów zdecydował się Możdżeń. Miśkiewicz bez żadnych problemów złapał piłkę.

19'

W ostatnich minutach mocniej przycisnęła Wisła. Po gospodarzach widać większy luz i polot w grze. "Górale" w ofensywie jak na razie się męczą.

18'

Wolski blisko debiutanckiej bramki! Pomocnik Wisły przedarł się środkiem boiska, przeszedł na lewą flankę i oddał strzał, który zdołał odbić Zubas!

16'

Demjan zabrał się z piłką na wysokości pola karnego, zagrał wzdłuż bramki, ale Chmiel i Szczepaniak weszli zbyt głęboko w pole bramkowe i żaden z nich nie sięgnął piłki.

11'

Kolejny strzał z dystansu, tym razem Małecki, ale piłka ląduje w trybunach...

10'

W pole karne "Górali" centrował Małecki, ale piłkę bez problemu wyłapał Zubas.

9'

Strzelał Rafał Pietrzak, ale uderzył prosto w mur.

8'

I pierwsza solowa akcja w koszulce "Białej Gwiazdy" w wykonaniu Rafała Wolskiego! Dzisiejszy debiutant ograł jednego rywala, ale przed polem karnym sfaulował go Jozef Piacek i gospodarze będą mieli okazję po stałym fragmencie gry.

6'

Na razie piłkarze obu drużyn próbują szczęścia wyłącznie z dystansu. Tym razem po sytuacyjnej akcji "Górali" próbował Demjan, ale mocno spudłował.

4'

Ładnie na lewej stronie rozegrali piłkę wiślacy. Akcję zakończył strzałem zza pola karnego Pietrzak, ale obrońcy zablokowali jego próbę.

2'

Tym razem było lepiej - Chmiel podał prostopadle do wchodzącego w pole karne Demjana, ale jego lekki strzał bez problemu złapał Miśkiewicz.

1'

Pierwsza próba gości, ale strzał z dystansu Kowalskiego był kompletnie nieudany.

1'

GRAMY! Od środka rozpoczęli bielszczanie.

20:26

Piłkarze wyszli na murawę, a kibice śpiewają hymn Wisły. Za chwilę zaczynamy!

20:26

Na chwilę przed rozpoczęciem meczu przy Reymonta trybuny niestety świecą pustkami... Nie mamy oficjalnych danych, ale szacujemy, że na ten moment jest tu około 6 tys. fanów

20:20

Dziś rano Wisła oficjalnie potwierdziła pozyskanie nowego zawodnika - chorwackiego środkowego pomocnika i młodzieżowego reprezentanta swojego kraju, Petara Brleka. Oczywiście nie ma go jeszcze w osiemnastce meczowej - być może zadebiutuje w następnej kolejce przeciwko Koronie.

20:15

Kwadrans przed pierwszym gwizdkiem zachęcamy do lektury zapowiedzi tego meczu.

20:12

REZERWOWI PODBESKIDZIA:

Wojciech Kaczmarek, Frank Adu Kwame, Kohei Kato, Samuel Stefanik, Paweł Tarnowski, Adam Pazio, Kristian Kolcak.

20:12

Trener Robert Podoliński dokonał niewielu zmian w porównaniu do składu, który pokonał tydzień temu mistrza Polski (4:1). Pauzującego za żółte kartki Mójtę zastąpi na lewej obronie Białorusin Oleg Veretilo, a w środku pola zamiast Dei zagra Anton Sloboda.

20:10

REZERWOWI WISŁY:

Michał Buchalik, Rafał Boguski, Krzysztof Drzazga, Paweł Brożek, Jakub Bartosz, Krystian Kujawa, Rafael Crivellaro.

20:09

Co słychać w wyjściowych składach obu drużyn? W zestawieniu gospodarzy jest kilka niespodzianek. Od pierwszej minuty zagrają m.in. Patryk Małecki i Denis Popović, a na ławce rezerwowych usiądą Paweł Brożek, Rafał Boguski czy Rafael Crivellaro.

20:03

Witamy serdecznie ze stadionu przy ulicy Reymonta i zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu Wisła - Podbeskidzie. Czeka nas bardzo ciekawy wieczór - nie tylko dlatego, że zmierzą się ze sobą sąsiedzi w tabeli, ale także ze względu na debiut Rafała Wolskiego w barwach gospodarzy. Bądźcie razem z nami!