Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
19:57

To tyle z Niecieczy, za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

19:57

Duża lepsza była ta druga połowa. Śląsk mógł strzelić bramkę na 0:2 pozbawiającą wszelkich nadziei, a dostał bramkę wyrównującą, a to Termalica mogła jeszcze zadać decydujący cios.

96'

Koniec spotkania w Niecieczy!

95'

Piłka w siatce Śląska, ale na spalonym był Plizga!

94'

Ostatnia zmiana. Gecov zastąpiony przez Konrada Kaczmarka.

92'

Kamil Dankowski uderza sprzed pola karnego z pierwszej piłki! Uderzenie mija bramkę o mniej niż metr!

91'

Sędzia dolicza pięć minut.

89'

ZROBIŁ TO! Dawid Plizga bezpośrednio z rzutu wolnego pokonuje bezradnego bramkarza!

89'

Zmienia go Jakub Wrąbel.

8'

Znoszony Pawełek ukarany jeszcze kartką. Groźnie wygląda ta kontuzja.

87'

Ucierpiał przy interwencji golkiper Śląska. Zanosi się na zmianę.

85'

Pawełek fauluje na przedpolu - świetna szansa dla gospodarzy!

84'

Celeban nieczysto powstrzymuje kontrę Słoników i ogląda za to żółtą kartkę.

84'

CO TERAZ ZROBIŁ KIEŁB! Nieoczekiwanie w sytuacji dwóch na jednego wyszli zawodnicy Śląska, Paixao zdecydował się odegrać przed bramką piłkę Kiełbowi, a ten został złapany na spalonym! Zaprzepaszczona nie setka, ale dwusetka dla gości!

80'

Przy piłce Termalica, jednak sędzia zdecydował się podyktować faul około 25 metrów od bramki. Pavol Stano perfekcyjnie dośrodkował na głowę Jareckiego, ten uderza głową - nad bramką!

76'

2 106 widzów obserwuje ze stadionu dzisiejszy mecz.

75'

Wielki błąd Pavola Stano, doświadczony obrońca traci piłkę, jednak niedokładnie w pole karne posłał ją jeden z napastników Śląska.

73'

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Patryk Fryc zastąpiony przez Dariusza Jareckiego w drużynie popularnych Słoników.

70'

Zmiana w Śląsku. Kamila Bilińskiego zastępuje jego imiennik Dankowski.

69'

Piłka prześlizgnęła się wąskim tunelem w polu karnym, nie przeciął jej żaden z piłkarzy Śląska, uderzał jeden z gospodarzy, ale strzał został zablokowany.

67'

Będzie rzut rożny dla Termaliki. Gospodarze nacierają, kibice domagają się bramki.

64'

Na boisku obserwujemy chwilowy zastój.

63'

Roszadę wykonuje trener Mandrysz. Emila Drozdowicza zmienia Jakub Biskup.

60'

Kamil Biliński miał dobrą okazję do strzału głową, jednak piłka po prostu... odbiła się od jego głowy.

59'

Dawid Plizga dostał świetne okazje, był sam na sam z Pawełkiem, jednak bramkarz Śląska popisuje się wybitną paradą, broniąc dobry, techniczny strzał piłkarza Termaliki! Stuprocentowa okazja!

56'

Kolejny już raz zespół gości ratuje Pawełek, piłka coraz częściej wędruje w jego pole karne.

53'

Bartłomiej Babiarz oddaje mocny strzał po ziemi z 20 metrów, jednak na swoim miejscu był bramkarz Śląska.

51'

Po rzucie rożnym dla Śląska ekwilibrystycznie uderzył uderzył Jacek Kiełb, szybko został zablokowany.

49'

Emil Drozdowicz urwał się prawym skrzydłem, jednak jego dośrodkowanie bez problemów przechwycił Pawełek.

47'

Flavio Paixao nieoczekiwanie przyjmuje długą piłkę w pole karne od... Mariusza Pawełka, jednak dobrze upilnowali go obrońcy i nie zdołał utrzymać posiadania.

19:05

Gramy, przy piłce Nieciecza!

45'

W przerwie jedna zmiana, Martin Juhar zastępuje Wojciecha Kędziorę.

19:02

Za chwilkę zaczynamy drugą połowę, zaprasza Państwa Piotr Bernaciak!

18:48

Średnie widowisko oglądamy w Niecieczy. Śląsk zdobył bramkę po kontrowersyjnym rzucie karnym, potem obudziła się drużyna gospodarzy. Wynik wciąż pozostaje sprawą otwartą.

47'

Celeban wrócił do gry, a sędzia Marciniak zakończył pierwszą połowę.

46'

Piotr Celeban przyjął na głowę mocny strzał jednego z gospodarzy, zawodnik Śląska mocno odczuł to uderzenie.

45'

Na boisku w tym momencie nie dzieje się zbyt wiele, sędzia Marciniak zakończy zapewne za chwilę pierwszą połowę.

42'

Co właśnie zrobił Mariusz Pawelec? Wyrzut z autu, który poleciał... niemal prosto po linii, i za nią wyleciał. Rozpocznie Termalica Bruk-Bet.

39'

Marcel Gecov ukarany żółtą kartką przed sędziego - w indywidualnych karach mamy już remis.

39'

Tym razem to Jacek Kiełb wcielił się w role wrzucającego pole w pole karne - po raz kolejny dość mierny skutek.

37'

Flavio Paixao dośrodkowuje niemal prosto w rękawice golkipera niecieczan.

35'

Mariusz Pawelec bliski zdobycia gola po błędzie Witana! Bramkarz Termaliki sparował piłkę przed siebie, a z bliskiej odległości Pawelec uderza wślizgiem - obok bramki!

32'

Nieporozumienie pomiędzy Frycem i Kupczakiem, w wyniku którego od wyrzutu piłki z autu rozpoczną goście.

29'

Podczas akcji swojego zespołu mocno ucierpiał Jacek Kiełb, póki co strzelec bramki schodzi z boiska.

28'

ALEŻ INTERWENCJA PAWEŁKA! Emil Drozdowicz uderzył głową perfekcyjnie, w samo okienko, w ostatniej chwili na spojenie sparował ją golkiper Śląska Wrocław!

26'

Będzie korner dla gospodarzy po zablokowanym dośrodkowaniu Fryca.

23'

Kamil Biliński pokazał swoje umiejętności zastawiając się skutecznie w polu karnym, jednak jego strzał przytomnie obronił Andrzej Witan.

20'

Emil Drozdowicz po rzucie rożnym główkuje nieznacznie nad bramką!

19'

Ależ było blisko! Świetne dośrodkowanie Plizgi, jednak żaden z gospodarzy nie zamknął akcji strzałem!

18'

Patryk Fryc faulowany przy linii bocznej 30 metrów od bramki Śląska.

17'

Wracając do rzutu karnego - to była sporna sytuacja, na pewno będą kontrowersje po tej decyzji arbitra.

15'

Świetne górne podanie Dawida Plizgi w stronę Emila Drozdrowicza, zawodnik Termaliki próbował dryblingu przed polem karnym, jednak wywalczył jedynie rzut rożny.

12'

Sprytnie zrobił to napastnik Śląska, posłał piłkę mocno w okolicach środka bramki, czym zaskoczył Andrzeja Witana.

12'

ŚLĄSK PROWADZI W NIECIECZY, JACEK KIEŁB!

11'

Pavol Stano zostaje ukarany w sytuacji, kiedy z najbliższej odległości został trafiony w rękę przez Marcela Gecova w polu karnym!

11'

RZUT KARNY DLA ŚLĄSKA!

11'

Szybka akcja Termaliki, Dawid Plizga zagrywa do Tomasza Foszmańczyka, którego płaskie dośrodkowanie wyłapał Mariusz Pawełek.

10'

Dość słabe dośrodkowanie, szybko poradzili sobie piłkarze Śląska.

8'

Dośrodkowanie Emila Drozdowicza zablokowane przez Pawelca i mamy pierwszy rzut rożny w tym meczu.

7'

Piłka krąży między obrońcami gospodarzy, którzy co jakiś czas próbują wyjść z atakiem, jednak dość szybko zniechęcają ich wrocławianie.

4'

Dość ryzykownie we własnym polu karnym zagrał Andrzej Witan, jednak niemal od razu wyjaśnił sytuację wybiciem.

2'

Szybko przejęli piłkę gospodarze, póki co nie spieszy im się z prowadzeniem akcji.

18:00

Zaczynamy, od środka Śląsk!

17:58

Piłkarze już wychodzą na murawę w asyście ekipy sędziowskiej pod wodzą Szymona Marciniaka!

17:53

Za kilka minut zaczynamy!

17:29

Rezerwowi Śląska: Jakub Wrąbel, Kamil Dankowski, Mariusz Idzik, Konrad Kaczmarek, Peter Grajciar, Krzysztof Ostrowski, Dudu Paraiba.

17:28

Rezerwowi Termaliki: Adrian Olszewski, Michał Markowski, Bartłomiej Smuczyński, Dalibor Pleva, Jakub Biskup, Dariusz Jurecki, Martin Juhar.

17:24

Jest już skład Termaliki. Za chwilę ławki rezerwowych:

17:17

Wciąż czekamy na zestawienie gospodarzy - pewni jesteśmy jedynie tego, że w dzisiejszym meczu nie wystąpi kontuzjowany Sebastian Nowak.

17:01

Poznaliśmy jedenastkę drużyny gości, zachęcam do zapoznania się ze składem wrocławian.

16:37

Witam Państwa, już za nieco ponad godzinę Termalica Bruk-Bet podejmie na boisku w Niecieczy drużynę Śląska Wrocław!

08:31

Termalica - Śląsk Wrocław LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czas na pierwszą wygraną Słoni w Niecieczy?

W minioną sobotę Termalica miała rozegrać swój drugi, a pierwszy zwycięski, mecz w Ekstraklasie na własnym stadionie. Tak się jednak nie stało, bo duże opady śniegu uniemożliwiły rozegraniu spotkania z Jagiellonią. We wtorek Słoniki mają jednak szansę dokonać tego, co nie udało się przez pogodę w sobotę, do Niecieczy przyjedzie słabiutki Śląsk.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Piast Gliwice 3:5