SteauaSteaua Bukareszt
90'

Koniec meczu! Legia zremisowała ze Steauą 1:1!

90'

Szansa dla Legii! Saganowski poradził sobie z obrońcami Steauy, ale jego strzał z kilkunastu metrów obronił bramkarz!

88'

Malarz łapie piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony boiska.

87'

Katastrofalne uderzenie z dystansu Dyego poszybowało gdzieś wysoko w przestrzeń kosmiczną.

85'

Steaua ma przewagę optyczną, ale na razie niewiele z niej wynika.

81'

Dziesięć minut do końca meczu. Nie jest to wielkie spotkanie, ale trudno było się tego spodziewać na tym etapie przygotowań. Ozdobą tego pojedynku jest za to kapitalny gol Neagu.

76'

Żółta kartka dla Muniru za faul na Saganowskim.

74'

Mogło być 2:1 dla Steauy! Po dobrze rozegranym rzucie wolnym Papp fatalnie spudłował, z kilku metrów posyłając piłkę ponad poprzeczką!

72'

Ostre dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Steauy.

70'

GOL! Ionut Neagu! Co za gol! Przecudowne uderzenie z woleja z około 25 metrów Rumuna nie dało żadnych szans Malarzowi!

67'

W ostatnich minutach Rumuni dokonali kilku zmian. Pojawili się m. in. Iancu i Mihalcea. Co ciekawe wokół boiska piłkarze Steauy robią sobie zdjęcia z kibicami, którzy przybyli na ten mecz.

66'

Znowu jakaś przerwa w grze, a na murawie pojawił się... Henning Berg, który dał jakieś wskazówki Saganowskiemu.

64'

Kolejny stały fragment gry przyniósł jeszcze jedno uderzenie głową, ale próbę Saganowskiego obronił golkiper Steauy.

61'

Jakiś problem ze zdrowiem Igora Lewczuka, który prawdopodobnie podkręcił staw skokowy.

59'

Przerwa w grze z tego powodu.

58'

Słaby strzał z dystansu Tanase dość wyraźnie minął bramkę Legii. Tymczasem garstka kibiców Legii odpaliła race.

56'

Centra z rzutu wolnego Stanciu pada łupem Malarza.

56'

Brzydki faul Bereszyńskiego i żółta kartka.

55'

Dośrodkowanie z lewej strony Tanase nie dotarło w pole karne do żadnego z napastników Steauy.

52'

GOL! Jakub Arak! Po dobrej centrze z rzutu wolnego Brzyskiego, Arak popisał się bardzo ładnym szczupakiem i wobec słabej interwencji bramkarza Steauy piłka wpadła do siatki!

49'

Szansa dla Legii! Dobre prostopadłe podanie w kierunku Dyego, ale ten uderzył zbyt lekko, żeby pokonać bramkarza!

46'

Wznawiamy grę w Bischofshofen.

46'

Za Nemanję Nikolicia na placu gry pojawił się Marek Saganowski.

46'

Michał Kopczyński zmienił Dominika Furmana.

46'

Pablo Dyego zastąpił Michała Kucharczyka.

46'

Jakub Arak pojawił się na boisku, zmieniając Michała Żyrę.

46'

Bartłomiej Kalinkowski zastąpił Tomasza Jodłowca.

46'

Na lewej obronie zobaczymy Tomasza Brzyskiego, który zmienił Guilherme.

46'

Mateusz Wieteska zastąpił Jakuba Rzeźniczaka.

46'

W drugiej połowie na prawej stronie zagra Bartosz Bereszyński, który zastąpił Brozia.

46'

W miejsce Kuciaka na boisko wchodzi Arkadiusz Malarz.

19:04

Jedenastka Legii po przerwie będzie wyglądała tak: Malarz -Bereszyński, Lewczuk,Wieteska, Brzyski - Kalinkowski, Kopczyński - Masłowski, Arak, Dyego - Saganowski.

45'

0:0 do przerwy po średnim widowisku. W drugiej połowie powinniśmy zobaczyć zupełnie inne jedenastki.

45'

Koniec pierwszej połowy.

42'

Igor Lewczuk nieźle powstrzymał atakującego Stanciu. Po chwili sam na sam z bramkarzem wyszedł Nikolić, ale był na spalonym.

40'

Niezła kombinacyjna akcja Legii przerwana przez sędziego asystenta. Ponownie spalony.

38'

Nikolić raz jeszcze na spalonym.

37'

Po centrze z prawej strony boiska Rapy dobrze interweniował Jakub Rzeźniczak.

34'

Niezłe dośrodkowanie z rzutu wolnego Furmana, ale żaden z legionistów nie zdołał oddać strzału głową.

33'

Nikolić walczył w polu karnym ze stoperami Steauy, przewrócił sie i domagał karnego, ale nie było na to szans.

31'

Kolejny źle wykonany stały fragment gry przez Guilherme.

29'

Kontrowersyjna decyzja sędziego. Guilherme przewrócił się w starciu z Chipciu w polu karnym Legii i przewrócił rywala. Sędzia dopatrzył się jednak faulu Rumuna.

27'

Stanciu odważnym wejsciem w pole karne wywalczył rzut rożny.

26'

Na spalonym znalazł się teraz Nikolić.

23'

W ostatnich minutach więcej z gry ma Steaua, ale nie przekłada się to na okazje bramkowe.

20'

Popędził prawym skrzydłem Kucharczyk, ale niecelnie zagrywał w pole karne w kierunku Nikolicia.

18'

Kolejny rzut rożny dla Steauy nie przyniósł zagrozenia dla bramki Kuciaka.

17'

Rzut wolny dla Steauy. Piękne uderzenie z 25 metrów Stanciu doskonale broni Kuciak!

15'

14'

Po centrze Stanciu piłkę piąstkował Kuciak, a po chwili po dośrodkowaniu Rapy Rzeźniczak wybił piłkę na rzut rożny.

13'

Niezłe dośrodkowanie w kierunku Stanciu, ale ten nie sięgnął piłki. Steaua zdołała jeszcze wywalczyć korner.

11'

Na spalonym złapany Stanciu.

10'

Dobra akcja Rumunów, piłka w pole karne do Tanase, ale ten z powietrza uderza wysoko nad poprzeczką!

9'

Złe dośrodkowanie z rzutu rożnego Guilherme poszybowało poza plac gry.

8'

Kucharczyk! Teraz skrzydłowy Legii zdecydował się na kąśliwy strzał z dystansu, ale bramkarz Steauy odbił piłkę na korner!

6'

Słupek! Piękne uderzenie z dystansu Jodłowca trafiło w słupek bramki Steauy! Dobitka Żyry z kolei minęła pustą bramkę Cojocaru!

5'

Zupełnie źle rozegrany rzut rożny przez Steauę. Zero zagrożenia dla bramki Kuciaka.

4'

Indywidualny rajd Tanase powstrzymany przez obrońców Legii. Korner dla Steauy, a tymczasem wzmaga się skromny doping dla wicemistrzów Polski na stadionie w Bischofshofen.

2'

Legia chciała zaskoczyć rywali szybkim wyrzutem piłki z autu, ale Nikolić został powstrzymany przez stoperów z Rumunii.

1'

Zaczynamy mecz!

17:54

Dla Legii Warszawa jest to pierwszy sparing w trakcie przygotowań do nowego sezonu i zarazem mały rewanż za eliminacje do Ligi Mistrzów sprzed dwóch lat. Dzisiaj Wojskowi zmierzą się ze Steauą bez Michała Pazdana (w sobotę dołączy do zespołu), kontuzjowanego Ivicy Vrdoljaka, a także Ondreja Dudy czy Jakuba Koseckiego.

17:51

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu sparingowego Legia Warszawa - Steaua Bukareszt.