Lech PoznańLech Poznań
20:00

Dziękujemy za uwagę! Zapraszamy na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net.

19:57

Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało Lecha Poznań aż 4:1. Bramki dla zespołu gospodarzy zdobyli Robert Demjan (17'), Marek Sokołowski (64'), Mateusz Szczepaniak (80') i Jakub Kowalski (88'). Jedynego gola dla "Kolejorza" zdobył natomiast Dawid Kownacki (63'). Podbeskidzie w fantastycznym stylu zrehabilitowało się swoim kibicom za fatalną porażkę z Lechią Gdańsk.

93'

Arbiter kończy emocjonujące spotkanie w Bielsku-Białej!

90'

Gospodarze piąty raz umieścili piłkę w bramce! Tarnowski w czasie podania od Mójty znajdował się jednak na pozycji spalonej i gol nie został uznany.

89'

Ostatnia zmiana w zespole Podbeskidzia. Veretilo zmienia Kowalskiego, który przed chwilą umieścił piłkę w bramce.

88'

GOOOOOL!!! 4:1! KOWALSKI! Możdżeń zagrał do Mójty. Ten wbiegł z lewej strony, zauważył dobrze ustawionego Kowalskiego i posłał do niego piłkę. Pomocnik Podbeskidzia nie zmarnował tej okazji i umieścił piłkę w bramce.

87'

Kownacki zamknął akcję swojego zespołu uderzeniem głową. Piłka przeleciała daleko obok prawego słupka.

85'

Na kolejną zmianę zdecydował się Robert Podoliński. Tarnowski zastąpił na placu gry Szczepaniaka.

83'

Deja niecelnie zagrał do Kowalskiego i w posiadaniu piłki są teraz goście.

80'

GOOOOOL!!! 3:1! SZCZEPANIAK! Stefanik wbiegł w pole karne i uderzył na bramkę. Źle wybił piłkę Burić i dopadł do niej Szczepaniak. Piłkarz Podbeskidzia skierował futbolówkę do pustej bramki.

79'

Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi Demjan, wchodzi Stefanik.

78'

CÓŻ ZA SYTUACJA! Pawłowski ładnie dośrodkował w pole karne, a tam głową uderzył Kamiński. FENOMENALNA interwencja Zubasa, który wyciągnął piłkę spod poprzeczki!

77'

Sokołowski sfaulował Gajosa i rzut wolny z lewej strony będą wykonywali goście.

74'

Najbardziej niecelny strzał w dzisiejszym spotkaniu. Jego autorem był Gajos, który posłał piłkę wysoko i w trybuny.

73'

Kędziora ładnie dośrodkował w pole karne. Do piłki próbował wyskoczyć Kownacki, ale tylko wywalczył rzut rożny.

71'

Żółtym kartonikiem ukarany Pawłowski.

68'

Kolejna zmiana w drużynie gości. Kamiński zastąpił Jevticia.

66'

LECH BYŁ BLISKI WYRÓWNANIA! Pawłowski znów przedarł się w pole karne i posłał wysoką piłkę do Jevticia, a ten dograł ją do Kownackiego. Napastnik Lecha podniósł futbolówkę i uderzył głową. Sokołowski wybija piłkę sprzed linii pola karnego!

64'

GOOOOOL!!! 2:1! SOKOŁOWSKI! Mójta dośrodkował piłkę w pole karne. Na krótkim słupku był Sokołowski, który głową posłał piłkę do bramki. Ależ odpowiedź Podbeskidzia!

63'

GOOOOOL!!! 1:1! KOWNACKI! Kadar zagrał efektowną klepkę z Jevticiem i jak na tacy wyłożył piłkę Kownackiemu. Młody piłkarz "Kolejorza" długo się nie zastanawiał i posłał piłkę do bramki.

61'

Demjan podał do Szczepaniaka, a ten zszedł do prawej strony i uderzył na bramkę. Piłka poleciała w trybuny.

58'

Piłka powędrowała do Kownackiego, który znajdował się w lewym sektorze pola karnego. Młody zawodnik "Kolejorza" był zmuszony oddać strzał z ostrego kąta i tylko obił boczną siatkę.

57'

Mójta dograł wysoką piłkę do Demjana. Ten przyjął ją na klatkę piersiową i uderzył. Futbolówka przeleciała obok lewego słupka bramki.

55'

Mójta został ukarany czwartą żółtą kartką w tym sezonie i nie zagra w następnym spotkaniu.

53'

Pawłowski wypuścił Gajosa w pole karne, a ten próbował dogrywać głębiej. Piłkę przejęli jednak rywale. Zawodnicy "Kolejorza" próbowali jeszcze przejąć futbolówkę. Skończyło się faulem na Sokołowskim.

50'

Kowalski odebrał piłkę rywalom i próbował zagrać ją do Demjana. Zbyt mocno została posłana futbolówka i w jej posiadaniu znów jest Burić.

48'

Długa piłka posłana w stronę Demjana. Wyszło jednak z tego zagranie do Buricia i bramkarz "Kolejorza" złapał futbolówkę.

46'

Dobry początek wykonaniu Lecha. Najpierw Pałowski próbował dogrywać do Kownackiego w pole karne, jednak ten był dobrze kryty i nawet nie dotknął piłki. Po chwili "Kolejorz" znów przejął futbolówkę. Tym razem dobrą interwencją po strzale Gajosa popisał się Zubas.

46'

Arbiter rozpoczyna drugą część spotkania. Tym razem od środka gospodarze.

47'

Koniec pierwszej połowy. Podbeskidzie Bielsko-Biała prowadzi z Lechem Poznań 1:0 po bramce Roberta Demjana (17').

45'

Sędzia przedłużył pierwszą część spotkania o 2 minuty.

43'

Kolejny atak Lecha zakończony na 16. metrze. Tym razem do piłki nie zdążył Sisi.

41'

Kowalski dośrodkował w pole karne, Chmiel zgrał piłkę do Możdżenia, a ten uderzył na bramkę. Dobra interwencja golkipera "Kolejorza".

38'

Kadar dograł długą piłkę przed pola karne. Próbował dopaść do niej Gajos, ale obrońcy Podbeskidzia załatwili sprawę.

36'

Kowalski dośrodkował w pole karne, gdzie zrobiło się duże zamieszanie z udziałem trzech zawodników Podbeskidzia. Ostatecznie opanowali tę sytuację rywale, którzy wybili piłkę.

34'

Kowalski po rajdzie prawą stroną upadł w wyniku kontaktu z Kadarem. Nie było jednak faulu i przy piłce są teraz goście.

31'

Kadar zauważył przed polem karnym Kownackiego i wysoko dograł do niego piłkę, a ten wystawił ją Jevticiowi. Piłkarz Lecha zmarnował okazję i uderzył bardzo niecelnie.

30'

Piacek zacentrował w pole karne z rzutu rożnego, ale nic z niego nie wynikło. Później z podobnym skutkiem próbował jeszcze dośrodkowywać Mójta.

26'

Kolejny raz pressing gospodarzy przyniósł skutek. Tym razem do piłki dopadł Szczepaniak. Piłkarz Podbeskidzia uderzył jednak zbyt słabo i piłkę złapał golkiper "Kolejorza"

25'

Pierwsza roszada w drużynie Lecha. Kownacki zmienia na placu gry Nicki Bille.

24'

Szczepaniak znalazł się w polu karnym i próbował uderzać. Piłka trafiła w jednego z piłkarzy Lecha. Gospodarze sugerują sędziemu, że było to zagranie ręką. Gwizdek arbitra milczy, nie było powodu, by podyktować jedenastkę.

22'

Pawłowski dośrodkował, ale dobrze we własnym polu karnym interweniował Mójta, który wbił piłkę na rzut rożny.

21'

Arajuuri ukarany żółtą kartką za faul na Chmielu.

17'

GOOOOOL!!! 1:0! DEMJAN! Chmiel dopadł do piłki i dograł ją w pole karne do Demjana, a ten bez problemów pokonał Buricia.

16'

Piłka po zagraniu Mójty trafiła w pole karne, gdzie zrobiło się małe zamieszanie. Najbliżej futbolówki był Szczepaniak, który ostatecznie sfaulował Buricia.

14'

Możdżeń postanowił uderzyć bezpośrednio z rzutu wolnego. Źle zrobił to jednak zawodnik Podbeskidzia i piłka trafiła prosto w rywali. Przy piłce "Kolejorz"

13'

Chmiel wpadł z piłką w pole karne, jednak na tym się skończyło. W porę interweniował Sisi.

12'

Pawłowski dograł do Jevticia, a ten spróbował dośrodkować w pole karne. Wybijają obrońcy Podbeskidzia.

11'

Demjan zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Piłka minęła słupek bramki. Gospodarzom brakuje celności.

9'

Chmiel był w polu karnym i próbował uderzać z woleja. Uderzenie zablokowane.

9'

Mójta próbował wbiegać w pole karne, ale powstrzymał go jeden z defensorów Lecha.

6'

Możdżeń faulowany w środkowej strefie boiska i rzut wolny będą mieli gospodarze.

4'

Tetteh dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, jednak piłka nie trafiła na głowę żadnego z kolegów i w jej posiadaniu są teraz rywale.

3'

Demjan dogrywał w pole karne. Dobrze ustawiony był Burić, który złapał futbolówkę.

2'

Arajuuri faulowany przez Szczepaniaka. Zawodnik Lecha zwija się z bólu na murawie.

1'

Sędzia Paweł Raczkowski gwiżdże po raz pierwszy i od środka rozpoczęli goście.

17:50

Rezerwowi Lecha Poznań: Kotorowski, Kolkov, Lovrencsics, Dudka, Ceesay, Kownacki, Kamiński

17:48

Rezerwowi Podbeskidzia Bielsko-Biała: Kaczmarek, Veretilo, Adu Kwame, Sloboda, Stefanik, Tarnowski, Kolcak

17:46

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

17:45

Witamy serdecznie! Już za 15 minut na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej miejscowe Podbeskidzie podejmie Lecha Poznań w meczu 23. kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE z tego spotkania.

13:57

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań LIVE!

Zapowiedź: Podbeskidzie – Lech LIVE! Osłabiony „Kolejorz” podtrzyma dobrą passę?

W jednym z trzech sobotnich spotkań 23. kolejki Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się u siebie z Lechem Poznań. „Kolejorz” wygrał siedem z ostatnich ośmiu ligowych spotkań, ale w Beskidach będzie musiał radzić sobie bez swoich liderów – Karola Linettego i Łukasza Trałki.

Dla trenera Jana Urbana to nowa sytuacja – po raz pierwszy jego drużyna będzie musiała sobie poradzić bez swoich liderów, którzy w meczu z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza (5-2) otrzymali czwarte w tym sezonie żółte kartki. Mimo tego, mistrzowie Polski wyjechali do Bielska-Białej w roli zdecydowanego faworyta. I są raczej spokojni o korzystny wynik. – Mamy piłkarzy o wyższych umiejętnościach i tą jakość powinno być widać na boisku – mówi trener Lecha, Jan Urban.