Lech PoznańLech Poznań
2 : 0
Wisła KrakówWisła Kraków
22:23

To koniec spotkania. Lech zasłużenie wygrywa w meczu z Wisłą 2:0 i tym samym rewanżuje się za ostatnią porażkę w poprzedniej rundzie. Dziękujemy Państwu, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje, oczywiście z Ekstraklasa.net!

93'

Koniec meczu! Lech dolicza do swojego konta 3 punkty!

93'

Faul Trałki na Cywce.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

... a za Guerriera wchodzi Crivellaro.

89'

Podwójna zmiana w Wiśle. Za Burligę wchodzi Cywka...

88'

Gajos na spalonym.

86'

Formella zagrywa z prawej strony do Pawłowskiego, który bez problemu kieruje piłkę do pustej bramki.

86'

Gol dla Lecha! Pawłowski strzela bramkę!

84'

Cierzniak broni strzał Pawłowskiego z największym trudem.

83'

Ostatnia zmiana w drużynie Lecha. Za Linettego wchodzi Gajos.

81'

Żółtą kartką ukarany Linetty.

80'

Jevtić nie wykorzystał kontry Lecha! Świetnie przed pole karne zagrał mu Linetty, jednak Szwajcar nie oddał groźnego strzału.

79'

Faul Kędziory na wysokości pola karnego.

77'

Strzał Pawłowskiego w poprzeczkę! Wisła o krok od straty bramki.

75'

Druga zmiana w Lechu. Schodzi Dudka, wchodzi Trałka.

74'

Jović w pojedynkę zatrzymał kontratak, do którego zmierzali już trzej zawodnicy Lecha!

74'

Jankowski wywalczył dla Wisły rzut rożny.

71'

Oba zespoły od kilku minut nie podchodzą pod pole karne swojego rywala.

68'

Strzał Dudki sprzed pola karnego! Piłka przechodzi jednak obok bramki.

67'

Arajuuri bliski podwyższenia wyniku! Strzał głową Fina minimalnie nad poprzeczką!

65'

Za faul na Linettym żółtą kartką ukarany Głowacki.

64'

Guzmics myli się w defensywie, lecz w czas naprawia swój błąd.

61'

Kolejna akcja Lecha przed polem karnym Wisły, źle do Linettego podaje Tetteh.

60'

Jan Urban decyduje się na pierwszą zmianę. Za strzelca jedynej, do tej pory, bramki - Kownackiego wchodzi Formella.

57'

Głowacki ratuje Wisłę! Wymiana podań między Kownackim, a Linettym przed szesnastką gości, jednak w porę kapitan "Białej Gwiazdy" wślizgiem wybija piłkę spod nóg pomocnika Lecha.

55'

Lech łatwo traci piłkę, "Biała Gwiazda" wznawia grę z autu.

53'

Wisła traci piłkę na połowie Lecha, "Kolejorz" buduje swój atak od linii obrony.

51'

Złe zagranie Burligi, piłkę przejmuje Lech w środku pola i rusza z kontratakiem.

50'

Pawłowski taktycznie fauluje Boguskiego na wysokości pola karnego Wisły.

48'

Strzał Jankowskiego po zagraniu wgłąb pola karnego Lecha, przenosi on jednak piłkę nad poprzeczką.

47'

Dośrodkowanie Jevticia, golkiper gości jednak pewnie łapie piłkę.

45'

Wisła rozpoczyna od środka, zaczynamy drugą połowę!

21:19

Szybka kontuzja Brożka i czerwona kartka Sadloka z pewnością wpłynęła na obraz gry gości. Lech kontroluje mecz, spokojnie rozgrywa swoje akcje, czego nie można powiedzieć o Wiśle. Podopieczni Marcina Broniszewskiego mają problemy z przekroczeniem linii połowy. Za kwadrans ostatnie 45 minut!

47'

Daniel Stefański kończy pierwszą połowę.

45'

Arbiter dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

44'

Dwójkowa akcja Burligi i Guerriera przed polem karnym Lecha, Haitańczyk wywraca się w polu karnym Lecha. Arbiter jednak dobrze zinterpretował sytuację, nie było faulu na pomocniku Wisły.

43'

Po raz kolejny Douglas na spalonym.

41'

Guerrier fauluje Dudkę, pomocnik Lecha wychodzi z tego pojedynku bez szwanku.

39'

Gospodarze od dłuższego czasu utrzymują się na połowie Wisły.

37'

Zamieszanie w polu karnym Wisły! Po raz kolejny świetnie broni bramkarz "Białej Gwiazdy"!

37'

Strzał Kamińskiego z rzutu wolnego, Cierzniak wybija piłkę za bramkę.

35'

Złe dośrodkowanie Jovicia, piłkę bez problemu wychwytuje golkiper gospodarzy.

34'

Defensywa "Białej Gwiazdy" w ostatniej chwili zakończyła atak Lecha.

34'

Douglas na spalonym.

32'

Głowacki kolejny raz ratuje Wisłę przed utratą bramki, rzut rożny dla gospodarzy.

30'

Kolejny spalony Guerriera, Haitańczyk ma problem z balansowaniem na linii defensywy Lecha.

28'

Lech mógł podwyższyć prowadzenie! Najpierw strzał Dudki obronił Cierzniak, a za chwile dobitki nie wykorzystał Jevtić!

27'

Świetnie zapowiadającą się akcję Guerriera przerywa Kamiński. Burić wznawia od własnej bramki.

25'

Wisła broni się w "10" na własnej połowie, mają problemy z wyprowadzeniem ataku.

23'

Faul Kamińskiego na Jankowskim na wysokości 25. metra. Obrońca Lecha ukarany żółtą kartką.

22'

Guerrier na spalonym, sędzia przerywa akcje Wisły.

20'

Kownacki wyprowadza Lecha na prowadzenie po strzale z rzutu karnego!

19'

Błąd Guzmicsa, który próbował naprawić Sadlok, jednak faulował wychodzącego sam na sam z bramkarzem Linettego! Rzut karny dla "Kolejorza"!

17'

Faul Douglasa na Boguskim, sędzia jednak nie pokazuje kartki graczowi Lecha.

16'

Złe przyjęcie Mączyńskiego przed polem karnym Lecha i koniec akcji Wisły.

14'

Świetna akcja Lecha! Pawłowski wypuścił na wolne pole Jevticia, ten zagrywa piłkę na wysokość 5. metra, jednak nikt z jego partnerów nie dosięgnął piłki!

13'

Rzut rożny dla Wisły, przerwana akcja Burligi.

12'

Wisła wymienia piłkę głęboko w defensywie.

12'

Głowacki przerywa głową groźnie zapowiadającą się akcje Lecha.

10'

Zablokowany strzał Pawłowskiego z wysokości 15. metra.

9'

Wymuszona zmiana w zespole Wisły. Za kontuzjowanego Brożka wchodzi Jankowski.

8'

Kolejny rzut rożny dla Lecha.

7'

Paweł Brożek narzeka na uraz mięśnia dwugłowego!

6'

Świetny zwód Linettego na prawym skrzydle, Lech bliski strzelenia bramki!

5'

Rzut rożny dla Lecha, Guerrier wybija piłkę na aut bramkowy.

4'

Burić długo wznawia grę.

3'

Przerzut na lewą stronę do Douglasa, jednak źle podaje i Wiślacy przejmują piłkę.

2'

Lech wymienia piłkę między swoimi defensorami.

1'

Błąd Douglasa, Wisła rozpoczyna kontratak.

20:30

Pierwszy gwizdek, od środka rozpoczynają zawodnicy Lecha!

20:28

Dzisiejszy mecz jest setnym w historii bezpośrednich pojedynków.

20:26

Zawodnicy już wychodzą na murawę!

20:18

W poprzedniej rundzie na stadionie przy ul. Reymonta Wisła wygrała mecz 2:0 po dwóch bramkach Rafała Boguskiego.

20:14

Wtóruje mu były zawodnik "Białej Gwiazdy", Dariusz Dudka. - Nie wydaje mi się, że nastąpią wielkie zmiany w drużynie. Nikt z zewnątrz nie przyszedł, pierwszym trenerem została osoba z poprzedniego sztabu - powiedział pomocnik "Kolejorza".