Poniedziałek, 22 lutego 2016, godz. 18:00
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
19:55

To już koniec relacji na dziś. Dziękujemy Państwu, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne, oczywiście z Ekstraklasa.net!

97'

Dzięki remisowi Wisła znajduje się tuż nad strefą spadkową, jednak zdecydowanie liczyła na zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu.

95'

Koniec dzisiejszego spotkania. Wisła remisuje z Górnikiem Łęczna 1:1.

92'

Dośrodkowanie Jovicia minimalnie za mocne, do piłki nie dochodzi Ondrasek.

92'

90'

Arbiter dolicza 4 minuty do regulaminowego czau gry.

88'

Strata Pietrzaka na połowie rywala.

87'

Boisko opuszcza Pitry, w miejsce którego wchodzi Tymiński.

86'

Tymiński za chwilę zamelduje się na murawie.

85'

Tadeusz Pawłowski decyduje się na ostatnią zmianę. Ściąga z boiska Cywkę, a w jego miejsce wchodzi Popović.

85'

Bogusławski ukarany żółtą kartką.

84'

Popović szykowany do zmiany.

83'

Ondrasek leży przed polem karnym Górnika, lecz gwizdek arbitra milczy.

82'

Druga zmiana w Wiśle. Schodzi Bałaszow, a w jego miejsce wchodzi Boguski.

82'

Świerczok wychodził na pozycję sam sam, oddał groźny strzał, lecz był na pozycji spalonej.

81'

Boguski szykowany do zmiany.

80'

Guzmics ukarany żółtą kartką za faul przed polem karnym Wisły.

76'

Mierzejewski zagrał w pole karne. gdzie na 5. metrze czaił się na piłkę Danielewicz i pewnym strzałem głową umieszcza futbolówkę w siatce.

76'

Górnik wyrównuje! Danielewicz na 1:1!

75'

Świerczok zwiódł obrońców Wisły w polu karnym i uderzył w kierunku dalszego słupka. Piłka odbija się od słupka!

74'

Piesio nie dochodzi do piłki w polu karnym Wisły w dogodnej sytuacji.

72'

Ondrasek głową tuż obok słupka!

71'

Wycofanie Brożka przed pole karne na czystą pozycję do Cywki. Pomocnik Wisły, mając dużo czasu, nie potrafił wykorzystać okazji i uderza nad bramką.

69'

Na czystą pozycję wychodził wychodził Brożek, lecz podanie Bałaszowa zostało zablokowane przez defensorów Górnika.

67'

Uderzenie Danielewicza mocno ponad bramką.

64'

Świetna obrona Miśkiewicza, który z największym trudem obronił uderzenie Świerczoka. Piłka niemal przelobowała golkipera Wisły.

61'

Świetny odbiór Pietrzaka pod własnym polem karnym.

60'

Rzut wolny dla Górnika sprzed pola karnego Wisły.

57'

Pierwsza zmiana również w szeregach Górnika. Z boiska schodzi Bonin i wchodzi Barreno.

56'

Pitry zabiera piłkę przed polem karnym Danielewiczowi i marnuje dogodną sytuację.

54'

Pierwszy strzał Małeckiego z dystansu. Z trudem broni Bartkus.

53'

Guerrier już nie powróci na boisko. W jego miejsce wchodzi Małecki.

52'

Brożek nie trafia z bliskiej odległości, lecz nie miał korzystnej okazji do zdobycia bramki.

52'

Małecki szykowany do zmiany.

51'

Haitańczyk boisko opuszcza o noszach.

49'

Przerwa w grze, na boisku leży Guerrier.

47'

Wisła próbuje zagrań ze skrzydeł, lecz najpierw niecelnie dośrodkowywał Bałaszow , a po chwili Guerrier .

45'

Zaczynamy drugą odsłonę!

18:59

Zawodnicy wracają na murawę, za chwilę pierwszy gwizdek w drugiej połowie!

45'

Wracamy już za kwadrans!

45'

Koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach Wisła, po bramce Guerriera, schodzi do szatni prowadząc 1:0.

45'

Arbiter dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

44'

Górnik cały czas w natarciu! Tym razem minimalnie nad bramką uderza Piesio.

42'

Strzał Świerczoka minimalnie obok bramki! Miśkiewicz byłby bez szans.

39'

Ondrasek traci piłkę w polu karnym Górnika, jednak Wisła ma rzut rożny.

38'

Rajd Jakubika z własnej połowy przerwany w bezpiecznej odległości od bramki Wisły.

35'

Żółtą kartką ukarany Głowacki.

36'

Danielewicz delikatnie obok bramki z rzutu wolnego.

36'

Głowacki fauluje przed polem karnym Wisły.

33'

Pietrzak blokuje strzał Bonina w polu karnym Wisły.

31'

Przy dośrodkowaniu Danielewicza niepewnie interweniuje Głowacki, lecz w porę zorientował się Miśkiewicz, który pewnie łapie piłkę.

28'

Udane wyjście z bramki Miśkewicza, którzy uprzedza Piesia w walce o piłkę.

26'

Zbyt mocne zagranie Cywki do Bałaszowa i Wisła traci piłkę. Od bramki wznowi Bartkus.

23'

Niecelne dośrodkowanie Danielewicza z rzutu wolnego w pole karny Wisły.

22'

Sprint Brożka w pole karne Górnika, lecz nie mógł nic więcej zdziałać, niż zagrać do Cywki, którzy traci piłkę.

20'

Zagranie ręką Bałaszowa pod polem karnym Górnika.

19'

Mocno w pole karne zagrał Jović mocno zagrywał w pole karne, gdzie zza pleców obrońców wyłonił się Guerrier i wślizgiem umieścił piłkę w siatce.

19'

1:0 dla Wisły! Donald Guerrier!

18'

Niesamowity błąd Ondraska, który mógł dać Wiśle prowadzenie! Z najbliższej odległości nie trafia do bramki!

16'

Guerrier mocno nicelnie z lewego skrzydła.

15'

Nieudana akcja Górnika, niecelny strzał i od bramki wznawia Miśkiewicz.

12'

Bałaszow zbiega do środka, zagrywa do Cywki, którzy z pierwszej piłki podaje do Guerriera na lewe skrzydło. Haitańczyk mocno zagrywa po ziemi w pole karne do Brożka, a napastnik Wisły nie trafia czysto w futbolówkę.

10'

Strzał Świerczoka z 15. metra, ale bez najmniejszych problemów piłkę łapie Miśkiewcz.

7'

Danielewicz mocno z rzutu wolnego z wysokości 20. metra, lecz niecelnie.

6'

Przez chwilę Guerrier nie podnosił się z murawy, jednak Haitańczyk jest już gotowy do gry.

4'

Zbyt mocne dośrodkowanie i Piesio nie trafia głową w piłkę.

3'

Głowacki nieczysto trafia w piłkę w polu karnym po dośrodkowaniu Jovicia, jednak "Biała Gwiazda" nadal w posiadaniu piłki.

2'

Rzut rożny dla Wisły.

1'

Szybkie przejęcie zawodników Górnika, jednak równie szybko stracili.

1'

Pierwszy gwizdek w rundzie wiosennej przy Reymonta, od środka piłkarze Wisły!

17:58

Zawodnicy już na murawie, za chwilę pierwszy gwizdek.

17:44

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Jarosław Przybył.

17:40

Gorzej wyglądają wyniki z ostatnich meczów „Białej Gwiazdy”. Biorąc pod uwagę mecze ligowe oraz sparingi Wisła nie wygrała od 9 spotkań. Ostatnie zwycięstwo odnieśli 6 listopada ubiegłego roku – 3:1 z Zagłębiem Lubin.

17:39

Patrząc na statystki, górą w dzisiejszym spotkaniu powinna być krakowska Wisła. Na 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków to ona we wszystkich tryumfowała.

17:37

Wisła, odkąd wróciła do Ekstraklasy w sezonie 1996/1997, jeszcze nigdy nie zajmowała tak niskiego miejsca. „Biała Gwiazda” obecnie jest na 15. pozycji, natomiast Górnik Łęczna na 4 oczka wyżej. W przypadku wygranej podopiecznych Tadeusza Pawłowskiego to oni będą na 11. miejscu.

17:36

Ekstraklasa powraca na Reymonta 22 w Krakowie! Wisła Kraków będzie dziś odnieść zwycięstwo, na które kibice „Białej Gwiazdy” czekają już od kilku miesięcy. W poprzednim tygodniu, na inaugurację rundy wiosennej, przegrali ze Śląskiem Wrocław 0:1 w bardzo słabym stylu.

17:35

Na murawie już zawodnicy obu zespołów, którzy od kilku minut prowadzą intensywną rozgrzewkę.

17:34

Ławka rezerwowych Górnika: Sergiusz Prusak, Veljko Nikitović, Łukasz Tymiński, Paweł Sasin, Jan Bednarek, Lukas Bielak, Marcos Garcia Barreno.

17:34

Ławka rezerwowych Wisły: Michał Buchalik, Rafał Boguski, Denis Popović, Krzysztof Drzazga, Jakub Bartosz, Rafael Crivellaro, Patryk Małecki

17:20

Serdecznie witamy Państwa ze stadionu przy ul. Reymonta w Krakowie! Już za 40 minut pierwszy gwizdek w spotkaniu Wisła Kraków - Górnik Łęczna.