Sobota, 17 października 2015, godz. 18:00
1. połowa2 : 1
19:50

Dziękujemy za śledzenie relacji z dzisiejszego spotkania. Zapraszamy na kolejne relacje przeprowadzane przez nasz portal. Miłego wieczoru!

93'

Koniec spotkania! Górnik Łęczna wygrał z Jagiellonią Białystok 3:2 po bardzo emocjonującym spotkaniu!

92'

Rodić ukarany żółtą kartką za grę na czas.

92'

Rzut wolny dla Jagiellonii. Głową uderzał... Drągowski, jednak niecelnie.

90'

Arbiter doliczył 3 minuty.

90'

Przyblokowany strzał Bonina i piłka ląduje w rękawicach Drągowskiego.

89'

Grzegorz Bonin wywalczył rzut rożny dla Górnika.

88'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Boisko opuścił Grzegorz Piesio, a w jego miejsce wszedł 32-letni Paweł Sasin.

88'

Dośrodkowanie w pole karne Górnika, Grzelczak strzela tuż obok bramki.

87'

Piesio wbiegł w pole karne, jednak jego strzał został zablokowany.

86'

Żółta kartka dla Radosława Pruchnika.

85'

Drągowski! Dwie kapitalne interwencje bramkarza Jagiellonii Białystok!

85'

Niepewne zachowanie defensorów Górnika, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękawicach Rodicia.

84'

Strzał Tarasa Romanczuka zablokowany, rzut rożny dla gości.

82'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Z boiska zszedł Bartosz Śpiączka, a na placu gry zameldował się Jakub Świerczok.

78'

Ostatnia zmiana w zespole Probierza. Fedor Cernych wszedł w miejsce Filipa Modelskiego.

78'

Ależ sytuacja Jagiellonii! Vassiljev popędził prawym skrzydłem, dograł w pole karne, jednak dobrze zainterweniował obrońca Górnika.

74'

Mocny strzał Estończyka, rykoszet i świetna interwencja bramkarza Górnika. Rzut rożny dla przyjezdnych.

73'

Faulowany Taras Romanczuk. Vassiljev ustawił piłkę.

71'

Grzegorz Piesio sfaulowany przez Filipa Modelskiego. Zawodnik Jagiellonii otrzymał żółtą kartkę.

66'

Nowak dograł do niewidocznego w drugiej połowie Grzegorza Bonina. Kapitan Górnika zdecydował się na strzał zza pola karnego. Drągowski nie zdążył z interwencją i Górnik znów na prowadzeniu!

66'

GOOOOOOOOOOL! 3:2 dla Górnika, gol Grzegorza Bonina!

65'

Zaostrzyło się spotkanie w Łęcznej. Bonin sfaulowany przy linii bocznej boiska.

64'

Dośrodkowanie Vassiljeva, po chwili faul Karola Mackiewicza i żółta kartka dla piłkarza Jagiellonii.

63'

Faulowany Piotr Grzelczak. Kolejny rzut wolny dla gości.

62'

Zmiana w drużynie Michała Probierza. Karol Świderski zmienił na boisku Przemysława Frankowskiego.

61'

Jagiellonia wykonywała rzut wolny, później rzut rożny. Oba stałe fragmenty bez efektów dla gości.

60'

Żółta kartka dla Łukasza Tymińskiego.

58'

Bez większego zagrożenia pod bramką Drągowskiego po tym rzucie wolnym.

57'

Śpiączka sfaulowany przez Rafała Augustyniaka.

54'

Uderzenie z dystansu Mackiewicza, jednak piłka ląduje w rękawicach Rodicia.

53'

Mackiewicz dograł do Grzelczaka, napastnik Jagiellonii uderzył po ziemi, ale Rodić nie zdołał wybronić tego strzału. Wydaje się, że bramkarz Górnika powinien obronić ten strzał.

52'

GOOOOOOOOL! Piotr Grzelczak zdobywa gola na 2:2!

50'

Błąd Leandro, który podał do... Grzelczaka. Napastnik Jagiellonii uderzył na bramkę, ale Rodić popisał się dobrą interwencją.

46'

Czas na drugą część spotkania.

18:50

Bardzo dobra połowa w Łęcznej. Górnik do przerwy prowadzi 2:1, choć mógł prowadzić wyżej. Jagiellonia złapała kontakt tuż przed końcem pierwszej połowy, dlatego druga połowa zapowiada się bardzo interesująco. Wracamy za kilka chwil.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Górnik Łęczna prowadzi z Jagiellonią 2:1.

45'

Piesio mógł jeszcze zdobyć bramkę, jednak jego strzał okazał się niecelny.

45'

Rzut rożny dla łęcznian po wybiciu Frankowskiego.

44'

Leandro chciał wybić piłkę głową, jednak... dograł do Frankowskiego, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Górnika. Frankowski oddał mocny strzał i piłka wylądowała w siatce gospodarzy!

43'

GOOOOOOOOL! Frankowski strzela kontaktową bramkę!

41'

Jagiellonia w natarciu. Najpierw dobra interwencja Rodicia, po chwili rzut rożny dla gości.

40'

Grzegorz Piesio otrzymał świetne podanie od Grzegorza Bonina. Piesio wbiegł w pole karne i technicznym strzałem po dalszym słupku pokonał Drągowskiego. Bardzo ładna bramka!

39'

GOOOOOOOOOL! 2:0 dla Górnika! Grzegorz Piesio strzelcem bramki.

35'

Blisko drugiego gola! Piesio otrzymał podanie od Śpiączki i mocno uderzył po ziemi, ale Drągowski zdążył z interwencją i gospodarze będą wykonywać tylko rzut rożny.

33'

Zmiana również w zespole Jagiellonii. Konstantin Vassiljev zmienił Alvarinho.

32'

Potrzebna zmiana. Łukasz Tymiński zastępuje na boisku Nikitovicia.

32'

Groźnej kontuzji doznał Veljko Nikitović.

32'

Nowak podał w tempo do wychodzącego na wolne pole Śpiączki. Zawodnik Górnika strzela tuż obok interweniującego Drągowskiego. 1:0 dla gospodarzy!

30'

GOOOOOOOOL! Bartosz Śpiączka, 1:0 dla Górnika!

29'

Rodić pewnie złapał piłkę.

28'

Zablokowane dośrodkowanie Tomasika i kolejny korner dla podopiecznych Michała Probierza.

26'

Piłkę wybili obrońcy pod nogi Przemysława Frankowskiego. Strzał piłkarza "Jagi", rykoszet i kolejny rzut rożny dla przyjezdnych.

25'

Rzut rożny dla Jagiellonii Białystok.

24'

Nieco spokojniej zrobiło się na placu gry. Przy piłce łęcznianie, którzy powoli konstruują nowy atak.

20'

Kolejna akcja gospodarzy! Grzegorz Piesio wbiegł z piłką w pole karne, chciał dograć do Śpiączki na czystą pozycję, jednak na wysokości zadania stanęła defensywa Jagiellonii, która zażegnała niebezpieczeństwo.

16'

Teraz zagrożenie pod bramką gospodarzy! Grzyb zagrał dalekie podanie w pole karne, tam odnalazł się Mackiewicz, jednak oddał niecelny strzał na bramkę Górnika.

15'

Kolejny faul Grzegorza Piesio na Filipie Modelskim.

14'

Mamy jeszcze rzut rożny dla Górnika po interwencji Tomasika.

13'

Świetna kontra gospodarzy! Piesio otrzymał piłkę na wolne pole od Bonina, następnie dograł do Tomasza Nowaka, jednak napastnik Górnika nie trafił do bramki!

11'

Grzegorz Piesio sfaulował Filipa Modelskiego na połowie Jagiellonii.

10'

Łęcznianie rozgrywają futbolówkę na własnej połówce.

8'

Strzał z dystansu Tomasza Nowaka, jednak piłkę pewnie wyłapał bramkarz Jagiellonii.

5'

Dobra interwencja Leandro we własnym polu karnym.

2'

Obyło się bez zagrożenia pod bramką Górnika.

1'

Strzał z dystansu Grzelczaka, piłka odbija się od jednego z defensorów gospodarzy i Jagiellonia będzie wykonywać rzut rożny.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Jakubika! Przy piłce podopieczni Michała Probierza.

17:57

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na plac gry. Za chwilę początek spotkania!

17:52

Natomiast Jagiellonia na wyjeździe raz wygrała, raz zremisowała i odniosła trzy porażki.

17:50

W obecnym sezonie Górnik grał jako gospodarz pięciokrotnie. Dwa mecze łęcznianie wygrali, a trzy razy schodzili z boiska bez zdobyczy punktowej.

17:45

Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Krzysztof Jakubik.

17:42

Górnik Łęczna i Jagiellonia Białystok po 11 rozegranych kolejkach mają na swoim koncie po 14 punktów.

17:35

Znamy już składy obu drużyn, więc czas przedstawić piłkarzy rozpoczynających spotkanie na ławce rezerwowych:

Górnik Łęczna: Sergiusz Prusak, Łukasz Tymiński, Maciej Szmatiuk, Paweł Sasin, Jan Bednarek, Wojciech Kalinowski, Jakub Świerczok

Jagiellonia Białysotk: Krzysztof Baran, Jonatan Straus, Igors Tarasovs, Jacek Góralski, Konstantin Vassilijev, Fedor Cernych, Karol Świderski.

17:30

Witamy i serdecznie zapraszamy na relację tekstową z meczu Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.