Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
22:20

To już koniec na dziś. Dziękujemy Państwu, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje, oczywiście z Ekstraklasa.net!

94'

Koniec dzisiejszego spotkania. Pogoń wygrywa z Wisłą 1:0 po golu Rafała Murawskiego.

92'

Zmarnowana okazje Wisły tuż przed polem karnem Pogoni.

91'

... oraz Burlidze.

91'

Starcie zawodnikami Wisły i Pogoni. Jakubik pokazuje żółtą kartkę Słowikowi...

90'

Zamieszanie w polu karnym Pogoni. Arbiter musi interweniować.

87'

Rudol zbyt mocno wypuszcza sobie piłkę i wychodzi ona za bramkę.

87'

Czesław Michniewicz decyduje się na ostatnią zmianę. Schodzi Dwaliszwili, w jego miejsce Danielak.

85'

Walski niedokładnie zagrywa do Akahoshiego i grę od bramki wznawia Cierzniak.

84'

Schodzi z boiska Popović, w jego miejsce melduje się Witek.

83'

Dwaliszwili fauluje w okolicach środkowej linii.

80'

Ostre starcie przy linii bocznej. Arbiter pokazuje żółtą kartkę Bartoszowi.

76'

Potężne uderzenie Kuczaka sprzed pola karnego Pogoni, broni jednak Słowik.

75'

Pierwsza zmiana w Wiśle. Boisko opuszcza Kujawa, zmienia go Mordec.

75'

Druga zmiana w zespole Pogoni. Za Listkowskiego wchodzi Walski.

74'

Uderzenie pomocnika Pogoni z ostrego kąta, świetnie w obronie zachował się Głowacki, który zepchnął Frączczaka na prawe skrzydło.

72'

Niedokładnie zagranie Frączczaka i Guzmics przejmuje piłkę.

69'

Spóźniony wślizg Akahoshiego, arbiter pokazuje mu żółtą kartkę.

67'

Sam poszkodowany podszedł do rzutu wolnego i z dalekiej odległości próbował zaskoczyć Cierzniaka.

66'

Żółtą kartką za faul na Frączczaku ukarany Guzmics.

64'

Strzał głową Matrasa z największym trudem broni Cierziak.

63'

Kujawa wybija piłkę na rzut rożny.

63'

Pogoń od dłuższego czasu na połowie Wisły, akcję szczecinian faulem przerywa Kuczak.

61'

Faul na Listkowski szybko wznowiony przez Pogoń. Do piłki dopadł Frączczak, jednak jego uderzenie mocno niecelne.

58'

Złe zagranie Kujawy w środku pola, piłkę przejmuję Murawski, który podchodzi z nią pod pole karne Wisły i oddaje strzał sprzed szesnastki, lecz mocno niecelny.

56'

Bartosz traci piłkę pod polem karnym rywala.

56'

Wymuszona kontuzją zmiana w szeregach Pogoni. Z boiska schodzi Fojut, w jego miejsce wchodzi Przybecki.

54'

Cierzniak broni groźne uderzenie Listkowskiego z bliskiej odległości!

53'

Wisła ponownie w natarciu, jednak złe dośrodkowanie Kuczaka i "Portowcy" wybijają piłkę na połowę rywala.

51'

Stoper powraca na murawę. Czesław Michniewicz nie decyduje się na zmianę.

49'

Arbiter przerywa grę na uraz narzeka Fojut/

48'

Bartosz próbował zejść do środka z piłką, jednak defensorzy Pogoni skutecznie mu to utrudniali. Młody obrońca ratował się zagraniem do Popovicia.

46'

Fojut wybija głową piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Cywki.

45'

"Portowcy" zaczęli drugą część!

21:20

Zawodnicy wracają na murawę, za chwilę zaczynamy drugą połowę!

45'

Krzysztof Jakubik kończy pierwszą połowę nie doliczając ani minuty.

44'

Wybicie Murawskiego jak najdalej od własnej bramki, żaden z zawodników Pogoni nie podchodzi nawet do piłki.

43'

Kuczak próbował zaskoczyć Słowika technicznym strzałem, jednak ten broni jego uderzenie.

41'

W polu karnym świetnie znalazł się Dwaliszwili, którego uderzenie obronił Cierzniak. Golkiper Wisły wybił piłkę w bok, a tam wślizgiem dopadł do niej Murawski, który umieścił ją w siatce.

41'

Gol dla Pogoni! Rafał Murawski autorem gola!

41'

Dośrodkowanie Burligi z lewego skrzydła, lecz piłkę wybija Fojut.

39'

Selekcjoner reprezentacji Polski obecny dziś w Krakowie.

38'

Popović obija mur i piłka wychodzi na rzut rożny.

37'

Crivellaro faulowany na lewym skrzydle, ponownie rzut wolny dla Wisły z niebezpiecznej odległości.

35'

PIłka po zagraniu z rzutu rożnego przechodzi przez całe pole karne Wisły, w ostatniej chwili mógł do niej dopaść Frączczak, ale minął się z futbolówką.

33'

Fatalne uderzenie Popovicia, piłka po jego strzale ląduje daleko od bramki.

32'

Świetne zachowanie Guzmicsa we własnym polu karnym. Dokładnie przeczytał zamiar Frączczaka i nie pozwolił się minąć.

31'

Crivellaro faulowany na wysokości 25. metra.

28'

Cywka próbował zagrać z pole karne Pogoni, jednak nie był w nim żaden z Wiślaków.

27'

Za mocne dośrodkowanie Bartosza, piłka przechodzi całe pole karne Pogoni i nikt nie dopada do piłki.

26'

Złe ustawienie Frączczaka powoduje, że źle nabiegł na piłkę. Pogoń traci okazję na objęcie prowadzenia.

25'

Listkowski leży na murawie, fauluje go Cywka.

24'

Twarda gra w środku pola, Wiślacy wybijają piłkę za boisko.

22'

Zbyt mocne zagranie do Dwalisziwliego, Gruzin nie dochodzi do piłki.

22'

Zaskakujący strzał Popovicia z rzutu wolnego minimalnie nad poprzeczką!

21'

Faul z lewej strony pola karnego dla Wisły. Z rzutu wolnego będzie dośrodkowywał Popović.

19'

Pogoń próbuje przedrzeć się przez zasieki obronne Wisły, jednak traci piłkę. Od auta grę zacznie Cywka.

17'

Burliga pada w polu karnym Pogoni, gwizdek arbitra Krzysztofa Jakubika jednak milczy.

16'

Zejście Kuczaka do środka i podanie do Popovicia, jednak ten traci piłkę.

15'

Mocne uderzenie z rzutu wolnego Frączczaka minimalnie obok bramki. Cierzniak wznawia z 5. metra.

14'

Faul Głowackiego w niebezpiecznej odległości od bramki.

13'

"Biała Gwiazda" zdecydowanie stawia na defensywę w dzisiejszym spotkaniu, podopieczni Kazimierza Kmiecika starają się nie narzucać pressingu, a raczej cierpliwie czekają na błąd przeciwnika na własnej połowie.

10'

Cywka świetnie złapał piłkę zanim wyszła na aut i dośrodkował wprost na głowę Burligi, jednak ten minimalnie chybia. Od bramki wznawia Słowik.

9'

Uderzenie Frączczaka zza pola karnego, jednak wprost w Głowackiego.

7'

Mocny strzał Popovicia sprzed szesnastki, piłkę z największym trudem łapie Słowik.

6'

Mocny wyrzut z autu przez Rudola, lecz żaden z piłkarzy gości nie znalazł się w polu karnym Wisły.

5'

Bartosz wybija piłkę głową poza pole karne Wisły. Nadal w posiadaniu jednak "Portowcy".

5'

Faul na wysokości 18. metra, rzut wolny dla Pogoni.

4'

Piłka znowu na połowie Pogoni, jednak piłkarze Wisły nie atakują szczecińskich defensorów.

3'

Futbolówka w rękach Cierzniaka, złe dośrodkowanie Pogoni.

2'

Błąd Guzmicsa, piłka wychodzi na aut.

2'

Pogoń długo wymienia podania na własnej połowie.

1'

Pierwszy faul, na boisku leży Kuczak.

1'

"Biała Gwiazda" rozpoczyna spotkanie, pierwszy gwizdek już za nami!

20:27

Zawodnicy już na murawie, oba zespoły ubrane w swoje podstawowe stroje.

20:10

Zawodnicy wracają do szatni, za kwadrans pierwszy gwizdek!

19:58

Garść statystyk przed dzisiejszym spotkaniem zebrane na jednej grafice.

19:55

Nieco ponad pół godziny do pierwszego gwizdka, zawodnicy już rozgrzewają się na murawie.

19:46

W Wiśle z kolei wśród rezerwowych znaleźli się, między innymi, Krzysztof Mączyński oraz Maciej Jankowski, którzy narzekają na urazy. Pełna ławka Wisły: Michał Buchalik, Michał Czekaj, Maciej Jankowski, Szymon Witek, Krzysztof Mączyński, Jakub Mordec, Piotr Żemło.

19:44

Na ławce rezerwowych Pogoni zasiądzie dziś były zawodnik Wisły, Patryk Małecki. Pełna ławka rezerwowych Pogoni: Dawid Kudła, Patryk Małecki, Takuya Murayama, Miłosz Przybecki, Michał Walski, Jakub Piotrowski, Karol Danielak.

19:39

Trener "Białej Gwiazdy", Marcin Broniszewski, przyznał na konferencji przedmeczowej, że sytuację w klubie można łatwo ocenić i nie trzeba się w tej kwestii specjalnie wysilać. - Napastników rozlicza się z bramek i stworzonych sytuacji. W takiej sytuacji, jaka panuje w Wiśle, każdy musi wziąć na siebie ciężar zdobywania goli - przyznał.

19:33

W zespole Pogoni Szczecin z kolei w podstawowej jedenastce wyjdzie Władimir Dwaliszwili.

19:32

Zmagana kontuzjami Wisła wyjdzie dziś w mocno eksperymentalnym zestawieniu. W związku z licznymi urazami na szpicy wyjdzie dziś Rafael Crivellaro, zaś w środku od pierwszych minut zagra Krystian Kujawa.

19:22

Serdecznie witamy Państwa na relacji z meczu, w którym zmierzą się zespoły Wisły i Pogoni! Początek spotkania o godzinie 20:30.

14:34

Wisła Kraków - Pogoń Szczecin LIVE!

Zapowiedź: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin LIVE! Biała Gwiazda przełamie złą passę?

Piłkarze Wisły w ostatniej kolejce przegrali w wyjazdowym spotkaniu z Lechią Gdańsk 0:2. Była to już czwarta z rzędu porażka "Białej Gwiazdy" w Ekstraklasie. Krakowianie regularnie tracą punkty co zaowocowało obsunięciem zespołu do strefy spadkowej. Dotychczasowy bilans Wiślaków w obecnym sezonie to tylko pięć zwycięstw, aż dziewięć remisów i sześć porażek. Drużyna boryka się obecnie z dosyć sporymi problemami kadrowymi, co nie zapowiada lepszych czasów dla Wisły.

W poprzedniej kolejce podopieczni Czesława Michniewicza wyszli zwycięsko z pojedynku na własnym boisku z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 i była to już trzecia z rzędu wygrana piłkarzy ze Szczecina. Jak na razie Pogoń okupuje czwartą pozycję w tabeli z dorobkiem 33 punktów. Osiem zwycięstw, dziewięć remisów i trzy porażki to bilans spotkań "Portowców" w trwającej kampanii.

Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2:2