Sobota, 31 października 2015, godz. 15:30
Piast GliwicePiast Gliwice
2 : 0
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
93'

Koniec spotkania! Piast pokonuje Zagłębie 2:0 po bramkach Barisicia! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejne nasze relację!

92'

Jeszcze jedna centra Mraza. Strzał Heberta obok bramki

91'

Inteligentne zachowanie Mokwy, który pozwolił się sfaulować na środku boiska

90'

3 minuty doliczone do drugiej połowy

90'

Centra Mraza wybita na raty przez obronę Zagłębia

89'

Janoszka ukarany kartką. Zagłębie kartkuje na całego

87'

Strzelec dwóch goli Barisic opuszcza boisko przy owacji na stojąco! W jego miejsce na boisko wszedł Mateusz Mak

85'

Uderzenie Mraza z wolnego. W sam środek bramki

85'

Kartka dla Dąbrowskiego, który przerwał kontrę Piasta

84'

Wrzutka Cotry w kierunku Papadopulosa. Czech nie opanował jednak piłki na tyle dobrze by oddać strzał

83'

Nieudane uderzenie Pietrowskiego z 25. metrów

81'

Woźniak pojawia się na placu gry zmieniając Vlaskę

80'

Rzut rożny nie przyniósł dogodnej okazji do zdobycia kontaktowej bramki. Po chwili uderzenie głową Guldana obok bramki

79'

Chwilę wcześniej kartkę otrzymał Korun

79'

Centra z wolnego Janusa wybita na rzut rożny

77'

Próba strzału zza pola karnego Rakowskiego wywołała śmiech na trybunach

76'

Mraz do Zivca, który znalazł się na spalonym

75'

Janus w pole karne gospodarzy. Dobrze interweniują obrońcy kasując wrzutkę rezerwowego Zagłębia

73'

Nieudana wrzutka Mraza z rzutu wolnego

72'

Cotra fauluje Mokwę i zostaje ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem

71'

Rakowski ukarany kartką. Gościom puszczają powoli nerwy

70'

Goooooool!!!!! Barisic!!! Świetna akcja Vacka, który przedarł się prawą stroną i zagrał do niepilnowanego Barisicia, który spokojnie uderzył do pustej bramki!

69'

Centra Janusa, która trafiła do Mokwy, a rezerwowy Piasta spokojnie odgrywa do Szmatuły

68'

Zivec skutecznie zatrzymywany lewą stroną

66'

Pierwsza akcja Zivca prawą stroną boiska zakończona niepowodzeniem

65'

Strzał Vlaski zablokowany przez obronę, wskutek czego Szmatuła nie musiał interweniować

64'

Mokwa zastępuje aktywnego w tym spotkaniu Szeligę

64'

Centra z lewej strony Janoszki została wyblokowana

61'

Uderzenie zza pola karnego wyłapane przez Forenca

60'

Zmiana także w ekipie trenera Latala. Nespor opuścił boisko, a zastępuje go Zivec

59'

Boisko opuścił również Łukasz Piątek, którego zmienił Łukasz Janoszka

59'

Janus w miejsce Krzysztofa Piątka. Pierwsza zmiana trenera Stokowca

57'

Centra Vacka przedłużona przez Nespora trafiła do Osyry, który nie opanował piłki

57'

Todorovski otrzymuje żółtą kartkę. Rzut wolny dla Piasta z lewej strony boiska

54'

Centra z prawej strony zakończona uderzeniem głową przez jednego z graczy Piasta. Spokojnie łapie piłkę Forenc

53'

Znakomita okazja dla gospodarzy. Najpierw uderzał Nespor i skutecznie interweniował Forenc. Chwilę później uderzał Vacek. To powinna być druga bramka dla Piasta!

53'

Centa Mraza wybita przez obrońców gości

52'

Centra Mraza w kierunku Nespora. Strzał napastnika został zablokowany. Po chwili uderzał Pietrowski. Piłka wychodzi na rożny

50'

Rajd Barisicia zakończony zagraniem ręką przez napastnika Piasta

49'

Vacek niedokładnie w kierunku Szeligi

48'

Krzysztof Piątek skutecznie zatrzymany przez Osyrę

46'

Obaj szkoleniowcy nie przeprowadzili żadnej zmiany w przerwie

46'

Rozpoczynamy drugą połowę! Tym razem od środka zaczynają gospodarze!

16:18

Spotkanie nie obfituje póki co w wiele sytuacji. Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie i od tej pory skutecznie bronią się na własnej połowie. Goście nie stworzyli sobie żadnej stuprocentowej okazji. Najlepszą miał Papadopulos. Uderzenie głową czeskiego zawodnika poszybowało jednak nad bramką Szmatuły

46'

Koniec pierwszej części gry. Do przerwy 1:0 dla Piasta po bramce Barisicia. Zapraszamy po przerwie!

45'

Minuta doliczona do pierwszej części spotkania

44'

Na boisku leży Murawski. Vacek wybija piłkę na aut. Po chwili kapitan Piasta podniósł się z murawy

43'

Dobra wrzutka Cotry z rzutu wolnego zakończona ponownie niecelnym uderzeniem Guldana

42'

Faul Rakowskiego na Korunie przed polem karnym Piasta

39'

Centra z narożnika, po której niepewnie interweniował Hebert. Skończyło się na strachu dla gospodarzy

38'

Wrzutka Cotry, po której obrona Piasta ekspediuje piłkę na rzut rożny

36'

Akcja Rakowskiego prawą stroną. Goście wywalczyli rzut rożny. Centra Vlaski i uderzenie Guldana wysoko nad bramką

35'

Centra Vacka a następnie Osyry skutecznie wybita przez gości

34'

Ostra centra Szeligi w pole karne. Będzie rzut rożny.

33'

Papadopulos ponownie na spalonym. Zagranie w kierunku Czecha i tak było niedokładne. Od bramki Szmatuła

31'

Indywidualna akcja Vacka zatrzymana przez Todorovskiego. Po chwili Czech dośrodkował ponownie w pole karne. Piłka wybita za pole karne przez Macedończyka

30'

Odważna próba Szeligi. Strzał pomocnika daleki jednak od ideału

28'

Centra Mraza w pole karne. Tam czekał już Barisić. Piłka wybita jednak na korner przez Guldana. Stały fragment gry bez zagrożenia dla gości

26'

Papadopulos na spalonym po zagraniu od Piątka

25'

Rakowski do Krzysztofa Piątka, ten skutecznie powstrzymywany przez obronę

24'

Vacek świetnie w kierunku Nespora. Ten jednak na pozycji spalonej

22'

Papadopulos nie zrozumiał się z Vlaską, który próbował uruchomić napastnika prostopadłym zagraniem

21'

Kubicki dobrze powstrzymywany przez Barisicia, który dobrze popracował w okolicach własnego pola karnego

19'

Wrzutka w kierunku Papadopulosa. Uderzenie Czecha tuż nad bramką Szmatuły

18'

Dobra piłka w kierunku Krzysztofa Piątka, ten zwlekał z podjęciem decyzji o strzale i nici z dobrej akcji

18'

Zagranie ręką Szeligi, który presingiem zaatakował obronę Zagłębia

16'

Goście próbowali dłużej utrzymać się na połowie Piasta. Kubicki zagrał jednak niedokładnie

13'

Tym razem kartka dla Barisicia za faul na Dąbrowskim

13'

Z rzutu wolnego wrzucał Vacek. Wprost na głowę jednego z obrońców

11'

Papadopulos ukarany kartką za ostre wejście w Heberta

9'

Vlasko wrzucał z prawej strony, ale dobrze głową wybija Osyra

8'

Barisić wykorzystał zagranie Vacka, ograł Dąbrowskiego i nie dał szans Forencowi!

7'

Goooooool!!!! Barisic!!

5'

Kolejna akcja Zagłębia. Wrzutka z lewej strony jednak niedokładna

5'

Przez chwilę na murawie leżał Vlasko. Po kilku sekundach podniósł się jednak z murawy

4'

Chwilę później akcja lewą stroną boiska atakowali goście. Piłka nie dotarła do Papadopulosa

4'

Błąd Koruna, który stracił piłkę na rzecz Papadopulosa. Skórę uratował mu Pietrowski

2'

Pierwsza akcja w tym spotkaniu. Goście szybko rozegrali rzut wolny, ale nie zaskoczyli tym graczy Piasta

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka goście, którzy zagrają w białych strojach.

15:26

Obie ekipy już na murawie! Za chwilę zaczynamy!

15:21

Obie ekipy zakończyły już rozgrzewkę. Arbitrem spotkania jest Daniel Stefański

15:17

Piłkarze Zagłębia w dzisiejszym spotkaniu będą mogli liczyć na doping swoich fanów. Z Lubina przyjechała zorganizowana grupa kibiców Zagłębia

15:14

Sporą niespodziankom w składzie Piasta jest obecność Bartosza Szeligi, który w składzie zastąpił Gerarda Badie. Na ławce w ekipie Zagłębie zasiadł dziś Damian Zbozień, który w przeszłości reprezentował barwy Piasta.

15:08

A oto jak prezentują się ławki rezerwowych w obu drużynach:

Piast: Dobrivoj Rusov, Paweł Moskwik, Sasa Zivec, Tomasz Mokwa, Gerard Badia, Mateusz Mak

Zagłębie: Martin Polacek, Jarosław Lach, Łukasz Janoszka, Krzysztof Janus, Jakub Tosik, Arkadiusz Woźniak, Damian Zbozień

15:06

Gospodarze przystępują do tego spotkania po pierwszej w tym sezonie przegranej u siebie z Koroną Kielce 0:1. Goście do Gliwic przyjeżdżają po dwóch bezbramkowych remisach, odpowiednio z Pogonią Szczecin oraz na własnym obiekcie z Górnikiem Łęczna. W środku tygodnia piłkarze Piotra Stokowca ulegli jeszcze Lechowi Poznań w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski. Miedziowi przegrali z ekipą Mistrza Polski 0:1

14:58

Witamy serdecznie z Gliwic, gdzie już za około 30 minut rozpocznie się kolejne spotkanie 14 serii spotkań ekstraklasy pomiędzy Piastem a Zagłębiem Lubin. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z tego spotkania!

13:16

Piast - Zagłebie LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Lider znów zgubi punkty?

Piast Gliwice stanie dziś przed szansą zrehabilitowania się za ostatnią porażkę. Czy Zagłębie Lubin skutecznie przeszkodzi liderowi z Gliwic w realizacji tego celu?