1 : 3
Wisła KrakówWisła Kraków
19:57

94'

KONIEC MECZU. Wisła ogrywa na wyjeździe Zagłębie 3:1 i zgarnia 3 punkty. Lubinianie po raz kolejny bez zwycięstwa.

93'

Zmiana w Wiśle. Z boiska zejdzie Boguski, a w jego miejsce Handzlik.

90'

3 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry.

88'

GOOOL!!! GUERRIER WYCHODZI SAM NA SAM Z BRAMKARZEM PO ZAGRANIU BROŻKA I JEST 3:1 DLA "BIAŁEJ GWIAZDY!

84'

Zmiana w ekipie gości. Cywka wejdzie za Jankowskiego.

83'

Cotra zagrywał z rzutu rożnego i w efekcie zamieszania Woźniak umieszcza z bliskiej odległości piłkę w siatce.

83'

GOOOL! WOŹNIAK STRZELA BRAMKĘ! 1:2 I ZAPOWIADA SIĘ EMOCJONUJĄCA KOŃCÓWKA.

82'

Mączyński mocno strzela z dystansu! Broni Polacek to uderzenie.

81'

Guerrier zagrywa górną piłkę ze skrzydła w stronę Jankowskiego, ale wybita piłka przez jednego z obrońców

76'

Wisła konsekwentnie dzisiaj udaremnia akcje ofensywne swoich rywali.

74'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Woźniak zmieni na boisku Janusa.

69'

Tosik dośrodkowuje do Papadopulosa, ale nie udaje się oddać strzału zawodnikowi gospodarzy z dobrej pozycji.

67'

Jović z prawego skrzydła posłał górną piłkę, a Paweł Brożek nie do końca czysto z główki kieruje futbolówkę do siatki, bo piłka obiła się o jednego z zawodników gospodarzy. Sędzia zalicza jednak bramkę jako samobójczą Todorovskiemu.

66'

GOOOL!!! WISŁA PROWADZI 2:0, A STRZELCEM GOLA POCZĄTKOWO WYDAWAŁ SIĘ BYĆ PAWEŁ BROŻEK, ALE OSTATECZNIE UZNANA BRAMKA JAKO SAMOBÓJCZA TODOROVSKIEMU.

63'

61'

Zmiana w Zagłębiu. Vlasko pojawi się za Rakowskiego.

59'

Papadopulos zagrywa do Tosika, który posyła górną piłkę na pole karne, ale zbyt mocno i niecelnie.

57'

Guerrier próbował wymusić faul idąc z akcją na skrzydle i Haitańczyk otrzymuje żółtą kartkę za to zagranie.

53'

Mączyński ukarany żółtą kartką za ostre wejście.

52'

Zmiana w Wiśle Kraków. Donald Guerrier wejdzie za Łukasza Burlige.

50'

Rzut wolny dla gospodarzy. Strzela Cotra! Dobre uderzenie i zabrakło bardzo niewiele, bo piłka minimalnie przelatuje obok słupka.

47'

Janus zagrywa górną piłkę do Papadopulosa, ale mija się z piłką. Strzela Cotra, ale niecelnie i obok bramki.

46'

POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Od środka zaczęli piłkarze Zagłębia.

18:52

49'

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY. 0:1 dla krakowskiej Wisły i już za kilkanaście minut druga połowa, która zapowiada się niezwykle ciekawie.

49'

Żółta kartka dla Urygi za wślizg na rywalu.

48'

W tej sytuacji będzie zmiana. Janoszka schodzi, a wejdzie rezerwowy bramkarz Zagłębia Martin Polacek.

45'

Sędzia dolicza 1 minutę.

44'

Czerwona kartka dla Forenca!!!

44'

Kontra Wisły. Burliga urywa się obrońcom gospodarzy, ale jest faulowany przez bramkarza Zagłębia i jaka decyzja arbitra w tej sprawie.

42'

Dośrodkowanie Zagłębia na pole karne Wisły, ale wybija piłkę Jović.

38'

Sadlok uderza z rzutu wolnego, ale prosto w mur.

37'

Dąbrowski fauluje bardzo blisko pola karnego i będzie żółta kartka dla zawodnika Zagłębia, a dla Wisły rzut wolny.

35'

Dobra kontra Wisły. Boguskiemu jednak nie udało się urwać obrońcy, a potem nie wyszło mu podanie do nadbiegającego Jankowskiego.

32'

Jović zagrywał do Brożka, który skierował piłkę głową, ale ta odbiła się od poprzeczki. Na miejscu był Boguski, który dobitką kieruje piłkę do siatki.

31'

GOOOOL!!! BOGUSKI STRZELCEM BRAMKI I WISŁA WYCHODZI NA PROWADZENIE.

28'

Papadopulos do Rakowskiego w polu karnym, Rakowski strzela z bardzo bliskiej odległości od bramki, ale Cierzniak broni! Było groźnie pod bramką gości.

26'

Guzmics uderza z głowy po zagraniu z rzutu rożnego, ale nad bramką szybuje piłka.

25'

Zagranie do Brożka, napastnik Wisły strzela, ale piłkę blokuje zawodnik gospodarzy. Dobija jeszcze Jankowski, ale po jego uderzeniu tylko rzut rożny dla gości.

21'

Piłka przez ostatnie minuty wędruje z połowy na połowę. Obie drużyny chyba za szybką chcą się przedostać się na pole karne rywala i jak na razie słabe te ofensywne próby.

20'

18'

Todorovski uderza z okolicy pola karnego, ale blokuje piłkę Jović.

16'

Janus dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale Burliga wybija piłkę od swojej bramki.

13'

Mączyński przejmuje piłkę w okolicy 20. metra, mocno strzela, ale piłka przelatuje obok słupka!

9'

Świetnie zagranie do Rakowskiego, który jest w polu karnym, ale źle ustawia się do strzału i piłka szybuje wysoko nad poprzeczką.

8'

Boguski próbował posłać długą piłkę do Brożka, ale tę intencje wyczuł jeden z zawodników gospodarzy i teraz akcja przenosi w drugą stronę.

6'

Jak na razie bardziej ofensywnie ten mecz rozpoczęli piłkarze z Lubina.

3'

Janus dośrodkowywał z prawej strony, ale czujny Głowacki wybija piłkę poza pole karne.

1'

POCZĄTEK MECZU. Od środka rozpoczęli zawodnicy Wisły.

17:40

Ławki rezerwowych obu drużyn

Zagłębie: Martin Polacek, Jarosław Jach, Łukasz Piątek, Krzysztof Piątek, Jan Vlasko, Arkadiusz Woźniak, Damian Zbozień.

Wisła: Michał Miśkiewicz, Tomasz Cywka, Konrad Handzlik, Kamil Kuczak, Krystian Kujawa, Rafael Crivellaro, Wilde-Donald Guerrier.

17:30

Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu 15. kolejki Ekstraklasy, w którym Zagłębie Lubin na własnym stadionie podejmować będzie Wisłę Kraków. Już za około 30 minut początek spotkania w Lubinie.

17:30

12:35

Zagłębie - Wisła LIVE!

ZAPOWIEDŹ: "Miedziowi" przerwą niechlubną passę?

W piątkowy wieczór na stadionie w Lubinie Zagłębie gościć będzie krakowską Wisłę. Obie drużyny z pewnością nie są usatysfakcjonowane wynikami z ostatniej kolejki, co z kolei zapowiada zaciętą rywalizację. Lubinianie liczą na przełamanie niechlubnej passy bez wygranej. Podopieczni Piotra Stokowca nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść w żadnym z październikowych spotkań w Ekstraklasie.