Niedziela, 22 listopada 2015, godz. 18:00
0 : 2
Lech PoznańLech Poznań
19:58

94'

Lech odnosi cenne zwycięstwo nad Pogonia na obcym terenie. W Pogoni przydałyby się zmiany. Kończymy relację, miłego wieczoru !

93'

Będzie to piąty mecz z rzędu bez zwycięstwa Pogoni w lidze.

92'

Ajaruuri ukarany żółtą kartką. Rzut wolny dla Pogoni.

91'

Cztery minuty dolicza arbiter.

90'

Po rzucie rożnym dla Pogoni piłka opuszcza boisko i mamy piątkę dla Lecha Poznań.

89'

Kibice pomału zaczynaj opuszczać stadion.

87'

Strzelec bramki na 1:0, Kasper Hamalainen opuszcza boisko. W jego miejsce Denis Thomalla.

84'

Dariusz Formella wchodzi za Szymona Pawłowskiego.

82'

Jasmin Burić gra dzisiaj tragicznie nogami. Każde wznowienie gry jest praktycznie niecelne albo ląduje na aucie.

81'

Kolejna kartka dla zawodnika Pogoni. Tym razem Jarosław Fojut za faul na połowie rywala.

81'

Przybecki próbował głową po dośrodkowaniu Murawskiego. Burić wznawia wykopem piłki na połowę przeciwnika.

78'

Murayama wchodzi na boisko za dobrze grającego dziś Małeckiego.

76'

Małecki próbował dośrodkować z lewej strony boiska. Piłkę bez trudu łapie Burić.

75'

Piętnaście minut do końca spotkania. Pogoń z sytuacji, które miała nie wykorzystała żadnej. Mecz się trochę uspokoił, przez co nie dzieje się nic ciekawego.

74'

Karol Linetty opuszcza boisku, w jego miejsce melduje się Maciej Gajos

73'

Fojut ratuje sytuacje po kontrze Lecha Poznań.

72'

Swoją obecność na boisku zaznacza Przybecki uderzając z 25 metrów. Piłka bez trudów została wyłapana przez bramkarza Lecha.

69'

Od razu druga zmiana w Pogoni. Wchodzi Przybecki za Marcina Listkowskiego.

69'

W zespole Pogoni mamy zmianę. Michał Walski (1997 rocznik) melduje się na boisku.

67'

Piłka spada pod nogi Frączczaka, jednak skrzydłowy Portowców się nie spodziewał futbolówki, przez co wznawia Burić.

66'

Fojut uderza na bramkę gości. Górą Burić.

66'

Kadar ogląda żółty kartonik za faul z prawej strony boiska. Rzut wolny dla Pogoni.

64'

Łukasz Trałka wykorzystał dośrodkowanie w pole karne po rzucie wolnym. Tym samym kapitan zdobywa gola i Lech prowadzi już 2:0.

64'

Goool! Mamy drugiego gola dla Lecha. Łukasz Trałka !

19:22

60'

Mateusz Matras dostaje żółtą kartkę za faul na 35 metrze!

60'

Łukasz Trałka leżał na boisku i potrzebna była pomoc masażystów. Kapitan Lecha z powrotem melduje się na boisku.

58'

Co to była za okazja. Na pustą bramkę nie trafia Frączczak!

57'

Hamalainen nie dochodzi do piłki zagranej wzdłuż pola karnego gospodarzy. Dobra okazja na bramkę zmarnowana.

54'

Małecki! Co to była za sytuacja dla Pogoni. Po strzale skrzydłowego Portowców piłka wraca pod nogi Małeckiego, ten dobija... jednak niecelnie. To była najlepsza okazja w tym meczu !

53'

Kolejny korner. Pogoń wyraźnie lepsza od gości. Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę pod nogami gubi Frączczak i od bramki Burić.

50'

Trzeci rzut rożny dla Pogoni po zmianie stron, jednak nic z tego nie wynikło. Przy piłce nadal Pogoń.

48'

Matras próbował strzału głową. Piłka spokojnie trafiła do "koszyczka" Buricia.

47'

Mamy drugi rzut rożny dla Pogoni w ciągu paru minut.

46'

Ponad 9200 kibiców zjawiło się dzisiaj na meczu Pogoń - Lech

46'

Zaczynamy drugą odsłonę meczu !

18:56

Według statystyk Pogoń wygląda gorzej od Lecha. Pokazuje to też wynik meczu. Lech dominował przez pewien czas, dzięki czemu zdobył też gola. Po błędzie Słowika swoją sytuacje wykorzystał Hamalainen.

18:56

45'

Nic nie doliczył sędzia Kwiatkowski do pierwszej połowy. Czas na przerwę.

42'

Małecki w bardzo dobrej sytuacji. Burić odsłonił krótki róg bramki, jednak uderzenie skrzydłowego Pogoni daleko od celu.

41'

Licznie zgromadzeni kibica Lecha Poznań.

40'

Akahoshi pokręcił w polu karnym Tettehem oddając na końcu strzał na bramkę. Uderzenie jednak wyłapał Burić.

38'

Bardzo dobra okazja Pogoni! Z lewego skrzydła wrzutka w pole karne prawie przelobowała Buricia. Bramkarz Lecha popisał się solidną interwencją.

33'

Ponad pół godziny gry za nami. Lech prowadzi i wygląda nieco lepiej na tle Pogoni.

18:30

30'

Mateusz Lewandowski fauluje taktycznie Lovrencsicsa i zostaje ukarany żółtą kartką.

28'

Rzut wolny dla Pogoni na wysokości pola karnego Lecha Poznań.

24'

Linetty próbował swoich sił z około 14. metrów. Piłkę bez trudów złapał Słowik.

22'

Żółty kartonik dla Listkowskiego.

21'

Lech wychodzi z niemałych tarapatów. Pogoń trochę przycisnęła, jednak dostała z tego tylko rzut rożny, który nie był zbyt dobrze wykonany

20'

Okazja z prawej strony boiska. Znów próbował Gergo Lovrencsics, jego lekki strzał wyłapuje bramkarz Pogoni.

18'

Lovrencsics z klarowną sytuacją, z lewej strony pola karnego szukał bramki po długim rogu. Od piątki Słowik.

17'

Arajuuri przedłuża grę, co nie podoba się szczecińskim kibicom.

15'

Kibice na stadionie domagają się karnego na Małeckim. Nie ma mowy o jedenastce.

13'

Ależ to by była odpowiedź Murawskiego! Zawodnik Pogoni przestrzela z najbliższej odległości. Jęk zawodu na stadionie.

11'

Po błędzie Jakuba Słowika, który nieudolnie wybił piłkę na 30 metr własnej połowy wykorzystuje Kolejorz i mamy pierwszy gol dzisiejszego wieczoru !

11'

GOOOL! Kasper Hamalainen !

8'

Skuteczny wślizg Akahoshiego w środkowej części boiska i przy piłce Portowcy.

6'

Klarowna sytuacja dla gości, jednak dobrze interweniował w swoim polu karnym Sebastian Rudol.

5'

Mecz na razie wygląda spokojnie. Swoich sił z lewej strony boiska próbował Karol Linetty, jednak bezskutecznie.

3'

Mamy pierwszy rzut rożny w meczu. Murawski będzie egzekwował korner dla gospodarzy.

1'

Faul na Łukaszu Trałce na połowie Lecha Poznań

0'

Zaczynamy ! Pierwszy gwizdek sędziego Kwiatkowskiego!

18:00

Mamy dwa zespoły na boisku. Atmosfera dzisiaj w Szczecinie naprawdę gorąca !

17:52

Zawodnicy wrócili do szatni. Za chwilę zaczynamy !

17:47

Kibicom Portowców marzy się powtórka wyniku sprzed ponad roku

17:43

Zespoły właśnie przeprowadzają rozgrzewkę. Dziś na młynie w Szczecinie widać bardzo dużo kibiców gospodarzy. Pojawili się także sympatycy Lecha Poznań.

17:37

Dobry wieczór! Witam Państwa prosto ze stadionu im. Floriana Krygiera w Szczecinie. Niewątpliwie zobaczymy dzisiaj ciekawe widowisko. Warto dodać, że w zespole gospodarzy brakuje Łukasza Zwolińskiego, który zasiadł dziś w sektorze rodzinnym.

14:00

Pogoń Szczecin - Lech Poznań LIVE!

Zapowiedź: Pogoń - Lech LIVE! Czy "Kolejorz" będzie kontynuował wspinaczkę w górę tabeli?

Pojedynek przedostatniej drużyny tabeli z zajmującą obecnie szóstą pozycję, nie brzmi dobrze. Nie mówiąc już o tym, że oczywistym faworytem powinien być ten drugi zespół. Ekstraklasa rządzi się jednak innymi prawami. W kontekście niedawnego końca serii Pogoni bez porażki i powolnego odbijania się od dna przez Lecha Poznań ciężko wskazać faworyta. A może znów będzie, tak często w tym sezonie osiągany przez "Portowców" remis?