4 : 1
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
1. połowa2 : 1
94'

Koniec meczu. Cracovia zdobywa kolejne 3 punkty i umacnia się na trzeciej pozycji

93'

Na koniec jeszcze rzut wolny dla Podbeskidzia. Ale bez większych efektów.

92'

Cracovia pewna zwycięstwa spokojnie rozgrywa piłkę. Nikomu już nigdzie się nie śpieszy.

90'

Arbiter doliczył 3 minuty

90'

[i]Cracovia spokojnie rozegrała piłkę na połowie Podbeskidzia. Spod linii końcowej dośrodkował ją Kapustka. W polu karnym przejął ją Wójcicki i otoczony przez rywali podał Budzińskiemu. Pomocnik Pasów uderzył na bramkę. /i]

89'

GOL! Marcin Budziński wpisuje się na listę strzelców!

88'

Teraz w ataku Cracovia. Bramka Zubasa była ostrzeliwana ze wszystkich stron. Szczęscia szukali Marcin Budziński oraz Erik Jendrisek. Zawodnikom Podbeskidzia jakoś udało się wyjść z opresji.

86'

Podbeskidzie naciska na bramkę Sandomierskiego, lecz jedynym efektem było wywalczenie rzutu rożnego. Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia. Sandomierski od bramki.

84'

Roszada również w drużynie gospodarzy. Schodzi żegnany owacjami Deniss Rakels, a zmienił go Mateusz Wdowiak.

84'

Ostatnia zmiana w zespole Podbeskidzia. Kamil Jonkisz za Kohei Kato.

82'

Podbeskidzie nieco odważniej ruszyło do przodu, ale nawet nie oddało strzału. Piłkarze Cracovii dobrze radzą sobie w defensywie.

81'

Rzut wolny w wykonaniu Budzińskiego. Piłkę odebrał Polczak, lecz dał się złapać na spalonym.

81'

cDruga zmiana w Podbeskidziu. Boisko opuścił Robert Demjan. Zmienił go Sebastian Bartlewski

80'

Budziński dośrodkowywał w pole karne, ale piłka szybko została wybita. Dośrodkowywał także Kapustka, ale również nie zaskoczył obrońców Podbeskidzia.

79'

Gra bardzo się uspokoiła. Cracovia spokojnie wymienia podania, a Podbeskidzie wygląda jakby straciło nadzieję na korzystny rezultat.

77'

Szybki kontratak rozpoczął Deniss Rakels. Podał do Wójcickiego. Ten w sytuacji sam na sam bał się uderzyć na bramkę. Zakręcił się więc w polu karnym Podbeskidzia i podał do nadbiegającego Rakelsa. Ten spokojnie umieścił piłkę w siatce.

75'

GOL! Deniss Rakels!

74'

Kowalski dośrodkował w pole karne. Piłkę przejął Kato. Sporo zamieszania i uderzał Mójta. Piłka po odbiciu Sandomierskiego poleciała na rzut rożny.

72'

Sporo miejsca na połowie rywali znalazł sobie Kapustka. Uderzył z dystansu ale jego strzał został zablokowany.

72'

Na zmianę zdecydował się także Jacek Zieliński. Zdjął z boiska Mateusza Cetnarskiego, a do walki puścił Jakuba Wójcickiego.

70'

Premierowa zmiana w zespole Podbeskidzia. Do boju ruszył Fabian Hiszpański. Zmienił Adama Pazio.

69'

Piłka znalazła się na chwilę w polu karnym Cracovii, lecz spokojnie wyprowadził ja stamtąd Bartosz Rymaniak.

66'

W drugiej częsci gry tempo spotkania nieco spadło, a piłka przebywa głównie w środku boiska. Czy nadchodzące roszady w zespołach zdołają coś zmienić?

64'

Deleu dośrodkował w pole karne. Piłkę przejęli goście, ale nie zdołali wyjść z kontratakiem. Szybko stracili futbolówkę i w natarciu wciąż Cracovia.

62'

Cetnarski po długim podaniu, znalazł sie pod polem karnym Podbeskidzia. Wywalczył rzut rożny a chwilę później go wykonał. Piłka po jego kopnięciu poleciała do Rakelsa. Ten uderzył głową. Lekko i niecelnie.

60'

Cracovia zintensyfikowała ataki. Futbolówka coraz częściej przebywa na połowie Zubasa.

58'

Lewą stroną przebił się Rakels. Wrzucił piłkę w pole karne, lecz tam na nią czekał już Adam Mójta.

57'

Po dłuższej chwili nieobecności pod bramką Zubasa, znalazł się tam Kapustka. Podał do Jendriska, ale ten otoczony przez defensorów, nie zdołał nic zrobić.

55'

Możdżeń z rożnego nie stworzył zagrożenia pod bramką Cracovii. Chwilę później ta sztuka udała się Szczepaniakowi, który z bliska uderzył w światło bramki, lecz nie zaskoczył Sandomierskiego.

55'

Rakels oszukał Pazio, lecz nie zdołał dośrodkować w pole karne. Ostatecznie Podbeskidzie przejęło piłkę i popędziło na połowę Sandomierskiego. Kontratak gości zakończył się wywalczeniem przez Szczepaniaka rzutu rożnego.

54'

Deleu uderzył z dystansu. Bardzo niecelnie.

52'

Możdżeń do Demjana. Ten jednak przegrał starcie z Rymaniakiem, który spokojnie odzyskał piłkę dla swojego zespołu.

51'

Mójta popisał się szybkim rajdem lewą stroną boiska. Drośrodkował w pole karne, ale piłka została wybita. Znalazł ją Możdżeń, który z dystansu uderzył na bramkę. Niecelnie

49'

Szczepaniak w starciu z Polczakiem wywalczył rzut rożny. Stały fragment gry wykonywał Adam Mójta. Futbolówka poleciała prosto w ręce Sandomierskiego.

48'

Piłka po błędzie krakowian, niespodziewanie wpadła pod nogi Możdżenia. Ten zamierzał to wykorzystać i bez chwili namysłu uderzył na bramkę. Pewnie Sandomierski.

47'

Rakels samotnie ruszył do przodu. Na drodze stanął mu Nowak. Obrońca Podbeskidzia padł na ziemię, ale wygrał starcie z zawodnikiem Cracovii.

46'

Wracamy do gry. Czy Podbeskidzie zdoła wydrzeć gospodarzom zwycięstwo?

45'

Koniec pierwszej połowy

45'

Rakels w starciu z Nowakiem wywalczył rzut wolny. Stały fragment gry jak zwykle wykonywał Cetnarski. Uderzył na bramkę i spokojnie Zubas.

45'

45'

Arbiter doliczył minutę

44'

Szybka akcja Cracovii i uderzenie Jendriska. Lekkie i niecelne

42'

Cracovia znowu krótkimi podaniami konstruuje sobie akcje na polowie rywali. Zdenerwowało to Deję, który w defensywie sfaulował Deleu. Żółta kartka.

41'

Sporo zamieszania pod bramką Cracovii zrobił Demjan. Ściągnął uwagę defensorów Cracovii i oddał piłkę Mójcie. Ten idealnie dośroskował do Szczepaniaka, który strzelił w światło bramki. Nieudatna interwencja Sandomierskiego i goście mogli cieszyć sie z premierowej bramki.

41'

GOL! Mateusz Szczepaniak!

39'

Po akcji Kowalskiego na bramkę Sandomierskiego uderzał Pazio. Pewnie Sandomierski.

37'

Pazio na aferę posłał piłkę pod bramkę Sandomierskiego, ale nie było tam żadnego z jego kolegów. Spokojnie grę wznowi Cracovia.

35'

Podbeskidzie nieśmiało próbuje, ale w skutek dobrej gry całej drużyny Cracovii, nie może przebić się dalej niż na środek boiska.

33'

Cracovia jak zwykle przedarła się prawą stroną boiska. Futbolówka dostała się do Cetnarskiego, który uderzał na bramkę. Zubas wyszedł z interwencją. Piłkę przejął wtedy Jendrisek i spokojnie uderzył do pustej bramki.

33'

GOL! Szybsza akcja Cracovii zakończona bramką Erika Jendriska.

31'

Od dłuższej chwili oba zespoły wymieniają się podaniami w środku boiska. Nikt nie zagłębia się zbytnio pod bramki

29'

Kowalski ładnie przejął piłkę na środku boiska i długim podaniem posłał ją w kierunku Szczepaniaka. Ten jednak nie zdołał jej opanować.

28'

Pierwsza lepsza sytuacja już za Podbeskidziem. Szybkim rajdem popisał się Możdżeń i podał na jedenasty metr do Szczepaniaka. Ten jednak uderzył źle i piłka spoczęła w rękach Sandomierskiego.

26'

Do przody dla odmiany ruszyli goście, ale Demjan spokojnie został zatrzymany nim jeszcze zdążył cokolwiek więcej zrobić.

25'

A w natarciu wciąż Pasy. Po prawej stonie boiska nawet nie dają rywalom dojśc do głosu. Nie potrafią jednak groźniej uderzyć na bramkę Zubasa.

24'

Adam Pazio ukarany żółtą kartką za faul na Pawle Jaroszyńskim w środku boiska.

21'

Futbolówka praktycznie nie wychodzi z połowy Podbeskidzia. Cracovia leniwie wymienia podania i stopniowo zbliża się do bramki Zubasa.

20'

Prawą stroną Pasy konstruują sobie kolejne sytuacje strzeleckie. Po wymianie krótkich podań w pole karne zagrywał Deleu. Płasko i prosto w ręce Zubasa.

19'

Deleu centrował w pole karne. Przewrotką uderzył Rakels, ale zbyt lekko żeby zaskoczyć Zubasa.

18'

Mójta ze stałego fragmentu gry. Futbolówkę spokojnie wybił Polczak.

17'

Po dośrodkowaniu Nowaka, pod bramką Cracovii znalazł się Demjan. W starciu z Polczakiem wywalczył rzut rożny.

16'

Piłka wróciła w pole karne gości, ale znalazła tam stojącego na spalonym Cetnarskiego. Od bramki rozpocznie Zubas.

15'

Po interwencji Nowaka, Cetnarski znowu wybijał piłkę z rogu. Z dośrodkowaniem spokojnie poradzili sobie goście.

14'

Pod bramkę przedostali się piłkarze z Bielska Białej, ale nie zdołali oddać strzału. Futbolówkę przejęli krakowianie i ruszyli do przodu

14'

Po faulu Rakelsa, Podbeskidzie miało okazje wykonać rzut wolny ze środka boiska. Długie podanie nie zaskoczyło defensorów Cracovii i ci spokojnie wybili piłkę z powrotem na połowię gości.

11'

Cracovia nie obniża tempa. Wciąż walczą na połowie Podbeskidzia. Sprytnymi podaniami podchodzą pod pole karne Emilijusa Zubasa.

10'

Szybka akcja gospodarzy prawą stroną boiska. Skrzydłem przemknął Deleu po czym idealnie podał do nadbiegającego Cetnarskiego. Ten dojrzał czającego się w polu karnym Rakelsa i posłał do niego futbolówkę. Napastnik pewnie uderzył na bramkę i dał swojemu zespołowi prowadzenie.

9'

8'

Strata Cracovii w środku pola i Kato rozpoczął akcję Podbeskidzia. Goście długo utrzymywali się przy piłce, ale w skutek skutecznej gry defensywy Cracovii nie zdołali nawet oddać strzału.,

7'

Kapustka próbował przebić się lewą stroną, lecz zatrzymał go Pazio. Jego zespół wybiegł z kontratakiem, ale niedokładne podanie Możdżenia sprawiło, że podopieczni Podolińskiego stracili piłkę

6'

Jakaś kontuzja przytrafiła się najprawdopodobniej Wołąkiewiczowi, który musiał opuścić boisko. Zamiast niego zagra Bartosz Rymaniak.

5'

Do ofensywnej akcji podłączył się Deleu. Dośrodkował w pole karne, ale piłki nie przejął żaden z jego kolegów.

4'

Cracovia po kontrataku wywalczyła sobie rzut rożny. Piłka ze stałego fragmentu gry poleciała jednak prosto w kłębiących się pod własną bramką gości

3'

Odpowiedź Podbeskidzia. Po szybkim kontrataku na bramkę Sandomierskiego uderzył Mateusz Szczepaniak. Prosto w koszyczek golkipera Cracovii.

2'

Pasy wciąż w natarciu. Drugie dośrodkowanie Kapustki i drugi strzał na bramkę. Tym razem szczęścia szukał Rakels. Piłka jednak wyraźnie minęła się z bramką.

2'

I od razu pierwsza akcja gospodarzy. Prawą stroną przebili się gospodarze i na bramkę Zubasa uderzał Cetnarski. Emiljus Zubas zaliczył premierową interwencję.

0'

Początek meczu. Od środka rozpoczęła Cracovia

20:28

Trójka sędziowska przywitała się z kapitanami: Robertem Demjanem oraz Piotrem Polczakiem. Pamiątkowe zdjęcie zrobione, strony wylosowane. Za chwilę rozpoczniemy.

20:26

Za dosłownie moment rozpocznie się bój przy ulicy Kałuży. Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na boisko.