Zagłębie LubinZagłębie Lubin
1 : 2
1. połowa0 : 2
90'

Koniec spotkania w Lubinie. Legia wygrywa drugi mecz na wiosnę po bramkach Prijovicia i Kucharczyka. Dla Zagłębia bramkę zdobył Krzysztof Piątek. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje z meczów Zagłębia Lubin

90'

Dorde Cotra został ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

90'

Piłkarze Legii starają siię teraz jak najdłużej utrzymywać przy piłce.

90'

Arbiter główny przedłuża drugą część spotkania o conajmniej 4 minuty.

88'

Groźne uderzenie Jodłowca na bramkę Zagłębia ale Martin Polacek pewnie wypiąstkował strzał pomocnika Legii.

86'

Luis Carlos w ostatniej chwili zatrzymał Ondreja Dudę w polu karnym Miedziowych.

85'

Obaj trenerzy wykorzystali juz limit zmian.

84'

Eryk Sobków zastępuje na murawie Arkadiusza Woźniaka.

83'

Dzisiejsza praca arbitra głównego nie będzie zasługiwała na najwyższa notę. Po raz kolejny podjął niesłuszną decyzję.

81'

Do końca spotkania pozostało ok 10 minut. Zagłębie chcąc myśleć o korzystnym rezultacie musi ruszyć do ataku.

78'

Niespotykana sytuacja - pękła piłka meczowa :)

76'

Luis Carlos został ukarany żółtą kartką.

75'

Kasper Hamalainen wszedł na boisko za Nemanje Nikolicia.

74'

Kolejna doskonała okazja dla Zagłębia . Woźniak próbował strzałem piętką pokonać Malarza ale tym razem mu się to nie udało.

72'

Obie drużyny wspierane są głośnym dopingierm swoich fanów. W Lubinie pojawili się również fanatycy z Warszawy.

70'

Boisko opuścił Filip Starzyński.

69'

Do wejścia przygotowuje się Krzysztof Janus.

69'

Chwilowy słabszy okres gry obu zespołów, mniej składnych akcji i okazji podbramkowych.

64'

Damian Zbozień został ukarany żółtą kartką za faul na Aleksandarze Prijoviciu.

63'

Arkadiusz Woźniak w ciągu jednej minuty miał dwie okazje do zdobycia bramki ale obie główki były niecelne.

62'

Luis Carlos oddał pierwszy strzał ale był on niecelny.

61'

Boisko opuszcza Łukasz Janoszka a w jego miejsce wchodzi Luis Carlos.

59'

Do wejścia szykuje się Luis Carlos. Będzie to jego debiut w miedzianych barwach.

58'

Doskonale w polu karnym z piłką obrócił się Prijović ale jego strzał złapał Placek.

57'

Ondrej Duda melduje się na boisku za Guilherme.

55'

Za chwilę na boisku zobaczymy Ondreja Dudę.

54'

Miedziowi od początku drugiej połowy ruszyli do oidrabiania strat. Co chwilę są pod polem karnym Legii.

50'

Krzysztof Piątek zdobywa bramkę na 1-2 dla Zagłębia Lubin!

46'

Startujemy z drugą połową! Oba zespoły bez zmian.

45'

Koniec pierwszej połowy spotkania. Legia prowadzi w Lubinie 2-0 po bramkach Aleksandara Prijovicia oraz Michała Kucharczyka.

45'

Pan Mariusz Złotek przedłużył pierwszą połowę o conajmniej jedną minutę.

45'

Zagłębie bardzo szybko wymienia piłkę na na połowie Legii ale gdy już zbliża się do pola karnego to Miedziowi nie potrafią oddać dobrego strzału.

40'

Legia przez większość czasu nie atakowała bramki Zagłębia. Teraz wystarczyły 2-3 podania i w pole karne wpadł Kucharczyk, który nie mógł zmarnować takiej okazji.

38'

Cicho cicho.. i 2-0 dla Legii Warszawa. Strzelcem bramki Michał Kucharczyk.

37'

Doskonała okazja dla Legii. Nikolić w końcu dostał piłkę w pole karne ale jego strzał głową z 3 metrów obronił instynktownie Polacek.

34'

Cotra po raz kolejny uciekł jednemu z zawodników Legii a w tym przypadku był to Guilherme, który musiał ratować się faulem i został ukarany żółtą kartką.

32'

Zmiana jest chyba pokłosiem starcia z Janoszką po którym Vranjes musiał korzystać z pomocy medyków.

32'

Ariel Borysiuk już melduje się na murawie a z boiska zszedł Stojan Vranjes.

30'

Do wejścia na boisko szykuję się natomiast Ariel Borysiuk.

29'

Na rozgrzewkę ruszył Ondrej Duda.

27'

Michał Kucharczyk nieprzepisowo zatrzymał Cotrę i został ukarany żółtą kartką.

27'

Bardzo dobre dośrodkowanie Starzyńskiego w pole karne Legii. Do piłki najwyżej wyskoczył Janoszka ale jego strzał pewnie złapał Malarz.

26'

Stojan Vranjes potrzebuje pomocy medycznej po starciu z Łukaszem Janoszką.

26'

24'

Bardzo dobre uderzenie Łukasza Janoszki zza pola karnego ale Arkadiusz Malarz pewnie wypiąstkował piłkę lecącą w jego kierunku.

22'

Legia w końcu przedostała się w pole karne Zagłębia ale szybko piłkę wybił daleko Cotra.

21'

Kolejne bardzo dobre dośrodkowanie piłkarzy Zagłębia. Cotra dograł do Krzysztofa Piątka ale jego strzał był niecelny a sam zawodnik znajdował się na pozycji spalonej.

19'

Arkadiusz Woźniak idealnie podał na 16. metr do Filipa Starzyńskiego ale ten ma dzisiaj bardzo rozregulowany celownik.

17'

Z rzutu wolnego uderzył Filip Starzyński ale bardzo niecelnie.

17'

Adrian Rakowski faulowany na 40 metrze od bramki Malarza i będzie rzut wolny dla Zagłębia.

15'

Łukasz Janoszka idealnie dośrodkował w pole karne do Arkadiusza Woźniaka ale pomocnik Zagłębia minimalnie chybił.

14'

Zagłębie po słabszym początku meczu w końcu zaczyna grać i co raz częściej przedostaje się pod pole karne Legii.

13'

Igor Lewczuk wybijając piłkę zagrał ręką we własnym polku karnym ale sędzia nie odgwizdał jedenastki.

10'

Miedziowi po raz kolejny próbowali szybko rozegrać piłkę w polu karnym Legii ale na spalonym znalazł się Adrian Rakowski.

9'

Aleksandar Prijović jak na razie sprawia najwięcej problemów drużynie gospodarzy.

8'

Legia jak na razie nie daje dojść do głosu piłkarzom Zagłębia Lubin.

5'

Legia znowu gra wysokim pressingiem. Dobrze wygląda ten aspekt w gry w wykonaniu gości.

2'

Napastnik Legii wygrał siłowy pojedynek z obrońcami gospodarzy i zaskakującym strzałem po ziemi pokonał Polacka.

2'

Bramka dla Legii! Prijović autorem bramki!

1'

Zagłębie szybko przejęło piłkę i wyprowadzili ją do przodu, jednak na spalonym był Janoszka.

1'

Od środka rozpoczęli piłkarze Legii, pierwszy gwizdek w spotkaniu.

15:27

Zawodnicy obu zespołów wychodzą już na murawę, za chwilę pierwszy gwizdek!

15:27

Dzisiejsza ewentualna wygrana Legii zmniejszy ich dystans do lidera, Piasta Gliwice, do jednego punktu.

15:25

W składach obu zespołów widzimy tylko jedną zmianę. Legioniści wyjdą identycznym zestawieniem, jak na ostatni, pewnie wygrany mecz z Jagiellonią Białystok. W Zagłębiu, które swój ostatni mecz zremisowała bezbramkowo z Ruchem Chorzów, w porównaniu z tamtym spotkaniem zabraknie jedynie pauzującego za nadmiar kartek Michala Papadopulosa, którego zastąpi Krzysztof Piątek.

15:22

Wielu kibiców z pewnością nie zdąży na pierwszy gwizdek sędziego, do stadionu ciągnie się długi korek samochodów.