Sobota, 24 października 2015, godz. 15:30
CracoviaCracovia
4 : 1
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
17:21

Pogoń nie zasłużyła nawet na jedną bramkę. Trzy punkty zostają w Krakowie, a ja już się z Państwem żegnam ! Miłego weekendu !

94'

Koniec meczu ! Bardzo ładny mecz w Krakowie. Pogoń przegrywa pierwszy mecz w sezonie. Cztery gole w drugiej odsłonie meczu. Moim zawodnikiem meczu Mateusz Cetnarski.

93'

Aka do Frączaczaka i piłka odbija się od muru. To chyba byłoby na tyle, jeżeli chodzi o Pogoń.

91'

Trzy minuty doliczone, minuta już upłynęła.

90'

Pośredni dla Pogoni Szczecin. Małe nieporozumienie obrońców Cracovii.

86'

Cracovia cały czas atakuje, jednak sytuacje nie znajdują drogi do bramki. Mamy ostatnie 4 minuty meczu.

85'

Cracovia przeprowadza ostatnią zmianę. Oklaskami na stadionie pożegnany Rakels. W jego miejsce Dialiba.

83'

Wdowiak wyszedł sam na sam z Kudłą. Górą bramkarz Pogoni, a dobitka Budzińskiego zza pola karnego niecelna.

82'

Kudła znalazł się na trzydziestym metrze od własnej bramki. Po wznowieniu gry piłka wylądowała w rękach Sandomierskiego.

81'

10. minut do końca meczu. Wszystko wskazuje na to, że nic już nie zagrozi Cracovii. Tego nie można powiedzieć o gościach, którzy zaliczają kolejny bezbarwny występ.

79'

Wdowiak już miał swoją pierwszą akcję. Jego dośrodkowanie bez problemu wyłapał Dawid Kudła.

79'

Druga zmiana w Cracovii. Wchodzi Mateusz Wdowiak, a schodzi znakomity dziś Erik Jendrisek.

77'

Oprócz bramki Zwolińskiego Pogoń nie pokazał nic ciekawego. Dość sfrustrowany faul wspomnianego napastnika "Portowców". Cracovia dalej w natarciu.

76'

8133 widzów na stadionie przy Józefa Kałuży 1.

75'

Jendriszek gra dzisiaj wspaniałe zawody. Przedarł się przez dwóch zawodników, a przez jego rajd żółta kartką ukarany Małecki.

74'

Bardzo groźna akcja "Pasów". Jaroszyński przedzierał się z prawej strony, jednak nikt nie zamknął akcji. Cracovia dalej przy piłce. Na boisku leży Jaroszyński, który ucierpiał w tej akcji.

73'

Budziński pokusił się o strzał z dystansu. Piłka, która niemalże była już w rękach Dawida Kudły, prześlizgnęła się i wpadła do bramki gości. 4:1 i szykuje się pierwsza porażka Pogoni.

71'

Co za gol ! Budziński wszedł i strzelił ! Błąd Dawida Kudły.

70'

Murawski wybija z dala od pola karnego gości. Przy piłce Cracovia, jednak Czerwiński wykazał się sprytem i rzut wolny dla Portowców.

69'

Rzut rożny dla Cracovii po akcji z prawej strony.

69'

Mało dzieje się na boisku, choć dalej atakuje Cracovia.

68'

Pierwsza zmiana w Cracovii. Schodzi Dąbrowski, na boisku melduje się Budziński.

66'

Marcin Listkowski melduje się na boisku. Matras schodzi z placu. Warto dodać, że Pogoń nie ma już możliwości na zmianę.

65'

Jendrisek! Dobry strzał zza szesnastki. Broni Kudła. Cracovia rozpędzona atakuje dalej.

64'

Rakels podawał do Jendriska, jednak złe podanie i Dąbrowski wybija piłkę.

62'

W przeciągu piętnastu minut obejrzeliśmy już cztery bramki. Fantastyczne spotkanie przy Józefa Kałuży !

62'

Zrobił nam się bardzo dobry mecz. Z prawej strony dośrodkowanie Wójcickiego i gol Rakelsa !

53'

Wcześniej nastąpiła zmiana w szeregach Pogoni. Małecki za Murayamę.

59'

Fojut nie zagra w następnym spotkaniu. Zawodnik "Portowców" ukarany żółtym kartonikiem.

58'

Na dobrą sprawę Pogoń nie do końca zasłużyła na bramkę. Przez niemalże godzinę gry "Portowcy" nie mieli żadnej dogodnej okazji.

57'

Co za mecz ! Łukasz Zwoliński strzela bramkę kontaktową. To już szósty gol napastnika Pogoni. Asysta Frączczaka !

55'

Zmartwiona mina Czesława Michniewicza.

54'

Kapustka uderza nad poprzeczką. To kolejna próba "Pasów".

53'

Rozdrażniona Pogoń próbowała zaatakować drużynę z Krakowa. Bez większego skutku.

51'

Mamy kolejną bramkę ! To jest piąty gol w tym sezonie Rakelsa. Bardzo ładna akcja Cracovii i 2:0 dla gospodarzy ! Asysta Wójcickiego!

49'

Cetnarski na 1:0 ! Asysta Bartosza Kapustki!

50'

Druga sytuacja Cracovii. Rakels uderzał na bramkę. Bez błędnie broni Dawid Kudła.

46'

Startujemy z drugą odsłoną !

46'

Mamy pierwszą zmianę w zespole gości.

16:28

Już za chwilę startujemy z drugą połową. Jeszcze nie wiemy, czy któryś z trenerów zdecydował się na roszady w składzie.

16:20

Cracovia wyraźnie lepsza od Pogoni. "Pasom" na dobrą sprawę brakuje tylko gola, który by to potwierdził. Czekamy na drugą odsłonę i jeszcze więcej emocji.

16:19

Na szczęście Cracovia dogodnych sytuacji jeszcze nie miała

- Czerwiński w przerwie meczu

47'

Koniec pierwszej połowy meczu. Dobry mecz Cracovii. Brakuje bramek. Strzały 7-1, strzały celne 1-0, posiadanie piłki 76%-24%

46'

Ależ to była sytuacja ! Kapustka szukał rzutu karnego. Czerwiński wpadł w piłkarza "Pasów". Moim zdaniem sędzia miał prawo podyktować jedenastkę.

45'

Cracovia jakby bardziej przycisnęła teraz Pogoń.

43'

Kapustka ! Świetna sytuacja Bartosza Kapustki. Przekładanka w polu karnym, strzał na bramkę Kudły. Przy reprezentancie Polski było trzech obrońców "Portowców". Najlepsza okazja w meczu.

41'

Przybecki wygląda dziś bardzo mizernie. Przy akcji Pogoni w ważnym momencie traci piłkę i do akcji dochodzi znowu Cracovia. "Pasy" nie skorzystały jednak z prezentu i od bramki znowu Kudła.

41'

Murayama z dośrodkowaniem z lewej strony. Znowu wyjaśnia wszystko Wołąkiewicz. Dalej atakuje Pogoń.

40'

Cracovia próbuje cały czas przedostać się przez obronę Pogoni. Znowu Dąbrowski, jednak wysoko nad bramką Kudły.

39'

Covilo strzela z dystansu. Daleko obok bramki Pogoni.

36'

Faulowany Dawid Kudła. Rzut wolny dla "Portowców".

35'

Jendrisek wstrzela piłkę w pole karne! Piłka odbija się od Frączczaka. Rzut rożny dla Cracovii.

34'

Cetnarski dośrodkowuje ! Nic jednak z tego dośrodkowania Cracovia nie miała, a kontra Pogoni została szybko przerwana.

33'

Wójcicki faulowany. Rzut wolny na wysokości pola karnego Pogoni z prawej strony boiska.

31'

Świetna interwencja Bartosza Kapustki. Frączczak próbował odprowadzić piłkę na piątkę dla Pogoni. Reprezentant Polski powalczył i od autu zaczną goście.

30'

Pół godziny gry za nami. Statystyki:

Strzały: Cracovia - Pogoń 4:1 Posiadanie piłki: Cracovia - Pogoń 72% - 28%

29'

Pogoń próbowała swoich sił w szarpanych akcjach pod bramką Pogoni. Wszystko skończyło się strzałem niecelnym i Sandomierski rozpoczyna od bramki.

26'

Pierwsza akcja Pogoni. Lewandowski próbował dośrodkowywać z lewej strony. Wołąkiewicz wyjaśnia wszystko, wybijając piłkę z dala od bramki.

25'

Wójcicki znowu próbował dośrodkowywać w pole karne. Pogoń wybija za swoją szesnastkę.

24'

Posiadanie piłki 75% - 25%

22'

Pogoń ma problemy wyprowadzenia piłki na połowę rywala.

20'

Jendrisek z lewej strony podaje do środka boiska. Tam jest Dąbrowski, jednak znowu strzał niecelny.

19'

Cetnarski traci piłkę przed samym polem karnym Pogoni. Kolejna groźna kontra Cracovii. Pogoń przez pierwsze piętnaście minut nie stworzyła żadnej sytuacji podbramkowej.

17'

Jendrisek próbuje z dwudziestu metrów, jednak daleko obok bramki.

15'

Dąbrowski strzela na bramkę. Zablokowany strzał przez obrońcę Pogoni i piłka w rękach Dawida Kudły.

14'

Cetnarski dośrodkowywał w pole karne. Wybicie piłki za pole karne gości sprokurowało akcję dla Pogoni. Piłkę jednak traci Przybecki i znowu Cracovia konstruuje akcję.

13'

Faul na połowie Pogoni dla "Pasów".

11'

Pogoń na razie nie może wyjść z własnej połowy. Cracovia jest lepiej zorganizowana, co przyniosło im już parę sytuacji do zdobycia bramki.

10'

Jendrisek fauluje Czerwińskiego. Rzut wolny dla Pogoni.

9'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni i Dawid Kudła wybija poza szesnastkę swojej bramki.

8'

Dobra akcja Cracovii z lewej strony boiska. Rzut rożny dla "Pasów".

7'

Walka o piłkę. Faul na Dąbrowskim w środkowej strefie boiska.

6'

Cracovia na razie wygląda nieco lepiej. Kolejne dośrodkowanie gospodarzy w pole karne Pogoni.

5'

Strzela Mateusz Cetnarski, jednak... "Panu Bogu w okno".

3'

Zespoły zaczęły bardzo zachowawczo. Cracovia buduje pierwszą akcję z boku. Wójcicki wrzucał w ple karne, lecz Frączczak wybił głową w aut.

1'

Startujemy ! Cracovia - Pogoń !

15:28

Mecz rozpocznie drużyna "Pasów".

15:26

Obie ekipy opuściły już murawę i udały się do szatni. Za chwilę sędzia Piotr Lasyk wyprowadzi Cracovię i Pogoń na boisko przy ulicy Józefa Kałuży 1.

15:20

Zmiana w składzie Pogoni. Od pierwszej minuty wybiegnie Miłosz Przybecki za Sebastiana Rudola.

15:15

Kibice w Krakowie będą mogli oglądać dziś w akcji jedynego reprezentanta Polski - Bartosza Kapustkę.

15:12

Pogoń po bardzo słabym występie w ostatnim meczu z Zagłębiem Lubin jest "dłużna" kibicom dobrego widowiska. Wszyscy w Szczecinie dziś liczą na trzy punkty.

15:05

W przedmeczowym komentarzu Czesław Michniewicz wypowiedział się, że w meczu nie tylko trzeba bronić, ale także strzelać. Pogoń odnotowała siedem remisów i pięć zwycięstw.

15:03

Cracovia dzisiaj będzie miała trudne zadanie. Pogoń nie tylko może się pochwalić dwunastoma meczami bez porażki, ale także najlepszą obroną w lidze. "Portowcy" jednak strzelili cztery gole mniej od gospodarzy dzisiejszego meczu.

14:59

Pogoń Szczecin jest jedyna drużyną w Ekstraklasie, która jeszcze nie przegrała swojego meczu. Dzięki dobrym wynikom "Portowcy" są vice-liderem Ekstraklasy, a nad Cracovią mają przewagę czterech oczek i są trzy pozycje wyżej.

14:58

Według bukmacherów faworytem w tym spotkaniu są gospodarze. Cracovia w ostatnich pięciu meczach wygrała trzy i dwa przegrała. Były to zwycięstwa Lechem i Ruchem Chorzów u siebie. Drużyna z Krakowa zanotowała także dobry występ w Pucharze Polski, gdzie pokonali miejscowy GKS Katowice 3:1.