Poniedziałek, 14 grudnia 2015, godz. 18:00
CracoviaCracovia
2 : 2
Korona KielceKorona Kielce
94'

Koniec spotkania! Cracovia zremisowała z Koroną 2:2! Za nami bardzo interesujące spotkanie!

94'

Centrował jeszcze Sierpina, lecz niedokładnie.

90'

Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone cztery minuty.

88'

Schodzi Cabrera. Za niego Trytko.

87'

Uderzenie Cetnarskiego i... piłka w rękach Treli. Wyhamowała przed nim, bo odbiła się od nóg obrońców.

85'

Na spalonym Rakels.

83'

Cracovia dzielnie walczy o odzyskanie prowadzenia.

80'

Świetnie Łotysz wyczuł linię spalonego! Chociaż nie za dobrze przyjął piłkę, to już kopnął ją idealnie! Czternasty gol w lidze Rakelsa! Cracovia jeszcze walczy o pełną pulę.

79'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! RAKELS!!!!!!!!!!!!!!!

78'

I od razu Marković bliski gola na 3:1! Pobiegł za kontratakiem i uderzył obok dłuższego słupka. Cracovia bardzo się otworzyła. Wszystko stawia na jedną kartę.

76'

Marković za Aankoura.

69'

Nie odnotowaliśmy wcześniej jednej zmiany. A wszedł Zjawiński za Rymaniaka.

72'

Aankour ukarany żółtą kartką.

71'

Stroną przeważającą jest Korona.

69'

Pilipczuk zmienił Pawłowskiego.

68'

Powinno być po meczu! Hiszpan nie trafił jednak z jedenastego metru! Karnego sprokurował... Rymaniak.

66'

CABRERA NIE WYKORZYSTAŁ RZUT KARNEGO!!!

64'

Główka Covilo! Broni Trela.

64'

I Kapustka w miejsce Deleu. Czy Cracovia odzyska prowadzenie?

63'

Wójcicki za Jendriska.

62'

W strzałach 14 do 10 na korzyść gości.

60'

Akcję bramkową zaczął w środku Jovanović. Mimo trzech rywali obok dał radę uruchomić na skrzydle Sylwestrzaka. Potem schemat ten sam, jak przy pierwszym golu, nawet identyczni wykonawcy! Czyli druga asysta Sylwestrzaka i drugi gol Cabrery!

58'

GOOOOOOOOOOOOL! 2:1 dla KORONY!

57'

Pawłowski tym razem kopnął obok słupka.

55'

CETNARSKI! Zepsuł sam na sam z Trelą! Świetna obrona nogami! Akcja zaczęła się od błędu Aankoura. Potem jeszcze dobijał strzał Cetnarskiego Budziński. Niecelnie.

54'

Uderzenie Pawłowskiego zablokowane. W sektorze gości przynajmniej 100 osób.

51'

Z trybun mecz ogląda selekcjoner Adam Nawałka.

50'

Ważna interwencja Treli! Piłka kozłowała w polu karnym Korony. Chciało do niej dopaść dwóch zawodników Cracovii.

49'

Aankour niedokładnie wrzucał w pole karne. Od bramki wznowił Sandomierski.

47'

Niecelne uderzenie Dąbrowskiego.

46'

Od środka zaczęła Cracovia!

46'

Za moment gra zostanie wznowiona.

45'

Pierwsza połowa dobiegła końca. Na razie mamy remis 1:1. Niezły mecz! Wracamy za kwadrans

42'

Dąbrowski mocno z rzutu wolnego. Odległość do bramki była spora. Wydawało się, że piłka leciała w jej światło. Ale nabrała dziwnej rotacji i minęła prawy słupek o trzy-cztery metry.

41'

Grzelak otrzymał żółtą kartkę.

37'

Kartka również dla Budzińskiego. Baaaardzo brzydki faul. To mogła być czerwona kartka.

36'

Jaroszyński faulowany przez Sierpinę. Teraz kartka już jest.

35'

Cetnarski powinien zobaczyć żółtą kartkę. Nie zobaczył.

33'

Sierpina po ziemi trzy metry od lewego słupka.

33'

Interesująco zapowiadało się podanie od Dąbrowskiego do Budzińskiego. Przerwał je w odpowiednim momencie jednak jeden z obrońców Korony.

31'

W odpowiedzi Aankour z dystansu. Zdecydowanie gorsza próba, jeszcze na dodatek po koźle.

29'

Dąbrowski! Zdrowy strzał! Trela jedną ręką na refleks przenosi piłkę nad poprzeczką!

29'

W sektorze gości kilkudziesięciu kibiców Korony.

25'

Cracovia po paru dobrych minutach ewidentnie spuściła z tonu. To Korona gra teraz lepiej.

21'

Żółtą kartkę obejrzał Polczak.

20'

No i proszę, mamy wyrównanie! Sylwestrzak idealnie dośrodkował na głowę Cabrery.

19'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1!

19'

Niebezpieczna wrzutka Sierpiny. Wyszedł z niej strzał. Obronił go Sandomierski.

17'

Rozpędziła się Cracovia. Rakels na prawo do Deleu. Brazylijczyk jednak słabo wrzucił piłkę w pole karne.

15'

Cabrera! Tym razem nieudanie starał się przelobować Sandomierskiego.

13'

Jedna po drugiej próba Cabrery. Pierwsza została zablokowana przez obrońcę, druga minęła prawy słupek.

11'

Potężny strzał Jovanovicia. Nad bramką. Minimalnie, ale jednak nad.

9'

Znowu Rakels! Broni jego uderzenie Trela.

7'

Cabrera narzeka na uraz barku. Na razie trudno powiedzieć, czy będzie kontynuować grę.

5'

Teraz Sierpina faulował Jaroszyńskiego. Nie ma kartki, są za to słowa reprymendy od arbitra.

3'

Ależ świetnie zaczęła Cracovia! Jaroszyński uciekł na lewym boku, dośrodkował w pole karne, a tam nogę dostawił Rakels! Trzynasty gol Łotysza w sezonie!

3'

GOOOOOOOOOOOOOOL! RAKELS!

1'

Zaczynamy mecz! Od środka Korona. Zawody prowadzi sędzia Tomasz Kwiatkowski

17:58

Mateusz Cetnarski odebrał nagrodę piłkarza miesiąca.

17:57

Drużyny wychodzą na murawę. Zagrają w swoich podstawowych strojach. Na trybunach zasiada parę tysięcy widzów.

17:54

Śniegu w Krakowie jeszcze nie ma, za to jest zimno.

17:48

Dzisiejszy mecz anonsowany jest jako starcie najlepszego ataku (Cracovia) z najlepszą obroną (Korona).

17:48

17:46

W tabeli wyżej jest zdecydowanie Cracovia. Zajmuje trzecie miejsce. Korona zaś jest na jedenastym miejscu. W ostatniej kolejce przegrała u siebie z Lechem Poznań 0:1. Cracovia z kolei zremisowała na wyjeździe z Piastem Gliwice 2:2.

17:43

Skoro pozostało trochę czasu, to odsyłamy was do zapowiedzi spotkania. Żeby do niej przejść, wystarczy kliknąć tutaj.

17:41

Za nieco ponad kwadrans wybrzmi pierwszy gwizdek w ostatnim meczu 20. kolejki Ekstraklasy. Znamy już składy obu zespołów. Prezentujemy je obok.